Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαβασε λιγο τι λετε εδω και 5 μηνες και πως αλλαζετε γνωμη καθε αγωνιστικη και θα καταλαβεις ποιος το τρωει

 

το κακο ειναι οτι δε θα καταλαβεις ομως

 

για να καταλαβω

 

το τι λεμε εμεις τους τελυταιους 5 μηνες τι σχεση εχει με τις δηλωσεις σου περι καμπος?

 

Να μαντεψω?

 

 

Καμία

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Eρχέτε το ματσακί με το Βάζελο και πρέπει να παίξουμε μπάλα και να τουε πατήσουμε έτσι για να χαρούμε λίγο.... Πρέπει να δείξουν όλοι ότι θέλουν τη νική!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε πως ο Φερρέρ πήρε μαζί του εκεί που πήγε την ''κακοδαιμονία'' των derby...

Αυτό και μόνο σαν σκέψη με κάνει αισιόδοξο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δουμε...τι θα δουμε αυριο.

 

Εγω θελω μοναχα να παιχτει μπαλα και να αποφευχθουν τα εκτροπα των τελευταιων ετων στα παιχνιδια με τον βαζελο.

 

Αμην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε πως ο Φερρέρ πήρε μαζί του εκεί που πήγε την ''κακοδαιμονία'' των derby...

Αυτό και μόνο σαν σκέψη με κάνει αισιόδοξο. :-)

 

Ενώ πριν τον Φερέρ τα καθαρίζαμε τα ντέρμπυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε γαμώτο. Δεν το είδα, αλλά αν όντως δεν ήταν πέναλτι (όπως λένε στο ραδιόφωνο) θα πρέπει να καταπιούμε την καραμέλα περί εκατονταετίας... Και τι θα λέμε από εδώ και πέρα, ε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε ο Ντέμης δεν θα έδινε τέτοιο πέναλτι. Καθαρά μπάλα παίρνει ο αμυντικός του Παναθηναϊκού. Όχι ότι δεν το πανηγύρισα έξαλλα αλλά δεν είχα και άποψη από την 12 που ήμουν αν και πριν ακόμα το χτυπήσει ο Ρίμπο είχαν ήδη έρθει τα πρώτα μηνύματα από φίλους βάζελους :P.

 

Στα αγωνιστικά δράαααααααμα η ομάδα, ειδικά ανασταλτικά είναι το λιγότερο ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ. Εκνευριστικοί μέχρι αηδίας οι παίχτες του Παναθηναϊκού, κλάνει ο Μάχο στην εστία του πέφτει κάποιος παίχτης του βάζελου κάτω από τα αέρια....αν είναι δυνατόν. Και να δείτε που νόμιζα ότι το ποδόσφαιρο είναι αντρικό άθλημα....

 

Δεν ξέρω αν το πήρατε χαμπάρι αλλά ούτε με πέτσινο πέναλτι η ομάδα δεν μπορεί να διεκδικήσει τη νίκη, άκουγα τώρα τον Κοστένογλου να μιλάει για πάθος....που ακριβώς το είδε?

 

Αν ξαναδώ Ράμος σε βασικό σχήμα θα σηκωθώ να φύγω πριν αρχίσει το ματς. ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ.

 

Ας φτιάξει κάποιος τα ηχεία στο ΟΑΚΑ. Στην αρχή της χρονιάς υπολειτουργούσαν και τώρα είναι νεκρά....έλεος απλά. Πρέπει να έχεις είτε μάτια αετού για να πιάσεις το μόνιτορ στις αλλαγές και τις ανακοινώσεις η ραδιάκι συντονισμένο στον sportfm. Ποτέ δεν το χώνεψα αυτό το γαμίδι το γήπεδο.

 

ΑΕΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008-2009!!!! Ε ναι κάθε σεζόν τέτοια περίοδο κάνουμε όνειρα για το....επόμενο :D!!!! Kαι έτσι όπως πάει η ομάδα του χρόνου τέτοια περίοδο θα γράφω ΑΕΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2009-2010....

