Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγο καιρό είχε έρθει ο μάνατζερ του και είχαν συζητήσει με την ΠΑΕ αλλά νεότερα δεν έμαθα. Πάντως θα είναι κρίμα να μην τον κρατήσουμε. Νομίζω 900.000 ευρώ ζητάει η Κολόν σαντα φε. Ο Καλόν αν θυμάμαι καλά ήταν στην Ιντερ. Γνωρίζει κανείς που παίζει,αν παίζει, τώρα;

 

Δεν θα ειναι απλά κρίμα. Επιτέλους μετά από απειρα χρόνια έχεις βρει επιθετικό ο οποίος και φθηνός είναι αλλά και βλέπεις οτι ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ στην ομάδα. Εκανες αμαν να βρεις ενα τετοιο παιχτη και τωρα που τον εχεις δεν τον αγοραζεις?? Δλδ ελεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κατά τα άλλα όλα καλά εκτός από δύο πράγματα που ήταν τα στραβά της υπόθεσης. 1ον Άργησε να μπει στο παιχνίδι η ομάδα και 2ον Άργησα να ξεκινήσω για ΟΑΚΑ και αναγκάστηκα να πάρω το νερομπούλι που ονομάζουν καφέ έξω από το γήπεδο!!:-)

Τελικά ολίγον κράξιμο ήθελαν τα παιδιά για να παίξουν λίγη μπαλίτσα!:lol:

 

Οχι νερομπούλι ρε daddy! Νερομπουρμπούλι! Με 2 μπού! χαχα:lol:

Εχθές το κράξιμο ήταν σε καλό επίπεδο θέλω να πιστεύω! Το μόνο που φωνάξαμε απο 35 ήταν "ΑΕΚ ΑΕΚ ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΑΕΚ!" Και λίγα σφυρίγματα! Αλλά φάνηκε να γουστάρει ο ribo που κράξαμε! Ανηψώθηκε ο... εγωισμός του! :)

Α μάλλον την Τετάρτη αναβάλλεται η αγωνιστική! Κιεγώ περίμενα να δούμε μπαλίτσα πάλι! :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι νερομπούλι ρε daddy! Νερομπουρμπούλι! Με 2 μπού! χαχα:lol:

Εχθές το κράξιμο ήταν σε καλό επίπεδο θέλω να πιστεύω! Το μόνο που φωνάξαμε απο 35 ήταν "ΑΕΚ ΑΕΚ ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΑΕΚ!" Και λίγα σφυρίγματα! Αλλά φάνηκε να γουστάρει ο ribo που κράξαμε! Ανηψώθηκε ο... εγωισμός του! :)

Α μάλλον την Τετάρτη αναβάλλεται η αγωνιστική! Κιεγώ περίμενα να δούμε μπαλίτσα πάλι! :cry:

 

 

Με ένα ή με δύο μπου ρε Torch21 αυτό το πράγμα καφές δεν ήταν...:eek::lol:

Α εμείς οι "κυριλέδες" στην 9 μόνο σφυρίζαμε!!!:-) Πάντως κρίνοντας εκ του αποτελέσματος, καλό τους έκανε!!

 

Ξέρετε τελικά την Κυριακή ποια αγωνιστική θα παιχτεί; Η 19η που ήταν για τετάρτη ή όπως είχε προγραμματιστεί η 20η;

Για Καλόν πως το βλέπετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα ή με δύο μπου ρε Torch21 αυτό το πράγμα καφές δεν ήταν...:eek::lol:

Α εμείς οι "κυριλέδες" στην 9 μόνο σφυρίζαμε!!!:-) Πάντως κρίνοντας εκ του αποτελέσματος, καλό τους έκανε!!

 

Ξέρετε τελικά την Κυριακή ποια αγωνιστική θα παιχτεί; Η 19η που ήταν για τετάρτη ή όπως είχε προγραμματιστεί η 20η;

Για Καλόν πως το βλέπετε;

 

Λοιπόν για καφέ της προκοπής θα πηγαίνεις στην πεζογέφυρα της Σπύρου Λούη! Είναι ένας τύπος με καραφλίτσα και μούσι που κάνει καφέ τούμπανο! θα με θυμηθείς! Απλά πρέπει ναναι ο δρόμος σου αλλιώς έχει περπάτημα!

Για Καλόν τώρα το έμαθα! Αυτόν τον ήξερα απο την Monaco αλλά τώρα που βλέπω τα στοιχεία του δεν είναι και κανας δινός straiker! Εντάξει ελπίζω να βοηθήσει όμως!

