Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

N1ghtW0lf εγώ εξήγησα πως σχολίασε αυτό για το επίπεδο.Δεν είναι ειρωνικό να σχολιάζει το επίπεδο κάποιου ενώ ο ίδιος λέει διάφορα ? Δεν είπα ότι δεν προκάλεσα,αλλά πιστεύω δεν προκάλεσα στον βαθμό που έκανε αυτός.Επίσης πιστεύω να καταλαβαίνεις ότι δεν έχω την ίδια άποψη για όλους τους αεκτζήδες εδώ μέσα,αλίμονο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου τσαμπουνάς τώρα για το τι γράφεις τόσο καιρό εδώ μέσα ? Τα δικά μου τα χεις δει ? Όχι ? Σκασίλα μου μεγάλη.Εγώ,αν το χεις καταλάβει,σχολιάζω το τι λες σήμερα,σε αυτό εδώ το τόπικ και κυρίως τον τρόπο που τα λεες.

 

Δεν παίζω ούτε κρίνω στα τυφλά,όπως ίσως νομίζεις.Γράφεις ότι είσαι 31 χρονών...Αυτά που γράφεις σήμερα,ούτε 10χρονο πωρωμένο παιδάκι δεν τα λέει,για να μην σχολιάσω την παντελή έλλειψη επιχειρημάτων...

 

Ξαναδιάβασε αυτό το post μου λίγο πιο προσεκτικά...και σου ξαναλέω,έχεις δει ποτέ το "ποιος θέλει να γίνει γίνει εκατομμυριούχος" ή παρόμοιο τηλεπαιχνίδι ? Πως θα μπορούσα να εννοώ και τα 4,αφού έρχονται σε αντίθεση το ένα με το άλλο ???

 

1ον Tο σχόλιο για το τι γράφω εδώ μέσα έχει να κάνει με το επιπεδο που λές οτι εχω με το τι γράφω γενικά και με το εαν ειμαι μορτης κτλ κτλ που δεν σχολιαζω αλλό .... Αρα συμπεράσματα δεν μπορείς να βγάλεις.

2ο Ξαναλέω ότι δεν απευθύνομαι σε Ολυμπιακούς αλλά σε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ και εκφράζουμε τη χαρά μας δεν πήγα στο thread του Ολυμπιακού να κανώ καζούρα.

3ον.ΑΝ αυτά που λέω είναι για παιδακια του δημοτικού τα δικά σου είναι απλά χωρίς ουσία γιατί μπήκες να μας πεις για ποίο λόγο κανουμε έτσι που σας ρίξαμε 4 και λοιπά μετά το παιχνίδι ? Τι ήθελες να πούμε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ????

4.Δεν αναφέρθηκα με ερωτηματολόγιο που νομίζω οτι προσβαλει σε κάνενα. Τον εαν ερχονται σε αντίθεση μεταξύ τους οι ερωτήσεις δεν σημαίνει ότι κάθεμια από αυτές δεν έιναι και μια προσβολή.

5.Αυτά που γράφω σημέρα δεν είναι επιχειρηματα. Δεν κάνουμε μια σηζητηση που ο καθένας φέρνει καποια επιχειρηματα. Κανουμε μια συζητηση για την ξεγυρισμένη 4αρα που έφαγε ο Γαυρος ....ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά καλά. Είναι αργά δεν πάς για ύπνο καλύτερα ?

Να ξελαμπικάρεις κιόλας.

 

Ωραιίαααα!!!

Για να επανέλθουμε τώρα στο κυρίως θέμα μας μετά την εύθυμη μικρή παρένθεση με τον πικραμένο κύριο BOUGAS.

Τί λέγαμε???

Ααα ναί!!

 

ΤΕΣΣΑΡΑ.... και κάτι ακούω στην τηλεόραση για λαικά δικαστήρια στου Ρέντη :lol:.

εγω παλι αυτα τα 3 τα εκλαμβανω ως πλακα και τα δεχωμε φυσικα,και δεν θα αρχησω τα "προκλητικος" και τα "χασομερης" ,και θα απαντησω απλα με ενα :-) .

