Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια τι κλαμα εχουν ριξει οι Ολυμπιακοι στο ραδιοφωνο.Δεν αντεχω εχω πεθανει στα γελια

 

προφανος μιλας για τον σπορ φμ; και εγω αυτο ακουω.δεν λενε κατι παραπανω απο αυτα που λεγανε τις προηγουμενες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΥΓ. Ρε Μπουγα, η υπογραφη σου με τον Σαγιντ, τελικα τι ρολο βαραει?

 

δεν βλεπεις λοστ; αν βλεπεις και τον γνωριζεις,απαγορευετε να ρωτας....

 

edit:ειναι κατι σαν "τζακ μπαουερ" και "τσακ νορις".στιχακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΕΚ - Ολυμπιακός 4-0

 

** Το πρώτο γκολ της ΑΕΚ είναι άκυρο, αφού ο Μπλάνκο δεν καλύπτεται από τον Άντζα την ώρα που γίνεται η σέντρα του Εντίνιο.

Τη αλλη μαλακια θα ακουσω?

 

 

Λοστ βλεπω ρε, αλλα και παλι δεν πολυκαταλαβαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα τεκνον μου...

 

Σου εχω παραπονα, εσκυψες χτες και τωρα βρομαει ψαριλα το παλαμαρι μου :lol: :mrgreen:

 

Επιμενω πως δεν ηταν οφσαιντ γιατι οταν γινετε η σεντρα καλυπτετε, αλλα οντως δεν εχει σημασια,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αεκ ιστορικα,ειναι μια ομαδα που στον αθλητικο χαρτι υπαρχει μονο στο ποδοσφαιρο.(βολευ,πολο,μπασκετ τα τελευταια 40 χρονια,δεν ....ε; ).θεωρω πολυ μεγαλυτερο ιστορικα συλλογο τον ΠΑΟΚ και τον ΑΡΗ,και βασικοτερους αντιπαλους μου.

Ναι ρε Bouga, για ποδοσφαιρο μιλάμε. (4-0)

Στο καλλιτεχνικό πατινάζ είστε οι καλύτεροι.(4-0)

Σας το αναγνωρίζω και σας βγάζω το καπέλο. (4-0)

 

μια ομαδα που οι παιχτες της πληρωνωνται με δανεικα λεφτα απο την γυναικα του προεδρου,πως ειναι δυνατον να γραφετε με κεφαλαια;

Από την ζαλάδα σου δεν ξέρεις τι γράφεις.(4-0) Αλήθεια, ο δικός σας από τα μάζεψε τα λεφτάκια του ξέρεις? (4-0) Στα κάλαντα? (4-0)

Από την άλλη, όσο πιο πολύ μικραίνεις την ΑΕΚ στο μυαλό σου, (4-0), τόσο πιο βασανιστική ήταν η χθεσινή βραδιά. (4-0)

 

Χμμ, παραθέτω άρθρο από τον Χ. Σωτηρακόπουλο στην σημερινή Sporday:

Με τη συμπλήρωση μισής ώρας αγώνα το παιχνίδι είχε τελειώσει, με την ΑΕΚ να έχει φτάσει στο 3-0 και τον Ολυμπιακό αλλού να πατά και αλλού να βρίσκεται. Οποιος δεν έβλεπε το ματς και άκουγε το αποτέλεσμα του πρώτου μέρους, πιθανότατα θα δυσκολευόταν να καταλάβει πως, όχι μόνο δεν ήταν υπερβολικό, αλλά μάλλον κολακευτικό για την άθλια εικόνα του Ολυμπιακού. Τα πάντα τελείωσαν και τυπικά όταν ο Τζόρτζεβιτς αστόχησε (κάτι πολύ σπάνιο γιʼ αυτόν) στο πέναλτι που... ανακάλυψε ο Ζωγράφος

 

Freakster σε θεωρώ σκεπτόμενο άνθρωπο. Πιστεύω πως ξέρεις και θεωρείς πολύ πιο αντικειμενική την κρίση του συγκεκριμένου δημοσιογράφου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει ρε παιδιά τους ήρθε κάπως βαρύ και δεν ξέρουν τι να πουν και το έχουν γυρίσει σε ότι μπορείς να φαντάστεις.... Ακόμα είναι νωρίς αφήστε τους να ηρεμήσουν ....4-0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Freakster σε θεωρώ σκεπτόμενο άνθρωπο. Πιστεύω πως ξέρεις και θεωρείς πολύ πιο αντικειμενική την κρίση του συγκεκριμένου δημοσιογράφου.

