Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γνωρίζω ammon πολλά ακούγονται. Το χειρότερο απ' όλα ότι η αξία του παίχτη θα διαμορφωθεί σύμφωνα με τα λεπτά συμμετοχής του σε κάθε αγώνα....Όπως και να έχει ράδιο αρβύλα ή όχι αν χάσουμε αυτόν τον παίχτη θα είμαστε μαλάκες με περικεφαλαία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όχι. σε λάθος μέρος ψάχνεις, (ή σε λάθος συμβόλαιο) :whistle:

 

 

σε κάποια έχει προβλεφτεί οτι θα παίρνουν 100 χιλιάρικα για κάθε παιχνίδι στο οποίο δεν ξεκινάνε: Αποζημιώση ψυχικής οδύνης :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γελοίες είναι τελικά οι εφημερίδες της αεκ!!! Δεν εχουν τι να γράψουν και αρχίζουν για τα γηπεδικά και για 5 εκ. για το προπονητικο και άλλες τέτοιες @@ριες! Βαρέθηκα! Σιγά μη δούμε γήπεδο και προπονητικό! Γελοίοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν στραβωσει το ματσακι με την ξανθη μπαινουν οι μπουλντοζες:lol:

στη Μαλακασα λεει η ενωση....εεετσι να ειναι κοντα στο πολιτεια club και στην Αεκοεκαλη:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exούν καταντήσει γραφικοί με το προπονητικό (κυρίως) και το γηπέδο στη συνέχεια. Πάντως το ματσακί πολύ δύσκολα θα γίνει σήμερα. Εδώ στο Ηράκλειο ρίχνει παπαδες από χιόνι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΕΟΕΟΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ας μπω κι εγώ να γράψω τη μούφα μου!!!!

Ελπίζω να γίνει 1 Μάρτη το ματσάκι με τη βαζέλα γιατί 2 μαρτίου έχουμε και θέματα....χεχεχε

Πάντως με Χετάφε που το έπαιξα στο προ κερδίσαμε 1-3 με Καλόν (2)κ Μπλάνκο!!!Θα γίνει λέτε έτσι!!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μη γίνει έτσι???Δεν είναι αξιόπιστο δείγμα το προ???Έπαιξα και με τον Βάζελο και κέρδισα 6-1,θέλετε να μου πείτε ότι δε θα έρθει τόσο???Τσάμπα χαιρόμουνα???:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταια το έχω ρίξει και εγώ στο Pro έχω χαρεί παάρα πολύ με την πορεία της ομάδας ! Ασε που παίζω πάντα σε γηπεδάρες και ποτέ δεν παραπονιέται κανένας για το προπονητικό μας ....

Αμα η εταιρεία δε έβαζε και κανένα γήπεδο Ν.Φιλαδέλφεια θα ξεσκιζότουσαν να πουλάνε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...