Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μια κουβέντα είναι αυτό. Με τι θα τον νικήσουμε?

Είναι και 7 η ώρα ο αγώνας ... μαύρη ειν' η νύχτα στα βουνά στους κάμπους πέφτει χιόνι μας βλέπω.[/QUOT

 

Κοίτα αν επιτέλους βγάλουν ψυχή οι παίχτες (τώρα θα μου πεις πολλά γυρεύω) νομίζω ότι μπορούν να τα καταφέρουν. Θέλω να είμαι αισιόδοξη φίλε μου. Βέβαια έχουμε φάει πολλές απογοητεύσεις για να χωνέψουμε κι άλλες αλλά έχω μεγάλο στομάχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρακαλώ μεγάλη προσοχή στους χαρακτηρισμούς σας προς άλλα μέλη. Δεν χρειάζεται να προσβάλλουμε τους υπόλοιπους για να υποστηρίξουμε την ομάδα μας. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμώτο... πάντα το καλό χάνω...

 

Πάντως, αν έπαιζα, θα το έπαιζα διπλό. Με την απόδοση της ομάδας στον αγώνα με την καλαμαριά που είδα, τρώμε χαλαρά 2 μπαλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mία φωτογραφία όσο χίλιες λέξεις...

 

pcl5tm0snyix3emjy2nc.jpg

 

Ακόμα με τον derby ασχολείστε?

Ο Ανατολιωτάκης κάνει τα κουμάντα του να πάρει την Πόλη, να φτιάξει εκεί γήπεδο... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτό δεν έχουμε γήπεδο τόσα χρόνια. Περιμένουμε να πάρουμε την Πόλη, για να χτίσουμε τον δικό μας ναό δίπλα στην Αγιασοφιά :lol:

 

Σταυρώστε τους, σταυρώστε τους (στα χέρια σας σηκώστε τους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνω την πρόβλεψη μου για το σημερινό.... Να μην ανοιχτεί πριν την λήξη του αγώνα, οποίος το ανοίξει το γκαντέμιασε και εξαιτίας του χάσαμε το πρωτάθλημα,

να το ξερει....

 

 

3-1

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry, δεν άντεξα, το άνοιξα. αν χάσουμε το πρωτάθλημα, εγώ φταίω. Αναλαμβάνω εξολοκλήρου την ευθύνη. Η παραίτησή μου είναι στην διάθεση της διοίκησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, απλά να το θυμάσαι, όταν ζητάνε την κεφαλή του Ντέμη επι πίνακι, ποιος φταίει πραγματικά....:devil:

 

 

ε, ρε τι σου κάνουνε 48 ώρες αϋπνίας, μέχρι Πιτ Παπαδακος έγινα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...