καταλαβες ποια ειναι η διαφορα μας? αμα στα ελεγα εγω αυτα,θα ειχες σηκωσει επανασταση τωρα.αρα το ποιος ειναι προκλητικος εδω μεσα...αστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον Tο σχόλιο για το τι γράφω εδώ μέσα έχει να κάνει με το επιπεδο που λές οτι εχω με το τι γράφω γενικά και με το εαν ειμαι μορτης κτλ κτλ που δεν σχολιαζω αλλό .... Αρα συμπεράσματα δεν μπορείς να βγάλεις.

2ο Ξαναλέω ότι δεν απευθύνομαι σε Ολυμπιακούς αλλά σε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ και εκφράζουμε τη χαρά μας δεν πήγα στο thread του Ολυμπιακού να κανώ καζούρα.

3ον.ΑΝ αυτά που λέω είναι για παιδακια του δημοτικού τα δικά σου είναι απλά χωρίς ουσία γιατί μπήκες να μας πεις για ποίο λόγο κανουμε έτσι που σας ρίξαμε 4 και λοιπά μετά το παιχνίδι ? Τι ήθελες να πούμε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ????

4.Δεν αναφέρθηκα με ερωτηματολόγιο που νομίζω οτι προσβαλει σε κάνενα. Τον εαν ερχονται σε αντίθεση μεταξύ τους οι ερωτήσεις δεν σημαίνει ότι κάθεμια από αυτές δεν έιναι και μια προσβολή.

5.Αυτά που γράφω σημέρα δεν είναι επιχειρηματα. Δεν κάνουμε μια σηζητηση που ο καθένας φέρνει καποια επιχειρηματα. Κανουμε μια συζητηση για την ξεγυρισμένη 4αρα που έφαγε ο Γαυρος ....ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ.

 

1)Εντάξει,πάω πάσσο...Αρχικά δεν σχολίασα το επίπεδο σου προσωπικά .

2)Συμφωνώ και την καζούρα την δέχομαι.

3)Δεν είπα ότι είναι για παιδάκια του δημοτικού.Είπα ότι τέτοια πράματα δεν γράφει ούτε 10 χρονο παιδάκι πάνω στην πώρωση του.Δεν μπήκα να σας πω να μην χαρείτε για την νίκη(πιστεύω αν το ξαναπώ θα καταντήσω γραφικός).Επίσης είπα πιο είναι το πρόβλημα μου στις προηγούμενες σελίδες.Επέλεξε αν θα τα διαβάσεις και θα καταλάβεις τι εννοώ.

4)Δεν είναι ερωτηματολόγιο.Είναι mini quiz.Δεν νομίζω ότι σε προσβάλει και τοοοοοοσο,μπορεί και να μην ισχύει τίποτα από τις επιλογές που έβαλα...

5)Ευχαριστώ που με δικαιώνεις :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

N1ghtW0lf εγώ εξήγησα πως σχολίασε αυτό για το επίπεδο.Δεν είναι ειρωνικό να σχολιάζει το επίπεδο κάποιου ενώ ο ίδιος λέει διάφορα ?

 

Νομιζω πως σε αυτο σου απανταω με τα ποστ του Bouga, αν ο μεν πικαρει με ασχημο τροπο, ο αλλος θα συνεχισει σε ιδιους τονους προς την αντιθετη κατευθυνση. Οποτε μην περιμενεις σοβαρες συζητησεις.

 

Δεν είπα ότι δεν προκάλεσα,αλλά πιστεύω δεν προκάλεσα στον βαθμό που έκανε αυτός.

Ηρεμια παλικαρια, ποδοσφαιρο ειναι, σημερα εμεις, αυριο εσεις, μεθαυριο καποιοι αλλοι....χαλαρα.

Επίσης πιστεύω να καταλαβαίνεις ότι δεν έχω την ίδια άποψη για όλους τους αεκτζήδες εδώ μέσα,αλίμονο !

