Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, συμφωνώ. Παρ' όλα αυτά, εν μέρει είναι υγειές να μπορείς να κρίνεις, ακόμα και αυτόν που είχες σαν θεό, και να τον κράξεις αν χρειαστεί.

 

Φυσικά.

Μην μπερδεύεις την απολυτότητα με την αχαριστία. ;)

 

Και, μεταξύ μας, ο παππούλης αν την βγάλει έτσι την χρονιά, από εμένα είναι για σουτ...

 

νομίζω πως στο τέλος της χρονιάς θα μπορούμε να έχουμε πιο σαφή άποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλά έθιξες το θέμα των μεταγραφών! Αλλά και που ήρθε μανού και Blanco τι έγινε? Παίζουν?

Ο ζεράλντο καλύτερος του Τσιρίλο.... Αυτό φτάνει για να κρίνω όλα τα υπόλοιπα που έχεις αναφέρει!

 

κατ'αρχήν ή αδυνατείς να καταλάβεις, ή σκόπιμα παραποιείς αυτά που γράφω.

είπα πως ο Ζεράλντο είναι καλύτερος στο ψηλό παιχνίδι από τον Τσιρίλλο.

και είναι κάτι τελείως υποκειμενικό.

 

 

Τόση κοροιδία όμως και δε το παραδέχεται κανείς! Ένα απλό παράδειγμα θα σου φέρω! Τίποτα άλλο! Ο κοντός, α συγνώμη αν τον προσβάλω. Ο Κος Νικολαϊδης λοιπόν κάποτε είπε:

http://www.youtube.com/watch?v=bFgyG0X-EpU&feature=related

Απάντηση λοιπόν προς όλους για το ποιοι είναι οι κωλοτούμπες!

 

Άσχετο, αλλά ποιος σου είπε ότι η πλειοψηφία έχει ''κολλημα'' με το που θα γίνει το γήπεδο?

Έγινε κάποια ψηφοφορία και δεν την πήρα χαμπάρι?

Μάζεψε η original υπογραφές?

 

Προσωπικά πιστεύω πως προέχει να γίνει το γήπεδο, και ας γίνει όπου θέλει...

 

Μην αρχίσεις το μελόδραμα για Άγια χώματα και τέτοια, δεν θα το αντέξω...:rolleyes:

 

 

Όσο για τις λύσεις, αν εγώ πηγαίνω σε ενα θέατρο και κάτι δε παέι καλα με τουσ προταγωνιστές, δε θα ψάξω εγω να βρώ λύση! Εξάλλου έτσι έχει καταντήσει το θέαμα στο οακα! Θέατρο!

Αν δεν σου αρέσει η παράσταση, δεν ξαναπάς ή πας αλλού.

Μην πηγαίνεις λοιπόν γήπεδο ή άλλαξε ομάδα.

 

Και δε το λέω με την κακή έννοια! Οπότε δε με νοιάζει ποιός θα βρεί λύσεις! Εγώ θέλω το πρωτάθλημα! Τέλος. 14 χρόνια κοροιδίας είναι πολλα!

Έχεις δίκιο.

Αν δεν είχε έρθει ο ''κοντός'' θα είχες πάρει πιθανότατα 3 σερί πρωταθλήματα.

Ένα Δ' εθνικής.

Ένα Γ' εθνικής.

Ένα Β' εθνικής.

 

Α και για το αλτζχάιμερ, δε το παίρνω προσωπικά! Εξάλλου σε αυτή την μερίδα μάλλον ανήκω! Αλλά.... Το οτι μπήκε μπροστά δε πάει να πεί οτι δε βγάζει! Οτι δε τρώει και αυτός όπως όλοι οι πρόεδροι άλλων ομάδων! Σιγα μη τον λυπηθούμε κιόλας τον καημένο που στέρησε το κότερο της γυναίκας του για να σώσει την αεκ!

 

Το ότι ανήκεις σε αυτήν την μερίδα δεν είναι κακό.

Το ότι το έχεις συνηδητοποιήσει και συνεχίζεις και ανήκεις όμως είναι. :rolleyes:

 

Δε ξεχνάμε λοιπόν τι έκανε! Και το ξαναείπα οτι όλοι τον ευχαριστούμε για αυτά! Αλλα τι γίνεται απο εδω και πέρα?

