Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοκκαλης 40 εκατ χρωσταγε,40 εδωσε.το μονο χαρισμα,ητανε οι τοκοι.απ το να μην επαιρνε τιποτα,κατι ηταν και αυτα τα 40 εκατ. τοτε.

εσεις χρωσταγατε 55 δις και πληρωσατε μονο 7 εκατ ευρω.

αρα ποιος ειναι ο κλεφτης? και τα 50 δις τις αεκ,εγω και εσυ τα πληρωνουμε τωρα..

(βεβαια,επειδη μαρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους,το ιδιο θα κανανε σημερα και σε κοκκαλη-βαρδιλογιαννη,(τοσες 100αδες χιλιαδες ψηφοι ειναι αυτοι οι οπαδοι,σιγα μην αφηνανε τις ομαδες να πεσουνε στην 4η εθνικη)

 

Μεγάλε .. .το άρθρο 44 ήταν άρθρο νόμου που ίσχυε για τις ανώνυμες εταιρίες.

Υπήρχε!!! δεν έγινε φωτογραφικά για την ΑΕΚ.

Μαγκιά του Νικολαίδη που έβαλε την ΑΕΚ στο συγκεκριμένο άρθρο.

Ξεκολάτε επιτέλους και σταματήστε να πιπιλάτε την ίδια και την ίδια καραμέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

slipknot παμε να φυγουμε τωρα,μην τους δωσουμε την δυνατοτητα να φτασουνε τα 3000 ποστ το στο τοπικ τους,και πανηγυριζουνε ξανα :lol:

Καλά ρε εσύ με τα ποστ ασχολείσαι?? έλεος ρε.

Ποιος τα χέζει τα ποστ.Ε και που έχεις 1000000 τι έγινε?ΑΝ μπαίνουν τύποι σαν εσένα με μόνο σκοπό να αυξάνουν τον αριθμό τότε ποιο το νόημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση του ήταν στον BOUGAS (ο οποίος είναι όντως προκλητικός) αν δεν κάνω λάθος. Όχι σ'εσένα.

Δεν είχες λόγο να του απαντήσεις στο ίδιο ύφος.

 

Άντε γιατί βλέπω πως ο eliask δεν πρόκειται να postάρει...

 

Εδώ φαίνεται ποιος αρχίζει και ποιος προκαλεί...

 

Η απάντηση μου στην αμέσως επόμενη σελίδα.

 

Εγώ σχολίασα αυτό που είπε για το επίπεδο,απλά δεν έσβησα και αυτά που είπε για τον BOUGAS.Στον teza αναφέρθηκα επειδή και αυτός έλεγε έλεγε πράματα,χωρίς καν ένα επιχείρημα. Εγώ ότι λέω εδώ,το λέω με επιχειρήματα...Ο καθένας έχει μάτια και βλέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση του ήταν στον BOUGAS (ο οποίος είναι όντως προκλητικός) αν δεν κάνω λάθος. Όχι σ'εσένα.

 

προκλητικο ισως να με θεωρεις μονο εσυ που δεν εισαι ενεργο μελος στο φορουμ,και μπαινεις καθε πασχα και χριστουγενα,(και μετα απο 4αρες πιθανος :-D ).για τα υπολοιπα 20 παιδια που συμμετεχουν στην συζητηση και που μιλαμε σε καθημερινη βαση και εδω,και στα υπολοιπα 500.000 τοπικ του insomnia.gr,πιθανος και να μην ισχυει το ιδιο,γιατι πιθανος και να καταλαβαινουν τον τροπο με τον οποιο και γραφω ;) .αρα το να λεει ενα ανενεργο μελος την λεξη "προκλητικο" ,ειναι λιγο ....προκλητικο :-) .

 

και δεν καταλαβαινω γιατι με θεωρεις προκλητικο,επειδη εγραψα πριν οτι σαν θεωρω αεκακι; ε πως να το κανουμε,εχετε 15 κουπες στην μπαλα,5 στο μπασκετ,0 στο πολο και στο βολευ.... τι να κανω; να σας κανω υπερδυναμη με το ζορι; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε εσύ με τα ποστ ασχολείσαι?? έλεος ρε.

Ποιος τα χέζει τα ποστ.Ε και που έχεις 1000000 τι έγινε?ΑΝ μπαίνουν τύποι σαν εσένα με μόνο σκοπό να αυξάνουν τον αριθμό τότε ποιο το νόημα ?

