Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το αγωνιστικό κομμάτι πάνω κάτω με καλύψατε. Απλά να πω έλεος πια με τον Λύμπε! Δεν είναι η χρονιά του φέτος πάει και τελείωσε! Δεν περίμενα καμία μεταμόρφωση της ομάδας μέσα σε δυο μέρες. Οσο για το πέταλο και τα λοιπά ένα έχω να πώ: Εσείς ρε ΑΕΚΑΡΕΣ original δεν λέγατε στους τηλεφωνητές ότι τώρα θα κουβαλήσετε τον σταυρό του μαρτυρίου που λέγετε στήρηξη της ομάδας (βέβαια εάν νομίζετε ότι είναι μαρτύριο το να υποστηρίζεις την ομάδα σου, ευχαρίστως να σας απαλλάξουμε:devil:); 80 λεπτά αντέξατε το "μαρτύριο";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παλι καλα που εφυγε ο φερερ γιατι σημερα θα ειχαμε λαικη εξεγερση απο τους μεγαλους ΑΕΚΑΡΕΣ με τα μαντηλακια να ανεμιζουν στον αερα του οακα.και βεβαια μην τυχον και ακουστει κατι για την προεδραρα....τετοια προσωπολατρεια μονο στην ΑΕΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα ξεκίνησε η Original και μετά όλο το υπόλοιπο γήπεδο τους έκραξε.Και όλος ο υπολοιπος κόσμος δεν έιναι οργανωμένος για να αντιδράσει έτσι μαζικά. Aλλά το θέμα δεν έιναι αυτό γιατί δεν θέλω να μπώ σε τέτοιου είδους αντιπαραθεση με αλλόν Αεκτζή .Θέωρώ εντελώς γελοίο να βρίζομαστε μεταξυ μας για τέτοια θέματα !

Οσο για τον Προέδρο εγώ του αναγνωρίζω ότι είναι ΑΕΚτζης ασχέτα με τα λάθη που έχει κάνει (που δεν ειναι αποκλέιστικα δικά του γιατί δεν είναι μόνος του ) Και καλα κάνουμε και τον κράζουμε αλλά όλα μέχρι ένα σημείο! Γιατί δεν έχω και κανέναν αλλό που θέλει να πάρει την ΑΕΚ....

Και για το σχόλιο που λέγανε για την γυναίκα του Νικολαιδη και την κορη του το ακουσα στο γήπεδο από αλλους να το λένε, εγώ προσωπικά δεν το ακουσά, και στη συνέχεια το διάβασα και στο ΑΕΚ.com και από αλλους όποτε θεωρώ ότι ισχύει αλλά αν έιναι λάθος ζητάω συγγνωμη που το μετέφερα με τέτοιο τρόπο.Οσο για το εαν φώναζαν πελάτες ή λαλακες νομίζω ότι έιχε ακριβώ ςτο ίδιο νόημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μπαίνω στον κόπο να το συζητήσω γιατί δεν υπάρχει κουβέντα...

 

τους έχουμε μάθει απ'έξω, όποτε δεν ξέρουν τι να πουν, αρχίζουν για πελατολογίες ποπ κορν και κόκα-κόλες...

 

εντάξει τόσα ξέρουν τόσα λένε, δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ liopyr δεν μπορείς να φανταστείς τι ξενέρωμα φάγαμε στο γήπεδο σήμερα. Χειρότερο και από το γκολ της Χετάφε. Ούτε εγώ νομίζω ότι οδηγεί κάπου αυτή η συζήτηση με τους συγκεκριμένους. Απλά θεώρησα σωστό να τα πω να ξεχαρμανιάσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να ευθυμησουμε λίγο βάλτε λίγο ΑLTER jetaime να δείτε λίγο ΤΣΙΛΑ που φοράει ενα διαφανό φόρεμα και τίποτα απο μέσα ετσι για να χαλαρώσουμε λίγο την ένταση !!!!Βαλε την τσιλα προπονητη ρε Ντεμη να πετανε τα παιδιά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα ξεκίνησε η Original και μετά όλο το υπόλοιπο γήπεδο τους έκραξε.Και όλος ο υπολοιπος κόσμος δεν έιναι οργανωμένος για να αντιδράσει έτσι μαζικά. Aλλά το θέμα δεν έιναι αυτό γιατί δεν θέλω να μπώ σε τέτοιου είδους αντιπαραθεση με αλλόν Αεκτζή .Θέωρώ εντελώς γελοίο να βρίζομαστε μεταξυ μας για τέτοια θέματα !

