Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ααα ρε Blanco, ξαλαφρωσα απο το καρδιακο στο τελος.

 

Τι γκολαρα ηταν αυτη?

 

 

νταξ' date=' λαικό προσκύνημα στο Μπλάνκο, το παιδί βλέπει δύχτια και με τον κώλο!

[/quote']

 

:mrgreen: :mrgreen:

LOOOL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην αδικήσουμε, πριν ξεκινήσουμε το κράξιμο για την συνολική εμφάνιση, και τον Καλόν που πήδηξε 3 μέτρα και πήρε την κεφαλια...

 

(ναι είμαι υπερβολικός)! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν 1.ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Blanco όχι για το GOAL TI GOLARA που εβαλε αλλά γιατί αν δεν τον εβαζε τα πράγματα θα γινόντουσαν πολύ ασχημα στις εξέδρες. Μετά το goal τις Χετάφε είχε ξεκινήσει καυγάς σε όλες τις κερκίδες με αποκορύφωμα τα μπινελίκια της Original με ολο το υπόλοιπο γήπεδο. ( Και κάτι συνθήματα για την κόρη και την Γυναίκα του Ντέμη είναι πολύ ξεφτίλες αυτοί που τα είπαν )

2. Αμυντικά τα πήγαμε κάλά και ο Νsaliwa είναι μακράν ποιο καλός από Ράμος στα δεξιά.

3.Κωστένογλου:Με λάθη αρκετά κατα την γνώμη μου. Ξεκίνησε σωστά με το 4-5-1 αλλά δεν ρίσκαρε και έκανε εντελώς λάθος αλλάγες.Τι τον βάζεις το κουλό τον Μανού και μάλιστα αριστερά ?Βάζεις τον παιχτάρα τον Bllanco στο 80 και με μισή φάση σου κάνει goal .Toυς εχεί εκθέσει όλους τους προπονητές με τα goal του . Ισως να πρέπει να αλλάξει αμέσως ο προπονητής.

4.Ζήκος Λυμπε και Μαντούκα απλά ακτός τόπου και χρόνου.Για μένα ήταν απλά χάλια.Και ο Παπάς καλό παιδί και φιλότιμο αλλά δεν κάνει για να παίζει βασικός απλά είναι λίγος για ΑΕΚ.

5.η Χετάφε ήταν μια πολύ μέτρια ομάδα που κανονικά επρεπε να φάει 3-4 γκολάκια.Αλλά δυστηχώς και εμείς αποδηχτήκαμε λίγοι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι πιστεύω πως ο Ράμος είναι καλύτερος του Ενσαλίβα μπροστά, ο Ενσαλίβα καλύτερος του Ράμος πίσω.

 

Οπότε αναλόγως τον αντίπαλο, βλέπεις και κάνεις.

Μην ξεχνάμε πάντως πως το γκολ που φάγαμε πατατιά του Ενσαλίβα ήταν έτσι? ;)

 

Ο Κωστένογλου δεν νομίζω πως έκανε φοβερά λάθη, παραμόνο που άφησε τόση ώρα τον Μπλάνκο έξω.

 

Αριστερά ο Μανού δεν πολυφτουράει, αλλά σίγουρα μόλις μπήκε γίναμε λίγο πιο επικίνδυνοι.

 

Στον Ζήκο δίνουμε μία δικαιολογία γιατί έλειπε αρκετό καιρό, πάντως έτρεξε και κατέστρεψε αρκετές πρωτοβουλίες των Ισπανών.

Μόνο τα νεύρα του και τις πάσσες του πρέπει να προσέξει παραπάνω...

 

Για τον Λύμπε τα λέμε από την αρχή της χρονιάς...

 

Ο Μαντούκα όπως πάντα, του ύψους και του βάθους.