 

μιλαω για τον αριθμο των ποστ των τοπικ των 3ων ομαδων.

 

ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 12000-13000

αεκ .... 2700

 

αυτο σημαινει πολυ λιγοτεροι φιλαθλοι. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προκλητικο ισως να με θεωρεις μονο εσυ που δεν εισαι ενεργο μελος στο φορουμ,και μπαινεις καθε πασχα και χριστουγενα,(και μετα απο 4αρες πιθανος :-D ).για τα υπολοιπα 20 παιδια που συμμετεχουν στην συζητηση και που μιλαμε σε καθημερινη βαση και εδω,και στα υπολοιπα 500.000 τοπικ του insomnia.gr,πιθανος και να μην ισχυει το ιδιο,γιατι πιθανος και να καταλαβαινουν τον τροπο με τον οποιο και γραφω ;) .αρα το να λεει ενα ανενεργο μελος την λεξη "προκλητικο" ,ειναι λιγο ....προκλητικο :-) .

 

και δεν καταλαβαινω γιατι με θεωρεις προκλητικο,επειση εγραψα πριν οτι σαν θεωρω αεκακι; ε πως να το κανουμε,εχετε 15 κουπες στην μπαλα,5 στο μπασκετ,0 στο πολο και στο βολευ.... τι να κανω; να σας κανω υπερδυναμη με το ζορι; :-D

 

Ανενεργός = έχω καλύτερες δουλείες να κάνω από το να γράφω σε forum. Κοινώς δεν είμαι χασομέρης όπως ίσως να είσαι εσύ. Λογικό βέβαια και αναμενόμενο. Μικρός είσαι ακόμα σε ηλικία. Όταν φτάσεις στην ηλικία μου να δω αν θα έχεις χρόνο για forums.

 

Ενεργός = προκύπτει στην δική σου περίπτωση από τα γραφόμενα μου πιό πάνω. Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει για να καταλάβεις :-)

 

Είδα πώς σε αντιμετώπισαν και οι υπόλοιποι εδώ μέσα. Όντως σε καταλαβαίνουν ! :-) Καθόλου προκλητικό δεν σε βρήκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοκκαλης 40 εκατ χρωσταγε,40 εδωσε.το μονο χαρισμα,ητανε οι τοκοι.απ το να μην επαιρνε τιποτα,κατι ηταν και αυτα τα 40 εκατ. τοτε.

εσεις χρωσταγατε 55 δις και πληρωσατε μονο 7 εκατ ευρω.

αρα ποιος ειναι ο κλεφτης? και τα 50 δις τις αεκ,εγω και εσυ τα πληρωνουμε τωρα..

(βεβαια,επειδη μαρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους,το ιδιο θα κανανε σημερα και σε κοκκαλη-βαρδιλογιαννη,(τοσες 100αδες χιλιαδες ψηφοι ειναι αυτοι οι οπαδοι,σιγα μην αφηνανε τις ομαδες να πεσουνε στην 4η εθνικη)

 

νομίζω έχεις ιστορικά κενά.

 

Ως δια μαγείας τη Δευτέρα 26 Ιουλίου 1993, ο υπουργός Εθνικής Οικονομίας Στέφανος Μάνος καταθέτει στη Βουλή την περιβόητη τροπολογία κι άπαντες είναι ευχαριστημένοι. Μόνο τα κόμματα της αριστεράς (ΚΚΕ και Συνασπισμός) αντιδρούν θεωρώντας την ρύθμιση δυσβάσταχτη για το Δημόσιο, αλλά ουδείς ασχολείται.

"Εκ μέρους όλων των φίλων και οπαδών του ιστορικού συλλόγου μας, επιθυμώ να ευχαριστήσω την κυβέρνηση και όλα τα πολιτικά κόμματα για τη θετική αντιμετώπιση των μεγάλων προβλημάτων που είχαν συσσωρευτεί στην τελευταία πενταετία στο μεγαλύτερο αθλητικό σύλλογο της χώρας", δηλώνει περιχαρής ο κ. Κόκκαλης.

Ποια ήταν τα κέρδη του Ολυμπιακού από την τροπολογία Μάνου; Οι ερυθρόλευκοι χρωστούσαν 3.800.000.000 δραχμές στην Τράπεζα Κρήτης, όμως τα 2.600.000.000 θα τα πλήρωνε το κράτος ως εγγυητής, ενώ για το υπόλοιπο 1.200.000.000 θα αποφάσιζαν τα δικαστήρια αν (πότε και πώς) θα πληρώνονταν.