Οσο για τον Προέδρο εγώ του αναγνωρίζω ότι είναι ΑΕΚτζης ασχέτα με τα λάθη που έχει κάνει (που δεν ειναι αποκλέιστικα δικά του γιατί δεν είναι μόνος του ) Και καλα κάνουμε και τον κράζουμε αλλά όλα μέχρι ένα σημείο! Γιατί δεν έχω και κανέναν αλλό που θέλει να πάρει την ΑΕΚ....

Και για το σχόλιο που λέγανε για την γυναίκα του Νικολαιδη και την κορη του το ακουσα στο γήπεδο από αλλους να το λένε, εγώ προσωπικά δεν το ακουσά, και στη συνέχεια το διάβασα και στο ΑΕΚ.com και από αλλους όποτε θεωρώ ότι ισχύει αλλά αν έιναι λάθος ζητάω συγγνωμη που το μετέφερα με τέτοιο τρόπο.Οσο για το εαν φώναζαν πελάτες ή λαλακες νομίζω ότι έιχε ακριβώ ςτο ίδιο νόημα....

 

εγω σου λεω τι μου μετεφερε ατομο που ηταν στο γηπεδο.αν ισχυει το συνθημα ειναι ντροπη και δεν εκφραζει πολλους που διαφωνουν με την συγκεκριμενη διοικηση και δεν ειναι μονο μελη της οριτζιναλ.εμενα δεν με εκφραζει και διαφωνω θεωρω οτι χανεις το δικιο σου ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε τι κάνουν τα φράγκα....

 

Για λίγα ευρώ οι κάφροι έχουν ξεσαλώσει... τον κόσμο χαλάνε... μάνες βρίζουν, αυτοκίνητα σπάνε, παίχτες δέρνουν, εμετικά πανό σηκώνουν, γυναίκες-κόρες βρίζουν...

 

Ε ρε τι πάθανε... για λίγα ευρώ... ε ρε κλάμα οι κάφροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παααλι το πανο εφταιγε που δεν κερδισαμε;;;;παει εφυγε ο ντουσαν ειναι παρελθον καταλαβε το....

 

μα καλα αφου αγαπατε τον ντεμη τοσο γιατι δεν πατε στο γηπεδο να τον στηριξετε;μονο 10χιλ σημερα;ξερετε ποσο στεναχωρημενος θα ειναι ο ντεμης για αυτο;που ειναι οι 40-50χιλ της πρωτης χρονιας;οεο;;)

η οριτζιναλ απεχει ουσιαστικα απο το γηπεδο.αντε λοιπον γεμιστε το οακα να δειξετε στον ντεμη οτι τον στηριζετε τωρα που εχει αναγκη.γιατι στα λογια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειναι οι 40-50χιλ της πρωτης χρονιας;οεο;;

 

Πού είναι το γεμάτο πεταλάκι; οεο;

 

Πού είναι η μαζική φωνή από το πεταλάκι; οεο;

 

Πού είναι η στήριξη από το πεταλάκι στην ομάδα; οεο;

 

Γιατί σήμερα φώναζαν τα εμετοσυνθήματα μόνο μερικοί και το υπόλοιπο πεταλάκι δεν τους ακολούθησε; οεο;

 

Και επιτέλους κατάλαβέ το. Ο Ντέμης σας τα πήρε τα φράγκα. Δε θα σας τα ξαναδώσει πίσω ποτέ. Οεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο Φερρέρ του τα παίρνει του Ντέμη?

 

Εγώ πώς είχα την εντύπωση πως τα χάλαγε σε τζιπ και κότερα...

 

Κοίτα να δεις κάτι πράγματα...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τραχανας δεν μας έκανε, ο Μελισσανιδης δεν μας έκανε, ο Καρράς δεν μας έκανε, ο Ψωμιαδης δεν μας έκανε, ο Στάθης δεν μας έκανε, η ΕΝΙC δεν μας έκανε και τώρα φυσικά δεν μας κάνει ο Νικολαϊδης. Δηλαδή ρε παιδιά που θα πάει όλη αυτή η ιστορία??

Να πω οκ για όλους εμάς τους προπονητές της εξέδρας, ντάξει μια γνώμη μπορούμε να την έχουμε για μπάλα, αλλά έχουμε γνώμη και για τα διοικητικά?Δηλαδή έλεος.

Ένας ανθρωπος έκοψε την μπάλα για να πάρει την ΑΕΚ και να μην την αφήσει να πέσει Δ εθνική(και μην ακούσω "καλύτερα θα ταν να πέφταμε"-εκ του ασφαλούς και με τετελεσμένα γεγονότα όλοι μπορούμε να μιλάμε), πάει να φτιάξει κάτι και μεις το μονο που κάνουμε στις στραβές, βρυσιδι.

