Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ως γνωστών = ως γνωστόν

 

Αφού δεν καταφέρατε να μας κερδίσατε πάτε να μας "τυφλώσετε" με τα ορθογραφικά σας λάθη? Αν μη τι άλλο θα μάθετε ορθογραφία στο τόπικ της ΑΕΚ. Ειδικά ο BOUGAS αμφιβάλλω αν έχει βγάλει το δημοτικό....

 

αίλαιως Timour21!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
giota ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,με έχεις καταϋποχρεώσει ! Τι επίπεδο είμαι εγώ και οι άλλοι γαύροι ? Μπορείς να ξέρεις τι ομάδα είναι κάποιος ανάλογα με το επίπεδο του ? Πως το έμαθες ? Πότε ? Θα με μάθεις εμένα(αφού πρώτα με μάθεις να διαβάζω) ?

 

Αυτό για σένα

hitlerlx2.jpg

 

 

Αυτά που λέει ο κετσπάγια ούτε για τον κώλο της μύγας δεν κάνουν.

 

Για την 1η σου ερώτηση: το χαμηλότερο.

Για την 2η ερώτηση: Ναι όταν είναι γάβροι συνήθως μιλάνε ειρωνικά γιατί δεν έχουν τι άλλο να πουν και ειδικά όταν μιλούν σε γυναίκα και η γυναίκα ξέρει περισσότερα από αυτούς. Το μόνο πράγμα που ξέρουν να απαντούν είναι για την κουζίνα ή τις γνώσεις για το ποδόσφαιρο. Μάλλον ονειρεύονται να βρίσκονται σε μία κουζίνα με μία ποδίτσα και να περιμένουν την καλή τους να της βάλουν να φάει (συνήθως γάβρο τηγανιτό).

Ερώτηση 3η: Δυστυχώς οι περισσότεροι γάβροι είναι ανεπίδεκτοι μαθήσεως οπότε χαμένος χρόνος και κόπος. Αρκετό χρόνο ήδη έχω χαλάσει για να σου απαντήσω.

Όσο για τη φωτογραφία θα έπρεπε να ξέρεις σαν γάβρος ότι ο μεγαλύτερος φασισμός του ελληνικού ποδοσφαίρου είναι ο ΟΣΦΠ με Χίτλερ τον Κόκκαλη και Ες Ες είναι ο Θεοδωρίδης. Οπότε λάθος φωτογραφία μου στέλνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι,είμαστε οι πιο παρακμιακοί οπαδοί και γουστάρω.Πες κι άλλα για το επίπεδο μας,αφού είναι το χαμηλότερο να το ρίξουμε κι άλλο να το κάνουμε υπόγειο.Εντάξει το ότι ξέρεις παραπάνω από μένα για το ποδόσφαιρο εννοείτε,αφού φαίνεται κι όλας από αυτά που λες.Η αλήθεια να λέγεται !

Για την φωτογραφία...διάβασες τι λέει μέσα στο bubble ? Γιατί μάλλον λάθος κατάλαβες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τσακώνεστε γιατί θα βγάλω στην φόρα υλικό, και δεν σας παίρνει!

Ακολουθεί παράδειγμα, στην από κάτω φωτό ο Νυχτόλυκος με τον Αλέκονύστα σε ερωτικό καβγαδάκι... :P

 

qgxm20xalanoj6mczwij.jpg

 

 

 

 

Αν από όλα αυτά εσένα σε πείραξε ένα ορθογραφικό δικό μου και ψάχνεις για ορθογραφικά για να την πεις στο bougas πάω πάσο ρε Μπαμπινιώτη.

 

Καλά, μόνο ορθογραφικά δεν θες για να την πεις στο bougas, αλλά τέσπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧαΧΑΧαχΧΑαχΑΧαχΑΧΑΧΑΧΑΧχαΑΧΑΧ

 

Αν και εχω ασπρο μουσι εγω, με εκανες και κοκκινησα :o

 

 

ΥΓ. Καλα και οι αλλες δυο φωτο, μες στην τρελα μιλαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αεκάρες μου καλημέρα!!! Θέτω θέμα για συζήτηση. Άκούγεται ότι έρχεται ο Δώνης προπονητής το καλοκαίρι. Τι γνώμη έχετε; Πιστεύετε ότι είναι κατάλληλος για την ομάδα με τη μορφή που έχει σήμερα; Αλήθεια ποιόν προπονητή θα προτιμούσατε εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!+1 από μένα για Δώνη. Εχεί δείξει καλά στοιχεία στη Λάρισα έχει κάνει καλές μεταγραφές ξέρει σε τι θέσεις έχει προβλήμα και έκανε τις κατάλληλες μεταγραφές.Εχεί βγάλει καποιους παίχτες και η Λάρισα ήταν ομάδα έκπληξη στο Uefa φέτος. Το μόνο αρνητικό αν μπορούσα να πώ είναι πως δεν έχει προπονήσει ομάδα μεγάλη και δεν ξέρω πως θα αντιδράσει στην πίεση αλλά από Ελλάδα νομίζω πως είναι η καλύτερη προτασή.Από εξωτερικό εαν έρθει προπονητής θα θέλει και μεγάλο budjet να ξοδέψει για μεταγραφές και η ομάδα δεν έχει πολλά να δώσει ! Ας τον δούμε και τον Δωνη.Γιατί και με τους άλλους προκοπή δεν ειδαμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...