Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Παναθηναικος αναμφισβητητα αξιζε την νικη σήμερα.

Η Αεκ ναι , ειναι ευνοημενη φετος αλλα αν δεν παρει το πρωταθλημα δεν θα θυμαται κανεις του χρονου οτι η Αεκ ευνοηθηκε.Οποιος καταλαβε καταλαβε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Η φάση του Δέλλα δεν φαίνεται να είναι κόκκινη,

 

Σορρυ, για απευθειας κοκκινη πες δεν ξερω. Για κοκκινη γενικα ομως?Γιατι αν δεν κανω λαθος εφαγε και ο ΕνΝτοι για την συμπλοκη. Δλδ εγινε κατι οκ?Βρισιδια εγω σου λεω μονο. Αρα ακομα και αν δεν επεφτε ο ΕνΝτοι, δεν θα τρωγανε απο μια κιτρινη? Ο Δελλας δεν ειχε κιτρινη?Αρα?

 

Αρα σε εκεινη την φαση, αφου εγινε συμπλοκη την κιτρινη δεν την γλυτωνε ο Αγιος Τραιανος.Ακυρο λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην φάση - ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ - μου φαίνεται ότι καθώς απομακρύνεται ο παίχτης σας ξαφνικά όπως προχωράει σταματάει και ο Δέλλας που ακολουθούσε πέφτει πάνω του. Εγώ από την κάμερα δεν βλέπω καμία κουτουλιά όπως λέτε, εκτός αν έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας και δεν ξέρουμε τι είναι η κουτουλιά.... Δεν ήμουν ούτε ο ένας ούτε ο άλλος για να ξέρω την ακριβή αλήθεια. Αυτοί ξέρουν καλύτερα τι συνέβη. Ήταν δεν ήταν πάντως καθένας με την γνώμη του ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος και αν η ΑΕΚ έπαιρνε κάτι από το σημερινό ματς θα ήταν "κλοπή". Το έγραψα και στο ημίχρονο, το έγραψα και πριν, το γράφω και τώρα. Το κακό της σημερινής αγωνιστικής ήταν ο κάκιστος διαιτητής που έβγαλε τον αγώνα με μια σφυρίχτρα στο στόμα και με το χέρι στις κάρτες. Θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ καλύτερο ματς αν απουσίαζε ο συγκεκριμένος Κόραξ. Νομίζω δίκαια τον είχε "σταμπάρει" ο Φερέρ από τον αγώνα μας με την Βέροια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό της σημερινής αγωνιστικής ήταν ο κάκιστος διαιτητής που έβγαλε τον αγώνα με μια σφυρίχτρα στο στόμα και με το χέρι στις κάρτες. Θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ καλύτερο ματς αν απουσίαζε ο συγκεκριμένος Κόραξ. Νομίζω δίκαια τον είχε "σταμπάρει" ο Φερέρ από τον αγώνα μας με την Βέροια.

 

Ακριβως.Αυτο το πραγμα ισχυει για τον σημερινοι αγωνα.Ηθελα βεβαια να κερδισουμε σαν Αεκτζης και ας ηταν κλοπη που δεν το βλεπω ετσι εγω τουλαχιστον αλλα σιγουρα ο Παναθηναικος πιεσε πιο πολυ και αξιζε την σημερινη νικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην φάση - ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ - μου φαίνεται ότι καθώς απομακρύνεται ο παίχτης σας ξαφνικά όπως προχωράει σταματάει και ο Δέλλας που ακολουθούσε πέφτει πάνω του. Εγώ από την κάμερα δεν βλέπω καμία κουτουλιά όπως λέτε, εκτός αν έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας και δεν ξέρουμε τι είναι η κουτουλιά.... Δεν ήμουν ούτε ο ένας ούτε ο άλλος για να ξέρω την ακριβή αλήθεια. Αυτοί ξέρουν καλύτερα τι συνέβη. Ήταν δεν ήταν πάντως καθένας με την γνώμη του ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος και αν η ΑΕΚ έπαιρνε κάτι από το σημερινό ματς θα ήταν "κλοπή". Το έγραψα και στο ημίχρονο, το έγραψα και πριν, το γράφω και τώρα. Το κακό της σημερινής αγωνιστικής ήταν ο κάκιστος διαιτητής που έβγαλε τον αγώνα με μια σφυρίχτρα στο στόμα και με το χέρι στις κάρτες. Θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ καλύτερο ματς αν απουσίαζε ο συγκεκριμένος Κόραξ. Νομίζω δίκαια τον είχε "σταμπάρει" ο Φερέρ από τον αγώνα μας με την Βέροια.

