Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γουστάρω να βλέπω γαυρους στο forum AEK ΝΑ ΒΓΆΖΟΥΝ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΠΙΚΡΑ ! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ,....

 

εγω παλι γουσταρω να σας βλεπω να ποσταρετε και τα συνολικα ποστ του τοπικ σας να μην ξεπερνουν τις 2000 :lol:

τοσο πολυ λαο εχετε ρε μπαγασες; και θελετε να λεγεστε και μεγαλη ομαδα; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ποιο κόμπλεξ ρε φίλε ? Εγώ τα δικά μου τα παραδέχομαι,ναι κατεβήκαμε πολύ σίγουροι,ναι η νίκη σας ήταν δίκαιη και σύμφωνα με την εικόνα που δείξαμε θα μπορούσαμε να φάμε κι άλλα αλλά εσείς το σκίσατε το θέμα.Δηλαδή ντάξει,λίγη αντικειμενικότητα δεν βλάπτει.Ο μόνος που κουβαλάει κόμπλεξ πρέπει να σαι εσύ με τα τόσα χρόνια στέρησης και σήμερα σου δόθηκε η ευκαιρία να ξεσπάσεις.Έτσι φαίνεται από τα λεγόμενα σου.

 

Δηλάδη τι θές να πουμε ???? Ωραίο ματς ωραία ατμοσφαιρα αντε καλό βράδυ ???? Δηλαδη όταν ρίξατε 4 στο βάζελο τι λέγατε ???? Μαλλόν λάθος thread διαβάζεις εδώ είναι της ΑΕΚ οχι του γαυρου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι γουσταρω να σας βλεπω να ποσταρετε και τα συνολικα ποστ του τοπικ σας να μην ξεπερνουν τις 2000 :lol:

τοσο πολυ λαο εχετε ρε μπαγασες; και θελετε να λεγεστε και μεγαλη ομαδα; :-D

 

Δε πειράζει ρε συ λιγοι και καλοί :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλάδη τι θές να πουμε ???? Ωραίο ματς ωραία ατμοσφαιρα αντε καλό βράδυ ???? Δηλαδη όταν ρίξατε 4 στο βάζελο τι λέγατε ???? Μαλλόν λάθος thread διαβάζεις εδώ είναι της ΑΕΚ οχι του γαυρου ....

 

απο ποτε ρε μαγκες το αεκ,γραφεται με κεφαλαια; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλάδη τι θές να πουμε ???? Ωραίο ματς ωραία ατμοσφαιρα αντε καλό βράδυ ???? Δηλαδη όταν ρίξατε 4 στο βάζελο τι λέγατε ???? Μαλλόν λάθος thread διαβάζεις εδώ είναι της ΑΕΚ οχι του γαυρου ....

 

Να τα δείτε τα πράματα όπως είναι,όχι όπως θέλετε εσείς.Εγώ προσωπικά αν και δεν με χάλασε που ρίξαμε 4 τότε,δεν έκανα κι έτσι...

 

Λέει ο άλλος "σιγά ρε παιδιά τον ολυμπιακό νικήσαμε όχι τη μπαρτσελόνα" :rolleyes:

 

Κάτσε ρε μόρτη,τώρα ο ολυμπιακός είναι μικρή ομαδούλα μπροστά στην υπερομάδα σας ? Κάποιοι φίλαθλοι τις αεκ είναι σωστοί,αλλά άλλοι τα ισοπεδώνουν όλα να πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι γουσταρω να σας βλεπω να ποσταρετε και τα συνολικα ποστ του τοπικ σας να μην ξεπερνουν τις 2000 :lol:

τοσο πολυ λαο εχετε ρε μπαγασες; και θελετε να λεγεστε και μεγαλη ομαδα; :-D

 

Υποβαθμίζεις την ομάδα σου όταν λές την ΑΕΚ μικρή.

Τέσσερα έφαγες από την "μικρή" ομάδα :lol:.

 

Δεν χωνεύονται εύκολα τα 4, έτσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ήξερα εγώ ότι διάφοροι θα βγάλουν ξαφνικά,όλως τυχαίως γλώσσα.Τόσο καιρό μούγγα και σήμερα χαρές και πανηγύρια !

 

Γιατί ρε γαμώτο δικαιώνεται όσους λένε την ομάδα σας αεκάκι ?

 

Σορρυ για την έκφραση αλλά πέταξες μεγάλη βλακεία!!

Να μη χαιρόμαστε που νικήσαμε??Τι να κάνουμε να κλάψουμε??

 

Και στο κάτω κάτω τι σχέση έχει το ένα με το άλλο?Επειδή χαιρόμαστε εμείς η ΑΕΚ είναι μικρή ομάδα???

 

Άσχετο...:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποβαθμίζεις την ομάδα σου όταν λές την ΑΕΚ μικρή.

Τέσσερα έφαγες από την "μικρή" ομάδα :lol:.

 

Δεν χωνεύονται εύκολα τα 4, έτσι ?

