Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανακούφιση για Γκαβιλάν

 

Ο τρόπος με τον οποίο έπεσε στο έδαφος ο Γκαβιλάν μετά την εναέρια μονομαχία που είχε στο 60ο λεπτό με τον Μάρτιν Αρουαμπαρένα έκανε πολλούς να τρομάξουν. Ο παίκτης αποχώρησε με φορείο από το γήπεδο αλλά τελικά η κατάστασή του δεν εμπνέει ανησυχία. Ο πρώην παίκτης της Βαλένθια διεκομίσθει στο νοσοκομείο όπου και έκανε τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις. Έκανε μαγνητική εγκεφάλου, η οποία βγήκε καθαρή αλλά έδειξε μικρή διάσειση και μερική αμνησία. Ο παίκτης θα παραμείνει για ένα 24ωρο στο νοσοκομείο για ιατρική παρακολούθηση και εν συνεχεία θα αναχωρήσει για την Ισπανία. Δεν ταξίδεψε μαζί με την υπόλοιπη αποστολή της Χετάφε η οποία αναχώρησε για την Ιβηρική μετά το τέλος της αναμέτρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ο Τραχανας δεν μας έκανε, ο Μελισσανιδης δεν μας έκανε, ο Καρράς δεν μας έκανε, ο Ψωμιαδης δεν μας έκανε, ο Στάθης δεν μας έκανε, η ΕΝΙC δεν μας έκανε και τώρα φυσικά δεν μας κάνει ο Νικολαϊδης. Δηλαδή ρε παιδιά που θα πάει όλη αυτή η ιστορία??

 

Mε μία παρατήρηση μόνο. Ολοί αυτοί που ανέφερες ήρθαν στην όμαδα με μόνο σκοπό να κονομήσουν και με τον ενα ή τον αλλο τρόπο κονόμησαν. Και με εξαίρεση τον Μελισανίδη που έδειξε κάποια καλά δείγματα αλλά μετά πήγε και πούλησε την ομάδα όλοι οι αλλοί ήταν απλά τραγικοί και λαμογια!

Ο Νικολαίδης είναι ο μόνος που τουλάχιστον αγαπάει την ομάδα και προσπαθεί να κάνει κατι ασχετα εαν κάνει κάποια λάθη αλλά και αυτό σχετικό είναι .( Το μόνο που θα τον κατηγωρήσω φέτος έιναι ότι δεν έδωσαν λεφτά για ουσιαστικές μεταγραφες.Το γεγονός ότι στηριξέ τον προπόνητη μέχρι ένα σημείο δεν μπορώ να τον κατηγορήσω.Και βέβαια όταν κάνεις δηλώσεις για προπονητικό κέντρο εδώ και 4 χρόνια και ακόμα το συζητάς αυτό είναι απαράδεκτο. Προσπαθούν να κάνού πραγμάτα χωρίς να δώσουν μια από την τσέπη τους. Αλλά δεν είναι μόνος του ο Νικολαιδης. Ο Κανελοπουλος ,Νοτιάς κτλ κτλ που είναι ? Αυτοί που έχουν χρήμα τι κάνουν? Πως βοηθάνε την ομάδα ? Τι το πέρασαν? Χομπύ που δίνουν λίγο χαρτζιλικι και κάνουν το κέφι τους ? Ο Κοκκάλής και ο Βαρδινογιανης βλάκες είναι που δίνουν τοσα χρήματα τόσα χρόνια και ήρθαν οι δικοί μας να φτιάξουν ομάδα από τα λεφτά του κόσμου με την πρώτη ? Πρώτα δίνεις και τα δίνεις χοντρά εφόσον είσαι στην Αεκ και το σχέδιο σου γίνεται πραγματικότητα σιγα σιγά. Γιατί εαν με Σοαρες, κοντη , τζωρτζοπούλο πήγαμε να πάρουμε πρωτάθλημα αμά δίναν ενα σοβαρό budjet θα το παίρναμε κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα ξεκίνησε η Original και μετά όλο το υπόλοιπο γήπεδο τους έκραξε.Και όλος ο υπολοιπος κόσμος δεν έιναι οργανωμένος για να αντιδράσει έτσι μαζικά. Aλλά το θέμα δεν έιναι αυτό γιατί δεν θέλω να μπώ σε τέτοιου είδους αντιπαραθεση με αλλόν Αεκτζή .Θέωρώ εντελώς γελοίο να βρίζομαστε μεταξυ μας για τέτοια θέματα !

Οσο για τον Προέδρο εγώ του αναγνωρίζω ότι είναι ΑΕΚτζης ασχέτα με τα λάθη που έχει κάνει (που δεν ειναι αποκλέιστικα δικά του γιατί δεν είναι μόνος του ) Και καλα κάνουμε και τον κράζουμε αλλά όλα μέχρι ένα σημείο! Γιατί δεν έχω και κανέναν αλλό που θέλει να πάρει την ΑΕΚ....