Και ο Μελισσανίδης κρύφτηκε! Συμφωνώ! Αλλα δε ξεχνάω ποιός μου έδωσε την τελευταία μου χαρα!!!

 

3 πουλάκια κάθονταν και παίζανε κιθάρα...

 

Όταν ήρθε ο φερέρ δε τον αποκαλούσα γέρο! Γιατί δεν τον ήξερα! Τώρα τον έμαθα....

Α αυτό για τον ΒενΓκερ ήταν σύγκριση με τον δικό μας? :-D

Anyway!

 

Αυτό κατάλαβες εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ'αρχήν ή αδυνατείς να καταλάβεις, ή σκόπιμα παραποιείς αυτά που γράφω.

είπα πως ο Ζεράλντο είναι καλύτερος στο ψηλό παιχνίδι από τον Τσιρίλλο.

και είναι κάτι τελείως υποκειμενικό.

 

 

 

 

Άσχετο, αλλά ποιος σου είπε ότι η πλειοψηφία έχει ''κολλημα'' με το που θα γίνει το γήπεδο?

Έγινε κάποια ψηφοφορία και δεν την πήρα χαμπάρι?

Μάζεψε η original υπογραφές?

 

Προσωπικά πιστεύω πως προέχει να γίνει το γήπεδο, και ας γίνει όπου θέλει...

 

Μην αρχίσεις το μελόδραμα για Άγια χώματα και τέτοια, δεν θα το αντέξω...:rolleyes:

 

 

 

Αν δεν σου αρέσει η παράσταση, δεν ξαναπάς ή πας αλλού.

Μην πηγαίνεις λοιπόν γήπεδο ή άλλαξε ομάδα.

 

 

Έχεις δίκιο.

Αν δεν είχε έρθει ο ''κοντός'' θα είχες πάρει πιθανότατα 3 σερί πρωταθλήματα.

Ένα Δ' εθνικής.

Ένα Γ' εθνικής.

Ένα Β' εθνικής.

 

 

 

Το ότι ανήκεις σε αυτήν την μερίδα δεν είναι κακό.

Το ότι το έχεις συνηδητοποιήσει και συνεχίζεις και ανήκεις όμως είναι. :rolleyes:

 

 

 

3 πουλάκια κάθονταν και παίζανε κιθάρα...

 

 

 

Αυτό κατάλαβες εσύ?

 

Μαρέσει που επιτέλους καταλαβαίνεις το οτι είναι υποκειμενικό! Τουλάχτιστόν ξέρεις πως μόνο εσύ το πιστεύεις αυτο! Ο ζεράλντο καλύτερος απο τον bruno... Α συγνώμη στο ψηλό παιχνίδι.... χαχαχα

Ναι έτσι όπως έγινε τώρα ασ γίνει γήπεδο και στον Πειραιά! Αυτό λέει η πλειοψηφία! Στα άγια χώματα έιχες πάει ποτε.... Και αν κοροιδεύεις και λες μελό τα άγια χώματα τότε ο πρόεδρος κατάφερε να σε κάνει Τσέλσι! Έτσι έιχε πεί κάποτε οτι θα μας κάνει! Μάλλον εννοούσε την παλια τσέλσι! Που είχε 50 χρόνια να πάρει πρωτάθλημα!

Πιστεύεις οτι θα ρίχναν την αεκ 4η εθνική? Και να την ρίχναν μια χαρα θα πήγαινα γήπεδο με αντίπαλο τον θρασύβουλα! Θα το σήκωνα τουλάχιστον!

Εννοείται πως του χρόνου δεν έχει διαρκείας! Και δε ξαναπάω γήπεδο αν συνεχιστεί αυτό! Όπως και πολλοί που τοχουν ήδη κάνει! Τέρμα οι επιχορηγήσεις στην οικογένεια Νικολαϊδη! Αρκετά κότερα πήρε!

Α και όσο για τα 3 που κάθονταν όπως λες, δεν ήταν πουλάκια! Πρωταθλήματα ήταν! Αλλα που να θυμάσαι! Πάνε τόοοσα χρόνια!

Όσο για Φερέρ και Βενγκερ, κρίμα που αναφέρεις το όνομα του Βενγκερ!

