Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακόμα δεν τον είδαμε ...Βιενλίνσκι τον βαπτίσαμε.

 

Αλήθεια, πόσο δύσκολο είναι να βγάζεις συμπεράσματα για έναν παίχτη διαβάζοντας στατιστικά?

 

Δεν λέω σε καμμία περίπτωση πως πήραμε παίχτη-λαχείο, αλλά ας τον δούμε πρώτα ρε παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

συμφωνω να τον δουμε πρωτα, αλλα τα τελευταια χρονια με εξαιρεση τον Μπλανκο ισως, ολοι οι υπολοιποι φορ που εχουμε παρει ηταν ...

για αυτο κραταω τις επιφυλαξεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα μια μεταγραφη απο το πανερι.φτηνιαρικες κινησεις επιπεδου ξανθης και πανιωνιου....ας μη περιμενουν καποιοι να ειναι ο φαν μπαστεν...

μεχρι και το αριανακι πλεον χτυπαει καλυτερους παιχτες στην αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθελα να ηξερα ψαχνουν πολυ εκει στην παε οι αρχισκαουτερ της πλακας να βρουν τετοια κελεπουρια;εκαναν τοσο καιρο να εντοπισουν ενα αναπληρωματικο της σετουμπαλ(δηλ ο...ατρομητος της πορτογαλιας);πωπω οργανωση-προγραμματισμος λεμεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα μια μεταγραφη απο το πανερι.φτηνιαρικες κινησεις επιπεδου ξανθης και πανιωνιου....ας μη περιμενουν καποιοι να ειναι ο φαν μπαστεν...

μεχρι και το αριανακι πλεον χτυπαει καλυτερους παιχτες στην αγορα

 

Ρε φιλαράκι προς τι τέτοια μιζέρια;; Έχω παρακολουθήσει αρκετά ποστ σου στο θέμα και όλα είναι του ίδιου ύφους. Με τους παίχτες από το πανέρι είσαι στο +1 από τους άλλους δυο. Τώρα επειδή έχεις κάτι εναντίον του Ντέμη δεν νομίζω να είναι σωστό να κατακρίνεις οτι γίνεται στην ομάδα! Α! και τον Μπλάνκο δεν τον ξέραμε άλλα μέχρι τώρα μια χαρά είναι. Ας μην βιαζόμαστε να κρίνουμε πρόσωπα και καταστάσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαράκι προς τι τέτοια μιζέρια;; Έχω παρακολουθήσει αρκετά ποστ σου στο θέμα και όλα είναι του ίδιου ύφους. Με τους παίχτες από το πανέρι είσαι στο +1 από τους άλλους δυο. Τώρα επειδή έχεις κάτι εναντίον του Ντέμη δεν νομίζω να είναι σωστό να κατακρίνεις οτι γίνεται στην ομάδα! Α! και τον Μπλάνκο δεν τον ξέραμε άλλα μέχρι τώρα μια χαρά είναι. Ας μην βιαζόμαστε να κρίνουμε πρόσωπα και καταστάσεις!
αν εσυ εισαι ενθουσιασμενος με το +1 και με την μπαλα που παιζουμε αλλα και με τις μεταγραφικες κινησεις που εχουν γινει ως τωρα τοτε τι να πω....δικο σου ειναι το προβλημα οχι δικο μου.μιζερες ειναι αυτες οι κινησεις οχι εγω.δεν ταιριαζουν σε μια ομαδα σαν την αεκ.την μικραινουν και μαλιστα επικινδυνα....

οσο για τον μπλανκο που λες τουλαχιστον αυτος ειχε βαλει και 35 γκολ εστω και στην β αργεντινης.και μην ξεχνας ααλλο αργεντινος και αλλο πορτογαλος....εχει διαφορα;)

δεν εχω κατι εναντιον του ντεμη.τα ακουει αυτος επειδη αυτος ειναι ο... μπροσταρης και παιρνει αποφασεις.τα λεφτα δεν τα βαζει αυτος ξερουμε ποιοι τα βαζουν.

δεν ξερω ποια ειναι ηλικια σου αλλα αν εχεις δει την ομαδαρα της περιοδου 92-97 δεν δικαιολογουνται αυτα που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτηνιαρικες κινησεις επιπεδου ξανθης και πανιωνιου....ας μη περιμενουν καποιοι να ειναι ο φαν μπαστεν...

μεχρι και το αριανακι πλεον χτυπαει καλυτερους παιχτες στην αγορα

 

Διάβασα κάπου να λέτε τον φίλο kirdu μίζερο! Δηλαδή αυτό που είπε είναι ψέμα? Απαντήστε μου με ενα ναι ή ενα οχι! Η παράθεση που έχω είναι ψέμα? Ναι η οχι? Τιποτα άλλο! Χωρις σάλτσες και "ναι αλλά..."!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω δει την ομαδάρα που είχαμε τότε φίλε kirdou και την αναπολώ.