Και για το σχόλιο που λέγανε για την γυναίκα του Νικολαιδη και την κορη του το ακουσα στο γήπεδο από αλλους να το λένε, εγώ προσωπικά δεν το ακουσά, και στη συνέχεια το διάβασα και στο ΑΕΚ.com και από αλλους όποτε θεωρώ ότι ισχύει αλλά αν έιναι λάθος ζητάω συγγνωμη που το μετέφερα με τέτοιο τρόπο.Οσο για το εαν φώναζαν πελάτες ή λαλακες νομίζω ότι έιχε ακριβώ ςτο ίδιο νόημα....

 

Δυστυχώς υπάρχουν μερικοί (15 περιπου ατομα) που βρίσαν την γυναίκα του! Το είχαν κάνει και σε εναν αγώνα basket πρίν 20 μέρες ακριβώς οι ίδιοι! Δυστυχώς αν και είναι σε κοντινή μου παρέα δε συμφωνώ καθόλου μαζί τους! Αυτά τα συνθήματα είναι εμετικά! Το θέμα είναι όμως οτι ήταν πολύ λίγοι αυτοί! Και έυκολα μπορούν να απομακρυνθούν!

Τώρα αν νομίζετε οτι όλοι στο πέταλο είναι έτσι κάνετε μεγάλο λάθος! Το "γήπεδο στη Ν. Φιλαδέλφεια" και το "Κοίτα πως κατάντησες την ΑΕΚ ρε κοντε", το λέγαν όλοι! Και δεν είμασταν λίγοι! Βέβαια τον διχασμό στην τάξη των οπαδών μάλλον οι κύριοι απο το υπόλοιπο γήποδο τον προκαλούν! Εμεις δε βρίσαμε κανέναν οπαδό! Αυτοί ξεκίνησαν και μας λέγαν "λαλακες" και να βγούμε έξω! Εκείνη την ώρα όμως άλλοι βγαίναν! Οι πελάτες!

δεν είμαι στην original! Απλά πάω σε αυτή την θύρα! Τέλος καταλάβετε κάτι! Δε γίνεται να πολεμάτε της ΑΕΚ την καρδιά! Πάρτε το χαμπάρι! Όταν ο κοντός θα μας χρειάζεται, εμείς εκεί θαμαστε πάλι! Νόμιζε πως θα έκανε φιλίες με τον πετράκη και βλεπανε μαζί τα παιχνίδια! Αλλά στο τέλος στον κόσμο της αεκ θα γυρίσει! Στην "σκεπαστή" που ανέβαινε κάποτε, και που έβλεπε τα ματς όταν ήταν εκτός αποστολής!

 

PS: όσο για τα εμετικά συνθήματα για την γυναίκα και την κόρη του, κρίμα! Αυτοί που τα λένε δεν αξίζει να λέγονται αεκτζήδες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλυ σωστά αλλά τι κανει η oORIGINAL για αυτό ? Γαιτί δεν τους απομακρύνει ? Γιατί δεν δέχεται τις δικές της ευθύνες ?.Είναι πολύ εύκολο να κάνεις κριτική για τους αλλούς αλλά καμιά φορά πολύ δυσκολό για τον εαυτό σου ! Και τι να το κάνω αμα η original που είναι η καρδιά συμπεριφέρεται με αυτό το τρόπο ? Στο τέλος θα πήγαινουν μόνο αυτοί και κανένας αλλος ? Και αυτό τους αρέσει ? Το θέλουν ?

Οσο για τον εαν εβρίσε πρώτο το πέταλο ? Νομίζω πως δεν επιδέχεται αμφισβήτισης .Τι πελάτες τι μαλάκες έχει μεγάλη διαφορα νομίζεις ?Και δεν μπορεί ενα γήπεδο ολοκληρο που εδρασε αυθόρμητα στην αντίδραση της oRIGINAL NA προκαλει τον διχασμό ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόλυ σωστά αλλά τι κανει η oORIGINAL για αυτό ? Γαιτί δεν τους απομακρύνει ? Γιατί δεν δέχεται τις δικές της ευθύνες ?.Είναι πολύ εύκολο να κάνεις κριτική για τους αλλούς αλλά καμιά φορά πολύ δυσκολό για τον εαυτό σου ! Και τι να το κάνω αμα η original που είναι η καρδιά συμπεριφέρεται με αυτό το τρόπο ? Στο τέλος θα πήγαινουν μόνο αυτοί και κανένας αλλος ? Και αυτό τους αρέσει ? Το θέλουν ?

Οσο για τον εαν εβρίσε πρώτο το πέταλο ? Νομίζω πως δεν επιδέχεται αμφισβήτισης .Τι πελάτες τι μαλάκες έχει μεγάλη διαφορα νομίζεις ?Και δεν μπορεί ενα γήπεδο ολοκληρο που εδρασε αυθόρμητα στην αντίδραση της oRIGINAL NA προκαλει τον διχασμό ....

 

Ακούστηκε καθαρά: Γειά σας πελάτες! Και όχι μακακες! Τώρα ο καθένας το ερμηνεύει αυτό όπως νομίζει!

