Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενταξει ρε παλικαρι,οχι και ισοροπημενο το πρωτο ημιχρονο,που οποτε θελαμε σας περναγαμε την μπαλα κατω απο τα ποδια....

μετρησα 6 ο γκαλετι,1 ο παντος και 3 ο λουα λουα....

ωρες ωρες νωμιζα οτι παιζαμε με την βεροια,ειδικα στο πρωτο 25λεπτο,μεχρι να βγει ο λεντεσμα.

μην λεμε οτι να'ναι.τι παει να πει ισοροπημενο? επειδη κρατησατε και εσεις λιγο μπαλα απο το 25 μεχρι το 35?

 

στο δευτερο ναι,ισοροπησατε,ησασταν και καλυτεροι απο το 55 εως το 80,οκ,αλλα αυτο δεν φτανει....

 

σε καθε παιχνιδι ετσι παιζετε,λετε οτι εισαστε καλυτεροι,και εχετε να παρετε ντερμπι 2+ χρονια.

 

Μαλλον αλλο παιχνιδι εβλεπες αδερφε μου...

 

Στο πρωτο 25λεπτο ο Ολυμπιακος ηταν πολυ καλυτερος, απο το 25-45 η ΑΕΚ ανεβασε πολυ αποδοση, ενω στο 2ο ημιχρονο (ολοκληρο) εβλεπα εναν Ολυμπιακο να μην μπορει να ανεβασει τη μπαλα πανω απο τη σεντρα περα απο 2-3 φορες.

Κριμα για την ΑΕΚ, γιατι επαιξε πολυ καλυτερα αποψε απο τον Ολυμπιακο.

 

Τωρα για τον Παντο τι να πω? Οτι στα μακροβουτια θα επρεπε να παρει χρυσο μεταλλιο? Δεν τον στελνουμε καλυτερα στους Ολυμπιακους του Πεκινου γιατι να πεφτει ξερει καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Στα πρώτα 30 λεπτέ ο ολυμπιακός έκανε ότι ήθελε. Με το που βγήκε ο λεντέσμα, τα πράματα ισορρόπησαν. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν της αεκ, αλλά όχι και τίποτα σπουδαίο. Απλά υπεροχή, κατοχή μπάλας, και καναδυό καλές ευκαιρίες. Ο ριβάλντο και πάλι εκνευριστικός, με έκανε πάλι να βρίζω, και ήταν και ο μικρός μαζί μου και έλεγε "μπαμπάααα, γιατί φωνάζεις", "μπαμπάαααα, γιατί μαλάκας;"΄. Τώρα για την φάση του μορέτο, μαλακία του, αλλά και αυτές οι σκατοφλωριές του στύλ "αχ αχ αααααχ, με χτύπησε θανάσιμα, με σκότωσε μπαμπέσικα" κλπ κλπ του πάντου, και κυλιέμαι κάτω και πιάνω το πρόσωπό μου σφαδάζοντας, με κάνουν να γουστάρω τους (φτου κακά) Άγγλους και το (μπλιαχ) ποδόσφαιρό τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα για την ΑΕΚ, γιατι επαιξε πολυ καλυτερα αποψε απο τον Ολυμπιακο.

 

καλυτερη απο τον ολυμπιακο σιγουρα οχι,αλλα για αεκ μια χαρα παιξατε.πως να το κανουμε.δεν εισαστε και παναθηναικος για να μας κοντραρετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει πετουσε φωτιες ειναι υπερβολες. Το οτι πιεζο ψηλα και εχω την κατοχη επειδη μου δινουν χωρο δεν σημενει πεταο φωτιες. Αν το συνδιαζε αυτο με γρηγορη εναλλαγη της μπαλλας και πολλες ευκαιριες τοτε ναι αυτο ειναι πεταο φωτιες. Ειτε εμενε ειτε οχι ο λεντεσμα το ματς θα πηγενε στο γκολ πιστευο, απλα ισως να ηταν λιγο πιο ευκολο για τον ολυμπιακο και δεν θα εχανε το κεντρο. Τις περισοτερες φασεις τις εκανε η αεκ. Ολυμπιακος ειμαι και δεν χαρηκα την εμφανιση μας. αλλα το αποτελεσμα μετραει και ειναι σημαντικο, οτιδηοτε λιγοτερο απο την νικη θα ηταν πισογυρισμα μεγαλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερη απο τον ολυμπιακο σιγουρα οχι,αλλα για αεκ μια χαρα παιξατε.πως να το κανουμε.δεν εισαστε και παναθηναικος για να μας κοντραρετε!

