Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν νομιζεις οτι αδικηθηκε ο αντιπαλος σου και κερδισες αδικα λες να επαναληφθει το παιχνιδι

 

Όπως, ας πούμε, κάνει ποια ομάδα;

 

Ένα ένα τα βήματα. Μέχρι στιγμής έχουμε 3 μεγάλες ομάδες (το κάνουν αρκετές μικρές βέβαια) που όταν κερδίζουν άδικα βγαίνουν και δηλώνουν "κερδίσαμε δίκαια, γιατί τα λάθη είναι ανθρώπινα και ας σκάσουν οι μικρές ομάδες γιατί εμείς είμαστε οι γαμάτοι και κανείς δεν ενδιαφέρεται γι' αυτές".

 

Το επόμενο βήμα, δεν είναι να ζητήσουν επανάληψη του αγώνα. Είναι τουλάχιστον να μπορούν να παραδεχτούν στον κόσμο, τον δικό τους και των αντιπάλων, ότι το αποτέλεσμα ήταν άδικο, ότι υπάρχει πρόβλημα που θέλει διόρθωση. Μετά βλέπουμε πως θα διορθωθεί. Μέχρι τώρα δεν είχαμε ούτε αυτό. Τώρα έχουμε τουλάχιστον έχουμε ένα βήμα, δεν κάνουμε το κορόιδο.

 

Όχι σαν αυτό που κάνει ο Ολυμπιακός τόσα χρόνια, που δουλεύουν και τους εαυτούς τους και τους υπόλοιπους παραμυθιαζόμενοι ότι όλα είναι καθαρά και διαφανή και απλά οι αντίπαλοι "ζορίζονται επειδή δεν παίρνουν πρωταθλήματα".

 

Σαν αυτά που λένε οι Αμερικάνοι περί δημοκρατίας και ελευθερίας είναι (ξέρετε τώρα, "μας μισούν γιατί είμαστε ελεύθεροι" ντόινγκ!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αυτα ειναι κοροιδιες φιλε μου και καραγκιοζιλίκια

αν νομιζεις οτι αδικηθηκε ο αντιπαλος σου και κερδισες αδικα λες να επαναληφθει το παιχνιδι

Ναι, το βρήκαμε τώρα.

Εγώ λέω να το παίρνει κατ'ευθείαν ο ''αδικημένος'' στα χαρτιά! (ξέρετε εσείς)...

 

τωρα που θα βουτηξει και τον προπονητη της τριπολης θα δεις τι προθεσεις εχει

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο,ούτε υπάρχει καμμία επίσημη προσσέγγιση. Πέρα από περίφημες παραφιλολογίες που γράφονται καθημερινά στις φυλλάδες όμως,τι θες να πεις με αυτό?

 

Εσείς από πού ψωνίσατε προπονητή? Από την Αγγλία?

Αν δεν κάνω λάθος τον Λεβαδειακό προπονούσε ο Sir Takis, και μετά κρέμασε την Ξάνθη σε δύο εβδομάδες για να πάει στον Ολυμπιακό... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα με το να ζητανε επαναληψεις αγωνων εχουν γινει σε αλλα κρατη

εδω μενουμε μονο στα λογια εντυπωσιασμου

ο ντεμακος κοιταει μονο να προστατεψει τον εαυτο του

η τακτικη του ειναι να βριζει την παραγκα του κοκκαλη οταν αδικειται η ομαδα του

οταν ευνοειται φταινε οι αχρηστοι διαιτητες

και οταν γινοται επισοδεια οι αλητες φιλαθλοι του

 

τωρα για τον καμπος δε φαινεται λιγο περιεργο να ειναι ο κορυφαιος προπονητης να του εχουν στησει αγαλματα στην τριπολη και μολις την εκανε ο μονοπολη να εγινε ξαφνικα αλητης αχρηστος και καθαρμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φίλε Paparazzi,

 

Δε σου έστειλα φωτογραφία, σου έστειλα αυτό το e-mail γιατί χθες (21-02-2008) ολοκληρώθηκε ένα ανεξήγητο φαινόμενο. Πιστέψτε το! Η ευρωπαική ΑΕΚ κάνει κηδείες! Οχι όμως μεταφορικά... Ας δούμε τα γεγονότα ένα-ένα:

 

1)Παραμονές του αγώνα με τη Sevilla πεθαίνει ο Antonio Puerta...

2)Παραμονές του αγώνα με τη Fiorentina πεθαίνει η γυναίκα του προπονητή της Fiorentina...

