Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έτσι και έτσι.

Την πρώτη χρονιά του στην ΑΕΚ όντως τα κόλλαγε. Την δεύτερη ήταν άστα να πάνε.

Ακόμα θυμάμαι το τετ α τετ με τον Νικοπολίδη που έχασε στο Ολυμπιακό στάδιο στο 1-3.

 

Ερώτηση :

Έχετε μήπως υπ'οψιν σας εκτός από ebay που μπορώ να βρώ εμφανίσεις παλιές της ΑΕΚ?

Μου λείπουν 3 για να κλείσω από την περίοδο 1992-93 έως σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την προηγουμενη σελιδα που ειναι το προηγουμενο ποστ μου, εως τωρα, με εχετε κανει και κατουρηθηκα απο τα γελια...

 

Γουσταρω αlexzzz, που κανεις πλακα οτι βρωμας ψαριλα. Πραγματικα το γουσταρω αυτο, λιγοι ειναι που κανουν ετσι χαβαλε :)

 

 

Την επομενη βδομαδα, ετοιμαστειτε, θα φαμε τουλαχιστον 2, προβλεπω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την προηγουμενη σελιδα που ειναι το προηγουμενο ποστ μου, εως τωρα, με εχετε κανει και κατουρηθηκα απο τα γελια...

 

Γουσταρω αlexzzz, που κανεις πλακα οτι βρωμας ψαριλα. Πραγματικα το γουσταρω αυτο, λιγοι ειναι που κανουν ετσι χαβαλε :)

 

 

Την επομενη βδομαδα, ετοιμαστειτε, θα φαμε τουλαχιστον 2, προβλεπω εγω.

 

Καλά και εγώ με γουστάρω... από παλιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧααχΧαχαΑΧ

 

Εχεις και ενα θαυμαστη τωρα, τι εγινε, ειδες την Αθλητικη Κυριακη?

 

Βλέπω ακόμα.

Και όπως έχω ξαναπεί... αυτή η Άννα Καραμανλή με φτιάχνει. Ειδικά αυτό το τθιβδό τηθ... είναι όλα τα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειληκρινα τι να δουμε τον Πουρουπουπου (τρελος γαυρος) δεν τον αντεχω του εγω δεν θα μιαλγα με τοσο παθος για την ΑΕΚ αμα με εβλεπε τοσο κοσμος.Το Παμε μπαλα μου την σπαει ο Καρπετ που ντε και καλα το παιζει αντικειμενοικος και στον γαυρο την τουμπεκα ενω ο Πανουτσος ρε φιλε το λεει ειμαι γαυρος.Για αυτο συνηθως δεν βλεπω τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δύο δηλώνουν ότι έιναι γαύροι.

Εγώ τους θεωρώ από τους αντικειμενικότερους που υπάρχουν και δηλώνουν τι ομάδα υποστηρίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...