Προς το δημόσιο υπήρχαν οφειλές 700.000.000 δραχμών τα οποία θα αποπληρώνονταν σε 120 μηνιαίες δόσεις. Σημαντική λεπτομέρεια; Το ποσό θα παρακρατείτο από τις δόσεις των κρατικών επιχορηγήσεων.

 

 

Διεγράφησαν τα χρέη από το φόρο δωρεάς απόκτησης του Λάγιος Ντέταρι (1.500.000.000 δραχμές), καθώς και ο φόρος από τις μεταγραφές των Λιτόφτσενκο και Προτάσοφ (1.200.000.000 δραχμές), ενώ για τα χρέη προς τρίτους (συνολικού ύψους 3.872.000.000) θα αποφαίνονταν τα δικαστήρια.

 

 

Ο Ολυμπιακός λοιπόν από 11,5 δισ. έφτασε να οφείλει 5,7 κι αυτά υπό προϋποθέσεις (εκκρεμούσαν τα χρέη προς τρίτους και το υπόλοιπο προς την Τράπεζα Κρήτης).

 

Κάνε τα νούμερα σε ευρώ. Και υπολόγισε ότι μιλάμε για το 93. Θυμάσαι τι αξία είχε το 1 δις τότε; Αγόραζες παίχτη σαν τον Ντέταρι με αυτά τα λεφτά.

Και με τροπολογία - ειδική παραγγελία,ε. Όχι άρθρα 44 και μαλακίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eliask,το post μου,το 1ο 1ο σ αυτήν την σελίδα το είδες ? Περιμένω να δω τι έχεις να αποδείξεις,για επίπεδο δεν θα μιλήσω,εγώ δεν είπα ότι τα χεις,είπα ότι 1 από τα 4 συμβαίνει."Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος" δεν έχεις δει ποτέ στη ζωή σου ?

 

Edit:Έλα ρε Filos,αυτά είναι του δημοτικού...

 

slipknot τα post μου όσο καιρό γράφω εδώ μέσα τα έχεις δει .Μαλλόν όχι εαν κρίνω από αυτά που γράφεις και απαντας . Επίσης δεν νομίζω να μπορείς εσύ να κρίνεις εμένα με 1 από τα 4 όπως λές Οπώς και να παίζεις λέγοντας δεν έιπα οτι τα έχει αλλά συμβάνει 1 απο τα 4 .... καλύτερα να κρίνεις τον εαυτό σου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου τσαμπουνάς τώρα για το τι γράφεις τόσο καιρό εδώ μέσα ? Τα δικά μου τα χεις δει ? Όχι ? Σκασίλα μου μεγάλη.Εγώ,αν το χεις καταλάβει,σχολιάζω το τι λες σήμερα,σε αυτό εδώ το τόπικ και κυρίως τον τρόπο που τα λεες.

 

Δεν παίζω ούτε κρίνω στα τυφλά,όπως ίσως νομίζεις.Γράφεις ότι είσαι 31 χρονών...Αυτά που γράφεις σήμερα,ούτε 10χρονο πωρωμένο παιδάκι δεν τα λέει,για να μην σχολιάσω την παντελή έλλειψη επιχειρημάτων...

 

Ξαναδιάβασε αυτό το post μου λίγο πιο προσεκτικά...και σου ξαναλέω,έχεις δει ποτέ το "ποιος θέλει να γίνει γίνει εκατομμυριούχος" ή παρόμοιο τηλεπαιχνίδι ? Πως θα μπορούσα να εννοώ και τα 4,αφού έρχονται σε αντίθεση το ένα με το άλλο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανενεργός = έχω καλύτερες δουλείες να κάνω από τον να γράφω σε forum. Κοινώς δεν είμαι χασομέρης όπως ίσως να είσαι εσύ. Λογικό βέβαια και αναμενόμενο. Μικρός είσαι ακόμα σε ηλικία. Όταν φτάσεις στην ηλικία μου να δω αν θα έχεις χρόνο για forums.

