Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια καθονται και λενε στις εκπομπες πως ο ολυμπιακος ηταν κακος και για αυτο εχασε και η ΑΕΚ δεν ηταν και τοσο καλη δεν ξερω ρε παιδια φτιαχνομαι να τους ακουω να κλεγονται.

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν είσαι ο μοναδικός !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Α.Εντάξει τιμούρ κετσπάγια με την λογική σου κι εσείς ολυμπιακός δεν θα γίνεται ποτέ.Λέει τίποτα αυτό ? Ναι δεν είμαστε στο επίπεδο της μπαρτσελόνα και πιθανώς να μην το φτάσουμε ποτέ,αλλά δεν μπορεί ο άλλος να σε υποτιμάει τόσο πολύ ενώ τόσο καιρό ήταν από κάτω.Σκέψου λίγο...

Β.Άσε τον κάθε πωρωμένο συνδεσμίτη.Εδώ μιλάς με άτομα και ξέρεις ποιοι είναι(έστω κι αν ξέρεις μόνο ένα nickname).Εγώ είμαι ο slipknot και έχω αυτήν την άποψη.Όταν λέω ότι κάποιο με τις πράξεις τους καταφέρνουν να υποβαθμίζουν την ομάδα τους με τις πράξεις τους δεν αναφέρομαι στον κάθε βλάκα πωρωμένο αλλά σε συγκεκριμένα άτομα,βάση αυτών που γράφουν στο forum.Άμα είναι να πιάσουμε τον κάθε τυχόντα,χαίρω πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλα ρε φίλε αντε δες το επιπεδο των φιλάθλων του Ολυμπιακού και μην ασχολείσαι με το δικό μας ..

Οσο για σένα φίλε BOUGA η ΑΕΚ πάντα με κεφαλαία γραφόταν αλλά εαν δεν τον παρατήρησες μετά τα 4 θα το βλέπεις καλύτερα....

Και ενα δεν σας αρέσει μπορείτε να κάνετε μια ενσταση....:lol:

 

ΤΟΞΟΤΗΣ όταν βλέπω τέτοια πράγματα(^^) να γράφονται από μερικούς εδώ μέσα,πως να μην αντιδράσω ? Είχες πετύχει έναν teza εδώ μέσα ? Ε,ίδια κοψία φαίνεται ο μόρτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάνοντας τσιγάρο (γιατί μετά το σεξ μου αρέσει να καπνίζω) ψάχνω μέσα στο ευτυχισμένο φίλαθλο κόσμο της ΑΕΚ τον παπά Νυχτόλυκο να με ευλογήσει και να την πέσω για ύπνο γιατί νιώθω μια μεγάλη κούραση μιας και γλεντήσατε πάνω στο κορμί μου σήμερα.

 

Btw πιάστηκαν οι παλάμες μου σήμερα από το να κρατάνε τα μούτρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξέρω οτι δεν θα γίνουμε ποτέ ολυμπιακός και χαίρομαι γι'αυτό. Βλέπεις ούτε πρωην κατάσκοπο θέλω για πρόεδρο, ούτε να παίρνω τα ματς στα δικαστήρια...αν γίνουμε ποτέ σαν και σας, θα αλλάξω ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη Filos αλλά ΕΣΥ πέταξες μεγάλη βλακεία.Τι λέω τόσην ώρα στο τόπικ ? Να λέμε και λίγο την αλήθεια ? Γιατί να μην χαρείτε ? Άλλωστε το είπα,η νίκη ήταν δίκαιη.Αν ο ένας λέει σιγά δεν νικήσαμε την μπαρτσελόνα,ο άλλος ξυδάκι ρουφήξατε τεσσάρα,ο άλλος αυτό και πάει λέγοντας,δεν έχω δίκιο όταν λέω ότι τέτοιες πράξεις υποβαθμίζουν το επίπεδο των φιλάθλων της αεκ,συνεπώς δίνουν και το δικαίωμα στους άλλους να την αποκαλούν αεκάκι ?