3)Παραμονές του αγώνα με τη Villarreal πεθαίνει ο πατέρας του Ismael Blanco...

4)Παραμονές του αγώνα με τη Getafe πεθαίνει ο πατέρας του Cosmin Contra...

Θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων και να εκφράσω τη χαρά μου που αποκλειστήκαμε. Και να θέσω το ερώτημα:

 

Τελικά η ΑΕΚ είναι αρρώστια;

 

Με δέος και συγκίνηση,

Θεοδόσης"

 

paparazzi @ contra.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα για τον καμπος δε φαινεται λιγο περιεργο να ειναι ο κορυφαιος προπονητης να του εχουν στησει αγαλματα στην τριπολη και μολις την εκανε ο μονοπολη να εγινε ξαφνικα αλητης αχρηστος και καθαρμα?

 

Τι παιρνεις? Τι πινεις και δεν μας δινεις?

 

Ραδιοφωνο ακους καθολου ή το εχεις μονο για φιγουρα?

Αν ακουγες εχτες ραδιοφωνο θα ακουγες πως τον Καμπος τον διωξανε λογω των 7 τελευταιων αποτελεσματων της ομαδας του. (7 αγωνες χωρις νικη) και λογω μιας δηλωσης που ειχε κανει μετα τον αγωνα με τον βαζελο (εγω αν ειχα τετοιο ροστερ θα ειχα παρει το Champions League) μειωνοντας ουσιαστικα τους δικους του παιχτες κατι το οποιο δεν αρεσε σε κανεναν στην Τριπολη.

 

 

εδω μενουμε μονο στα λογια εντυπωσιασμου

ο ντεμακος κοιταει μονο να προστατεψει τον εαυτο του

η τακτικη του ειναι να βριζει την παραγκα του κοκκαλη οταν αδικειται η ομαδα του

οταν ευνοειται φταινε οι αχρηστοι διαιτητες

και οταν γινοται επισοδεια οι αλητες φιλαθλοι του

 

Αυτα τα πιστευεις? Τετοιες μπουρδες μονο απο εσενα εχω ακουσει και ολες οι παρεες μου ειναι Ολυμπιακοι.

Βγαλε κοκκινα γυαλια και ανοιξε τα ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φίλε Paparazzi,

 

Δε σου έστειλα φωτογραφία, σου έστειλα αυτό το e-mail γιατί χθες (21-02-2008) ολοκληρώθηκε ένα ανεξήγητο φαινόμενο. Πιστέψτε το! Η ευρωπαική ΑΕΚ κάνει κηδείες! Οχι όμως μεταφορικά... Ας δούμε τα γεγονότα ένα-ένα:

 

1)Παραμονές του αγώνα με τη Sevilla πεθαίνει ο Antonio Puerta...

2)Παραμονές του αγώνα με τη Fiorentina πεθαίνει η γυναίκα του προπονητή της Fiorentina...

3)Παραμονές του αγώνα με τη Villarreal πεθαίνει ο πατέρας του Ismael Blanco...

4)Παραμονές του αγώνα με τη Getafe πεθαίνει ο πατέρας του Cosmin Contra...

Θέλω να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων και να εκφράσω τη χαρά μου που αποκλειστήκαμε. Και να θέσω το ερώτημα:

 

Τελικά η ΑΕΚ είναι αρρώστια;

 

Με δέος και συγκίνηση,

Θεοδόσης"

 

paparazzi @ contra.gr

 

 

LOL! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγάλει ανακοίνωση για το πέτσινο πέναλτι που θα πάρει κάποιος από τους θεατρίνους του βάζελου. Θεωρώ δεδομένο ότι Καραγκούνης και Ν'Ντοί θα δείξουν το υποκριτικό τους ταλέντο και ΠΑΛΙ. Πάλι καλά που δεν υπάρχουν oscar ελληνικού ποδοσφαίρου θα τα σάρωνε όλα ο ΠΑΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασε λιγο τι λετε εδω και 5 μηνες και πως αλλαζετε γνωμη καθε αγωνιστικη και θα καταλαβεις ποιος το τρωει

 

