Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλά εμείς από προέδρους πάσχουμε. εχουμε το ΛΑΜΟΓΙΟΜΑΓΝΗΤΗ.Ολα τα λάμόγια πέρασαν και όλοι κονόμησαν....Και βρέθηκε κάποιος μετά από τόσα χρόνια που αγαπάει την ομάδα που προσπαθεί να καταφέρει κάτι ασχετα με τον αν εχει κάνει λάθη και θα κάνει πολλά ακόμα και έχουν πέσει να τον φανε λές και έίναι το χειρότερο λαμόγιο....Ο κόσμος μάτια έχει και βλέπει και κριτηριο έχει και αν κάποτε ο Ντεμης πάει να κάνει λαμογιές θα πάει εκει που του αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Nαι ισχυεί.Θα πηγαινα και εγώ αλλά εχώ κατι προβληματα με κατι τρυγλυκεριδια και χοληστερινες και δεν ξέρω έαν ειμαι καταλληλος για να δωσω αίμα. Παντως νομίζω είναι από της 5 και μετά εαν δεν κάνω λάθος ¨-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λίνεν με χαλάει. Με χαλάει πολύ! Όχι άλλους "περίεργους"! Όσο για τον Δώνη, δεν με χαλάει καθόλου!

 

Εδιτ: Φήμες λένε και για τον τιτανομεγιστοτεράστιο Trod Solid!!!:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για του λόγου το αληθές

 

Στα υπόψη και ο Σόλιντ

 

Μετά τους Δώνη, Κετσπάγια και Λίνεν, ένας ακόμη γνωστός στο ελληνικό κοινό προπονητής φαίνεται πως είναι στη λίστα των υποψηφίων για την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας της ΑΕΚ με τη λήξη της περιόδου. Ο λόγος για τον Τροντ Σόλιντ, με τον οποίο φέρεται να έχει επικοινωνήσει η «Ένωση» διερευνώντας τις προθέσεις του για το ενδεχόμενο να επιστρέψει στην Ελλάδα μετά τη θητεία του για ενάμιση χρόνο στον Ολυμπιακό. Ο Νορβηγός τεχνικός εργάζεται στη Γάνδη, αλλά έχει πρόταση από την ολλανδική Χέρενφεϊν. Πάντως δεν πρόκειται για πρώτη επιλογή, αλλά για μία από τις εναλλακτικές λύσεις. Ο «εκλεκτός» είναι άλλος και λέγεται πως μαζί του δεν υπάρχει ακόμη συμφωνία, ενώ ίσως να μην έχει γίνει καν επαφή. Από τη διεθνή αγορά έχουν ακουστεί και οι περιπτώσεις των Κλοντ Πιέλ και Μίχαελ Σκίμπε, που όμως είναι πολύ δύσκολες, αφού αμφότεροι δεσμεύονται με συμβόλαιο (από Λιλ και Λεβερκούζεν αντίστοιχα).

πηγή

 

Ελπίζω να είναι και να παραμείνουν απλά φήμες! Τώρα για τον Sir Takis ουδέν σχόλιο!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...