Αλήθεια γιατί τόση επίθεση? Μήπως έχεις καμια υπαλληλική σχέση? Δικηγόρος του προέδρου είσαι? Εντάξει μπορεί κιεγω να υπερβάλω! Απλά τα λέω τώρα αντι να τα πω το καλοκαίρι που θεσ να κρίνουμε! Ε θάρθει το καλοκαίρι λοιπόν, θα σου πάρει κανα παίχτη δανεικό, θα σου πουλήσει και τίποτα υποσχέσεις για γήπεδο και... νατοι νατοι οι πρωταθλητες! Καλοκαιριου μόνο γιατι αν έρθει ο μαρτης άλλος το έχει το χάρισμα!

Τέλος το χειροκρότημα λοιπόν! Τέλος! Να φέρει το πρωτάθλημα και να φύγει απο εδω! Και αν δε συμφωνείς... Συγνώμη αλλα δε μου άλλάζεις γνώμη! Εσύ τουλάχιστον! Είμαστε πολλοί με αλτζχάιμερ για να μας κάνεις καλα!

 

ps: Α ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρέσει που επιτέλους καταλαβαίνεις το οτι είναι υποκειμενικό! Τουλάχτιστόν ξέρεις πως μόνο εσύ το πιστεύεις αυτο! Ο ζεράλντο καλύτερος απο τον bruno... Α συγνώμη στο ψηλό παιχνίδι.... χαχαχα

Ναι έτσι όπως έγινε τώρα ασ γίνει γήπεδο και στον Πειραιά! Αυτό λέει η πλειοψηφία! Στα άγια χώματα έιχες πάει ποτε.... Και αν κοροιδεύεις και λες μελό τα άγια χώματα τότε ο πρόεδρος κατάφερε να σε κάνει Τσέλσι! Έτσι έιχε πεί κάποτε οτι θα μας κάνει! Μάλλον εννοούσε την παλια τσέλσι! Που είχε 50 χρόνια να πάρει πρωτάθλημα!

Πιστεύεις οτι θα ρίχναν την αεκ 4η εθνική? Και να την ρίχναν μια χαρα θα πήγαινα γήπεδο με αντίπαλο τον θρασύβουλα! Θα το σήκωνα τουλάχιστον!

Εννοείται πως του χρόνου δεν έχει διαρκείας! Και δε ξαναπάω γήπεδο αν συνεχιστεί αυτό! Όπως και πολλοί που τοχουν ήδη κάνει! Τέρμα οι επιχορηγήσεις στην οικογένεια Νικολαϊδη! Αρκετά κότερα πήρε!

Α και όσο για τα 3 που κάθονταν όπως λες, δεν ήταν πουλάκια! Πρωταθλήματα ήταν! Αλλα που να θυμάσαι! Πάνε τόοοσα χρόνια!

Όσο για Φερέρ και Βενγκερ, κρίμα που αναφέρεις το όνομα του Βενγκερ!

Αλήθεια γιατί τόση επίθεση? Μήπως έχεις καμια υπαλληλική σχέση? Δικηγόρος του προέδρου είσαι? Εντάξει μπορεί κιεγω να υπερβάλω! Απλά τα λέω τώρα αντι να τα πω το καλοκαίρι που θεσ να κρίνουμε! Ε θάρθει το καλοκαίρι λοιπόν, θα σου πάρει κανα παίχτη δανεικό, θα σου πουλήσει και τίποτα υποσχέσεις για γήπεδο και... νατοι νατοι οι πρωταθλητες! Καλοκαιριου μόνο γιατι αν έρθει ο μαρτης άλλος το έχει το χάρισμα!

Τέλος το χειροκρότημα λοιπόν! Τέλος! Να φέρει το πρωτάθλημα και να φύγει απο εδω! Και αν δε συμφωνείς... Συγνώμη αλλα δε μου άλλάζεις γνώμη! Εσύ τουλάχιστον! Είμαστε πολλοί με αλτζχάιμερ για να μας κάνεις καλα!

 

ps: Α ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ?

 

 

εντάξει φίλε μου, το βρήκες, είμαι υπάλληλος της ΠΑΕ, δεν έχω πατήσει ''άγια χώματα'', ο πρόεδρος με έκανε Τσέλσι, θέλω γήπεδο στον Πειραιά, πληρώνω τα κότερα κλπ.

