Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς τους ξέρεις κάλα αυτούς που γράφουν εδω μέσα τοτε ....

 

Ε τι να σου πω,αν είσαι όντως όσο λες,τότε :

 

Α)Μας δουλεύεις όλους

Β)Είχες κάποιο κόμπλεξ και σου δόθηκε η ευκαιρία να το βγάλεις σήμερα

Γ)Είσαι ο κλασσικός καμένος(ανεξαρτήτου ομάδας).Αύριο θα πας να πάρεις την ώρα για σπορ ή την score και θα εκσπερματώσεις απ την χαρά σου,διαβάζοντας τους διθυράμβους

Δ)Έχεις παλιμπαιδισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
E βεβαια ενω η ομάδα που είναι μια μεγαλή παράγκα ....

 

εσυ γι'αυτο δεν εχεις αποδειξεις,ενω εγω για το αλλο που ειπα εχω.ο κοσμος το εχει τουμπανο και εσυ με τον ντεμη κρυφο καμαρι :-D

 

slipknot παμε να φυγουμε τωρα,μην τους δωσουμε την δυνατοτητα να φτασουνε τα 3000 ποστ το στο τοπικ τους,και πανηγυριζουνε ξανα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρακτηρισμους ο Μορτης και φαινεται ίδια κοψιά δεν έκανα. Επίσης δεν ήρθα στο thread του Ολυμπιακού να προκαλέσω... Η αντίδραση ήρθε στη δικιά σας την δράση μην το ξεχνάτε αυτό ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπήρχε πρόκληση δεν θα υπήρχε και η αντίστοιχη απάντηση.

Λογικό είναι.

Όταν υπάρχει δράση, υπάρχει και αντίδραση. Συμφωνείς ή διαφωνείς ?

 

Συμφωνώ.Αν θέλετε,μπείτε στον κόπο να μου δείξετε κάποιο σημείο απ τα σημερινά μου posts,που να προκαλώ τόσο όσο αυτός.Αλλά πρόσεξε,να προκαλώ το ίδιο,γιατί η αντίδραση πρέπει να είναι ίση με τη δράση,ε ?

 

Edit:Περιμένω απ τον eliask να μου δείξει που προκάλεσα,όσο αυτός,μια και δανείστηκε τα λεγόμενα σου : Όταν υπάρχει δράση, υπάρχει και αντίδραση.

 

Είμαι αρκετά περίεργος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι να σου πω,αν είσαι όντως όσο λες,τότε :

 

Α)Μας δουλεύεις όλους

Β)Είχες κάποιο κόμπλεξ και σου δόθηκε η ευκαιρία να το βγάλεις σήμερα

Γ)Είσαι ο κλασσικός καμένος(ανεξαρτήτου ομάδας).Αύριο θα πας να πάρεις την ώρα για σπορ ή την score και θα εκσπερματώσεις απ την χαρά σου,διαβάζοντας τους διθυράμβους

Δ)Έχεις παλιμπαιδισμό.

 

ολα τα παραπάνω μάλλον τα έχεις εσυ και καλύτερα να μην συνεχίσουμε σε αυτό το στυλάκι γιατί μάλλον το δικό σου επίπεδο έχει προβλημα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ μπουγά, ξεκόλλα με το 44. δεν σας παίρνει εσάς τους γαύρους να μιλάτε για χαρισμένα χρέη.

 

κοκκαλης 40 εκατ χρωσταγε,40 εδωσε.το μονο χαρισμα,ητανε οι τοκοι.απ το να μην επαιρνε τιποτα,κατι ηταν και αυτα τα 40 εκατ. τοτε.

εσεις χρωσταγατε 55 δις και πληρωσατε μονο 7 εκατ ευρω.

αρα ποιος ειναι ο κλεφτης? και τα 50 δις τις αεκ,εγω και εσυ τα πληρωνουμε τωρα..

(βεβαια,επειδη μαρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους,το ιδιο θα κανανε σημερα και σε κοκκαλη-βαρδιλογιαννη,(τοσες 100αδες χιλιαδες ψηφοι ειναι αυτοι οι οπαδοι,σιγα μην αφηνανε τις ομαδες να πεσουνε στην 4η εθνικη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα,ας σας αλλαξουνε πρωτα το ονομα σε αεκ 44,και μετα βλεπουμε τι θελετε και τι οχι....

