Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είδες λοιπόν που ορισμένοι εδω μέσα έχετε επιλεκτική μνήμη? Έτσι λοιπόν επιλέγω κιεγώ και αντί για την διοικηση του πουράτου σας αντιπαραθέτω του Λουκά! Είναι απαραίτητο δηλαδή, αν κάποτε αλλάξει η διοίκηση της αεκ να έρθει κανας μάκης πάλι? Γιατί να μην έρθει κάποιος σα τον Μπάρλο! Η τον τίγρη? Και μη μου πείτε για τον τίγρη που ήταν όταν η αεκ τον είχε ανάγκη! Γιατί εμένα την τελευταία μου χαρά, αυτός μου την έδωσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες λοιπόν που ορισμένοι εδω μέσα έχετε επιλεκτική μνήμη? Έτσι λοιπόν επιλέγω κιεγώ και αντί για την διοικηση του πουράτου σας αντιπαραθέτω του Λουκά! Είναι απαραίτητο δηλαδή, αν κάποτε αλλάξει η διοίκηση της αεκ να έρθει κανας μάκης πάλι? Γιατί να μην έρθει κάποιος σα τον Μπάρλο!

Είναι τουλάχιστον προσβλητικό να βάζεις τον Μπάρλο δίπλα στον Μελισσανίδη. :rolleyes:

 

Η τον τίγρη? Και μη μου πείτε για τον τίγρη που ήταν όταν η αεκ τον είχε ανάγκη! Γιατί εμένα την τελευταία μου χαρά, αυτός μου την έδωσε!

 

Ε λοιπόν μάντεψε...

Θα σου πω πού ήταν ο τίγρης όταν η ΑΕΚ τον είχε ανάγκη....

 

Και θα προσθέσω πως αν βάζεις την ''χαρά'' σου πάνω από την υγεία της ομάδας, άλλαξε ομάδα.

 

Γίνε ας πούμε, Ολυμπιακός, να χαίρεσαι κάθε χρόνο! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος δεν γουσταρει τιτλους και εφημερες χαρες να παει να γινει πανιωνιος η ατρομητος για να μην εχει και κανενα αγχος για πρωταθληματα.η ΑΕΚ δεν ειναι καμια ομαδουλα οπως την κανει ο νικολαιδης και στην τελικη σιγα μην συγκρινω τον Μπαρλο και τον Μελισσανιδη με τις ομαδαρες που εκαναν με τον αποτυχα-ατιτλο- καρπαζοεισπρακτορα και λουζερ νικολαιδη που ουτε πρωταθλητης...χειμωνα δεν μπορει βγει:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μελισσανίδης δεν έκανε καμία ομαδάρα. Ο Μπάγεβιτς την έκανε.

 

 

Αλλά ξέχασα. Αυτός είναι προδότης.

 

Άντε, βαφτίστε προδότη και το Ντέμη τώρα. Ξέρετε τώρα σεις, πανώ με κρεμάλα στο γήπεδο, πεντοχίλιαρα τυπωμένα, βρίσιμο σε γυναίκα, μάνα, παιδί, σπάσιμο και κανά αμάξι, πέσιμο στην εθνική κλπ...

 

Άντε, πολύ αργήσατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστω και με τον βατραχο δεν διαφωνω.μονο που ξεχνας οτι τα πεντοχιλιαρα δεν τα κουναγε καμια σκεπαστη...κατι χουλιγκανοεπισημοι(λευτερης παπαδοπουλος και σια) κρεμονταν σαν τα τσαμπια στα μαρμαρα και τον εφτυναν τοτε... ασχετα αν μετα εκαναν την κολωτουμπα του αιωνα και φωναζαν ντουσαν -ντουσαν:P.θα συγκρινω τωρα εγω εκεινη την ομαδαρα που χαζεψε ολη η Ελλαδα μπαλα και τους παιχταραδες που εφερε,με αυτο το εκτρομα που δημιουργησε ο ντεμης;για Μπαρλο δεν συζυταμε καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες λοιπόν που ορισμένοι εδω μέσα έχετε επιλεκτική μνήμη? Η τον τίγρη? Και μη μου πείτε για τον τίγρη που ήταν όταν η αεκ τον είχε ανάγκη! Γιατί εμένα την τελευταία μου χαρά, αυτός μου την έδωσε!

 

Μιλας για επιλεκτικες μνημες, αλλα δεν επιλεγεις εσυ ο ιδιος να σκεφτεις το ποιον του Μελλισανιδη, παρα μονο οτι ηταν ο τελευταιος προεδρος που πηρε πρωταθλημα, μονο αυτο ε?

Οταν η ομαδα πριν 3,5 χρονια ηταν ενα βημα απο την Δ' Εθνικη ο κυριος Τιγρης ελεγε δεν ενδιαφερομαι γιατι απλα δεν γουσταρε να πληρωνει χρεη, ηθελε την ομαδα καθαρη.

Και οταν ειδε πως το τοπιο ειναι καθαρο εβγαινε με προτασεις για ανεγερση γηπεδου...

 

 

ειδαμε και σε αυτη τη μεταγραφικη περιοδο ποσο την βοηθησε...καταξοδευτηκαν στις επενδυσεις και τις μεταγραφες...

 

Δεν καταλαβαινω κατι, γιατι σωνει και καλα πρεπει να βαλουν απο την τσεπη τους λεφτα για μεταγραφες? Εσυ αν ειχες ας πουμε τα εκατομμυρια θα επαιρνες το ρισκο να βαλεις λεφτα σε μια εταιρια γιατι γουσταρεις? (Δεν σου λεω αν εισαι επιπεδου Αμπραμοβιτς και χεστηκες για 4-5 μυρια, λεμε για περιπτωση επιχειρηματια που εχεις καποια φραγκα αλλα τα πονας γιατι δεν τα εχεις και περισευμα).