 

Καλό σου βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το χειροκρότημα λοιπόν! Τέλος! Να φέρει το πρωτάθλημα και να φύγει απο εδω!

 

Υγιέστατο. Νοοτροπία φιλάθλων με μνήμη χρυσόψαρου.

 

ps: Α ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ?

 

Έτσι ακριβώς...

 

 

@liopyr και @leftermann: Συμφωνώ μαζί σας για τα περί κριτικής. Σε καμία περίπτωση δεν υποστηρίζω ότι δεν πρέπει όλοι να κρίνονται. Οι περιπτώσεις βέβαια που ανέφερα δεν ήταν τέτοιες. Ήταν περιπτώσεις που η καφρίλα του κόσμου ξεπέρασε κάθε όριο πολιτισμού και μνήμης. Και όπως πχ με τον Μπάγεβιτς, έτσι και τώρα και με το Νικολαϊδη, υπάρχουν άλλοι λόγοι που από "δικός μας άνθρωπος" έγινε "κοντος" και "ρουφιάνος". Κάθε λογικός άνθρωπος το βλέπει ξεκάθαρα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρέσει που επιτέλους καταλαβαίνεις το οτι είναι υποκειμενικό! Τουλάχτιστόν ξέρεις πως μόνο εσύ το πιστεύεις αυτο! Ο ζεράλντο καλύτερος απο τον bruno... Α συγνώμη στο ψηλό παιχνίδι.... χαχαχα

 

Έχεις δίκιο, ο παιχταράς ο Τσιρίλο που μάλλον θα πάει ΠΑΟΚ, παρά το ότι τον θέλει η μισή Ευρώπη. Υπάρχει τεράστια διαφορά μεταξύ ενός καλού αμυντικού και ενος που παίζει για να εντυπωσιάσει την κερκίδα (και κάνει άσκοπα τάκλιν ή βγαίνει μακρια από την περιοχή για να κόψει τη μπάλα και αφήνει κενό στην άμυνα, όπως έκανε επανελημένα ο Τσιρίλο).

 

Ναι έτσι όπως έγινε τώρα ασ γίνει γήπεδο και στον Πειραιά! Αυτό λέει η πλειοψηφία! Στα άγια χώματα έιχες πάει ποτε.... Και αν κοροιδεύεις και λες μελό τα άγια χώματα τότε ο πρόεδρος κατάφερε να σε κάνει Τσέλσι! Έτσι έιχε πεί κάποτε οτι θα μας κάνει! Μάλλον εννοούσε την παλια τσέλσι! Που είχε 50 χρόνια να πάρει πρωτάθλημα!

 

Ναι, μαζί σου, εγώ λέω να το κάνουμε στην Κωσταντινούπολη το γήπεδο, οπουδήποτε αλλού είναι μακριά από την πραγματική έδρα της ομάδας. Και μιας και ανέφερες την παλιά Τσέλσι, δεν πάθανε και τίποτα, παρά τα 50 χρόνια, γιατί ο κόσμος αγαπούσε την ομάδα ανεξαρτήτως τίτλων.

 

Πιστεύεις οτι θα ρίχναν την αεκ 4η εθνική? Και να την ρίχναν μια χαρα θα πήγαινα γήπεδο με αντίπαλο τον θρασύβουλα! Θα το σήκωνα τουλάχιστον!

 

Γιατί δεν γίνεσαι γαύρος ρε φίλε, αφού ταιριάζετε σε νοοτροπία - τίτλος να είναι και είναι όπου να'ναι, και με όποιον τρόπο να'ναι, σε λεπτομέρειες θα κολλήσουμε; Εγώ - και πολλοί άλλοι - δεν πάμε στο γήπεδο επειδή νοιώθουμε την ανάγκη να δούμε την ομάδα μας να κερδίζει για να έχει νόημα η ζωή μας - μας αρέσει αυτό που αντιπροσωπεύει αυτή η ομάδα, και θέλουμε να βλέπουμε καλή μπάλα. Από το πρώτο δεν έχω παράπονο φέτος, στο δεύτερο είναι αλήθεια πως μας τα έχει χαλάσει φέτος (σε αντίθεση με πέρυσι).