 

Ο Παππάς έτρεξε, μόχθησε, πάλεψε, αλλά μάλλον δεν... :-(

 

Ο Ριβάλντο λίγο χαμένος, δεν τροφοδοτήθηκε σωστά για να τροφοδοτήσει, και είχε συνέχεια 2 αντιπάλους πάνω του.

 

Ο Δέλλας για μία ακόμη φορά απέδειξε πως μόνο και μόνο που υπάρχει πίσω, υπάρχει τάξη.

 

Ο Αρουαμπαρένα επίσης.

 

Ο Παπασταθόπουλος θετικός.

 

Και ο Μορρέτο θετικός, δεν έιχε ευθύνη στο γκολ...

 

Το μεγαλύτερο μειονέκτημα σήμερα ο διμιουργικός τομέας, όπου Ζήκος-Καφές-Ριβάλντο τα κάνανε λίγο μαντάρα, ο Αρουαμπαρένα δεν ανέβαινε ούτε για πλάκα, ενώ ο Ενσαλίβα μία-δυο φορές ανέβηκε και παραλίγο να τους την κάνει... :P

 

Κάτι φάσεις που κάτέβαινε δηλαδή ο Δέλλας και έκανε γιόμες, σε έπιανε απελπισία.

 

Τους είπα όλους? :-D

 

Και εμένα μου φάνηκε ψιλομέτρια ομάδα η Χετάφε, πολύ φοβάμαι όμως πως στην έδρα της θα έχει τελείως διαφορετικό πρόσωπο... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν 1.ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Blanco όχι για το GOAL TI GOLARA που εβαλε αλλά γιατί αν δεν τον εβαζε τα πράγματα θα γινόντουσαν πολύ ασχημα στις εξέδρες. Μετά το goal τις Χετάφε είχε ξεκινήσει καυγάς σε όλες τις κερκίδες με αποκορύφωμα τα μπινελίκια της Original με ολο το υπόλοιπο γήπεδο. ( Και κάτι συνθήματα για την κόρη και την Γυναίκα του Ντέμη είναι πολύ ξεφτίλες αυτοί που τα είπαν )

2. Αμυντικά τα πήγαμε κάλά και ο Νsaliwa είναι μακράν ποιο καλός από Ράμος στα δεξιά.

3.Κωστένογλου:Με λάθη αρκετά κατα την γνώμη μου. Ξεκίνησε σωστά με το 4-5-1 αλλά δεν ρίσκαρε και έκανε εντελώς λάθος αλλάγες.Τι τον βάζεις το κουλό τον Μανού και μάλιστα αριστερά ?Βάζεις τον παιχτάρα τον Bllanco στο 80 και με μισή φάση σου κάνει goal .Toυς εχεί εκθέσει όλους τους προπονητές με τα goal του . Ισως να πρέπει να αλλάξει αμέσως ο προπονητής.

4.Ζήκος Λυμπε και Μαντούκα απλά ακτός τόπου και χρόνου.Για μένα ήταν απλά χάλια.Και ο Παπάς καλό παιδί και φιλότιμο αλλά δεν κάνει για να παίζει βασικός απλά είναι λίγος για ΑΕΚ.

5.η Χετάφε ήταν μια πολύ μέτρια ομάδα που κανονικά επρεπε να φάει 3-4 γκολάκια.Αλλά δυστηχώς και εμείς αποδηχτήκαμε λίγοι ....

 