Όχι δεν υποβαθμίζουν τίποτα.

Ωραία νικήσαμε και πανυγηρίζουμε ποιό το πρόβλημα σου εσένα.

Και άμα λάχει σε κοροιδεύουμε και που ρούφηξες τα 4!!

Νικητές είμαστε λέμε ότι θέλουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλα ρε φίλε αντε δες το επιπεδο των φιλάθλων του Ολυμπιακού και μην ασχολείσαι με το δικό μας ..

Οσο για σένα φίλε BOUGA η ΑΕΚ πάντα με κεφαλαία γραφόταν αλλά εαν δεν τον παρατήρησες μετά τα 4 θα το βλέπεις καλύτερα....

Και ενα δεν σας αρέσει μπορείτε να κάνετε μια ενσταση....:lol:

 

μια ομαδα που οι παιχτες της πληρωνωνται με δανεικα λεφτα απο την γυναικα του προεδρου,πως ειναι δυνατον να γραφετε με κεφαλαια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΞΟΤΗΣ όταν βλέπω τέτοια πράγματα(^^) να γράφονται από μερικούς εδώ μέσα,πως να μην αντιδράσω ? Είχες πετύχει έναν teza εδώ μέσα ? Ε,ίδια κοψία φαίνεται ο μόρτης...

 

Προφανώς τους ξέρεις κάλα αυτούς που γράφουν εδω μέσα τοτε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμούρ, γιατί θέλουν οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού να παίρνουν πόντους στα δικαστήρια;;

 

Εγώ έχω να πω οτι ήταν η έκπληξη της χρονιάς αυτό το σκορ, μπράβο στην ΑΕΚ, και να πω οτι όπως και πέρσι με τη μαλακία που έγινε με Ριβάλντο, ούτε και φέτος θα πανηγυρίσω αν τελικά πάρουμε πρωτάθλημα.

 

Δεν έχει παίξει μπάλα κανένας φέτος από τους 3 "μεγάλους".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξέρω οτι δεν θα γίνουμε ποτέ ολυμπιακός και χαίρομαι γι'αυτό. Βλέπεις ούτε πρωην κατάσκοπο θέλω για πρόεδρο, ούτε να παίρνω τα ματς στα δικαστήρια...αν γίνουμε ποτέ σαν και σας, θα αλλάξω ομάδα.

 

καλα,ας σας αλλαξουνε πρωτα το ονομα σε αεκ 44,και μετα βλεπουμε τι θελετε και τι οχι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ομαδα που οι παιχτες της πληρωνωνται με δανεικα λεφτα απο την γυναικα του προεδρου,πως ειναι δυνατον να γραφετε με κεφαλαια;

 

E βεβαια ενω η ομάδα που είναι μια μεγαλή παράγκα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ομαδα που οι παιχτες της πληρωνωνται με δανεικα λεφτα απο την γυναικα του προεδρου,πως ειναι δυνατον να γραφετε με κεφαλαια;

 

Ένας άνθρωπος με τέτοιο επίπεδο πως γίνεται να μην είναι οπαδός του γαύρου? ax0ax0a0x0ax0a0x0a0xa, πέσε για ύπνο καημένε να ξεχάσεις την πίκρα σου αχ0α0χ0α0χα0χ0α0χα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΞΟΤΗΣ όταν βλέπω τέτοια πράγματα(^^) να γράφονται από μερικούς εδώ μέσα,πως να μην αντιδράσω ? Είχες πετύχει έναν teza εδώ μέσα ? Ε,ίδια κοψία φαίνεται ο μόρτης...

 

 

Αν δεν υπήρχε πρόκληση δεν θα υπήρχε και η αντίστοιχη απάντηση.

Λογικό είναι.

Όταν υπάρχει δράση, υπάρχει και αντίδραση. Συμφωνείς ή διαφωνείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...