Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε λιοπύρ! Καλά τα λές! Το είπα και νωρίτερα! Η original φταίει για όλα! Φταίει γιατι καθυστερει την ΑΕΚ απο το μεγαλο οραμα της μεγαλης λιμνης του μεγαλου προεδρου για την μεγαλη ομαδα των μεγαλων οπαδων του μεγαλου γηπεδου...αυτη φταιει... και μονο αυτη...στην πυρα...

 

καλύτερα να μην πας καθόλου στο γήπεδο, αν ο λόγος που πας δεν είναι για να στηρίξεις την ομάδα.

μόνο κακό μπορείς να της κάνεις έτσι...

Πραγματικά το ζήτησε και ο κατα τα άλλα συμπαθέστατοςκαι ίσως απτους λίγους που αξίζουν να παίζουν στην ΑΕΚ, Λύμπε! Να μή ξενερώσει ο κόσμος και να στηρίξει την ομάδα και τους παίχτες! Μόνο που κανείς απο τον κόσμο, ή καλύτερα αυτούς που ακούγονται οτι στηρίζουν δε παίρνει 800.000 ευρω τον χρόνο!

 

προτιμάς την κατάσταση που πήγαινες στην σκεπαστή και έβγαινες ιμι-λιπόθυμος από τα ντουμάνια έξω?

Εννόείται! Και γιατί έβγαινες λιπόθυμος? Δε καταλαβαίνω? Και ο κος νικολαϊδης εκεί ερχόταν και έβλεπε τα ματς που ήταν εκτός αποστολή! Και βέβαια την προτιμώ! ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΚΕΠΑΣΤΗ!

 

προτιμάς να είμαστε οι σούπερ μάγκες οπαδοί, και να καυχιόμαστε πως στην καφρίλα είμαστε πρώτοι? (ηλίθιες συζητήσεις τύπου: - Ασε ρε, όταν σας τρέχαμε και κρυβόσασταν στο άλσος πίσω από τους θάμνους)....

Αυτό είναι για σένα η original? Αν ναι λυπάμαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
βασικά δεν καταλαβαίνω την ειρωνία σου.

έχεις ιδέα πόσα ταξίδια μπορεί να έχω κάνει εγώ για την ΑΕΚ?

 

καλύτερα να μην πας καθόλου στο γήπεδο, αν ο λόγος που πας δεν είναι για να στηρίξεις την ομάδα.

μόνο κακό μπορείς να της κάνεις έτσι...

στην τελική ξέρεις γιατί έχω στραβώσει τόσο άσχημα με την original?

γιατί θυμήθηκε να κάνει αντιπολίτευση στον Ντέμη, που δεν της δίνει εισιτήρια, και με τόσους προέδρους ''λέρες'' που περάσανε, το παίζανε ''αρρωστάκια'' και ''ο γιο γιο, Αεκάρα σε αγαπώ''...

 

Αυτή την μιζέρια δεν θέλω να ξαναζήσω.

 

Τον club της ΑΕΚ στην περιοχή μου έχει κλείσει, και πραγματικά χαίρομαι, παρόλο που πιτσιρικάς είχα γίνει μόνιμος κάτοικός του.

 

Αν έχεις έστω και μία σχετική επαφή με την original, ξέρεις τι γίνεται μέσα.

Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, όλοι ξέρουμε απ'έξω και ανακατωτά ποιοι είναι αυτοί που κάνουν τα μπάχαλα, και όλοι ξέρουμε πως η (υγειής) original τους απομονώνει όποτε θέλει.

 

Από την στιγμή που (ο κατά τ'άλλα συμπαθής) Χατζηχρήστος ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να κάνει κάτι, ας μην έχει απαιτήσεις.

Του έχουν δωθεί πολλές ευκαιρίες.

 

 

προτιμάς την κατάσταση που πήγαινες στην σκεπαστή και έβγαινες ιμι-λιπόθυμος από τα ντουμάνια έξω?

 

 

προτιμάς να είμαστε οι σούπερ μάγκες οπαδοί, και να καυχιόμαστε πως στην καφρίλα είμαστε πρώτοι? (ηλίθιες συζητήσεις τύπου: - Ασε ρε, όταν σας τρέχαμε και κρυβόσασταν στο άλσος πίσω από τους θάμνους)....

 

 

 

αν δεν σου αρέσουν μπορείς να ασχοληθείς με ερασιτεχνικές κατηγορίες.

