Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Oποιος και να έρθει καλώς να έρθει ( εγώ προσωπικά θα ήθελα να δω τον Δωνη στο πάγκο της ομάδας ) Αλλα έαν δεν πέσουν γερά χρήματα για μεταγραφές που κάνουν τη διαφορά στην ομάδα μην περιμένετε και θαύματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Δώνης ρε παιδιά, από που και ως που?

Τι έχει δείξει ο Δώνης και κάνει για τον πάγκο της ΑΕΚ?

 

Νομίζω πως δεν θα είναι κανένας από τα ονόματα που ακούγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιωθω περηφανος που η ομαδα μας συμμετεχει σε αυτον τον μαραθωνιο των εκπληξεων!αυτη ειναι η χαρα του ποδοσφαιρου!του ευ αγωνιζεσθαι σε ενα συναρπαστικο πρωταθλημα,ενα πρωταθλημα των ανατροπων των εκτροπων και των...επιτροπων.Πραγματικα η νικη δεν εχει καμια σημασια(εφημερη χαρα), οταν μπορουμε να απολαυσουμε γκολ σαν και αυτο του Αρη.Διδασκουμε πολιτισμο,εχουμε πλανο(προπονητη οχι),θα φτιαξουμε γηπεδαρα στον οδδυ,χειροκροταμε την ομαδα και δεν αποδοκιμαζουμε τον προεδρο,μην ξεχναμε οτι ειναι ο μεγαλος ευεργετης μας,αν δεν υπηρχε αυτος....

Μεινε παντα διπλα μας πολυαγαπημενε Νικολαιδη και κανε την λιμνη ΩΚΕΑΝΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok να φύγει ο Νικολαιδης και να επιστρέψει ο Μακης ο Ψωμιαδης....Οχι μάλλον ας βάλουμε τον Χατζηχρήστο να δώσει καμια 30μύρια να τελειώνουμε και γηπεδο στη Ν.Φιλαδελφεια θα μας φτιάξει και απο ολα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το παιχνίδι το έχασε ο κωστένογλου με τις αλλάγες του. Δεν κατάλαβα τι έκανε.Εβάλε τον Τοζερ και αρχίσαμε να παιζουμε με 10.Εβγάλε τον Μαντούκα πάνω που κάτι πηγαινε να κάνει και έβαλε τον Σέζαρ εκει αρχίσαμε να παιζουμε με 9. Εβάλε τον Ραμος ???? και πάιξαμε με 8.Πηγε να παίξει με αντεπιθέσεις και έβγάλε τον Καλον !!!!Αφησε τον Εντίνιο τόση ωρα στο παιχνίδι που πέρα απο το γκολ δεν έκανε τιποτα....Και φυσικά με του που αισθάνθηκαν ότι κάτι μπορει να γίνει ΧΕΣΤΗΚΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ αντι να μασάνε σίδερα....Ο Αρης έχασε κάτι φάσεις που θα μπορούσε να κέρδιζε το παιχνίδι....Τι να πώ ας παει ο Ζήκος να μυρίσει τα δικά μας αποδυτήρια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για άλλη μια φορά η looser νοοτροπία αυτής της ομάδας φάνηκε. Σε παιχνίδι που μας έδινε την ευκαιρία να ξαναμπούμε στο παιχνίδι του τίτλου χάσαμε τζάμπα 2 πόντους.

 

Είμαστε η ομάδα με τους χειρότερους αμυντικούς χαφ από τις 6-7 πρώτες. Πέρα από γαύρο-βάζελο, ούτε Γιάχιτς του Άρη έχουμε, ούτε Καρντόζο του Αστέρα, ούτε τον αμυντικό χαφ του ΠΑΟΚ (δε θυμάμαι το όνομα του, Λατινοαμερικάνος είναι) έχουμε. Και ενώ φαίνεται σε κάθε παιχνίδι, ο Κωστένογλου επιμένει να παίζει με 1, ακόμη και όταν προηγούμαστε και έχουμε αμυντικό πρόβλημα (όπως σήμερα). Δεν κατάλαβα δηλαδή, είναι ντροπή να παραδεχτεί ότι έχουμε πρόβλημα στο μαρκάρισμα;

 

Ξεκινάει το παιχνίδι με 5 επιθετικογενείς παίχτες και αφήνει τον Ενσαλίβα να τρέχει για όλους, οπότε μέχρι το ημίχρονο έχει σκάσει. Βάζει σαν 2ο χαφ στο κέντρο τον Τόζερ, ο οποίος έχει να παίξει 2 μήνες, ενώ έχει φανεί και από τα παιχνίδια του ουέφα ότι είναι άθλιο δίδυμο με τον Ενσαλίβα, δεν τραβήξανε ποτέ μαζί.

 

Και αντί να βάλει τον μοναδικό παίχτη που μπορεί να κρατήσει μπάλα (Λυμπερόπουλο, που μεν δεν μου αρέσει ο τρόπος παιχνιδιού του σλλά για καταστάσεις σαν τη σημερινή, που σε πιέζει ο αντίπαλος είναι καλός, γιατί κερδίζει φάουλ, σπάει τη μπαλα) βάζει το Ράμος σαν δεξι χαφ, που δε μαρκάρει, μπας και κάνει καμιά αντεπίθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήταγε συγγνώμη στον αρη και στον κόσμο του!!!!