 

Ενεργός = προκύπτει στην δική σου περίπτωση από τα γραφόμενα μου πιό πάνω. Βάλε το μυαλό σου να δουλέψει για να καταλάβεις :-)

 

1ον ειμαι 32.ξερεις,καμοια φορα τυχαινει να εχουμε και αδερφια,και να χρησιμοποιουμε ολα το ιδιο νικ απο τον ιδιο υπολογιστη. ;)

αρα,η μια ηλικια του profile,δεν απευθηνετε σε ολους μας

 

2ον χασομερης ειναι αυτος που κανει επι 24ωρου βασεως κατι το οποιο και δεν του προσφερει απολυτος τιποτα.εγω παλι παντα θα βρω χρονο μια ωριτσα την ημερα να διαβασω 6-7 θεματακια,οπως ΚΑΙ 100.000 ΑΛΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ εδω μεσα. :-)

αρα αυτην την στιγμη αποκαλεις 100.000 μελη του φορουμ χασομερια.

 

3ον,χασομερης ισως και να εισαι εσυ,που χανεις τον χρονο σου βλεπωντας το αεκ :lol: .

αυτο θα πει χασομερης φιλε μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά καλά. Είναι αργά δεν πάς για ύπνο καλύτερα ?

Να ξελαμπικάρεις κιόλας.

 

Ωραιίαααα!!!

Για να επανέλθουμε τώρα στο κυρίως θέμα μας μετά την εύθυμη μικρή παρένθεση με τον πικραμένο κύριο BOUGAS.

Τί λέγαμε???

Ααα ναί!!

 

ΤΕΣΣΑΡΑ.... και κάτι ακούω στην τηλεόραση για λαικά δικαστήρια στου Ρέντη :lol:.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάνοντας τσιγάρο (γιατί μετά το σεξ μου αρέσει να καπνίζω) ψάχνω μέσα στο ευτυχισμένο φίλαθλο κόσμο της ΑΕΚ τον παπά Νυχτόλυκο να με ευλογήσει και να την πέσω για ύπνο γιατί νιώθω μια μεγάλη κούραση μιας και γλεντήσατε πάνω στο κορμί μου σήμερα.

 

Btw πιάστηκαν οι παλάμες μου σήμερα από το να κρατάνε τα μούτρα μου.

 

Καμαρι μου....την ευλογία μου να εχεις...Σκυψε μια στα γρηγορα κατω απο το ρασο, εχω να σου δωσω το αγιο φως! :mrgreen:

 

 

Οκ, περα απο την πλακα, φιλε sklipknot εγραψες λιγο νωριτερα...Λολικο νομιζω ειναι μετα να τσαντιζεται και ο αλλος και να λεει αρλουμπες.

ΤΟΞΟΤΗΣ όταν βλέπω τέτοια πράγματα(^^) να γράφονται από μερικούς εδώ μέσα,πως να μην αντιδράσω ? Είχες πετύχει έναν teza εδώ μέσα ? Ε,ίδια κοψία φαίνεται ο μόρτης...

 

Πως περιμενεις να γινει ηρεμη συζητηση οταν λεγονται τετοια?

 

απο ποτε ρε μαγκες το αεκ,γραφεται με κεφαλαια; :lol:
μια ομαδα που οι παιχτες της πληρωνωνται με δανεικα λεφτα απο την γυναικα του προεδρου,πως ειναι δυνατον να γραφετε με κεφαλαια;

Οσο για το αρθρο 44 και τη χολη σας με αυτο, το αρθρο 44 υπηρχε ως νομος απο το 1987, μπορουσε να το χρησιμοποιησει και ο Ολυμπιακος τοτε με τον Κοσκωτα, αλλα καπου μαλλον δεν το ειχανε πολυψαξει.

Η διαφορα ομως ειναι, οτι και ο Ολυμπιακος ειχε χρεη (ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ, οπως και η ΑΕΚ), αλλα στον Ολυμπιακο δημιουργηθηκε νομος μεσα σε ενα βραδυ για να μην πεσει κατηγορια και να σωθει.

Στην ΑΕΚ, ναι μεν χαριστηκαν χρεη, αλλα οχι αυτα προς το δημοσιο, προς το δημοσιο τα χρεη πληρωνονται κανονικα, χαριστηκαν χρεη προς τριτες εταιρειες, οπως η ENIC και η NETMED.

 

Ειμαι ισως απο τους λιγους που λενε πως η ΑΕΚ επρεπε να εχει παει Δ' Εθνικη και τωρα να ανεβαινε κατηγοριες.

 

 

 

ΥΓ. Φιλε BOUGAS, no offense ετσι? Παραδειγμα ηταν γιατι αυτα βρηκα προχειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...