Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεωργέα! Γεωργέα! Τα φυτά στην καλαμάτα είν' ωραία! Και mvp σε κάποια αγωνιστική είχε βγει! Άντε να έρθει γιατί τόσο φιλότιμο, μόνο ο κατεστραμμένος ο καραγκούνης έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δηλαδή μόνο εγώ θυμάμαι τον Λαγό να εκτίθεται επανηλειμένα στα αμυντικά του καθήκοντα?

τον έχει λυπηθεί η ψυχή μου έτσι όπως τον βλέπω να προσπαθεί να πιέσει τον εκάστοτε αντίπαλο, και να τον περνάνε σαν σταματημένο...

 

δεν είναι μπακ η θέση του, κακά τα ψέμματα...

 

επίσης, τον Ενσαλίβα τον είδαμε ποτέ μπακ να δούμε πως τα πάει?

τον έχουμε δει σέντερ μπακ βέβαια, μακάρι να μπορεί να αποδώσει και σαν ακραίος το ίδιο καλα...

 

Ο Ενσαλίβα αν θυμάμαι καλά έπαιξε σαν δεξι μπακ στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Σεβίλλη, και απ'οσα είχα διαβάσει (δεν είχα δει το ματς) είχε πάει πολύ καλά.

 

Για τον Αρουαμπαρένα συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λέει ο eliask. Όταν η δεξιά πτέρυγα είναι Ράμος-Ριβάλντο σημαίνει ότι πρέπει να βγαίνουν πολλές φορές όχι 1 αλλα 2 παίχτες για να καλύψουν τα κενά. Αυτό σημαίνει πως ο Αρουαμπαρένα μένει συνέχεια εκτεθειμένος, είτε σαν αριστερός μπακ είτε σαν 3ος στόπερ, αφού και ο αριστερός χαφ (Σέζαρ ή Μαντούκα συνήθως) δεν πολυγυρνάει πίσω.

 

Ο Γεωργέας ήταν σε καταπληκτικη φόρμα πριν τραυματιστεί, στα περισσότερα παιχνίδια, ιδιαίτερα στο Τσ.Λιγκ ήταν πάντα από τους κορυφαίους. Και είναι βασικό πρόβλημα αυτό με τους τραυματισμούς, δε γίνεται να έχουμε μέσο χρόνο αποθεραπείας τους 6 μήνες για οποιοδήποτε σχετικά σοβαρό τραυματισμό.

 

Το μεγαλύτερο λάθος του Ντέμη ήταν που έδιωξε Νικολάου-Πανταζή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας Έλλην προπονητής επικαλείται τα ''Θεία'' μπας και πάρει παιχνίδι...

 

Come on...

 

 

Άγγελος Αναστασιάδης σσσσςςςςς, μη μας ακούσει! :X

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic: μπράβο στον Κωστένογλου που γνωρίζει τη λέξη αποθνήσκω αν και δε του φαίνεται...

 

καλά μας έστειλε τελείως και αυτός χθες... :lol:

 

τι διάολο, φιλόλογο έβαλε να του γράψει τον ''λόγο''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλήθεια, ποιος θα σχολιάζει σήμερα που είναι απεργία?

 

λύστε μου κάποιος την απορία, γιατί εγώ είμαι δουλειά και θα το δω από ισπανικό κανάλι μέσω internet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά μας έστειλε τελείως και αυτός χθες... :lol:

 

τι διάολο, φιλόλογο έβαλε να του γράψει τον ''λόγο''?

 

δεν τον θυμάσαι τον Κωστένογλου; Από τότε που έπαιζε, όταν μιλούσε μετά στη συνέντευξη, σαν φιλόλογος μιλούσε. "Επιστήμονα" τον λέγανε...

 

εντιτ: παρακαλούσα να μην έχει καθόλου σχολιαστή. Τελικά έχει έναν τυπάκο, δεν τον ξέρω, αλλά πλάκα έχει. Ριβάλτο με την μπάλα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...