Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνα με σημερινες δηλωσεις Του Σωτηρ αν θες πρωταθλημα αλλαξε ομαδα γινε ολυμπιακος!!ναι ναι αυτο ακριβως!πιο συγκεκριμενα...

 

 

Αν εσείς πιστεύετε πως οι ΑΕΚτζήδες γίνονται επειδή η ομάδα κατακτά πρωταθλήματα, κάνετε λάθος. Η ΑΕΚ δεν έχει οπαδούς επειδή κερδίζει πρωταθλήματα. Εγώ δεν έγινα ΑΕΚ όταν η ομάδα ήταν πρωταθλήτρια. Αν κάποιος θέλει να γίνει μία ομάδα επειδή θέλει να κερδίζει, ας γίνει Ολυμπιακός. Εμείς θέλουμε να φτιάξουμε μία ομάδα που θα παίζει το καλύτερο ποδόσφαιρο στην Ελλάδα.

 

Ειναι πολλα χρονια μπροστα ο ανθρωπος τι να λεμε:lol:κατα τα αλλα μια ανουσια και αδιαφορη συνεντευξη...

Φιλε πες μου μια μεγαλη ομαδα στο εξωτερικο που να εχει παρει champions league και να μην παρει το πρωταθλημα.Φιλε δεν μου εχει περασει ουτε μια φορα να αλλαξω ομαδα και πραγματικα δεν με ενοιαζε οταν παιζαμε μπαλα.Φετος περιμενα τον τιτλο παντως αν δεν θες εσυ πρωταθλημα γινε Αρης παιζει και καλη μπαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Φιλε πες μου μια μεγαλη ομαδα στο εξωτερικο που να εχει παρει champions league και να μην παρει το πρωταθλημα.Φιλε δεν μου εχει περασει ουτε μια φορα να αλλαξω ομαδα και πραγματικα δεν με ενοιαζε οταν παιζαμε μπαλα.Φετος περιμενα τον τιτλο παντως αν δεν θες εσυ πρωταθλημα γινε Αρης παιζει και καλη μπαλα

 

Ρε user μήπως μπερδεύτηκες? Ο ντέμης τα είπε αυτά! Αν θέλει λέει κάποιος να βλέπει νίκες και πρωταθλήματα, ας γίνει ολυμπιακός! Εμείς γίναμε αεκ για άλλους λόγους!

Έτσι είπε!

Δεν αλλάζει αυτός καλύτερα ομάδα! Να ησυχάσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε user μήπως μπερδεύτηκες? Ο ντέμης τα είπε αυτά! Αν θέλει λέει κάποιος να βλέπει νίκες και πρωταθλήματα, ας γίνει ολυμπιακός! Εμείς γίναμε αεκ για άλλους λόγους!

Έτσι είπε!

Δεν αλλάζει αυτός καλύτερα ομάδα! Να ησυχάσουμε!

 

Εγω καταλαβα οτι ο φιλος kirdou συμφωνει με τις δηλωσεις του Νικολαϊδη.Εγω παντως και πρωταθλημα θελω και την ΑΕΚ να παιζει ποδοσφαιρο.Αν και ο Ντεμης πηρε την ΑΕΚ την ωρα που ο τιγρης μιλαγε για τρελους, θελουμε και αποτελεσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν το είπε ακριβώς ετσι .Απαντησε σε ερώτηση δημοσιογράφου σχετικά με Ολυμπιακό παρασκηνίο και για το έαν τα μικρά παιδιά επιλέγουν ομάδα με βάση τα πρωταθλήματα κτλ κτλ. Και είπε πως ΑΕΚ δεν γίνεσαι με γνωμονα τα έαν έχεις πάρει πρωταθλήματα.οποίος έχεί αυτή την άποψη ας πάει να γίνει Ολύμπιακός. Και σε αυτό δεν είχε άδικο.Δεν είπε δεν θέλω πρωτάθλημα έιπε πρώτα θέλω να βλέπω ωραία μπάλα και μετά όπως είναι φυσικό ερχόνται και τα καλά ....