Σε εμας θα ζητήσει ποτέ συγγνώμη για αυτό που πληρώνουμε και βλέπουμε? Βγες ρε κοντέ και ζήτα ενα συγνώμη!

Ντροπή ρε! Εποχές νατσούρα! ΠΑνηγυρίζουμε για τον βάζελο που χάνει και η ομάδα μας είναι για κλοτσιές! Και θέλαν στο τέλος να φωνάζξουμε και τον MVP! Καραγκιόζηδες! Γιατί κάθονται ακόμα στην ΑΕΚ μας? Γιάτι δεν έχουν φύγει όλοι νύχτα?

Τα μάθατε και για τον Παπασταθόπουλο ε? Ρήτρα στο συμβόλαιό του που λέει οτι αν φύγει η διοίκηση, φέυγει και αυτός σχεδόν τσάμπα για οποιαδήποτε άλλη ομάδα! Ωραία κε νικολαϊδη!

ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΕΕΕΕ

ΚΑΝΕΝΑΣ!

ΖΗΤΗΣΤΕ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΑΕΚ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok να φύγει ο Νικολαιδης και να επιστρέψει ο Μακης ο Ψωμιαδης....Οχι μάλλον ας βάλουμε τον Χατζηχρήστο να δώσει καμια 30μύρια να τελειώνουμε και γηπεδο στη Ν.Φιλαδελφεια θα μας φτιάξει και απο ολα....
Ας τα πει και κανας άλλος γιατί κάποτε που τα είπα εγώ με μαυρίσατε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μάθατε και για τον Παπασταθόπουλο ε? Ρήτρα στο συμβόλαιό του που λέει οτι αν φύγει η διοίκηση, φέυγει και αυτός σχεδόν τσάμπα για οποιαδήποτε άλλη ομάδα! Ωραία κε νικολαϊδη!

 

Kαι πού είναι το περίεργο?

Και εγώ το ίδιο θα έκανα στην θέση του, μόνο και μόνο για λόγους ανασφάλειας, καθώς ξαφνικά η καριέρα μου θα μπορούσε να βρεθεί στα χέρια κάποιου τέτοιου-->

 

1ata42f.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι πού είναι το περίεργο?

Και εγώ το ίδιο θα έκανα στην θέση του, μόνο και μόνο για λόγους ανασφάλειας, καθώς ξαφνικά η καριέρα μου θα μπορούσε να βρεθεί στα χέρια κάποιου τέτοιου-->

 

1ata42f.gif

 

Βάλε και καμιά φωτογραφία του Τροχανά για να μαθαίνουν οι νεότεροι και να ...ξεχνούν οι παλιότεροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι πού είναι το περίεργο?

Και εγώ το ίδιο θα έκανα στην θέση του, μόνο και μόνο για λόγους ανασφάλειας, καθώς ξαφνικά η καριέρα μου θα μπορούσε να βρεθεί στα χέρια κάποιου τέτοιου-->

 

1ata42f.gif

 

Καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό? Η κάνετε πως δε καταλαβαίνετε?

Ύμαρτων, ο κος νκολαϊδης είναι ο άγιος και όλοι οι άλλοι είναι λαμόγια?

O Παπασταθόπουλος ΔΕΝ ανήκει στην ΑΕΚ. Ανήκει στον Ντεμάκο και τον Κανελλόπουλο. Κατάλαβατε φίλτατοι τι θα πει λαμογιά; Λαμογιά είναι να σου ανήκουν οι παίκτες και να μην ανήκουν στην ομάδα...

Αποτρέπει δηλάδη νέους επενδυτές απο το να πλησιάσουν την ΑΕΚ!

Και επειδή ο κοντός έχει αρχίσει και μυρίζεται οτι δε τον παίρνει και πολύ, γιατί όλοι πλέον ζητάνε εξηγήσεις (εκτός απο κανα 5-6, ξέρετε σε ποιούς αναφέρομαι...) άρχισε τις λαμογίες μήπως και δέσει έτσι τον γαϊδαρό του!

 

Ωχ τι λέω όμως? Αυτός μας έσωσε πρίν 4 χρόνια! ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ μάγκες! Τίποτα δεν εξυγίανε οικονομικά! Τίποτα! Αν είχε καθαρίσει την παε και δε χρωστούσε θα έφερνε παίχτες! Τα έσοδα απο διαρκείας και απο φανέλες χορηγών είναι τεράστια! Τζάμπα την πήρε την ΑΕΚ και θα την μοσχοπουλήσει! Νομίζετε οτι οι προθέσεις του είναι αγνές!!!

Α συγνώμη αν τον κατηγορώ! Ξέχασα μας έσωσε πριν 4 χρόνια! ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ!!!!

 

PS: όσο για την ανασφάλεια που είπες, όταν φύγει ο κοντός απο την αεκ και πάει ξέρω γω manager σε καναν ολυμπιακό (γιατί πολλα κολλητηλίκια βλέπω με τον πετράκη) (παράδειγμα λέω ε, οχι οτι θα πάει εκει) πήγαινε κιεσύ μαζί του! Άλλαξε ομάδα και απο ΑΕΚ γίνε ντέμης! Απο ανασφάλεια λέω βρε παιδιά μήπως και έρθει κανας πρόεδρος σα τον πουράτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...