 

νιωθω οπως οταν χασαμε 3-0 απο το αιγαλεο στο φιλικο πριν 6-7 χρονια.ετσι ακριβως.το μονο που με ενδιαφερει,ειναι μην φαω 35αρα στο μπασκετ,και 5αρα στην μπαλα απο τον παναθηναικο.αυτος ειναι ο ...αντιπαλος μου,(αν μπορω να τον πω ετσι,γιατι και αυτος 60 χρονια πισω ειναι).σιγουρα ποναει η 4αρα,αλλα αλλη φαση να την τρως απο τον αιωνιο,και αλλο να την τρως απο το αεκ.

 

το αεκ ιστορικα,ειναι μια ομαδα που στον αθλητικο χαρτι υπαρχει μονο στο ποδοσφαιρο.(βολευ,πολο,μπασκετ τα τελευταια 40 χρονια,δεν ....ε; ).θεωρω πολυ μεγαλυτερο ιστορικα συλλογο τον ΠΑΟΚ και τον ΑΡΗ,και βασικοτερους αντιπαλους μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποτε ρε μαγκες το αεκ,γραφεται με κεφαλαια; :lol:

 

 

Καλά δεν πειράζει. Καταλαβαίνω την πίκρα σου.

 

Τέσσερα !! :lol: Τέσσερα !! :lol: Τέσσερα !! :lol: Τέσσερα !! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη Filos αλλά ΕΣΥ πέταξες μεγάλη βλακεία.Τι λέω τόσην ώρα στο τόπικ ? Να λέμε και λίγο την αλήθεια ? Γιατί να μην χαρείτε ? Άλλωστε το είπα,η νίκη ήταν δίκαιη.Αν ο ένας λέει σιγά δεν νικήσαμε την μπαρτσελόνα,ο άλλος ξυδάκι ρουφήξατε τεσσάρα,ο άλλος αυτό και πάει λέγοντας,δεν έχω δίκιο όταν λέω ότι τέτοιες πράξεις υποβαθμίζουν το επίπεδο των φιλάθλων της αεκ,συνεπώς δίνουν και το δικαίωμα στους άλλους να την αποκαλούν αεκάκι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A. Barcelona δεν είστε και ούτε θα γίνετε ποτέ.

Β. Αν με αυτες τις συμπεριφορές εμείς γινόμαστε αεκάκι, τοτε τα μαλακιστήρια που κρεμάνε πανό για τον ριβάλντο τι είναι καραγκιοζάκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια καθονται και λενε στις εκπομπες πως ο ολυμπιακος ηταν κακος και για αυτο εχασε και η ΑΕΚ δεν ηταν και τοσο καλη δεν ξερω ρε παιδια φτιαχνομαι να τους ακουω να κλεγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη Filos αλλά ΕΣΥ πέταξες μεγάλη βλακεία.Τι λέω τόσην ώρα στο τόπικ ? Να λέμε και λίγο την αλήθεια ? Γιατί να μην χαρείτε ? Άλλωστε το είπα,η νίκη ήταν δίκαιη.Αν ο ένας λέει σιγά δεν νικήσαμε την μπαρτσελόνα,ο άλλος ξυδάκι ρουφήξατε τεσσάρα,ο άλλος αυτό και πάει λέγοντας,δεν έχω δίκιο όταν λέω ότι τέτοιες πράξεις υποβαθμίζουν το επίπεδο των φιλάθλων της αεκ,συνεπώς δίνουν και το δικαίωμα στους άλλους να την αποκαλούν αεκάκι ?

 

Πλάκα κάνουμε. Λίγη καζούρα είναι εντός fair play ειδικά από την στιγμή που κάποιοι ελαφρώς πειραγμένοι από την ήττα γράφουν χαζομάρες.

 

Στραβοί δεν είμαστε.

Βλέπουμε τα χάλια της ΑΕΚ όπως και των υπολοίπων ομάδων που διεκδικούν το πρωτάθλημα.

Βλέπουμε τα γενικότερα χάλια της super league και το αντιποδόσφαιρο που παίζεται.

Δεν μας αρέσει.

Σήμερα θα μας επιτρέψεις όμως να είμαστε χαρούμενοι όπως αντίστοιχα θα είσασταν και εσείς αν νικούσατε και καθαρίζατε τον τίτλο :-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη Filos αλλά ΕΣΥ πέταξες μεγάλη βλακεία.Τι λέω τόσην ώρα στο τόπικ ? Να λέμε και λίγο την αλήθεια ? Γιατί να μην χαρείτε ? Άλλωστε το είπα,η νίκη ήταν δίκαιη.Αν ο ένας λέει σιγά δεν νικήσαμε την μπαρτσελόνα,ο άλλος ξυδάκι ρουφήξατε τεσσάρα,ο άλλος αυτό και πάει λέγοντας,δεν έχω δίκιο όταν λέω ότι τέτοιες πράξεις υποβαθμίζουν το επίπεδο των φιλάθλων της αεκ,συνεπώς δίνουν και το δικαίωμα στους άλλους να την αποκαλούν αεκάκι ?

 

Κάλα ρε φίλε αντε δες το επιπεδο των φιλάθλων του Ολυμπιακού και μην ασχολείσαι με το δικό μας ..

Οσο για σένα φίλε BOUGA η ΑΕΚ πάντα με κεφαλαία γραφόταν αλλά εαν δεν τον παρατήρησες μετά τα 4 θα το βλέπεις καλύτερα....

Και ενα δεν σας αρέσει μπορείτε να κάνετε μια ενσταση....:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...