Μην πέρνουμε μια φράση και την απομονώνουμε όπως θέλουμε:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες ειναι μια δικη σου ερμηνεια που μαλλον ετσι θες να την βλεπεις(στο αεκ.κομ τι λενε;).ειναι ξεκαθαρος σε αυτο που ειπε και ας μην ψαχνουμε πισω απο την λεξη τον Αλεξη συνεχεια...δεν φταιει ο κοσμος αν δεν τον βοηθαει το μορφωτικο του επιπεδο(εκτης δημοτικου) η εχει καψει κυτταρα απο τις καταχρησεις....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες ειναι μια δικη σου ερμηνεια που μαλλον ετσι θες να την βλεπεις(στο αεκ.κομ τι λενε;).ειναι ξεκαθαρος σε αυτο που ειπε και ας μην ψαχνουμε πισω απο την λεξη τον Αλεξη συνεχεια...δεν φταιει ο κοσμος αν δεν τον βοηθαει το μορφωτικο του επιπεδο(εκτης δημοτικου) η εχει καψει κυτταρα απο τις καταχρησεις....:-)

 

Τι συνέντευξη την Ακουσες ? Το ΑΕΚ.COM τι σχέση έχει ? Την λέξη πισω από τον Αλέξη αλλός την ψάχνει....Οσο για το μορφωτικό του επίπεδο τι να σου πω δεν το ξέρω ούτε τι καταχρήσεις κάνει . Εαν τις κάνετε παρέα πες το να το ξέρουμε να μην τον λαμβάνουμε και μεις σοβαρά .... ;)

Οσο για το εαν ήταν αδιαφορη η συνέντευξη θα συμφωνήσω΄.Βγήκε να πει οτι φταει αυτός και να αναλάβει τις ευθύνες.Ευχαριστώ πολύ το ξέραμε:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λάθος του Ντέμη είναι πως εμπιστεύτηκε την ομάδα αποκλειστικά στον Φερέρ.

Του έδειξε τυφλή εμπιστοσύνη ανανεώνοντας του στο συμβόλαιο, χρίζοντας τον ταυτόχρονα εκτός από προπονητή και τεχνικό διευθυντή.

Αυτός δεν κατάφερε να ανταποκριθεί.

Η βλακεία πήγε σύνεφο στην αρχή της περιόδου με τις μεταγραφές.

Γίναμε η πιό αργή, γερασμένη και προβλέψιμη ομάδα.

Τα αποτελέσματα ήταν λογικά και αναμενόμενα.

Ακόμα και όταν κέρδιζε η ομάδα κέρδιζε με την ψυχή στο στόμα και χωρίς να παίξει μπάλα.

Όλοι μιλούσαν για "επαγγελματικές" νίκες και αναρωτιόντουσαν τι θα γίνει όταν θα ρολλάρει.

Μόνο που μέχρι εκεί ήταν. Δεν μπορούσε παραπάνω.

 

Ο Ντέμης έσωσε την ΑΕΚ όταν όλοι οι άλλοι πήδηξαν από το καράβι.

Είναι νέος διοικητικός παράγοντας, δεν είναι λαμόγιο σαν κάτι άλλους που είχαμε και κυρίως είναι βαμένος ΑΕΚ.

Έχει σοβαρό μερίδιο ευθύνης για τα χάλια της ομάδας, αλλά θεωρώ πως αν κάποιος έχει δικαίωμα στο λάθος είναι αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος μετα απο 4 χρονια.Και ειναι και ανθρωπος του αθληματος.Δεν λεω να φυγει και να ερθει καποιος αλλος απλα δεν υπαρχει δικαιολογια ασυγχωρητος.

Σωστα τα λεει ο τοξοτης εκτος απο οτι εχει δικαιωμα να κανει λαθος αμα ειναι ετσι καθε χρονο να κανει και απο ενα λαθος κλαψτα χαραλαμπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανθρωπος του αθλήματος είναι. Υπάρχει όμως τεράστια διαφορά μεταξύ της ιδιότητας του ποδοσφαιριστή με αυτή του προέδρου μιας μεγάλης ομάδας.

Ανέφερα πώς είναι νέος παράγοντας. Ένας νέος παράγοντας είναι άπειρος.

Την απειρία την πληρώνεις με λάθη.

Κάνοντας λάθη μαθαίνεις και γίνεσαι καλύτερος.

Έχεις δίκιο να λές, πώς αν κάνει ένα λάθος κάθε χρόνο κλάψτα Χαράλαμπε.

Συμφωνώ.

Θέλω όμως να πιστεύω πως μαθαίνει από τα λάθη του και δεν θα τα επαναλάβει (τα ίδια ή άλλα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οταν λεμε, εκτιθεσαι....το εννοουμε.

 

Τελικα, δεν εκτιθεσαι μονο, ρεζιλευεσαι γιατι λες και κοτσανουλες.

 

Δεν υποστηριζω την διοικηση φιλαρακι, αντιθετως λεω πως εχει πολλα λαθη, ειδικα την φετινη σαιζον, αλλα απο την αλλη ΕΓΩ προτιμω να εχω αυτην την διοικηση την οποια μπορω να εμπιστευτω ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ, ενω εσυ προτιμας μια διοικηση με λαμογια γιατι νομιζεις οτι ετσι θα παρει η ομαδα το πολυποθητο πρωταθλημα.

 

Ο στοχος ειναι ο ιδιος, τα μεσα αλλαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...