Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα κατι για κουζινα? Φαι? Που? Ποτε? Ποιος/Ποια μαγειρευει? Τι καλο?

 

Αλεξ υπναρα γιατι εκλαιγες τεκνον μου? Λογω της σκληρης ηττας και του βιασμου? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ως γνωστών = ως γνωστόν

 

Αφού δεν καταφέρατε να μας κερδίσατε πάτε να μας "τυφλώσετε" με τα ορθογραφικά σας λάθη? Αν μη τι άλλο θα μάθετε ορθογραφία στο τόπικ της ΑΕΚ. Ειδικά ο BOUGAS αμφιβάλλω αν έχει βγάλει το δημοτικό....

 

Bougas... μάζεψε τα να φύγουμε από αυτό το τόπικ... εκλεπτυσμένα άτομα θα γράφουν εδώ μόνο. Μέχρι και τα ορθογραφικά απαγορεύονται. Είναι το γνωστό ... έβγαλε και η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο. Να δω τι άλλη μαλακία θα σκεφτείς ρε παλικάρι μου απλώς και μόνο για να γράψεις/ απαντήσεις κάτι.

 

ΥΓ: για τυχόν νέα ορθογραφικά... τον λογαριασμό σε μένα.

 

Ακουσα κατι για κουζινα? Φαι? Που? Ποτε? Ποιος/Ποια μαγειρευει? Τι καλο?

 

Αλεξ υπναρα γιατι εκλαιγες τεκνον μου? Λογω της σκληρης ηττας και του βιασμου? :lol:

 

Είναι το γαμώτο που περάσαμε μια νύχτα πάθους και ύστερα... δεν με πήρες ούτε ένα τηλ. Γιατί;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bougas... μάζεψε τα να φύγουμε από αυτό το τόπικ... εκλεπτυσμένα άτομα θα γράφουν εδώ μόνο. Μέχρι και τα ορθογραφικά απαγορεύονται. Είναι το γνωστό ... έβγαλε και η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο. Να δω τι άλλη μαλακία θα σκεφτείς ρε παλικάρι μου απλώς και μόνο για να γράψεις/ απαντήσεις κάτι.

 

Δεν χρειάζεται να είσαι εκλεπτυσμένος προκειμένου να ξέρεις ορθογραφία...αρκεί να έχεις βγάλει το γυμνάσιο. Όσο για την μύγα και τον κώλο.... εσείς απο την Κυριακή έχετε και δεύτερο κωλοτρυπίδι, οπότε μην μιλάς για χέσιμο....

 

 

Υ.Γ Αν δεν σου αρέσει να σου επισημαίνουν τα ορθογραφικά σου, κάνε ένσταση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bougas... μάζεψε τα να φύγουμε από αυτό το τόπικ... εκλεπτυσμένα άτομα θα γράφουν εδώ μόνο. Μέχρι και τα ορθογραφικά απαγορεύονται. Είναι το γνωστό ... έβγαλε και η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο. Να δω τι άλλη μαλακία θα σκεφτείς ρε παλικάρι μου απλώς και μόνο για να γράψεις/ απαντήσεις κάτι.

 

ΥΓ: για τυχόν νέα ορθογραφικά... τον λογαριασμό σε μένα.

 

Alex.... μάθαι ραι σει να γράφοισ σοστά!! Τώσα ωρθωγραφεικά λάθοι μαζαιμαίνα?

Θα σαι στίλω ξανά στω σχωλήω μωυ φέναιτε μπας καεί μάθις να γράφις.

Ανωρθόγραφαι !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να είσαι εκλεπτυσμένος προκειμένου να ξέρεις ορθογραφία...αρκεί να έχεις βγάλει το γυμνάσιο. Όσο για την μύγα και τον κώλο.... εσείς απο την Κυριακή έχετε και δεύτερο κωλοτρυπίδι, οπότε μην μιλάς για χέσιμο....

 

 

Υ.Γ Αν δεν σου αρέσει να σου επισημαίνουν τα ορθογραφικά σου, κάνε ένσταση!

 

Επίσης δεν χρειάζεται και πολύ για να γίνει κάποιος σπασαρχίδης σε ένα τόπικ και ας έχει βγάλει και πανεπιστήμιο. Αν από όλα αυτά εσένα σε πείραξε ένα ορθογραφικό δικό μου και ψάχνεις για ορθογραφικά για να την πεις στο bougas πάω πάσο ρε Μπαμπινιώτη.

Απλά μην ασχολείσαι μαζί μου.

 

Όσο για το "εσείς απο την Κυριακή έχετε και δεύτερο κωλοτρυπίδι, οπότε μην μιλάς για χέσιμο" .... ξέχασες έναν τόνο στο "από"... βάλτο για να είσαι ολοσωστός όταν κάνεις παρατηρήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να είσαι εκλεπτυσμένος προκειμένου να ξέρεις ορθογραφία...αρκεί να έχεις βγάλει το γυμνάσιο. Όσο για την μύγα και τον κώλο.... εσείς απο την Κυριακή έχετε και δεύτερο κωλοτρυπίδι, οπότε μην μιλάς για χέσιμο....