 

 

 

δηλαδή λες από μόνος σου πως ανήκεις στην κατηγορία της ''κωλοτούμπας'' ?

όταν κερδίζουν να τους λέμε θεούς, και όταν χάνουν άμπαλους... :rolleyes:

 

 

 

 

αμφιβάλλεις? αν ναι, μάλλον λάθος άθλημα παρακολουθείς.

 

 

 

ότι να'ναι έτσι....

 

 

 

δεν είναι γάτα, είναι φίλαθλος, αλλά τι σου λέω τώρα και εγώ...

 

ρε φιλε ειναι τετοιο το κομπλεξ που εχεις και το μενος τι να κατσω να σου εξηγω τωρα....ασε και πολλα ειπαμε αμα δεν βγαλεις την τσιμπλα εγω δεν μπορω να κανω κατι....εχεις βρει τη αιτια του κακου για ολα στη αεκ απο κει και περα ευχομαι να μην σκεφτονται πολυ οπαδοι της αεκ σαν και σενα γιατι θα κανουμε 40 χρονια να παρουμε πρωταθλημα...δυστυχως.

εκει που λες για ντουμανια και τετοια παντως δεν μπορω να σου απαντησω αν και με προκαλεις....ειμαστε σε ιντερνετικο φορουμ αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται κανε λοιπον μια βολτα στα επισημα να δεις που η πρεζα παει συννεφο..

τα ρουθουνια εχουν καταστραφει ολοσχερως.:lol:εχεις δει κατι δρακους που βγαζουν φωτιες;κατι τετοιο.οποτε αστο σου λεω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτος η αλλος οτι και να λεω εγω οτι και να λες και εσυ ΟΟΟΛΟΙ κρινονται απο το αποτελεσμα.και μεχρι στιγμης τα αποτελεσματα ειναι ΚΑΚΙΣΤΑ

αντε τα λεμε αυριο λοιπον με την νικη και μην ξεχνιομαστε

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΛΛΟΘΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ μην αρχισει απο δευτερα τιποτα συνεντευξεις τυπου παλι για την καταπολεμηση της βιας.οσοι δεν θελουν ας μην ερθουν καλο στον εαυτο τους θα κανουν και στην ομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να ξανάρθει ο Μάκαρος. Αυτός μας αξίζει τελικά...

ακομα θυμαμαι στη φιλαδελφεια το πανο <<κατω τα χερια λαλιωτη απο την αεκ>>και τα μπραβο ρε ΜΑΚΑΡΕ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ καλα κανεις στα καλοπαιδα της σκεπαστης οταν εστελνε τους τραμπουκους του να δερνουν...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε ειναι τετοιο το κομπλεξ που εχεις και το μενος τι να κατσω να σου εξηγω τωρα....

αυτό λέω και εγώ... τι?

 

ασε και πολλα ειπαμε αμα δεν βγαλεις την τσιμπλα εγω δεν μπορω να κανω κατι....

τι σόι insomniac θα ήμουν χωρίς τσίμπλα?

 

εχεις βρει τη αιτια του κακου για ολα στη αεκ απο κει και περα ευχομαι να μην σκεφτονται πολυ οπαδοι της αεκ σαν και σενα γιατι θα κανουμε 40 χρονια να παρουμε πρωταθλημα...δυστυχως.

και γιατί δεν γίνεσαι Ολυμπιακός να σου φύγει και η κάψα?

 

εκει που λες για ντουμανια και τετοια παντως δεν μπορω να σου απαντησω αν και με προκαλεις....ειμαστε σε ιντερνετικο φορουμ αλλα ποτε δεν ξερεις τι γινεται...ενα θα σου πω και αν το πιασεις καλος...

τα ρουθουνια εχουν καταστραφει ολοσχερως.:lol:εχεις δει κατι δρακους που βγαζουν φωτιες;κατι τετοιο.οποτε αστο σου λεω....

το αφήνω... :whistle:

 

 

αντε τα λεμε αυριο λοιπον με την νικη και μην ξεχνιομαστε

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΛΛΟΘΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ μην αρχισει απο δευτερα τιποτα συνεντευξεις τυπου παλι για την καταπολεμηση της βιας.οσοι δεν θελουν ας μην ερθουν καλο στον εαυτο τους θα κανουν και στην ομαδα

τι ώρα πήγε?

3?

α, γι'αυτό και οι τσίμπλες που λέγαμε...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό λέω και εγώ... τι?