Οσο για τους τύπους με τα εμετικά συνθήματα, ευτυχώς είναι λίγοι και δεν ακούστηκαν πολύ στο γήπεδο! Πάντως θέλω να πιστεύω οτι, αν δε μπορούν να τους διώξουν απτο γήπεδο, τουλάχιστον να πάρουν θέση εναντίον τους! Είναι όμως λίγο δύσκολο! Ανήκαν σε ενα club που δεν ήταν της original! Και δυστυχώς δε καταλαβαίναν τίποτα εκει! Ηταν μούτρα....

Τέλος πάντων! Πολύ μιλήσαμε γιαυτα!Εγω την Κυριακή δε ξέρω αν θα πάω γήπεδο! Είμαι μεν σε πολλά εναντίον του νικολαΐδη, αλλα δε γουστάρω τέτοιες φαγομάρες και βρισιές! Είπαμε να τσακωνόμαστε εδω (:-D) αλλά οχι και να βριζόμαστε στο γήπεδο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού είναι το γεμάτο πεταλάκι; οεο;

 

Πού είναι η μαζική φωνή από το πεταλάκι; οεο;

 

Πού είναι η στήριξη από το πεταλάκι στην ομάδα; οεο;

 

THE PARTY IS OVER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστηκε καθαρά: Γειά σας πελάτες! Και όχι μακακες! Τώρα ο καθένας το ερμηνεύει αυτό όπως νομίζει!

Οσο για τους τύπους με τα εμετικά συνθήματα, ευτυχώς είναι λίγοι και δεν ακούστηκαν πολύ στο γήπεδο! Πάντως θέλω να πιστεύω οτι, αν δε μπορούν να τους διώξουν απτο γήπεδο, τουλάχιστον να πάρουν θέση εναντίον τους! Είναι όμως λίγο δύσκολο! Ανήκαν σε ενα club που δεν ήταν της original! Και δυστυχώς δε καταλαβαίναν τίποτα εκει! Ηταν μούτρα....

Τέλος πάντων! Πολύ μιλήσαμε γιαυτα!Εγω την Κυριακή δε ξέρω αν θα πάω γήπεδο! Είμαι μεν σε πολλά εναντίον του νικολαΐδη, αλλα δε γουστάρω τέτοιες φαγομάρες και βρισιές! Είπαμε να τσακωνόμαστε εδω (:-D) αλλά οχι και να βριζόμαστε στο γήπεδο!

 

Τωρά θα μου πείς ότι καποιοι κανούν ότι γουστάρουν μέσα στην καλύψη της Οriginal και κανένας δεν τους πειράζει γιατί είναι μουτρα? Τότε στο Νικολαιδη θα πρέπει να στήσουμε αγαλμα γιατί λέει τα αυτονόητα και δικαιωνετε πανυγηρικά.!

Εγώ την κυριακή θα πάω αλλά το τελευταίο πράγμα που θέλω είναι να τσακώθω.Και το μόνο που θέλω είναι το πέταλο να δίνει ρυθμό στην ομάδα και στις εξέδρες για να κερδίσουμε ! Αν θέλει να κράξει στη τελική ας το κάνει στο ημίχρονο ! Πάντα΄μέσα στα όρια .Εξύπνα παιδιά είναι ας κάνουν και καμιά πλάκα ! όχι να προκαλούν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ντέμης δεν έχει το αλάθητο του πάπα αλλά προσπαθεί (και ελπίζω μαθαίνει από τα λάθη του) και αυτό μου αρκεί. Σε αυτόν βλέπω όσα δεν είχα ξαναδεί σε άλλον πρόεδρο της ομάδας μας όσα χρόνια θυμάμαι. Και εννοείται ότι είμαι μαζί του μέχρι τέλους. Κλασσικά ναι είμαι "πελατάκι", "προσωπολάτρης" και ότι ακόμα και αν ακούσω γνώμη δεν πρόκειται να αλλάξω. Μόνο ο Ντέμης μπορεί να μου αλλάξει την οπτική με την οποία βλέπω τα πράγματα αυτή τη στιγμή αλλά επειδή ξέρω πως και αυτός είναι ΑΕΚτζής με όλη την σημασία της λέξης, ένας από εμάς, πιστεύω ότι δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν συζυταμε καν μακραν η χειροτερη αεκ ολων των εποχων.ακομα και επι Ζ πολυ καλυτερη ομαδα καλυτεροι παιχτες και ας μην επαιρνε και τοτε πρωταθλημα.για ποιο μετα οποιαδηποτε συγκριση ειναι γραφικη.οταν ψωνιζεις απο το πανερι και δανεικους δεν κανεις ομαδα:P

και αντι να βελτιωνετε χειροτερευει καθε περσι και καλυτερα λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες να ρωτησω κατι, αν και αλλοθρησκος, γιατι ειχα μια συζητηση εχτες?

Υπαρχει ορος στο συμβολαιο του Μπλανκο οτι μετα απο εναν αριθμο γκολ θα ανεβει η τιμη του???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...