 

Την Τετάρτη λένε όλοι για κομβικό ματς...γιατί ρε παιδιά λέτε να κινδυνεύουμε να μείνουμε και εκτός play offs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο κρατάμε γερά στο -4 (τωρα -5 απο ΠΑΟ) θα μας δίνουν μαϊμουδες οσες θελεις, το έργο το 'χω ξαναδεί.

την καραμέλα μην την πετάς, θα σου χρειαστεί αν τυχόν κανουν απο 1 γκέλα οι άλλοι 2.

 

οσο για το τι θα λέμε τώρα... σου απάντησε ο κύριος Ζήκος. Φταιει ο κόσμος και καποιοι παιχτες επιρρεάζονται.

οι 10 ξένοι; για οσα φώναζαν 40 άτομα; πότε; μετά τις 6 ήττες; και το λες σήμερα που ήρθαν 45.000 στο γήπεδο; άντε πάγενε ρε Ακη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον για το σημερινο φταιει ο ΟΤΕ....φτου χασαμε και το αλλοθι της διαιτησιας ρε γμτ κριμα....φερτε πισω τον ΛΟΡΕΝΘΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ:lol:

φουτανα ζωη:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαφωνώ.

Πάθος και θέληση είχαν, τρόπο δεν είχαν. Δεν είμαι σίγουρος για το πρόβλημα στο αγωνιστικό κομμάτι, δεν ξέρω τι ακριβώς φταίει, αν ήξερα, θα είχε συμφωνήσει μαζί μου ο Ντέμης για να αναλάβω την επόμενη σεζόν...

 

Όσον αφορά τον Ράμος, ποτέ δεν πίστεψα πως μπορεί να παίξει χαφ.

Αυτά είναι αλχημείες της προπονητικής εξέδρας, που δυστυχώς είναι συνήθες φαινόμενο να επηρρεάζουν κάποιον άπειρο προπονητή.

Το παιδί είναι μπακ, και μάλιστα για Βραζιλιάνος μια χαρά μαρκάρει.

Σε οποιαδήποτε άλλη θέση νομίζω θα τον ''κάψουν''...

 

Το πέναλτυ, μέχρι να δω replay μου φαινόταν πεντακάθαρο.

Στο replay φάνηκε το αντίθετο, τώρα πώς όλοι οι αετομάτηδες κατάλαβαν πως δεν ήταν πέναλτυ από την αρχή, είναι λίγο περίεργο...

Ο διαιτητής ήταν πολύ κοντά στην φάση, και δεν δικαιολογεί περίπτωση λάθους.

Οπότε, ή είχε δόλο να το δώσει, που δεν θέλω να το πιστεύω, ή πιστεύει πως αυτή η περίπτωση, (παίρνω την μπάλα, αλλά με το άλλο πόδι μαζεύω πόδια) είναι πέναλτυ, καθώς έτσι λέει ''το γραμμα του νόμου'', άσχετα αν σχεδόν ποτέ δεν δίνονται τέτοια πέναλτυ.

Ο ίδιος πάντως σε προηγούμενους αγώνες, έχει αποδείξει πως τα δίνει και μάλιστα εύκολα.

 

*************

 

Η ΠΑΕ Παναθηναικός, πριν βγάλει ειρωνικές ανακοινώσεις, να σκεφτεί πρώτα ντι-βι-ντιά που μοίραζε και τις σαμπάνιες, καθώς και μία καμμένη χρονιά που δεν βγήκαμε τσου-λου όταν ο διαιτητής έκλεισε τα μάτια σε πέναλτυ πάνω στον Μπούρμπο, και πάει λέγοντας...

 

Αν νομίζουν πως με τέτοιες ανακοινώσεις θα πάει μπροστά το ''ποδόσφαιρο'' (κλισέ, ναι), καλύτερα να ασχοληθούν με τίποτα άλλο, τα ράλλυ π.χ ... (λέω εγώ τώρα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...