 

 

Υ.Γ Αν δεν σου αρέσει να σου επισημαίνουν τα ορθογραφικά σου, κάνε ένσταση!

 

Αυτό πάντως με την μύγα και τον κώλο που έχεσε τον κόσμο όλο σου ταιριάζει απόλυτα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πάντως με την μύγα και τον κώλο που έχεσε τον κόσμο όλο σου ταιριάζει απόλυτα! ;)

 

Μπορεί και να μου ταιριάζει όντως, γιατί έχω χεσμένα κάτι ατομάκια σαν και σένα. Επίσης λέτε λόγω της μύγας με τον κώλο που έχεσε τον κόσμο όλο να βγήκε και το διαχρονικό (πλην όμως κορυφαίο) "Σκατά, σκατά, στην θύρα την 7"?

 

Είστε κακομοίρηδες πάρτε το χαμπάρι, πριν λίγο καιρό που βάλατε 4 στον ΠΑΟ η γλώσσα σας είχε γίνει 2 χιλιόμετρα.... τώρα που την φάγατε εσείς την 4άρα (που αν ήμασταν σοβαρή ομάδα έπρεπε να σας έχουμε ρίξει άλλα 3) και πονάει το κωλαράκι, αντί να μπείτε σε κανα λαγούμι να κρυφτείτε πάτε και γυρεύοντας.

 

Για λύπηση είστε, για λύπηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να μου ταιριάζει όντως, γιατί έχω χεσμένα κάτι ατομάκια σαν και σένα. Επίσης λέτε λόγω της μύγας με τον κώλο που έχεσε τον κόσμο όλο να βγήκε και το διαχρονικό (πλην όμως κορυφαίο) "Σκατά, σκατά, στην θύρα την 7"?

 

Είστε κακομοίρηδες πάρτε το χαμπάρι, πριν λίγο καιρό που βάλατε 4 στον ΠΑΟ η γλώσσα σας είχε γίνει 2 χιλιόμετρα.... τώρα που την φάγατε εσείς την 4άρα (που αν ήμασταν σοβαρή ομάδα έπρεπε να σας έχουμε ρίξει άλλα 3) και πονάει το κωλαράκι, αντί να μπείτε σε κανα λαγούμι να κρυφτείτε πάτε και γυρεύοντας.

 

Για λύπηση είστε, για λύπηση.

 

Τι λες ρε πυροτέχνημα; Ρε... εκτίθεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ηρεμιστε ρε ολοι...κουβεντα να κανουμε και να πουμε καμια μαλακια αν ειναι.

 

Εκφρασεις τυπου κωλοτρυπιδι, χεσιμου κτλ ειναι αναρμοστες, ηρεμια...καζουρα αν ειναι να κανουμε οχι να βριζουμε.

 

 

Αλέξη (ή Αλεξανδρος?) δεν μου εδωσες το τηλ σου να σε παρω τηλ, ευχομαι να μην ειναι αργα τωρα να με κερασεις ενα καφε για το καλο σεξ που παιχτηκε μεταξυ μας :lol:

 

 

ΥΓ. Γιατι ξαφνικα αλλαξε το background color και πανω πανω λεει HACKED ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλέξη (ή Αλεξανδρος?) δεν μου εδωσες το τηλ σου να σε παρω τηλ, ευχομαι να μην ειναι αργα τωρα να με κερασεις ενα καφε για το καλο σεξ που παιχτηκε μεταξυ μας :lol:

 

 

ΥΓ. Γιατι ξαφνικα αλλαξε το background color και πανω πανω λεει HACKED ?

 

Αλέξιος παρακαλώ!!! PM me να μην νομίζουν ότι είμαι κάνας εύκολος....

 

ΥΓ: πρωταπριλιάτικο είναι το concept. Υπάρχει και τόπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρηκα το τοπικ.

 

Που μενεις Αλεξιε?

 

Ευκολα θα σε ριξω, κανεις δεν αντιστεκεται στην γοητεια μου. :lol:

 

ΥΓ. ΤΙ λεω ο μαλακας παλι μεσημεριατικα? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giota ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,με έχεις καταϋποχρεώσει ! Τι επίπεδο είμαι εγώ και οι άλλοι γαύροι ? Μπορείς να ξέρεις τι ομάδα είναι κάποιος ανάλογα με το επίπεδο του ? Πως το έμαθες ? Πότε ? Θα με μάθεις εμένα(αφού πρώτα με μάθεις να διαβάζω) ?

 

Αυτό για σένα

hitlerlx2.jpg

 

 

Αυτά που λέει ο κετσπάγια ούτε για τον κώλο της μύγας δεν κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρηκα το τοπικ.

 

Που μενεις Αλεξιε?

 

Ευκολα θα σε ριξω, κανεις δεν αντιστεκεται στην γοητεια μου. :lol:

 

ΥΓ. ΤΙ λεω ο μαλακας παλι μεσημεριατικα? :devil:

 

Καλά που λέμε κάνα τέτοιο και περνάει η ώρα στην δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...