εγω δεν ακουσα κανενα τετοιο συνθημα....παντως ολοι οι υπολοιποι που γιουχαραν και μουτζωνανε το πεταλο επειδη αποδοκιμασε τον αποτυχα στο 85 λεπτο ειναι πολυ μεγαλοι ΑΕΚΑΡΕΣ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ράμος κάνει από τη μέση και μπροστά τέλος:-).Να σου θυμίσω μόνο ότι τα λάθη που έχει κάνει και στόιχησαν πολλά στην ομάδα είναι με Ηρακλή και Πανιωνιο ομάδες που δεν θα τις χαρακτήριζες δυνατές. Και δεν έιναι μόνο αυτό γενικά δεν εμπνεει εμπιστοσυνη πίσω.Ο ensaliwa μπορεί να έχει ευθύνη αλλά όχι τόσο μεγαλη ( στο κέντρο της περιοχής δεν βρέθηκε κανένας δικός μας ? ) Αλλά γενικά κράτησε την θέση του και βοήθησε και τους αλλους να πανε καλά (Αρουαραμπαρένα)Ο Ζήκος έκανε πολλά λάθη σήμερα και γενικά δείχνει ότι δεν μπορεί να πάιζει στη ομάδα τουλαχιστον 90 λεπτά.Αλλά αφού δεν υπάρχει αλλος αμυντικός χαφ αναγκαστικά μένει μέσα ( Γιατί ο Τοζερ δεν ειναι αμυντικός χαφ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενω ολοι οι υπολοιποι που γιουχαραν και μουτζωνανε το πεταλο επειδη αποδοκιμασε τον αποτυχα στο 85 λεπτο ειναι πολυ μεγαλοι ΑΕΚΑΡΕΣ:P

 

ΔΕΝ Νομίζω κανένας να εβρισε αλλον Αεκτζη μέσα στο γηπεδο .Αυτό το Ξεκίνησε η Οriginal ή κάποια μερίδα τουλάχιστον.Και ΄΄οταν βρίζεις τη κόρη και τη γυναίκα του Προέδρου της ΑΕΚ μην το ξεχνάμε αυτό τι γίνεσε ? Και τι θέλεις να κάνουν οι υπόλοιποι δηλαδή >? Αμα δικαιώλογεις τέτοιες λογικές τι να σου πώ ....

Οταν σηκώθηκαν από πάνω από το πεταλο και φώναζαν άισχος αίσχος και μετά φώναζε οι ΟRiginal γεία σας μαλακές έιναι πολύ μεγάλη μαγκιά ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν σηκώθηκαν από πάνω από το πεταλο και φώναζαν άισχος αίσχος και μετά φώναζε οι ΟRiginal γεία σας μαλακές έιναι πολύ μεγάλη μαγκιά ε ?

 

Κάθεσαι και ασχολείσαι και εσύ με τους στημένους της original τώρα?

 

Tους έκοψε το ''μεροκάματο'' ο Ντέμης και έχουν αφηνιάσει... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ Νομίζω κανένας να εβρισε αλλον Αεκτζη μέσα στο γηπεδο .Αυτό το Ξεκίνησε η Οriginal ή κάποια μερίδα τουλάχιστον.Και ΄΄οταν βρίζεις τη κόρη και τη γυναίκα του Προέδρου της ΑΕΚ μην το ξεχνάμε αυτό τι γίνεσε ? Και τι θέλεις να κάνουν οι υπόλοιποι δηλαδή >? Αμα δικαιώλογεις τέτοιες λογικές τι να σου πώ ....

Οταν σηκώθηκαν από πάνω από το πεταλο και φώναζαν άισχος αίσχος και μετά φώναζε οι ΟRiginal γεία σας μαλακές έιναι πολύ μεγάλη μαγκιά ε ?

ναι σου λεω δεν υπαρχει τετοιο συνθημα εσυ το ακουσες με τα αυτια σου;εγω οσους ρωτησα μου ειπαν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο....

εγω για ενα πανο ξερω που σηκωθηκε και το γνωστο συνθημα που ακουστηκε μετα το γκολ στο τελος.σε ολο το παιχνιδι η σταση της οριτζιναλ ηταν απροσδοκητα καλη για την ολη φετινη εικονα.τωρα αν εσυ θεωρεις ωραιο να βριζει το γηπεδο το πεταλο επειδη ξεφωνισε τον νικολαιδη τοτε τι να πω....δεν ειναι πρωτη φορα παντως

γεια σας πελατες φωναζε οχι λαλακες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...