Εννοειται, παρομοιως και εγω, υπαρχουν ολυμπιακοι εδω μεσα που με τα λεγομενα τους μου γυρνανε τα εντερα αναποδα και θελω να τους αρχισω στις φαπες με αυτα που λενε, αλλα τι να κανεις, αν ο αλλος δεν εχει μυαλο, ή μαλλον ειναι στενομυαλος?

 

 

Γιατι καποιοι λεγανε μεσοβδομαδα, για νικη σε αμπαλους και τελειωμενους κτλ...που ειναι τωρα? Κρυφτηκανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Εντάξει,πάω πάσσο...Αρχικά δεν σχολίασα το επίπεδο σου προσωπικά .

2)Συμφωνώ και την καζούρα την δέχομαι.

3)Δεν είπα ότι είναι για παιδάκια του δημοτικού.Είπα ότι τέτοια πράματα δεν γράφει ούτε 10 χρονο παιδάκι πάνω στην πώρωση του.Δεν μπήκα να σας πω να μην χαρείτε για την νίκη(πιστεύω αν το ξαναπώ θα καταντήσω γραφικός).Επίσης είπα πιο είναι το πρόβλημα μου στις προηγούμενες σελίδες.Επέλεξε αν θα τα διαβάσεις και θα καταλάβεις τι εννοώ.

4)Δεν είναι ερωτηματολόγιο.Είναι mini quiz.Δεν νομίζω ότι σε προσβάλει και τοοοοοοσο,μπορεί και να μην ισχύει τίποτα από τις επιλογές που έβαλα...

5)Ευχαριστώ που με δικαιώνεις :-D

 

Τελος παντων ας το λήξουμε εδώ. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να τσακώνομαστε. Αλλα προσωπικά θεώρησα οτι καποια απο τα λεγόμενα σου με προσβαλαν προσωπικά και ήθελα να απαντήσω. Κακίες δεν κρατάω:-). Καλό βράδυ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι αυτα τα 3 τα εκλαμβανω ως πλακα και τα δεχωμε φυσικα,και δεν θα αρχησω τα "προκλητικος" και τα "χασομερης" ,και θα απαντησω απλα με ενα :-) .

καταλαβες ποια ειναι η διαφορα μας? αμα στα ελεγα εγω αυτα,θα ειχες σηκωσει επανασταση τωρα.αρα το ποιος ειναι προκλητικος εδω μεσα...αστο.

 

Ωραία άρα έχεις αίσθηση του χιούμορ.

Εσύ λές τόση ώρα πολύ χειρότερα από αυτά που γράφω εγώ. Να αρχίσω να βγάζω?

 

Τέλος όπως είπε και ο eliask πιό κάτω εγώ δεν ήρθα στο topic του Ολυμπιακού να γράψω για να σου κάνω καζούρα.

Γράφω στο topic της ΑΕΚΑΡΑΣ για την τεσσάρα που σας ρίξαμε και χαίρομαι μαζί με άλλους φιλάθλους της ομάδας μου.

 

Αντιθέτως εσύ ήρθες εδώ για να μας την πείς, με τρόπο μάλιστα που δεν θα τον χαρακτήριζα ιδανικό.

Άρα ποιά είναι η πρόκληση ? Ποιός πάει γυρεύοντας ?

Άντε αγόρι μου στο topic το δικό σου να πείς τον πόνο σου και άσε και μας να πούμε τα δικά μας.

Εντάξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nightwolf plz Μπορώ να δανειστώ την ατάκα σου για να την έχω σαν υπογραφή??

 

''Καμαρι μου....την ευλογία μου να εχεις...Σκυψε μια στα γρηγορα κατω απο το ρασο, εχω να σου δωσω το αγιο φως! ''

 

Δώσε μου άδεια και έγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BOUGAS. χό! χό! χό! χό! χό! χό! χό!

