Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι και να κανετε,οσα και να ριξετε,2,5,8,10,14, αναμεσα στον ολυμπιακο και στον παναθηναικο δεν προκειται να μπειτε ποτε....οσο και να προσπαθησετε,2 ειναι οι μεγαλοι στο ελληνικο πρωταθλημα. ;)

 

ειλικρινα το να φαω ακομα και 8 απο την αεκ,ειναι σαν να χανω απο το αρη.(αν και θα αδικησω τον αρη τωρα). :-D

 

κλεμενο απο παλιους insomniacs,βρες κατι αλλο καλυτερα.

Πως καταλαβαίνεις και χωρίς να τον βλέπεις όταν ο άλλος που γράφει από την απέναντι μεριά του υπολογιστή είναι κόκκινος από το κακό και το ζόρι του!!!

Αφού μίλησε και για ΠΑΟ φαντάσου τι ζημιά έχει πάθει σήμερα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πως καταλαβαίνεις και χωρίς να τον βλέπεις όταν ο άλλος που γράφει από την απέναντι μεριά του υπολογιστή είναι κόκκινος από το κακό και το ζόρι του!!!

Αφού μίλησε και για ΠΑΟ φαντάσου τι ζημιά έχει πάθει σήμερα!!!

κοκκινος ειμαι 25 χρονια τωρα :o

απλα σημερα λιγο περισσοτερο :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανετε,οσα και να ριξετε,2,5,8,10,14, αναμεσα στον ολυμπιακο και στον παναθηναικο δεν προκειται να μπειτε ποτε....οσο και να προσπαθησετε,2 ειναι οι μεγαλοι στο ελληνικο πρωταθλημα. ;)

:-D

 

Α, μην ανησυχείς καθόλου γιαυτό.

Την τεσσάρα σας τη ρίξαμε γιατί έτσι γουστάραμε.

Δεν έχουμε καμία επιθυμία να μπούμε ανάμεσα στην παράγκα α' και την παράγκα β' και να γίνουμε όμοιοί σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ήξερα εγώ ότι διάφοροι θα βγάλουν ξαφνικά,όλως τυχαίως γλώσσα.Τόσο καιρό μούγγα και σήμερα χαρές και πανηγύρια !

 

Γιατί ρε γαμώτο δικαιώνεται όσους λένε την ομάδα σας αεκάκι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλά. Όταν μπορούσαμε, μια χαρά το κάναμε. Και ξέρω πολλούς που θέλουν ξανά τους κάφρους που το έκαναν.

 

έντιτ: πρόλαβε και χώθηκε ο slipknot:-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γουστάρω να βλέπω χανούμια να βγάζουν γλώσσα μετά από τίποτα τέτοιο και να λένε μεγάλα λόγια και μετά από στραβοπάτημα τα κεφάλια μέσα και αρχίζουμε πάλι μουρμούρα...

 

Γουστάρω επίσης να βλέπω χανούμια να μην λένε τίποτα το ιδιαίτερο στο τόπικ του ολυμπιακού επειδή δεν τους παίρνει.

 

Αλλά έτσι είναι,μέσα σε μια μέρα γίνεσαι υπερομάδα και χτυπάς πρωτάθλημα,μη σου πω και champions league.Δεν βγάζετε καλύτερα τις παρωπίδες να πούμε και τίποτα σοβαρό ?

 

*Ο χαρακτηρισμός χανούμια δεν πάει σε όλους τους φιλάθλους της αεκ,παρά μόνο σε αυτούς που με αυτά που λένε δείχνουν ότι μόνο έτσι αξίζει να αποκαλούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα καλα πες οτι γουστάρεις πες οτι θες απλά κάνεις μεγαλύτερη την χαρα μου για τα 4 που ρούφηξες πες κιαλλα βγάλε και αλλο κομπλέξ από μεσα σου σε γουσταρώ τρελαάαααααααα σου λέω ....

 

Δεν εχώ λόγο να πάω φίλε στο thread toy γαυρου .... όπως και δεν έχω πάει ποτέ .... Εσυ που γουστάρεις να βλέπεις και να διαβάζεις το thread της ΑΕΚ μετά την 4αρα πρέπει να το κοιτάξεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρός ήταν για μια σωστή κηδεία.

 

Ωραίο βράδυ θα περάσουμε. Περιμένω την αθλητική κυριακή που μας κράτησαν για το τέλος και μετά καρπετοπανουτσόπουλους για συνέχεια.

 

Σκυτάλη θα πάρει ο sportfm που θα βγαίνουν οι πικραμένοι στο ραδιόφωνο να τα χώνουν σε όλους και σε όλα.

 

Θα έχει μεγάλη πλάκα σήμερα.

 

Η Δ Ο Ν Η !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο κόμπλεξ ρε φίλε ? Εγώ τα δικά μου τα παραδέχομαι,ναι κατεβήκαμε πολύ σίγουροι,ναι η νίκη σας ήταν δίκαιη και σύμφωνα με την εικόνα που δείξαμε θα μπορούσαμε να φάμε κι άλλα αλλά εσείς το σκίσατε το θέμα.Δηλαδή ντάξει,λίγη αντικειμενικότητα δεν βλάπτει.Ο μόνος που κουβαλάει κόμπλεξ πρέπει να σαι εσύ με τα τόσα χρόνια στέρησης και σήμερα σου δόθηκε η ευκαιρία να ξεσπάσεις.Έτσι φαίνεται από τα λεγόμενα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές ευκαρίες έχασαν πάντως.

Πρέπει ο Κωστένογλου να δουλέψει στις προπονήσεις στο τελείωμα των φάσεων.

Δεν είναι δυνατόν να τους βάζουμε μόνο 4 !!! Αίσχος!!! :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντακς τον ολυμπιακο κερδισαμε,δεν κερδισαμε και την μπαρτσελονα...

βεβαια το θεαμα και το σκορ ηταν διασκεδαστικο...αν και πιο δικαιο θα ηταν να ληξει 8-0:lol:καλα τωρα αυτη η ομαδα θα παρει πρωταθλημα;θα κανει και φιεστα μηπως;ελεος!

ο ζωγαυρος εκανε οτι μπορουσε αλλα οι παιχτες πεινουσαν σημερα,παντα ετσι τους θελουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι παλικαρια, οτι ως ΑΕΚτζηδες ηταν η πρωτη χαρα απο την ομαδα μας φετος...μην το ξεχνατε αυτο, την ειδαμε τωρα...Απριλη μηνα.

 

Αλλα ηταν οντως μια χαρα που μας ειχε ληψει πολυ τα τελευταια χρονια. Επρεπε να φαει 7 τουλαχιστον ομως ο Ολυμπιακος ετσι ψοφιος και υπεροπτης που ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...