Και αν ας πουμε επενδυσεις και δεν σου βγει η μεταγραφη, τι κανεις? Ζητας τα φραγκα σου πισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ παιδιά ο Τίγρης εκανέ ενα καλό και ενα κακό (αλλά πολύ μεγαλό κακό ομώς ) Πήρε Πρωτάθλημα και τον ευχαριστώ αλλά μετά πήγε και πούλησε την ομάδα στον Τροχανά!!!! Ημάρτον δηλαδή θα του πουμε μπράβο???

Το γεγονός οτι όταν η ομάδα ήταν για Δ. εθνική ό Τίγρης σφυράγε αδιαφόρα ενώ ο Ντέμης είπε την παίρνω έτσι εσείς ποιον λετε οτι τιμά ?

Και τις μακέτες για ενα γήπεδο που δεν γίνεται στη Ν.Φιλαδέλφεια τι να της κάνεις ? Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και οταν ειδε πως το τοπιο ειναι καθαρο εβγαινε με προτασεις για ανεγερση γηπεδου...

 

γήπεδο "αγιά Σοφιά"!!! Αχαααααααααα! Καταπληκτικό! Ούτε οι υποψήφιοι πρωθυπουργοί δεν κάνουν τόσο ξεδιάντροπες υποσχέσεις...

 

Και, όπως λεν και κάποιοι προλαλήσαντες, στα δύσκολα μόνο ένας βρέθηκε να βάλει το χέρι στην φωτιά για να βγάλει τα κάστανα που όλοι οι άλλοι άφηναν να καίγονται. Να δεις ποιός ήταν, ποιός ήταν... Α, ναι, τώρα θυμήθηκα, ένας κοντός με έναν δικέφαλο αετό στο μπράτσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα γιατί;

 

Εγώ το βρίσκω εμπνευσμένο. Από κάτι ξενέρωτα "Απόστολος Απαυτουλίδης", ή "Καραϊσκάκη" ή "Νου Καμπ", χίλιες φορές το Αγία Σοφία.

 

Να αποκτήσει η έννοια "ναός" κυριολεκτική σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τουλάχιστον προσβλητικό να βάζεις τον Μπάρλο δίπλα στον Μελισσανίδη. :rolleyes:

Γίνε ας πούμε, Ολυμπιακός, να χαίρεσαι κάθε χρόνο! :-)

Μάθε πρώτα να διαβάζεις και μη τα μεταφράζεις όπως σου γουστάρει! Δε τους συγκρίνω! Ούτε τους έβαλα δίπλα δίπλα! Τους έφερα σα παραδείγματα!

Επίσης συνέχεια μας προκαλέις να γίνουμε γαύροι! Μήπως μαζεύεις κόσμο για την ομάδα σου και μας το λες συνέχεια?

 

Ο μελισσανίδης δεν έκανε καμία ομαδάρα. Ο Μπάγεβιτς την έκανε.

Μόνος του ήρθε ο μπάγεβιτς στην ομάδα? Κάποιος τον έφερε.... Ποιός ήταν αυτός? Ε? Για πες!

Είναι σα να βρίζεις τον Ζεράλντο και τον Μορέτο! Τι φταίνε τα παιδάκια? Εγώ τους λυπάμαι! Δεν ήρθαν μόνοι τους στην αεκ! Κάποιος τους έφερε!!! Ποιός????

 

Καλά αυτό με την αγιασοφιά ήταν απίστευτη κάλτσα. :-)

Ενω τα τωρινά έργα είναι μεγαλεία! 2χ2 είναι το γήπεδο κύριοι! Μακέτες!

 

Δεν καταλαβαινω κατι, γιατι σωνει και καλα πρεπει να βαλουν απο την τσεπη τους λεφτα για μεταγραφες? Εσυ αν ειχες ας πουμε τα εκατομμυρια θα επαιρνες το ρισκο να βαλεις λεφτα σε μια εταιρια γιατι γουσταρεις? (Δεν σου λεω αν εισαι επιπεδου Αμπραμοβιτς και χεστηκες για 4-5 μυρια, λεμε για περιπτωση επιχειρηματια που εχεις καποια φραγκα αλλα τα πονας γιατι δεν τα εχεις και περισευμα).

Και αν ας πουμε επενδυσεις και δεν σου βγει η μεταγραφη, τι κανεις? Ζητας τα φραγκα σου πισω?

Συνήθως στην αγορά για να βγάλεις φράγκα πρέπει να επενδύσεις! Χωρίς επενδύσεις βγάζουν οι απατεώνες! Για να ανοίξεις ένα σουβλατζίδικο και να δουλέψεις βάζεις λεφτα για να πάρεις το φουγάρο και τις πίτες! Αν δεν έχει δουλειά πέφτεις έξω και το κλείνεις! Το πουλάς! Αν τώρα θέλουν να βγάλουν λεφτά με δανεικούς και απο διαρκείας δε θα πάνε μακρυα! Ο κόσμος ξυπνάει!

 

 

Επίσης στο τελευταίο μήνυμα είπα: "Και μη μου πείτε για τον τίγρη που ήταν όταν η αεκ τον είχε ανάγκη! Γιατί εμένα την τελευταία μου χαρά, αυτός μου την έδωσε!"

Και όλο αυτό μου λέτε! Πού ήταν? Ξέρω που ήταν ρε παιδιά! Ξέρω! Αλλα δε παύει να είναι ο τελευταίος πρωταθλητής πρόεδρος της ΑΕΚ! Η μήπως ήταν κιάλλος και δε το έμαθα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...