 

Εννοείται πως του χρόνου δεν έχει διαρκείας! Και δε ξαναπάω γήπεδο αν συνεχιστεί αυτό! Όπως και πολλοί που τοχουν ήδη κάνει! Τέρμα οι επιχορηγήσεις στην οικογένεια Νικολαϊδη! Αρκετά κότερα πήρε!

Α και όσο για τα 3 που κάθονταν όπως λες, δεν ήταν πουλάκια! Πρωταθλήματα ήταν! Αλλα που να θυμάσαι! Πάνε τόοοσα χρόνια!

Όσο για Φερέρ και Βενγκερ, κρίμα που αναφέρεις το όνομα του Βενγκερ!

Αλήθεια γιατί τόση επίθεση? Μήπως έχεις καμια υπαλληλική σχέση? Δικηγόρος του προέδρου είσαι? Εντάξει μπορεί κιεγω να υπερβάλω! Απλά τα λέω τώρα αντι να τα πω το καλοκαίρι που θεσ να κρίνουμε! Ε θάρθει το καλοκαίρι λοιπόν, θα σου πάρει κανα παίχτη δανεικό, θα σου πουλήσει και τίποτα υποσχέσεις για γήπεδο και... νατοι νατοι οι πρωταθλητες! Καλοκαιριου μόνο γιατι αν έρθει ο μαρτης άλλος το έχει το χάρισμα!

Τέλος το χειροκρότημα λοιπόν! Τέλος! Να φέρει το πρωτάθλημα και να φύγει απο εδω! Και αν δε συμφωνείς... Συγνώμη αλλα δε μου άλλάζεις γνώμη! Εσύ τουλάχιστον! Είμαστε πολλοί με αλτζχάιμερ για να μας κάνεις καλα!

 

ps: Α ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ?

 

Ναι, ο Ντέμης έφαγε δις από την ΑΕΚ, όχι σαν τους ευεργέτες Ψωμιάδη, Μελισσανίδη, Τροχανά, ΕΝΙC. Αλλά τότε η Ορίτζιναλ τα έπαιρνε από αυτούς και δεν μίλαγε, τώρα που τους έκοψε τα χρήματα (και γι'αυτό γίνεται η φασαρία) κάνουν αντιπολίτευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά τότε η Ορίτζιναλ τα έπαιρνε από αυτούς και δεν μίλαγε, τώρα που τους έκοψε τα χρήματα (και γι'αυτό γίνεται η φασαρία) κάνουν αντιπολίτευση.

 

Πέστα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ρεστα μου...

 

Μια ζωη μεταξυ μας τσακωνομαστε η αεκτζηδες :lol:

 

 

- Γηπεδο μονο Ν.Φιλαδελφεια

- Οπου να'νε, η ομαδα να εχει σπιτι...

 

 

- Ζητω ο Ντεμης

- Ρε φερτε πισω τον τιγρη...

 

 

 

Αα ρεε φαπες που θελουν μερικοι...πολυ ευκολα ξεχνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανάψει φωτιές ε?

Αν κάποιος διαβάσει αυτά που μου απαντάτε, θα καταλάβει οτι έχει δημιουργηθεί και άλλη μια ομάδα που ονομάζεται Ντέμης! Γιατι εσείς πιο πολύ ντέμης είστε παρά ΑΕΚ! Συγνώμη αν σας πρόσβαλα τον ευεργέτη!

Ντέμη προσκυνάω!

 

Αα ρεε φαπες που θελουν μερικοι...πολυ ευκολα ξεχνανε.

Έτσι! Δημοκρατικά πράγματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έθιξες το θέμα των μεταγραφών! Αλλά και που ήρθε μανού και Blanco τι έγινε? Παίζουν?

Ο ζεράλντο καλύτερος του Τσιρίλο.... Αυτό φτάνει για να κρίνω όλα τα υπόλοιπα που έχεις αναφέρει!

Τόση κοροιδία όμως και δε το παραδέχεται κανείς! Ένα απλό παράδειγμα θα σου φέρω! Τίποτα άλλο! Ο κοντός, α συγνώμη αν τον προσβάλω. Ο Κος Νικολαϊδης λοιπόν κάποτε είπε:

http://www.youtube.com/watch?v=bFgyG0X-EpU&feature=related

Απάντηση λοιπόν προς όλους για το ποιοι είναι οι κωλοτούμπες!