Σίγουρα δεν μπορεί υπάρξει σύγκριση του τότε και του τώρα. Δεν είχα ούτε έχω την ψευδαίσθηση ότι από το παρά 5 της καταστροφής της μετα-μάκη εποχή θα έφτιαχνε ανάλογη ομάδα ο Ντέμης. Η ομάδα θα είχε μικρύνει αν δεν υπήρχαν αυτοί οι άνθρωποι που έβαλαν μπροστάρη τον Ντέμη. Ενθουσιασμένος δεν είμαι από το +1 αλλά στο ότι η ΑΕΚ είναι πλέον ένας υγιής σύλλογος. Ενθουσιασμένος για το +1 ένα θα ήμουν αν αποείδαμε και καλό ποδόσφαιρο! Όσο για το επίπεδο των μεταγραφών απλά να τονίσω ότι η ΑΕΚ βασίζεται στα έσοδα που έχει ως εταιρία και όχι στο βάθος της τσέπης του χ μεγαλομετόχου.

Όσο για τον Εντίνιο ας περιμένουμε να τον δούμε στο γήπεδο για να τον κρίνουμε και όχι από τους αριθμούς.

 

Edit:

Διάβασα κάπου να λέτε τον φίλο kirdu μίζερο! Δηλαδή αυτό που είπε είναι ψέμα? Απαντήστε μου με ενα ναι ή ενα οχι! Η παράθεση που έχω είναι ψέμα? Ναι η οχι? Τιποτα άλλο! Χωρις σάλτσες και "ναι αλλά..."!!!

 

Απλά ναι!!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν αμφιβαλλω οτι μπηκε μπροστα στα δυσκολα.αυτο ολοι του το αναγνωριζουν.επο κει και περα ομως;βλεπει καμια προοπτικη;χωρις χρηματα;αφου το λες μονος σου οτι δεν σε ενδιαφερει αγωνιστηκα πως προχωραει η ομαδα αλλα μονο οτι ειναι οικονομικα καλυτερα απο τοτε ε δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον:X.αλλα η καραμελα του σωτηρα εχει λιωσει.ολοι κρινονται απο το αποτελεσμα.και μεχρι στιγμης τα αποτελεσματα δεν τον δικαιωνουν.... λοιπον για να μην ειμαστε μιζεροι και γκρινιαριδες και στεναχωρουμε τους αγαπητικους του ντεμη και τους κλακαδορους του(που εχουν παρει σβαρνα τα φορουμ για να τον υποστηριζουν)ενα ειναι το συνθημα που ολους μας ενωνει

 

νικολαιδης-νικολαιδης:lol:

 

ακους εκει να μην ειμαστε χαρουμενοι με την μεταγραφη του αναπληρωματικου της σετουμπαλ;αχαριστοι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερος απο τον καπετανο δεν θα είναι ρε παιδιά??

θα είναι....

αρα έχει ένα συν το παλικάρι.... :-)

 

ερώτηση....: για τον Παυλή δεν το συζητάει ο δον να υποθέσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περιεργο ειναι οτι αυτον τον παιχτη τον αγορασε με 1εκ ευρω συνολικα(ομαδα-παιχτης) η μεταγραφη για 4 χρονια!:shock:

 

εποχες σεμπουε,δωνη,νταλ-μορο κτλ εχει αρχιζει να μου θυμιζει....

 

μακαρι να τα αξιζει βεβαια...αντε για να γλυκανουμε και λιγο:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν αμφιβαλλω οτι μπηκε μπροστα στα δυσκολα.αυτο ολοι του το αναγνωριζουν.επο κει και περα ομως;βλεπει καμια προοπτικη;χωρις χρηματα;αφου το λες μονος σου οτι δεν σε ενδιαφερει αγωνιστηκα πως προχωραει η ομαδα αλλα μονο οτι ειναι οικονομικα καλυτερα απο τοτε ε δεν εχω να προσθεσω κατι επιπλεον:X.αλλα η καραμελα του σωτηρα εχει λιωσει.ολοι κρινονται απο το αποτελεσμα.και μεχρι στιγμης τα αποτελεσματα δεν τον δικαιωνουν.... λοιπον για να μην ειμαστε μιζεροι και γκρινιαριδες και στεναχωρουμε τους αγαπητικους του ντεμη και τους κλακαδορους του(που εχουν παρει σβαρνα τα φορουμ για να τον υποστηριζουν)ενα ειναι το συνθημα που ολους μας ενωνει

 

νικολαιδης-νικολαιδης:lol:

 

ακους εκει να μην ειμαστε χαρουμενοι με την μεταγραφη του αναπληρωματικου της σετουμπαλ;αχαριστοι :-)

 

Κάτσε ρε φίλε kirdou γιατί θα μας τρελάνεις τελείως!

