Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν διαμαρτυρήθηκέ κανένας για την διαιτησία ! Μια παρατήρηση έκανα για τον συγκέκριμένο διαιτητή.:lol:Μακάρι να παίξει 50-50 και να κερδίσει ο καλύτερος.Αρα δεν κλαιγόμαστε αλλά μερικά πράγματα έιναι αξιοπρόσεχτα όπως και να το κάνεις.Θα δείξει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όξω λέει ο Μπλάνκο, για να μάθει άλλη φορά να μην δίνει το χέρι στον κόουτς. Οκ, μπορεί να είναι και σωστό. Γιατί όμως ο μέγας Ριβάλντο έπαιξε την κυριακή, και μάλιστα 90 λεπτά σερνόμενος;;; Α, ναι, αυτός δεν έχει ανάγκη να μάθει τίποτα. Τώρα στα γεράματα μάθε γέρο γράμματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το διαβάσατε, μάλλον πετάνε εκτός ομάδας και τον καλον! check sportdog.

 

Τσακώθηκε ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ με τον προπονητή όταν κατάλαβε ότι θα είναι αναπληρωματικός.

 

Ρε μπας και ο ριβάλντο παίζει το ρόλο του σαμποτερ και ειναι insider του κόκκαλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport24.gr/html/ent/207/ent.227207.asp

 

Οντως ετσι ειναι...το λεω απο τωρα, αν και το λεω απο καιρο, την Κυριακη ετοιμαστειτε για παρτακι...και οχι δικο μας, γιατι θα ερθει σιφουνας ο γαυρος και θα περασει ανετα.

 

Ουτε ηρεμια υπαρχει στην ομαδα, ουτε σεβασμος στον Κωστενογλου.Εε ρε γλεντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ πάντως μιλάνε για σχήμα με Μπλάνκο και Λύμπε.

Κωλοχανείο η κατάσταση. Οι παίχτες όντως δεν σέβονται τον Κωστένογλου. Περίεργο; Ο τύπος δεν εμπνέει τον σεβασμό γενικώς. Και η μεγάλη του ατυχία ήταν ότι πρώτος του την είπε ο τρισμέγιστος Ribo Walker. Τι να του πει ο Κωστέ (και ο Ντέμης) του τεράστιου; Να του τραβήξουν το αυτάκι; Δεν. Μετά μάγκεψε και το τσουτσέκι (Μπλάνκο), αλλά πως να τον κράξεις; Αφου τον μεγάλο δεν τον μαλώσανε καν, τι να κάνουν τώρα, να δείρουν τον πιτσιρικά; Τον φοβέρισαν λίγο, και καλά δεν θα παίξει, αλλά ούτε αυτό γίνεται, αν δεν παίξει αυτός, ποιός θα βάλει γκόλ; Ο... Λυμπερόπουλος; Ααααχάαααα. Οπότε, πρωί τον είχε έξω, το απόγευμα μέσα. Τελευταίος εκινήθει ο Καλόν, αλλά την πάτησε: Ο κόουτς αποφάσισε ότι πλέον δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του, και τον έστειλε στα αποδυτήρια. Και ο πρόεδρας τον έθεσε εκτός ομάδας, γιατί και αυτός αποφάσισε ότι δεν σηκώνει μύγα στο σπαθί του, όπως ο κόουτς. Τους χωρούσε κιόλας. Δεν τον είχε για βασικό, έτσι κι αλλιώς.

Κύριοι, τα έχετε κάνει πουτάνα όλα. Δεν απαιτώ τίτλους. Δεν απαιτώ νίκες. Δεν απαιτώ ευρωπαϊκά μεγαλεία. Απαιτώ στοιχειώδη σοβαρότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλέπω εγώ, στον ρίμπο δεν τους έπαιρνε, στον μπλανκο μετα τη δηλωση οτι εχει σιγουρη τη θεση, πάλι δεν τους επαιρνε και ξεσπασαν στον καλον, που σκέφτονται ενταξει μωρε μικρο το κακο δεν πρόλαβε να δείξει και τίποτα..

 

Αλλά δεν κερδίζεται έτσι η πειθαρχία στην ομάδα, ή όλοι τιμωρούνται ή κανείς.

 

Και αναρωτιέμαι πως δεν έχουν κάνει κανένα αντίστοιχο ντου στον σεγκουρα οι δικοί μας οι παίχτες μας.

 

Τεσπα, να βλέπαμε λίγη μπάλα την κυριακή δεν θέλω τίποτα άλλο. :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τωρα και που δεν παιζει kallon σιγα το πραμα το πρωταθλημα χαμενο το κυπελο χαμενο η ευρωπη χαμενη.Καλυτερα η τριτη θεση στο uefa μην χαλασει η πρωετοιμασια του καλοκαιριου για να παιξουμε απο τον 2ο προκριματικο.Ολα εχουν χαθει απο του χρονου παλι εγω ειμαι της αποψης η πρωθλημα η τριτη θεση .Αμα παμε δευτερη στην κανονικη περιοδο ας αφησουμε τον Βαζελο να παει 2ος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σας πω παιδιά εγώ τον Ρίμπο δεν τον πήγαινα από την αρχή. Όσο για τον Καλόν καλά να πάθει. Αλλά καλά έκανε ένας παλιός προπονητής (όνομα δεν λέω γιατί θα με κράξετε) ο οποίος δεν είχε πάρει ούτε έναν Λατίνο στα όσα χρόνια μας προπονούσε και έπαιρνε και το ένα πρωτάθλημα μετά το άλλο. Αυτοί οι Λατίνοι εύκολα ψωνίζονται μου φαίνεται. Τώρα θα μου πείτε από την άλλη τι αξία να δώσουν σε έναν προπονητή που η πείρα του είναι λίγοι μήνες ως βοηθός. Σωστό κι αυτό. Τέλος πάντων ας νικήσουμε την Κυριακή να βουλώσουμε κάτι βρωμογαυράκια που πήραν φόρα και βλέπουμε. Α! και για να μην το ξεχάσω σας αρέσει ο Δώνης για προπονητής;;; Γιατί 90% έρχεται το παληκάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος πάντων ας νικήσουμε την Κυριακή να βουλώσουμε κάτι βρωμογαυράκια που πήραν φόρα και βλέπουμε.

Μια κουβέντα είναι αυτό. Με τι θα τον νικήσουμε?

Είναι και 7 η ώρα ο αγώνας ... μαύρη ειν' η νύχτα στα βουνά στους κάμπους πέφτει χιόνι μας βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν νικησουμε, παω για παπας.

 

Το κρατάμε αυτό...

 

Την Κυριακή το βράδυ ή θα είμαι ακόμα στο +4 ή θα έχω συμφορουμήτη τον παπα- νυχτόλυκο...

 

την ευλογία σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ λέω πως αν κερδίσουμε θα γίνω ψάλτης στην εκκλησία του nightwolf.

 

Ο Ολυμπιακός θέλει το ματς πράγμα που αυτομάτως σημαίνει πως ο Ολυμπιακός θα πάρει το ματς. Δεν έχει σημασία ο τρόπος, σημασία έχει πως θα το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...