Όσο για τις λύσεις, αν εγώ πηγαίνω σε ενα θέατρο και κάτι δε παέι καλα με τουσ προταγωνιστές, δε θα ψάξω εγω να βρώ λύση! Εξάλλου έτσι έχει καταντήσει το θέαμα στο οακα! Θέατρο! Και δε το λέω με την κακή έννοια! Οπότε δε με νοιάζει ποιός θα βρεί λύσεις! Εγώ θέλω το πρωτάθλημα! Τέλος. 14 χρόνια κοροιδίας είναι πολλα!

Α και για το αλτζχάιμερ, δε το παίρνω προσωπικά! Εξάλλου σε αυτή την μερίδα μάλλον ανήκω! Αλλά.... Το οτι μπήκε μπροστά δε πάει να πεί οτι δε βγάζει! Οτι δε τρώει και αυτός όπως όλοι οι πρόεδροι άλλων ομάδων! Σιγα μη τον λυπηθούμε κιόλας τον καημένο που στέρησε το κότερο της γυναίκας του για να σώσει την αεκ!

Δε ξεχνάμε λοιπόν τι έκανε! Και το ξαναείπα οτι όλοι τον ευχαριστούμε για αυτά! Αλλα τι γίνεται απο εδω και πέρα?

Και ο Μελισσανίδης κρύφτηκε! Συμφωνώ! Αλλα δε ξεχνάω ποιός μου έδωσε την τελευταία μου χαρα!!!

Όταν ήρθε ο φερέρ δε τον αποκαλούσα γέρο! Γιατί δεν τον ήξερα! Τώρα τον έμαθα....

Α αυτό για τον ΒενΓκερ ήταν σύγκριση με τον δικό μας? :-D

Anyway!

Τέλος και το πρωτάθλημα να πάρουμε, εγώ αυτα θα τα πιστευώ!

Όπως βλέπετε δε γίνεται αυτή η συζήτηση εδώ! Αν θέλετε κανονίζουμε τα αέκια του forum ενα meeting και τσακονόμαστε με την ησυχία μας! :-D Πλάκα κάνω! δε πρόκειται να τσακωθούμε! Απλά είμαι σίγουρος οτι θάχουμε πολλά να πούμε! Δεν είναι κακό να εκφράζουμε τις απόψεις μασ! Έστω και αν είμαστε οι πι οαπαιτητικοί φίλαθλοι! Η οι πιο στερημένοι να το πω! χεχεχε

 

Δε σχολιάζω άλλο!!!

εχει δικιο αυτος ο torch21..Να φυγει ο Ντεμης, να φυγει ο Ferrer,να φυγει ο Moreto και ο Rivaldo..να φυγουν ολοι!!Και μετα να παει να παιξει μονος του να δουμε τι θα καταλαβει..Εκει, να κανει πασες στον εαυτο του!!Οταν μας εσωζε ο Ντεμης ηταν καλα????Τωρα τον κραζουμε??Και αν παρουμε πρωταθλημα θα τους κραζεις ολους ακομα??εε??οχι πες torch21.... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει δικιο αυτος ο torch21..Να φυγει ο Ντεμης, να φυγει ο Ferrer,να φυγει ο Moreto και ο Rivaldo..να φυγουν ολοι!!Και μετα να παει να παιξει μονος του να δουμε τι θα καταλαβει..Εκει, να κανει πασες στον εαυτο του!!Οταν μας εσωζε ο Ντεμης ηταν καλα????Τωρα τον κραζουμε??Και αν παρουμε πρωταθλημα θα τους κραζεις ολους ακομα??εε??οχι πες torch21.... :devil:

 

Εσύ με ποιόν είσαι τώρα? Με μας η με τους άλλους? :)

Καλάααα! Εύχομαι να σου laggarei το δίκτυο, να σου καεί το τροφοδοτικό και να χαλάσει απτο πληκτρολόγιο το κουμπί "g"! Να δούμε πως θα γράφεις το Georgia! Nα φωνάξεις τον ντέμη σου να στα φτιάξει ρε! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...