το κακο ειναι οτι δε θα καταλαβεις ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E λογικό είναι ρε παιδιά να υπάρχουν και διαφωνίες. Και εγώ έχω διαρκείας και συμφωνω σε πολλά με τον Νικολαίδη αλλά υπάρχουν και άλλα πράγματα που διαφωνώ.Σε θέματα αντιμετώπισης Βίας είμαι κάθετα μαζί του. Σε θέματα διαιτησίας πάλι μαζί του (αλλά εκεί δεν κάνει πολλά πράγματα για αυτό πέρα από τα γενικά περί παράγκας κτλ κτλ που τα ξέρουμε όλοι) Ομως για τα αγωνιστικά, γηπεδικά και προπονητικά κέντρα θέματα φέτος έιμαι απογοητευμένος από την αντιμετώπιση του Ντέμη και των επενδυτών απέναντι στο κόσμο που τα χρόνια που είναι στη διοίκηση ο Ντέμης τον έχουν στηρίξει εμπρακτα παντού....Ομώς λαθη κάνει και ευκαιρίες έχει να τα διορθώσει....
δεν εχει αλλες ευκαιριες.τελειωσαν οι ευκαιριες και τα αλλοθι.ας προσεχε και ας εκανε σωστες επιλογες ολα αυτα τα χρονια και κανεις δεν θα ελεγε τιποτα.ο κοσμος τον στηριξε οσο δεν φανταζοταν ποτε κανεις.εδωσε δικαιωματα,ειπε ψεματα,ειναι ανακολουθος και αναξιοπιστος πλεον.ειναι ελαχιστοι αυτοι που τον στηριζουν και εντος αεκ και εκτος;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα με το να ζητανε επαναληψεις αγωνων εχουν γινει σε αλλα κρατη

εδω μενουμε μονο στα λογια εντυπωσιασμου

ο ντεμακος κοιταει μονο να προστατεψει τον εαυτο του

η τακτικη του ειναι να βριζει την παραγκα του κοκκαλη οταν αδικειται η ομαδα του

οταν ευνοειται φταινε οι αχρηστοι διαιτητες

και οταν γινοται επισοδεια οι αλητες φιλαθλοι του

Ε, ναι, αν είναι δυνατόν τέτοια τακτική! Ντροπή!

Αντί να ακολουθήσει την τακτική -''Ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζει και όλοι οι άλλοι να παν να συνουσιαστούν'' :rolleyes:

 

τωρα για τον καμπος δε φαινεται λιγο περιεργο να ειναι ο κορυφαιος προπονητης να του εχουν στησει αγαλματα στην τριπολη και μολις την εκανε ο μονοπολη να εγινε ξαφνικα αλητης αχρηστος και καθαρμα?

Προφανώς δεν γνωρίζεις τα γεγονότα, και βγάζεις βίαια σενάρια επιστημονικής φαντασίας.

Εκτίθεσαι. Απλά/.

 

διαβασε λιγο τι λετε εδω και 5 μηνες και πως αλλαζετε γνωμη καθε αγωνιστικη και θα καταλαβεις ποιος το τρωει

το κακο ειναι οτι δε θα καταλαβεις ομως

 

Τι ακριβώς λέμε δηλαδή?

Εδώ κοντεύουμε να πάρουμε βραβείο διαφωνίας μεταξύ μας, και εσύ υποστηρίζεις πως έχουμε όλοι μία γνώμη και φωνή?

Την οποία αλλάζουμε κιόλας κάθε αγωνιστική? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει αλλες ευκαιριες.τελειωσαν οι ευκαιριες και τα αλλοθι.ας προσεχε και ας εκανε σωστες επιλογες ολα αυτα τα χρονια και κανεις δεν θα ελεγε τιποτα.ο κοσμος τον στηριξε οσο δεν φανταζοταν ποτε κανεις.εδωσε δικαιωματα,ειπε ψεματα,ειναι ανακολουθος και αναξιοπιστος πλεον.ειναι ελαχιστοι αυτοι που τον στηριζουν και εντος αεκ και εκτος;)

 

Ξέρεις έχω μία ανωχή σε αυτά που κάνει ο Ντέμης θεωρόντας ότι προσπαθεί με αυτά που έχει για το καλό της ομάδας.Οπώς είπα σε αλλά συμφωνώ σε αλλά διαφωνω για τον τρόπο που έχει χειριστει τα πράγματα και προφανώς και αυτός το έχει καταλάβει και κάνει λίγο την πάπια! Αλλα πές μου κάτι .Βλέπεις κάμια λύση πέρα από τον Ντέμη ? Βγήκε κανένας και είπε δίνω 50 μύρια για μεταγραφές κτλ κτλ ? Οτάν δεν υπάρχει στον ορίζοντα λύση περισοτερο αξιοπίστη από την σημερινή που θέλουμε να οδηγήσουμε τα πράγματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...