 

η Εκλογίκευση

δεν με ενοχλει το σκορ,δεν γινετε να νικαμε εμεις συνεχεια με 4αρες και 6αρες,καποια στιγμη θα ερθει και το κακο αποτελεσμα.ποδοσφαιρο ειναι,εχεις και καλες και κακες στιγμες.αυτο που με ενοχλει ειναι η εμφανιση και το "τουπε" καποιον κυριων που νομιζανε πριν το παιχνιδι οτι το πρωταθλημα εχει τελειωσει.εμεις ειμαστε οπαδοι και μπορουμε να λεμε οτι θελουμε.αυτοι ειναι επαγγελματιες και ειναι υποχρεωμενοι να δινουνε την μεγιστη σημασια σε ολα τα παιχνιδια.

και η πλακα tzinos ξερεις ποια ειναι; οτι το σκορ ειναι πλασματικο.... επρεπε ηδη το ρεκορ της γιουβε να ανηκει στην ιστορια.... εχουνε χασει τα αχαστα οι αεκτζηδες.

 

 

η Οργή

αντε με τα γ@μοσπιτα που καλομαθανε στα λεφτα του κοκκαλη τοσα χρονια.και ο τζολε στο τελος της χρονιας τον πουλο και αυτος.λεντεσμα λιγος,καλος παιχτης αλλα λιγος,και με τους συνεχεις τραυματισμους του,αντε γεια.αμ ο αλλος ο τοροσιδης,της @#@ ο γιος; ελεος με το λαλακισμενο,δεν εχει παιξει ουτε 1 λεπτο μπαλα φετος.

 

 

η Ελπίδα

πεναλτι!

 

παμε μωρι θρυλαρα γερα! δωστε τους να καταλαβουν ποιο ειναι το αφεντικο!

 

 

 

η Πτώση

παμεεεεεεεεε

 

χχχαχαχαχαχαχαχα

 

η 7αρα πλησιαζει.πρωτη φορα χαιρωμε που χανουμε απο το αεκ

 

τελικά, περισσότερα γράφει στο ΑΕΚάρα τόπικ, παρά στο οσουφουκου-τόπικ. Είναι στο σωστό δρόμο. Οριτζινάλα μπουγάσ 21 :lol: :lol: :lol:

 

 

χό! χό! χό! χό! χό! χό! χό! .... BOUGAS.

 

rivaldo_4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΣΕ RΕPLΑY: Στη φάση που ο Ζωγράφος έδωσε πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού, στο 47', είναι ξεκάθαρο ότι δεν υπάρχει παράβαση. Από εκεί και πέρα, μία φάση μπορεί να συζητηθεί και είναι το ανύπαρκτο οφ σάιντ που καταλογίστηκε στο πρώτο ημίχρονο, λίγο μετά το 2-0, όταν ο Μπλάνκο έβγαινε σε θέση τετ α τετ.

 

Εγω παλι γιατι νομιζα πως οντως ηταν πεναλτι?

Anyway, ιτ νταζν ματτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BOUGAS. χό! χό! χό! χό! χό! χό! χό!

 

η Εκλογίκευση

η Οργή

 

η Ελπίδα

 

η Πτώση

τελικά, περισσότερα γράφει στο ΑΕΚάρα τόπικ, παρά στο οσουφουκου-τόπικ. Είναι στο σωστό δρόμο. Οριτζινάλα μπουγάσ 21 :lol: :lol: :lol:

 

 

χό! χό! χό! χό! χό! χό! χό! .... BOUGAS.

 

rivaldo_4.jpg

 

εμ,τι να κανω και εγω; κλασικος ελληνας φιλαθλος.αμα μειωναμε σε 3-1 και γυρναγε το παιχνιδι,μετα να δεις τι θα εγραφα :-D

 

αλλα οχι ρε φιλαρακι και original bougas 21.με προσβαλες χοντρα τωρα :lol:

 

να το ακουσει αυτο ο πατερας μου .... :o

 

ΥΓ.χαιρωμε που υπαρχουνε πολλοι φιλαθλοι που ξερουν να κανουν καζουρα! (ε,1 φορα στα 100 χρονια να μην γελασετε και εσεις λιγακι; ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...