 

Παρεξήγησις κ.Πρόεδρε :-D

 

Για αυτό το άφησα ασχολίαστο, απλά ο nightwolf πόσταρε απο εφημερίδα σχετικά με το πέναλτι και απλά του έδειξα ότι συμφωνεί και ο καθηγητής διατησίας κ. Μπαρούφας :lol:, ήμαρτον αν γράψω ποτέ ότι μας αδίκησε τους γαύρους, η διαιτησία (και να μας αδικήσει ποτέ) να με κράξετε :X

 

 

Γενικά όταν αρχίζουν οι κρίσεις και τα απανωτά ριπλεη για τη διαιτησία ενός αγώνα αλλάζω κανάλι, ή φύλλο στην εφημερίδα λες και θα αλλάξει κάτι αν ήταν ή δεν ήταν πέναλτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαω για τον αριθμο των ποστ των τοπικ των 3ων ομαδων.

 

ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 12000-13000

αεκ .... 2700

 

αυτο σημαινει πολυ λιγοτεροι φιλαθλοι. :-)

 

Τελικά ξέρεις τι κατάλαβα? Πονάει περισσότερο όταν σου ρίχνουν 4 οι τιποτένιοι, οι λίγοι, οι μεχρι πριν απογοητευμένοι, οι... οι... οι.... Να ξέρεις ότι όσο μειώνεις τον αντίπαλο από τον οποίο κατάπιες και παραλίγο να πνιγείς 1, 2, 3, 4 μέσα σε μία ώρα αυτό το μόνο που δείχνει είναι ότι είσαι πολύ κατώτερός του. Οπότε πρωταθλητές των ενστάσεων εχθές σας κάναμε δώρο 4 πρωταθλήματα να έχετε να θυμόσαστε. Στην γειτονιά μου οι γάβροι εξαφανίστηκαν και δεν μιλάνε μέχρι να ξεχαστεί το θέμα και να περάσει ο πονος. Όμως εσύ είσαι καλύτερος γιατί έχουμε και κάποιον να γελάμε με αυτά που γαβροσυζητιούνται. Λοιπόν κάτσε να σου πω όμως κι εγώ ένα καλό να χαρείς. Ο Ολυμπιακός θα κάνει ένσταση στην ΑΕΚ γιατί ο Κωστένογλου δεν είχε βάλει σωστά τη γραβάτα του και ο Ρίμπο δεν έβαλε γκολ μόνο πλάσαρε. Α! και το γκολ του Λυμπερόπουλου ήταν οφ σάιντ :lol:

Και μια που είμασε λίγοι να σου θυμίσω ένα αρχαίο σύνθημα από τότε που εμείς παίζαμε μπάλα και εσείς κοιμόσασταν.

ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΛΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΜΠΟΣΟΙ ΜΕ ΜΙΑ Π@@@@ ΤΟΟΟΟΣΗΗΗΗ!!!

Άντε γεια χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ξέρεις τι κατάλαβα? Πονάει περισσότερο όταν σου ρίχνουν 4 οι τιποτένιοι, οι λίγοι, οι μεχρι πριν απογοητευμένοι, οι... οι... οι.... Να ξέρεις ότι όσο μειώνεις τον αντίπαλο από τον οποίο κατάπιες και παραλίγο να πνιγείς 1, 2, 3, 4 μέσα σε μία ώρα αυτό το μόνο που δείχνει είναι ότι είσαι πολύ κατώτερός του. Οπότε πρωταθλητές των ενστάσεων εχθές σας κάναμε δώρο 4 πρωταθλήματα να έχετε να θυμόσαστε. Στην γειτονιά μου οι γάβροι εξαφανίστηκαν και δεν μιλάνε μέχρι να ξεχαστεί το θέμα και να περάσει ο πονος. Όμως εσύ είσαι καλύτερος γιατί έχουμε και κάποιον να γελάμε με αυτά που γαβροσυζητιούνται. Λοιπόν κάτσε να σου πω όμως κι εγώ ένα καλό να χαρείς. Ο Ολυμπιακός θα κάνει ένσταση στην ΑΕΚ γιατί ο Κωστένογλου δεν είχε βάλει σωστά τη γραβάτα του και ο Ρίμπο δεν έβαλε γκολ μόνο πλάσαρε. Α! και το γκολ του Λυμπερόπουλου ήταν οφ σάιντ :lol:

Και μια που είμασε λίγοι να σου θυμίσω ένα αρχαίο σύνθημα από τότε που εμείς παίζαμε μπάλα και εσείς κοιμόσασταν.

ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΛΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΜΠΟΣΟΙ ΜΕ ΜΙΑ Π@@@@ ΤΟΟΟΟΣΗΗΗΗ!!!

Άντε γεια χαχαχαχαχα

 

Εσύ γυναίκα μην μιλάς(ουγκ)! η τελευταία αεκτζού που ήξερα έκρινε την ποιότητα ενός παίκτη ανάλογα το πόσο όμορφος ήταν.Επίσης οι προτιμήσεις της για βασική εντεκάδα ήταν ανάλογες.Όπως μπορώ να φανταστώ,δεν το κατέχετε το σπορ.Όξω,εδώ πέρα είναι για άντρες. :lol:

 

Ντάξει για το γεγονός ότι κρύβονται οι γαύροι που λες,δεν θα πω τίποτα παρά μόνο ότι όποιος λέει μεγάλα λόγια και μετά διαψεύδεται,αυτά κάνει(ανεξαρτήτως ομάδας πάντα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γουστάρω να βλέπω χανούμια να βγάζουν γλώσσα μετά από τίποτα τέτοιο και να λένε μεγάλα λόγια και μετά από στραβοπάτημα τα κεφάλια μέσα και αρχίζουμε πάλι μουρμούρα...

 

Γουστάρω επίσης να βλέπω χανούμια να μην λένε τίποτα το ιδιαίτερο στο τόπικ του ολυμπιακού επειδή δεν τους παίρνει.

 

Αλλά έτσι είναι,μέσα σε μια μέρα γίνεσαι υπερομάδα και χτυπάς πρωτάθλημα,μη σου πω και champions league.Δεν βγάζετε καλύτερα τις παρωπίδες να πούμε και τίποτα σοβαρό ?

 

*Ο χαρακτηρισμός χανούμια δεν πάει σε όλους τους φιλάθλους της αεκ,παρά μόνο σε αυτούς που με αυτά που λένε δείχνουν ότι μόνο έτσι αξίζει να αποκαλούνται.

 

Γουστάρεις να βλέπεις χανούμια να τους έχουν δώσει το δικαίωμα οι υπερομάδες (χαχαχα) να μιλούν. Το δικαίωμα δίνεται μετά απο 4 γκολάκια (που θα μπορούσαν να είναι περισσότερα) γιατί το 1 ή το 2 τυχαίνει.

Γουστάρω να βλέπω γάβρους στην 1η θέση (μετά από ένσταση) να βρίζουν τον Κόκκαλη και να μαζεύονται για να γιουχάρουν τους ίδιους παίχτες που μέχρι πριν από μία εβδομάδα είχαν για θεούς.

Κι όσο για το ότι δεν βλέπεις χανούμια στο τόπικ της ομάδας σου είναι γιατί εμείς δεν έχουμε τίποτα να συζητήσουμε με ψάρια. Γιατί ως γνωστόν τα ψάρια δεν έχουν εγκέφαλο (εξού και η φράση το ψάρι βρωμάει πάντα από το κεφάλι), βλέπουν πλάγια και μόνο τρώνε. Εμείς όμως βλέπουμε τα τόπικ μας γαβράκια γιατί μάλλον στα δικά τους δεν έχουν τίποτα να πούνε.

Κι όσο για τον χαρακτηρισμό χανούμια εμείς θα κρίνουμε σε ποιόν ανήκει και σε ποιον όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ γυναίκα μην μιλάς(ουγκ)! η τελευταία αεκτζού που ήξερα έκρινε την ποιότητα ενός παίκτη ανάλογα το πόσο όμορφος ήταν.Επίσης οι προτιμήσεις της για βασική εντεκάδα ήταν ανάλογες.Όπως μπορώ να φανταστώ,δεν το κατέχετε το σπορ.Όξω,εδώ πέρα είναι για άντρες. :lol:

 

Ντάξει για το γεγονός ότι κρύβονται οι γαύροι που λες,δεν θα πω τίποτα παρά μόνο ότι όποιος λέει μεγάλα λόγια και μετά διαψεύδεται,αυτά κάνει(ανεξαρτήτως ομάδας πάντα).

 

Εγώ δεν ξέρω ποια και τι ήταν η τελευταία ΑΕΚτζού που γνώρισες. Και αλήθεια εδώ μιλάς εσύ που είσαι γάβρος εγώ δεν θα μιλήσω. Κι επειδή δεν με ξέρεις άκου κι αυτό: εγώ αυτά που ξέρω για ποδόσφαιρο εσύ 100 χρόνια να στα μαθαίνουνε δεν θα τα μάθεις, γι αυτό είσαι και γάβρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...