Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μας γα....ες με τα κιτρινα γραμματα, ειπαμε ΑΕΚΑΡΑ αλλα με το ασπρο background δεν φαινετε τιποτα.

 

Εγω πιστευω πως ειναι οτι πρεπει αυτην την χρονικη στιγμη, την ομαδα την γνωριζει, δεν χρειαζεται ιδιαιτερο χρονο προσαρμογης και εχει δειξει θετικα στοιχεια στην Λαρισα τοσο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ πιστεύω πάλι ότι ο Δώνης είναι καλή λύση γιατί θα μας μείνει ο Κλέιτον, γιατί ο Δώνης σε κανα 3μηνο θα μας έχει αφήσει γεια.Τώρα που οι γαύροι είναι τάβλα πωπω. . . τι χαρα πωπω . . . τι χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που 'σαι εσυ ρε τοσο καιρο ??

 

Έχω μπλέξει ρε φιλαράκι σε δουλειές και δεν έχω πολύ χρόνο για το internet.Πάλι καλά που βρίσκουμε χρόνο να πάμε να δούμε την ομάδα.Το τι βιντεάκι έχει ανέβει στο youtube από το ντέρμπι δεν περιγράφεται.Έχει πολύ γέλιο η υπόθεση:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σκαμπίλι στον γαύρο την Κυριακή ήταν πολύ γερό, θα κάνει καιρό να συνέλθει το έδειξε και χθές στο κύπελλο δέν μπορούσε να κερδίσει ούτε μιά ερασιτεχνική ομάδα είναι απίθανο να κερδίσει όλα τα παιχνίδια ώς το τέλος.

Μιά και ο ΠΑΟ δέν πάει πίσω, τα ίδια και χειρότερα φέτος είναι η μεγάλη ευκαιρία της ΑΕΚ να βγεί πρωταθλήτρια μετά απο 15 - 20 χρόνια? δέν θυμάμαι καλά αλλά άν θέλει είναι πολύ κοντά να το πετύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σκαμπίλι στον γαύρο την Κυριακή ήταν πολύ γερό, θα κάνει καιρό να συνέλθει το έδειξε και χθές στο κύπελλο δέν μπορούσε να κερδίσει ούτε μιά ερασιτεχνική ομάδα είναι απίθανο να κερδίσει όλα τα παιχνίδια ώς το τέλος.

 

Ναι, το σκαμπίλι ήταν γερό... αλλά ερασιτεχνική ομάδα ο Θρασύβουλος; Βλέπεις τίποτα άλλο εκτός από ΑΕΚ;

 

Μιά και ο ΠΑΟ δέν πάει πίσω, τα ίδια και χειρότερα φέτος είναι η μεγάλη ευκαιρία της ΑΕΚ να βγεί πρωταθλήτρια μετά απο 15 - 20 χρόνια? δέν θυμάμαι καλά αλλά άν θέλει είναι πολύ κοντά να το πετύχει.

 

Και η ΑΕΚ φίλε μου δεν πάει και τρένο. Με μία νίκη πρωταθλητές και με μία ήττα τον πούλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά; πού πήγαν όλοι αυτοί οι "ντέμη τον πούλο" , "κοίτα που κατάντησες την ΑΕΚ ρε κοντέ" κλπ; εξηφανίσθησαν;

 

Στάσου και κατάλαβα... πανηγυρίζουν την "εφήμερη χαρά" της νίκης επί του γάβρου, και την κυριακή θα ξαναβγούν σαν τα σαλιγκάρια αν η ΑΕΚ γκελάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά; πού πήγαν όλοι αυτοί οι "ντέμη τον πούλο" , "κοίτα που κατάντησες την ΑΕΚ ρε κοντέ" κλπ; εξηφανίσθησαν;

 

Στάσου και κατάλαβα... πανηγυρίζουν την "εφήμερη χαρά" της νίκης επί του γάβρου, και την κυριακή θα ξαναβγούν σαν τα σαλιγκάρια αν η ΑΕΚ γκελάρει...

 

Άλλαξαν ομάδα μάλλον. Κόμπλεξ κατωτερότητας λέγεται αυτό νομίζω... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η φωτο, που ειναι ο Φερρερ για να την δει?

 

Tην φωτογραφία δεν νομίζω να την δει ποτέ, αλλά τα 4 μπαλάκια τα είδε σίγουρα, και νομίζω πως τον πειράξαν πιο πολύ απ'όσο πείραξαν τους αλλόθρησκους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά; πού πήγαν όλοι αυτοί οι "ντέμη τον πούλο" ' date=' "κοίτα που κατάντησες την ΑΕΚ ρε κοντέ" κλπ; εξηφανίσθησαν;

 

Στάσου και κατάλαβα... πανηγυρίζουν την "εφήμερη χαρά" της νίκης επί του γάβρου, και την κυριακή θα ξαναβγούν σαν τα σαλιγκάρια αν η ΑΕΚ γκελάρει...[/quote']

 

Απλά θρασύδειλοι, δέν αναγνωρίζουν τα λάθη τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...