1ον 14 ολόκληρα χρόνια έχουμε να πάρουμε πρωτάθλημα. Δεν είχαμε μπουχτίσει στους τίτλους και ήρθε ο Νικολαΐδης και τα γ@μησε όλα!!

2ον Και βέβαια με ενδιαφέρει να έχει αγωνιστική πρόοδο η ομάδα αλλά πρέπει να είμαστε και ολίγον τι ρεαλιστές.

3ον Οκ το καταλάβαμε όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου είναι κλακαδόρος και αγαπητικός του Νικολαΐδη και παίρνει σβάρνα τα fora και προσπαθεί να παραπλανήσει τον κόσμο της ΑΕΚ... Άσε που δεν θέλει και γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια!:X

5ον Κρίνοντας από τα αποτελέσματα λοιπόν το +1 είναι για τα μπάζα γιατί είναι ο Νικολαΐδης πρόεδρος, ενώ αν δεν ήταν ο κοντός εγκάθετος πρόεδρος θα είχαμε σηκώσει τρία πρωταθλήματα τώρα (Δ΄, Β΄και Γ΄Εθνικής!!:lol:)

 

Φέρτε τον Μέσι και τον Ροναλντίνιο τώρα!! Έχετε λεφτά και το ξέρουμε! Κοντέ τέρμα τα ψέματα!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε φίλε kirdou γιατί θα μας τρελάνεις τελείως!

1ον 14 ολόκληρα χρόνια έχουμε να πάρουμε πρωτάθλημα. Δεν είχαμε μπουχτίσει στους τίτλους και ήρθε ο Νικολαΐδης και τα γ@μησε όλα!!

2ον Και βέβαια με ενδιαφέρει να έχει αγωνιστική πρόοδο η ομάδα αλλά πρέπει να είμαστε και ολίγον τι ρεαλιστές.

3ον Οκ το καταλάβαμε όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου είναι κλακαδόρος και αγαπητικός του Νικολαΐδη και παίρνει σβάρνα τα fora και προσπαθεί να παραπλανήσει τον κόσμο της ΑΕΚ... Άσε που δεν θέλει και γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια!:X

5ον Κρίνοντας από τα αποτελέσματα λοιπόν το +1 είναι για τα μπάζα γιατί είναι ο Νικολαΐδης πρόεδρος, ενώ αν δεν ήταν ο κοντός εγκάθετος πρόεδρος θα είχαμε σηκώσει τρία πρωταθλήματα τώρα (Δ΄, Β΄και Γ΄Εθνικής!!:lol:)

 

Φέρτε τον Μέσι και τον Ροναλντίνιο τώρα!! Έχετε λεφτά και το ξέρουμε! Κοντέ τέρμα τα ψέματα!!:P

1)ναι και πριν δεν επαιρνες πρωταθλημα αλλα που και που σηκωνες και κανα κυπελακι ρε αδερφε....εκανες και καμια καλη ευρωπαικη πορεια(πχ στους 8 του κυπελλουχων 97-98).δεν ετρωγες 5αρες απο την ζενιτ....και εβλεπες κατι ρε παιδι μου μεσα στο γηπεδο απο μπαλα.αλλους παιχτες τοτε αλλους τωρα...επισης δεν πρεπει να ξεχνας οτι ο νικολαιδης ειναι ΑΤΙΤΛΟΣ και σαν παιχτης και σαν προεδρος...απλη συμπτωση και αυτο;(11 χρονια συνολο απο τα 14)

2)δηλ επειδη θελω η αεκ να μαζευει την αφροκρεμα τουλαχιστον του ελληνικου πρωταθληματος και οχι τα αποφαγια του ολυμπιακου και παιχτες μετριους δεν ειναι ρεαλιστικο αυτο;δηλ να παει να παει να παρει πχ τον σπυροπουλο η τον χριστοδουλοπουλο του παοκ(αφου θελουμε νεους παιχτες)ειναι φαντασιωση;καταστραφηκαμε αν ισχυει αυτο καλυτερα να το κλεισουμε το μαγαζι!μην τρελαθουμε κιολας.κανεις δεν ζητησε τον μεσι και τον ροναλντινιο φιλε μου...

3)εγω δεν λεω οτι εχουν φραγκα αυτοι λενε οτι μπορουν να αγορασουν 10 ολυμπιακους και βγαινουν πρωτοσελιδα στην σπορντει....

4)δεν επιβαλω σε κανεναν να συμφωνει μαζι μου.μπορει να λεει ο καθενας οτι γουσταρει.επετρεψε μου και μενα να αμφιβαλω για καποιους ομως(οχι εσενα παντως)

5)για το γηπεδο που λες οπως ειχα πει και παραπανω οτι οι δρομοι ειναι ανοιχτοι και τα σκυλια δεμενα.γηπεδο λοιπον στον οδδυ με λουνα παρκ αεκ mall και χιλιαδες θεσεις παρκιν να χωρανε τα cheroke της εκαλης και η porsche cayenne του προεδρου μας.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...