 

 

τι σόι insomniac θα ήμουν χωρίς τσίμπλα?

 

 

και γιατί δεν γίνεσαι Ολυμπιακός να σου φύγει και η κάψα?

 

 

το αφήνω... :whistle:

 

 

 

τι ώρα πήγε?

3?

α, γι'αυτό και οι τσίμπλες που λέγαμε...:rolleyes:

 

ο πελατης εχει παντα δικιο. γηπεδο αυριο με ποπ-κορν κοκα-κολιτσα ψυχρα εχει αλλα δεν θα βρεχει απο οτι ειπανε οποτε ολα καλα.και αν σηκωθει κανενας μπροστα και σου χαλαει τη θεα να τον παρατηρησεις.πρεπει να εχουμε και ολες τις ανεσεις μας σαν πελατες αλλωστε:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πελατης εχει παντα δικιο. γηπεδο αυριο με ποπ-κορν κοκα-κολιτσα ψυχρα εχει αλλα δεν θα βρεχει απο οτι ειπανε οποτε ολα καλα.και αν σηκωθει κανενας μπροστα και σου χαλαει τη θεα να τον παρατηρησεις.πρεπει να εχουμε και ολες τις ανεσεις μας σαν πελατες αλλωστε:lol:

 

εγώ πάλι προτείνω να πάρουμε κάνα λοστάρι, κάνα πιστόλι για (ψωτοβολίδες, μην σκοτωθεί και κανένας), να πιούμε ότι σκοτώνει εγκεφαλικά κύτταρα, (να στέκει και η φράση κλισέ-ανεγκέφαλοι στις ειδήσεις), και να τα σπάσουμε όλα γιατί αλλιώς δεν παίρνουμε πρωτάθλημα...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι προτείνω να πάρουμε κάνα λοστάρι, κάνα πιστόλι για (ψωτοβολίδες, μην σκοτωθεί και κανένας), να πιούμε ότι σκοτώνει εγκεφαλικά κύτταρα, (να στέκει και η φράση κλισέ-ανεγκέφαλοι στις ειδήσεις), και να τα σπάσουμε όλα γιατί αλλιώς δεν παίρνουμε πρωτάθλημα...:rolleyes:
απαπα αυτα τα εγκεφαλικα κυτταρα τα καμενα παλι με προκαλεις....με το μπουρι της σομπας λεμε!this is aek:-(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαπα αυτα τα εγκεφαλικα κυτταρα τα καμενα παλι με προκαλεις....με το μπουρι της σομπας λεμε!this is aek:-(

 

Με το μπουρί..! Γιατί είναι δύσκολο να σταθείς αλλιώς στα σαλόνια της εκάλης....

Όσο για τον Μάκαρο, όλοι μπραβο του λέγατε όταν εμπαινε με τα πιστόλια στο δωματιάκι.

Επίσης γιατι είναι απαραίτητο να έρθει λαμόγιο στην αεκ αν φύγει το τωρινο?

Τέλος με αυτά όμως! Δε βγάζουμε άκρη! Μπορούμε να τσακωνόμαστε 3 μήνες! Kirdou μυαλά δε τους αλλάζεις, όπως δεν αλλάζουν και αυτοί σε σένα! Έτσι είναι! Αστους λοιπόν! Γηπεδάκι σε λίγες ώρες και προσοχή μην είμαστε αντικείμενο για την πολυπόθητη καταπολέμηση της βίας του κου προέδρου, της μεγάλης ιδέας και του μεγάλου οράματος, της μεγάλης λίμνης, και του μεγάλου γηπέδου που μέχρι τώρα του είματε εμπόδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδε κανένας τον αγώνα να μας πει πως έπαιξε η ομάδα; Γιατί το σκορ είναι μεν εντυπωσιακό, αλλά από ουσία;

 

Καλά παίξαμε κιόλας λεφτερ. Ο ribo μπορεί μεν να καθυστερεί λίγο την ομάδα, αλλά έχει πόδι ο φούστης! Έλλειπε απο την ξάνθη πιστεύω! Πάντως στο πρώτο 20λεπτο που παίξαμε καλά ήμουν απτην απέναντυ και δεν είδα τα γκόλ γαμώτο! Ούτε με κυάλια δε βλέπεις απο εκει! Αυτή η γκαντεμιά μου, όλο απο την άλλη μπαίνουν τα γκολ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...