Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και η αποτυχία να μην έρθει, κάτι θα βρεθεί. Ξέρετε τώρα, προδότης πρόεδρος, προδότης προπονητής, προδότες φίλαθλοι, όλο και κάποιος θα βρεθεί στο στόχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα έχω να πώ! Αίσχος!! Να σταματήσει η κοροϊδία!! Έξω τα λαμόγια!! Ο ένας κηπουρός του ΟΑΚΑ είναι γαύρος και προδότης!! Κοντέ τον πούλο!

 

Μα είναι δυνατόν ρε γαμώτο πάνω που είχαν στρώσει τα πράγματα και θα την έκανε ο κοντός να πηγαίνει η ομάδα να ρίχνει 4άρα στον γαύρο;;:mad:

 

 

:P:lol::P Αστειεύομαι Βέβαια!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά; πού πήγαν όλοι αυτοί οι "ντέμη τον πούλο" , "κοίτα που κατάντησες την ΑΕΚ ρε κοντέ" κλπ; εξηφανίσθησαν;

 

Στάσου και κατάλαβα... πανηγυρίζουν την "εφήμερη χαρά" της νίκης επί του γάβρου, και την κυριακή θα ξαναβγούν σαν τα σαλιγκάρια αν η ΑΕΚ γκελάρει...

 

Πέστα Πέστα Πέστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά; πού πήγαν όλοι αυτοί οι "ντέμη τον πούλο" , "κοίτα που κατάντησες την ΑΕΚ ρε κοντέ" κλπ; εξηφανίσθησαν;

 

Στάσου και κατάλαβα... πανηγυρίζουν την "εφήμερη χαρά" της νίκης επί του γάβρου, και την κυριακή θα ξαναβγούν σαν τα σαλιγκάρια αν η ΑΕΚ γκελάρει...

 

Θα επανέρθουν σίγουρα. Στην πρώτη στραβή, στην επόμενη συνέντευξη για το γήπεδο, στην πρώτη συζήτηση που κάποιος θα υποστηρίξει κάποια απόφαση του Ντέμη. Δυστυχώς!!!:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επανέρθουν σίγουρα. Στην πρώτη στραβή, στην επόμενη συνέντευξη για το γήπεδο, στην πρώτη συζήτηση που κάποιος θα υποστηρίξει κάποια απόφαση του Ντέμη. Δυστυχώς!!!:X

 

Καλά μην σε παίρνει και από κάτω...

Πλάκα έχει, να λέμε και καμμία μλκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ρώτησα για Δώνη και δεν είπα τη γνώμη μου. Καλός ο Δώνης είναι μια πολύ καλή λύση. Έδωσε καλά στοιχεία φέτος στη Λάρισα και νομίζω ότι κάνει για την ομάδα με την μορφή που έχει σήμερα. Εμένα μου αρέσουν οι Έλληνες προπονητές και πιστεύω ότι πρέπει να τους δοθούν ευκαιρίες. Άλλος ένας που μου αρέσει πολύ είναι ο Νιόμπλιας, μου άρεσε η δουλειά που έκανε στην ελπίδων αλλά πολλοί όταν το λέω ξυνίζουν λόγω του ότι έπαιξε στον βάζελο. Όσο για τον Κεσπάγια που αναφέρεται έχει μια ομάδα στην Κύπρο κι ένας γνωστός μου λέει ότι πάει καλά αλλά δεν ξέρω. Πάντως αναφέρθηκε ότι υπήρχε και κάποια συνάντηση με Ρεχάγκελ αλλά εκείνος ήθελε την εθνική. Τέλος πάντων ούτως ή άλλως Δώνης μυρίζει και βλέπουμε. Όσο για ξένο προπονητή συμφωνώ με τον eliask το budjet της ομάδας δεν σηκώνει και πολλά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην σε παίρνει και από κάτω...

Πλάκα έχει, να λέμε και καμμία μλκ...

 

Δεν με παίρνει από κάτω. Αφορμή για συζήτηση είναι και αυτό και μάλιστα έντονη. Απλά θα ήθελα λίγο πιο ήπιους τόνους αυτό μόνο. Από αδέρφια πάντα δεχόμαστε την αντιπαράθεση. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάνιελ Τόζερ: "Νιώθω αδικημένος"

 

Φανταζομαι το διαβασατε και αλλοι.

Εχω μια περιεργεια, γιατι νοιωθει αδικημενος? Αφου φετος οποτε επαιξε απο την πλευρα που αγωνιζοταν υπηρχε μια τρυπα 500 μετρων, σαν κρατηρας μια φαση.

 

Περσι μου αρεσε ο Τοζερ, επαιξε ωραια μπαλα, εβαζε και τα γκολακια του, αν πουμε πως περσι επαιζε για 7, φετος παιζει για 3.

 

Οποτε γιατι νοιωθει αδικημενος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E, εντάξει ο Τόζερ το ξέρει το τόπι, και μας το έχει δείξει.

Από εκεί και πέρα, πως να τον βαθμολογήσεις αφού έχει παίξει μόλις ένα ημίχρονο φέτος?

 

Όσον αφορά τα αμυντικά του καθήκοντα, ναι δεν είναι καλός, αλλά η θέση του είναι να φτιάχνει παιχνίδι και όχι να καταστρέφει.

(δλδ δεν είναι σε καμμία περίπτωση αμυντικό χαφ)

 

Νομίζω πως ο λόγος που έχει εξαφανιστεί από την εντεκάδα ακούει στο όνομα Ριβάλ(ν)το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει σιγουρα δεν ειναι αμυντικο χαφ, και 1 ημιχρονο επαιξε στο πρωταθλημα νομιζω.

 

Εχει παιξει και σε καποια ευρωπαικα αν δεν κανω λαθος, και ηταν σκετη απογοητευση.

 

Δεν μου γεμιζει ξαφνικα το ματι ο μαγυαρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν εχω καταλαβει κατι.Στην αρχη της χρονιας ακουγα πως ημαστε πληρεις στο κεντρο και δεν θελουμε τον Μπασινα,πως στην αμυνα ειμαστε μια χαρα ενα αριστερο μπακ θελουμε για οταν τραυματιζεται ο αρουαμπαρενα και το μονο μας προβλημα ειναι η επιθεση που ειναι μονο ο λυμπε και ο Μπλανκο.Στο τελος του πρωταθληματος ακουγεται πως στην επιθεση ειμαστε μια χαρα να ενυσχυσουμε την αμυνα και το κεντρο.Στο κεντρο αν εξαιρεσης οτι ο ζηκος φευγει ολοι οι αλλοι λογικα θα μεινουν.Και στην επιθεση ηρθαν 2 νεοι παιχτες ο καλλον και οΕντινιο.Μπορειτε να μου εξηγησετε τωρα που πρεπεινα ενυσχηθουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ενισχυθούμε στην άμυνα, στο κέντρο, στην επίθεση, στον πάγκο και στην θέση του προπονητή. Πουθενά αλλού, στα υπόλοιπα είμαστε κομπλέ:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...