 

Μια καλη εμφανιση κανατε ως Παναθηναικος πριν (Ενα μηνα? Εναμιση?),

και απο τοτε εχετε χασει απο Πανιωνιο, ισοπαλια με Λαρισα, ισοπαλια με Ξανθη και εχετε νικησει μονο τον Ηρακλη...Επειδη νικησατε την ΑΕΚ, δεν σημαινει πως ειστε ομαδαρα, απλα η ΑΕΚ στον συγκεκριμενο αγωνα κατεβηκε να παιξει εντελως λανθασμενα στημενη. (Και εχασε δικαια παραδεχομαι, για αλλη μια φορα)

 

Θεωρω πως ειναι κριμα που εχασε η ΑΕΚ αποψε γιατι ηταν καλυτερη απο τον Ολυμπιακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ ο μπουγας ειναι γαβρος, μην του λες τετοια και παθει καμια γριπη

λαθος,παναθηναικος ειμαι.

 

Μια καλη εμφανιση κανατε ως Παναθηναικος πριν (Ενα μηνα? Εναμιση?),

και απο τοτε εχετε χασει απο Πανιωνιο, ισοπαλια με Λαρισα, ισοπαλια με Ξανθη και εχετε νικησει μονο τον Ηρακλη...Επειδη νικησατε την ΑΕΚ, δεν σημαινει πως ειστε ομαδαρα,

 

ειπα εγω οτι εχει ο παναθηναικος ομαδα? για τον πο@@τσο ειμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιιιιι??? ρε συ τοσες φορες στο τοπικ του ολυμιακου που εχεις γραψει νομιζα οτι εισαι γαβρος, αν δεν κανο λαθος συνηθος αναλυεις και την ομαδα σαν οπαδος της. με εχεις μπερδεψει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nightwolf σε ότι λες συμφωνώ.Γιατί πέξαμε καλύτερη μπάλα και να αφήσουν κάποιοι αυτά που ξέρουν.ΕΙδικά στο δεύτρο ημίχρονο η διαφορά ήταν εμφανέστατη.Όποιος δεν το είδε αυτό ή τυφλός είναι ή βλάκας.

 

Και φίλε KWSN_Men συμφωνώ και μαζί σου.

Ό,τι να 'ναι ο Μπουγάς...

Και γιαυτό άλλωστε δεν μπαίνω στην ανούσια διαδικασία να προσπαθήσω να τον πείσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φίλε KWSN_Men συμφωνώ και μαζί σου.

 

Και γιαυτό άλλωστε δεν μπαίνω στην ανούσια διαδικασία να προσπαθήσω να τον πείσω.

 

οπως θα διαβασες και παραπανω,καποιος,μετα απο 2 χρονια που γραφω συχνα πυκνα στο τοπικ του ολυμπιακου στο μπλα μπλα,με χαρακτηρισε ....παναθηναικο.

ε,βρηκα την ευκαιρια και εγω,και ειπα "ναι ειμαι παναθηναικος,και ειμαστε για τον @@."

προφανος για να πικαρω καποιους παναθηναικους.

τωρα,αν εσενα δεν σου εκοψε,λυπαμε,αλλα δεν μπορω να σε βοηθησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως απο τι φάνηκε σήμερα στεκόμαστε πολύ καλά απέναντι στον Ολυμπιακό, παρόλο που απο άποψη αξίας ποδοσφαιριστών είναι πολύ ανώτερος.

Εμένα προσωπικά μου άρεσε η ΑΕΚ ειδικά στο β ημίχρονο.Μου άρεσε ο τρόπος που έπαιξε και όχι το αποτέλεσμα.

Πάντως μη ξεχνάμε ότι στο β γύρο του πρωταθλήματος, έχουμε όλα τα ντέρμπυ εντός έδρας.Και με το δεδομένο ότι είμαστε στην κορυφή πιστεύω ότι αυτή η ισοβαθμία είναι παραπλανητική.Θα πάμε πολύ καλύτερα στο δεύτερο μέρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την λογική σου και την λογική του Φερέρ αφού είναι πολύ ανώτερος από πλευράς ποδοσφαιριστών ο Ολυμπιακός δεν υπάρχει περίπτωση να πάρουμε πρωτάθλημα.

 

Αν σου άρεσε η ομάδα σήμερα τότε λυπάμαι αλλά έχουμε μικρύνει πάρα πολύ.

 

Και που τα έχουμε στον Β' γύρο όλα στην έδρα μας τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα τα κερδίσουμε? Με τον no1 scorer σου στον πάγκο και βασικούς καφέ και κουνέλι άστο καλύτερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...