 

Δηλαδή αυτό είναι η απάντηση? Ο Φερέρ τελικά δεν του βγήκε. Στην άρχή της χρονιάς και μέχρι πριν μια αγωνιστική πριν τελειώσει ο πρώτος γύρος ολοι ελεγαν "γαματος ο φερερ, απλα κανει και καποια λαθη", τώρα ξαφνικά έγινε χάλιας(αν και το χε παρακάνει ειναι η αληθεια με τα κολληματα του) και φυσικά φταίει ο Νικολαιδης για αυτό. Μα δεν υπάρχει λογική σε αυτό.

 

Και όλα αυτά φυσικά, γιατί έχει δώσει μπαχαλους στην αστυνομία (ναι ναι, ας τους αφησουμε να καταστρεψουν και κανα αλλο πλοιο-καλη φαση!) και γιατί δεν θέλει να φτιάξει γήπεδο στην Ν.Φιλαδελφια. Πάμε καλά?

 

Αφηστε επιτέλους κάποιον ο οποίος πάει να κάνει καλη δουλεια, να μπορέσει να την κάνει. Μπορει να κάνει λαθη. Ε προφανως θα κανει λαθη. Ετσι θα μαθει.

Αφήστε τον να φτιαξει ομαδα. Ο Νικολαιδης φταιει που ηταν χαλιας ο Φερερ φετος?

Και εν μερη ναι, φταιει. Αλλα περσυ είχε κάνει το ιδιο και του χε βγει. Ποιος να σκεφει οτι φετος θα ξεχασει την μπαλα που ηξερε ο Φερερ?

Αφηστε τον να κανει τα λαθη του και αφηστε επιτελους την ΑΕΚ στην ησυχια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε τελικά με τον Λορέντσο; έφυγε;

 

 

ή απλά δεν θα πατάει γήπεδο και θα κωουτσάρει με sms; :shock:

αρχή με Μαντουκα, Λυμπε, Ζήκο.. τι εγινε ρε παιδιά.. έπεσε ή δεν έπεσε η δικτατορία;

αρχή χωρις Μπλάνκο.. το πολυτεχνείο ζεί;

 

α! ναι! δεν έπαιξε ο Ράμος,

τώρα μάλιστα. Άλλη ΑΕΚ ! βγηκε ο καρκινο-Ρατίνιο και έδεσε η άμυνα. σουλουπώυθηκε το κέντρο, πέταγε φωτιές η επίθεση. Απελευθερώθηκε και ο Ριβάλντο τώρα χωρις την πίεση, και βλεπεις ΜΠΑΛΑ ρε αδερφάκι μου!!

Ζ-ω-γ-ρ-α-φ-ι-έ-ς !

 

παντως, 11αδα χωρις Ραμος-Μπλάνκο, κατεβαζε και ο Σέρα αμαλάχι (στη Λεωφόρο). δεν ηταν αναγκη να δωσουμε 3 εκ. για να το δουμε.

 

 

πάλι μπαλάρα είδαμε...

την πιο σωστή κουβέντα ειπε ο σχολιαστής (μετα το 0-1) : "ειναι ενα χαμένο βράδυ"

( εννούσε άλλο βέβαια, αλλα ηταν ακριβώς αυτό όπως και να το πάρεις )

 

....

 

Οι "δωματιάκηδες" βρήκαν ευκαιρία πάλι. εκέι, στο μετερίζι :lol:

Ντέμη ΕΣΥ φταις για όλα.

Εσυ "τους δινεις" στεγνά τα μέλη-μπουμπούκια στις αρχές. προδότη. χειρότερος του σέρβου είσαι.

Εσύ δεν ζητάς εισιτήρια για τα εκτός. αίσχος!

Εσύ δεν θελεις γήπεδο στη Ν.Φ. .. Μπροστινέ που εγινες πλαϊνός!

 

 

Ασε τους "πελάτες" να σκουζουν για.. κούπες, για μεταγραφές, για παράγκες, για γήπεδο τώρα, για ευρώπες και άλλες αηδίες.

Η ουσιά ειναι αλλού. Αν εισουν ΟΚ με τα 3 σοβαρά θεματάκια που θέλαμε, τώρα θα έπαιζες μπάλα μόνος σου, "δικέ μας".

τώρα όμως, διαλεξες σύγκρουση, και θα πλερώσεις.

 

Ναι ρε παιδιά. για τα 3 απο το Λινεν φωνάζουμε. και για το αγγούρι του Δώνη. Για την 1η θεση που εγινε 3η. Για τα 14 χρόνια.

Ναι.. ναι ορκιζόμαστε. Για το καλό της Μάνας ΑΕΚ κοπιάζουμε. γιατι δεν μας πιστεύετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...