 

Ρε φιλε μην μιλας εσυ που σου εφτιαξαν νομο και τον ψηφιασαν για να μην πεσεις.Που αλλαξαν τα ολυμπιακα ακινητα για να φταιξεις το καραισκακη και να μην φτιαχτει η φιλαδελφεια. που ακουσαμε για παραγκα και δεν εγινε ποτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ.Αν θέλετε,μπείτε στον κόπο να μου δείξετε κάποιο σημείο απ τα σημερινά μου posts,που να προκαλώ τόσο όσο αυτός.Αλλά πρόσεξε,να προκαλώ το ίδιο,γιατί η αντίδραση πρέπει να είναι ίση με τη δράση,ε ?

 

Η απάντηση του ήταν στον BOUGAS (ο οποίος είναι όντως προκλητικός) αν δεν κάνω λάθος. Όχι σ'εσένα.

Δεν είχες λόγο να του απαντήσεις στο ίδιο ύφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ομαδα που οι παιχτες της πληρωνωνται με δανεικα λεφτα απο την γυναικα του προεδρου,πως ειναι δυνατον να γραφετε με κεφαλαια;

πάντως το γράφετε μπορεί και να γράφεται με άλφα γιότα "γράφεται"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eliask,το post μου,το 1ο 1ο σ αυτήν την σελίδα το είδες ? Περιμένω να δω τι έχεις να αποδείξεις,για επίπεδο δεν θα μιλήσω,εγώ δεν είπα ότι τα χεις,είπα ότι 1 από τα 4 συμβαίνει."Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος" δεν έχεις δει ποτέ στη ζωή σου ?

 

Edit:Έλα ρε Filos,αυτά είναι του δημοτικού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε μην μιλας εσυ που σου εφτιαξαν νομο και τον ψηφιασαν για να μην πεσεις.Που αλλαξαν τα ολυμπιακα ακινητα για να φταιξεις το καραισκακη και να μην φτιαχτει η φιλαδελφεια. που ακουσαμε για παραγκα και δεν εγινε ποτε τιποτα.

 

ρε φιλαρακι τι ***************** ειναι αυτες που λες τωρα; . τι δουλεια εχει το καραισκακι με την φιλαδελφια; τι αλλαξαν στο καραισκακι ρε φιλε,δουλευωμαστε η συζηταμε σοβαρα τωρα; 25 δις πληρωσε ο αλλος απο την τσεπη του,για ενα γυπεδο που στην ουσια δεν ειναι "δικο του". η φιλαδελφια που κολαει τωρα;

 

ποιος ειναι αυτος ο νομος αραγε; δικος σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοκκαλης 40 εκατ χρωσταγε,40 εδωσε.το μονο χαρισμα,ητανε οι τοκοι.απ το να μην επαιρνε τιποτα,κατι ηταν και αυτα τα 40 εκατ. τοτε.

εσεις χρωσταγατε 55 δις και πληρωσατε μονο 7 εκατ ευρω.

αρα ποιος ειναι ο κλεφτης? και τα 50 δις τις αεκ,εγω και εσυ τα πληρωνουμε τωρα..

(βεβαια,επειδη μαρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους,το ιδιο θα κανανε σημερα και σε κοκκαλη-βαρδιλογιαννη,(τοσες 100αδες χιλιαδες ψηφοι ειναι αυτοι οι οπαδοι,σιγα μην αφηνανε τις ομαδες να πεσουνε στην 4η εθνικη)

 

Γιατι ρε φιλε αμα ριχνανε την ΑΕΚ ποσα θα επαιρνα ολα τα λεφτα πισω.Και αν θες να ξερεις τα περισσοτερα χρεη μας ητανε προς Nedmed η οποια αμα δεν συμφωνουσε μην φοβασαι θα πηγαιναμε Δ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το γράφετε μπορεί και να γράφεται με άλφα γιότα "γράφεται"

 

τα ποστ πεφτουν βροχη,με 18000 στροφες το λεπτο :-D

περιμενεις να μην κανουμε λαθη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...