Όσο για τον Blanco παιδιά, αν ο κος νικολαϊδης δε τον κρατήσει, όπως φεύγει ο blanco η παιχτούρα, να φύγει και αυτός μαζι! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει περίπτωση να μην κρατήσουμε Μπλάνκο, εντάξει τα παζάρια θα παίξουν όπως πάντα, αλλά αν χρειαστεί θα τα δώσουν όλα, ο συγκεκριμένος παίχτης σίγουρα δεν είναι περίπτωση που την αφήνεις για να γλυτώσεις 100/200 χιλιάρικα...

 

η μεταγραφή του Καλόν, είναι από αυτές που μοιάζουν με καρπούζι.

πρέπει να το κόψουμε και να δούμε τι πήραμε...

 

έχει επίπεδο σαν παίχτης, μεγάλος πολύ δεν είναι, (28), μου σχηματίζεται η εντύπωση πως ή θα δώσει πολλά ή θα περάσει και δεν θα ακουμπήσει...

 

Φέτος να μην ξεχνάμε πως έχουμε και μεγάλο ατού τον Κόκκαλη (τον πρεσβύτερο), που με αυτά που κάθεται και λέει τσαντίζει τον Ριβάλντο ο οποίος πεισμώνει, και ανεβάζει κατακόρυφα την απόδοση του... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη μου είναι έξυπνη κίνηση.

 

Κλείσαμε ένα παίχτη για 6 μηνάκια ο οποίος αν πάρει τα πάνω του, μπορεί να βοηθήσει πάρα πολύ. Μην ξεχνάτε οτι πριν μερικά χρόνια μίλαγαν για μεγάλο ταλέντο. Μακάρι... να το ξαναβρεί και να επιστρέψει.

 

Αν απο την άλλη, αν δεν κάτσει, τότε ουδέν πρόβλημα. Άντε γειά και πάμε για άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενημέρωσε ένας γνωστός πως ο blanco έκλεισε με κλειστό συμβόλαιο ως το 2011! Ισχύει? Η π@π@ριες μου λεεί?

 

Δεν έχω ακούσει τίποτα ρε φίλε Torch21. Αλλά χλομό το κόβω. Δεν θα έβγαινε στα ραδιόφωνα και στα site; Μακάρι να ισχύει πάντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ισχύει κάτι τέτοιο, μέχρι αυτήν την ώρα τουλάχιστον...

 

πάντως δεν με ανησυχεί αυτό το θέμα, πιστεύω πως θα το κρατήσουν όπως και έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρόλο που χαίρομαι για τις μεταγραφές (αν και δεν έχουμε δει τίποτα ακόμα βέβαια) υπάρχουν μερικά πράγματα που με προβληματίζουν απ' την αρχή κιόλας της σαιζόν.

 

πρώτο: δεν είναι δυνατόν να συνυπάρχουν ΤΟΣΟΙ αργοί παίχτες στην ίδια ενδεκάδα. αν δεν κάνω λάθος είναι συνήθως 5 από αυτούς βασικοί οπότε είναι λογικό η ομάδα να μην μπορεί να πιέσει ψηλά και να αναπτυχθεί γρήγορα. οι 5 είναι οι εξής: Δέλλας, Αρουαμπαρένα (για αριστερό μπακ είναι αργός ναι), Ζήκος ή Τόζερ (ο οποίος χαραμίζεται σαν κόφτης), Ριβάλντο, Λύμπε

δεύτερο: δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όταν ο Ταμ παίζει κεντρικός αμυντικός παίζει απιστευτα κι όταν είναι σε ρόλο αμυντικού χαφ μαρκάρει με τα μάτια και το μόνο που κάνει είναι 1-2 τρίπλες οι οποίες τις περισσότερες φορές είναι ανούσιες. επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι κράζουν τον Αρουαμπαρένα εφόσον τον αφήνουν όλοι ακάλυπτο και βρίσκεται να μαρκάρει 2 και 3 παίχτες κάθε φορά. ποιο αριστερό μπακ ξέρετε να μπορεί να μαρκάρει τόσους μαζί; ...ίσως ο Flash Gordon αν έπαιζε μπάλα μόνο.

τρίτο: δεν υπάρχει ΚΑΝΕΙΣ εκτός απ' τον Blanco που να κινείται στο χώρο χωρίς την μπάλα. η ομάδα είναι η πιο στατική ΑΕΚ που θυμάμαι τα τελευταία χρόνια.

τέταρτο και τελευταίο: γιατί όλοι τα βάζουν με Ντέμη και Φερέρ ενώ όταν έλεγαν στην αρχή ότι υπάρχει πλάνο 5ετίας και τους υποστήριζαν οι πάντες τώρα ξαφνικά στα 2.5 χρόνια έχουμε τόσες απαιτήσεις; δηλαδή αν έρθει άλλος πρόεδρος και προπονητής τα πράγματα θ' αλλάξουν σ' ένα βράδυ; αν είναι ποτέ δυνατόν...

 

αυτά είχα να πω κι εγώ και με συγχωρείτε για την έκταση του ποστ μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...