Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν το είδα σήμερα το ματσακι αλλά αυτό που μέτρησε είναι η νίκη. Τώρα όλα για τη νίκη την κυριακή με τους βάζελους.Από εκει θα εξαρτήθούν πολλά.ή κερδίζουμε και μπαίνουμε πάλι μέσα για το προτάθλημα ή χανουμε και καληνύχτα!Βλέπω και νέο προπονητή στο βάθος ? (Κάμπος) Τι λέτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πράσινοι παίζουν σχεδόν πάντα με παίχτη παραπάνω και παίρνουν καραγκουνήσια πέναλτι όποτε τα χρειάζονται. Οι γαύροι πάνε να πάρουν πρωτάθλημα με πόντους στα χαρτιά (λες και ο Ντέμης δεν μπορούσε να κάνει ένσταση στο ματς με τον Αστέρα) και σκανδαλώδη διαιτησία υπέρ του σε ματς κλειδιά. Εσύ πήρες 3 βαθμούς με την Λάρισα τους οποίους ακόμα αναφέρουν.

 

Σκατά είμαστε εμείς, σκατά είναι και αυτοί. Ας παίρναμε και τα σφυρίγματα που παίρνουν αυτοί για να παιζόταν το πρωτάθλημα στα "ίσια".

 

τουλαχιστον γραφικος

ειδικα μετα τα χθεσινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι αν δεν αδικουνταν ο ηρακλης και η αεκ απο την διαιτησια θα ειμασταν παρεα στην κορυφη με 7 βαθμους διαφορα!!μπουχαχα:lol:

 

Γενικά δε νομίζω ότι θα πει ποτέ κάτι ο Νικολαΐδης και θα συμφωνήσει κάποιος, οποιοσδήποτε μαζί του ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δε νομίζω ότι θα πει ποτέ κάτι ο Νικολαΐδης και θα συμφωνήσει κάποιος, οποιοσδήποτε μαζί του ...

 

ναι, σίγουρα, όλοι διαφωνούν...

 

μικρούλα εξαίρεση καμμιά 25άρα χιλιάδες διαρκείας... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Νικολαΐδη. Αυτή τη φορά παραδέχτηκα.

 

Έτσι πρέπει να κάνεις. Να βγαίνεις στα παιχνίδια που σε ευνοούν και να μιλάς. Όχι την πάπια και μόλις σε αδικήσουν αρχίσεις περί σαπίλας κτλ, αν δηλαδή ενδιαφέρεσαι για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου και όχι μόνο για τον κώλο σου (βλ. γαύρος).

 

Για μένα αυτή η ανακοίνωση επιβεβαιώνει τις καλές του προθέσεις (για τις οποίες αμφέβαλλα για λίγο μετά τις προηγούμενες δηλώσεις) και μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, σίγουρα, όλοι διαφωνούν...

 

μικρούλα εξαίρεση καμμιά 25άρα χιλιάδες διαρκείας... :rolleyes:

 

Φίλε μου 1000 φορές μακάρι να είχες δίκιο αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα. Εγώ έχω διαρκείας και τυχαίνει να συμφωνώ μαζί του, οι περισσότεροι όμως από τους 25000 δεν έχουν την ίδια γνώμη και αυτό το ακούω κάθε Σ/Κ που παίζουμε μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E λογικό είναι ρε παιδιά να υπάρχουν και διαφωνίες. Και εγώ έχω διαρκείας και συμφωνω σε πολλά με τον Νικολαίδη αλλά υπάρχουν και άλλα πράγματα που διαφωνώ.Σε θέματα αντιμετώπισης Βίας είμαι κάθετα μαζί του. Σε θέματα διαιτησίας πάλι μαζί του (αλλά εκεί δεν κάνει πολλά πράγματα για αυτό πέρα από τα γενικά περί παράγκας κτλ κτλ που τα ξέρουμε όλοι) Ομως για τα αγωνιστικά, γηπεδικά και προπονητικά κέντρα θέματα φέτος έιμαι απογοητευμένος από την αντιμετώπιση του Ντέμη και των επενδυτών απέναντι στο κόσμο που τα χρόνια που είναι στη διοίκηση ο Ντέμης τον έχουν στηρίξει εμπρακτα παντού....Ομώς λαθη κάνει και ευκαιρίες έχει να τα διορθώσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Νικολαΐδη. Αυτή τη φορά παραδέχτηκα.

 

Έτσι πρέπει να κάνεις. Να βγαίνεις στα παιχνίδια που σε ευνοούν και να μιλάς. Όχι την πάπια και μόλις σε αδικήσουν αρχίσεις περί σαπίλας κτλ, αν δηλαδή ενδιαφέρεσαι για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου και όχι μόνο για τον κώλο σου (βλ. γαύρος).

 

Για μένα αυτή η ανακοίνωση επιβεβαιώνει τις καλές του προθέσεις (για τις οποίες αμφέβαλλα για λίγο μετά τις προηγούμενες δηλώσεις) και μακάρι να συνεχίσει έτσι.

 

αυτα ειναι κοροιδιες φιλε μου και καραγκιοζιλίκια

αν νομιζεις οτι αδικηθηκε ο αντιπαλος σου και κερδισες αδικα λες να επαναληφθει το παιχνιδι

τωρα που θα βουτηξει και τον προπονητη της τριπολης θα δεις τι προθεσεις εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Πως θα επαναληφθεί ένα παιχνίδι? Οτι θέλεί ο καθένας θα κάνει ????

2.Τον προπονητή της Τρίπολης ΕΑΝ τον πάρει που είναι το πρόβλημα ? Αν δεν κάνω λάθος απολύθηκε από την ομάδα του για αγωνιστικούς λόγους γιατί δεν μπορεί να πάει όπου θέλει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...