 

Και καλά ο άλλος λέει ότι μέσα από το γήπεδο ήταν κουτουλιά, δεν τον πιστεύεις. Άλλοι λέμε ότι δε φαίνεται, εσύ βλέπεις κάτι άλλο. Ωραία όλα αυτά. Δεύτερη κίτρινη ήταν για την κοκκορομαχία με τον Ν'Ντόι;

 

Αλήθεια, το πρώτο ημίχρονο γιατί το έληξε 5 δεύτερα πριν το χρόνο που ο ίδιος είχε ορίσει ενώ το δεύτερο περίμενε την επίθεση της ΑΕΚ; Η πρώτη κίτρινη του Σέριτς ήταν; Του Δημούτσου; Τα φάουλ του Καραγκούνη που βάλατε γκολ; Ο Παπασταθόπουλος πόσες κάρτες έπρεπε να έχει φάει για τα φάουλ και τις συνεχείς διαμαρτυρίες του; Να σου θυμίσω ότι ο Μάτος έφαγε κάρτα επειδή διαμαρτυρήθηκε που ο Καλόπουλος έκοψε αντεπίθεση του Παναθηναϊκού και δεν έπαιξε πλεονέκτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι κρατησανε 3 λεπτα καθυστερησεις μόνο????Τοσες διακοπες , φαουλ και κοκορομαχιες.Οχι πως αν κραταγε παραπανω θα ισοφαριζαμε αλλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε κανει τοσες μαλακιες αυτος ο διαιτητης που κοιταγε να τελειωσει ο αγωνας να παει σπιτι του. αυτος προκαλεσε τα νευρα αναμεσα στους παιχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω και εγώ που ήμουν στη Θ5, ακριβώς μπροστά στη φάση? Γίνεται η διεκδίκηση, σηκώνεται ο Δέλας, και αρχίζει και λέει του Ντόι, και του λέει και του λέει. Σταματάει ο Ν'Ντόι, γυρνάει και ο Δέλας τί κάνει? Πάει και πέφτει πάνω του και τον σπρώχνει με το στήθος. Και προφανώς δεν είναι ότι δεν τον είδε και έπεσε κατά λάθος πάνω του. Ακολουθεί το όσκαρ του Ν'Ντόι. Κοινώς ο Δέλας έκανε χοντρή μαλακία και τον έπιασε κορόιδο ο Ν'Ντόι.

 

Για μένα, αν απλά έπεφτε ο Ν'Ντόι χωρίς να κάνει ότι τον χτύπησε μπουλντόζα, η σωστή απόφαση θα ήταν μία απλή κίτρινη κάρτα (συνεπώς δεύτερη άρα αποβολή). Δε νόμιζω ότι υπάρχει αμφιβολία γι'αυτό. Αφού έκανε όμως το θέατρο του, καλώς πήρε την κίτρινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός θα πρέπει να συμμορφώσει τον Ν' Ντόι. Είμαι αγανακτισμένος γιατί κανείς δεν είδε τι έγινε. Δεν τον έχω ακουμπήσει και εκείνος κάνει θέατρο. Στη φυσούνα, έγινε ένα περιστατικό, αφού τον περίμενα και του είπα γιατί κάνεις θέατρο και εκείνος με έβρισε στα αγγλικά. Fair play δεν είναι το να πετας την μπάλα σε πλάγιο, αλλά να σέβεσαι τον αντίπαλο.

 

Για πες μας όμως τι του έλεγες πάνω στη φάση της αποβολής. Στα πλαίσια του fair play του έλεγες λόγια σεβασμού? Για καφέ κανονίζατε και παρεξηγήθηκε ο Ν'Ντόι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιάμισι ευκαιρία σε όλο το παιχνίδι (η μισή του Καλόπουλου που έβαλαν και γκολ) και κλάααααψα.

 

Ο άλλος ζητάει να δει το ριπλέι λες και δεν ξέρει τι έκανε.

 

Αλλά να μου πεις, ποιος έχασε το φιλότιμο για να το βρουν αυτοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι οπαδικές εφημερίδες έτσι είναι.. Τα πρωτεία της αθλιότητας εξακολουθούν να τα έχουν οι πρασινοφυλλάδες ωστόσο. Το καλό είναι ότι προσφέρουν και γέλιο. "Νατοι νατοι οι πρωταθλητές" λέει η ΗΧΩ!!! ΩΙΜΕ "που ναι ο Δούρος λέω εγώ". Όσον αφορά το φάουλ από το οποίο προήλθε το γκολ, η Μάρθα Βούρτση του Ελληνικού ποδοσφαίρου ΔΕΝ τέντωσε ΚΑΙ τα δυο χέρια για να σταματήσει τον Παπασταθόπουλο, απλά τα τέντωσε για να πιάσει τα καλογυμνασμένα στήθη του και τους κοιλιακούς του, τίποτε άλλο, έχετε δίκιο να διαμαρτύρεστε.

 

Ο Δέλλας προφανώς και τον έβρισε και φάνηκε καθαρά στο πλάνο. Ή το "γ*** τη μάνα σου" όπως και το μαλάκας έγινε διεθνής έκφραση ή ταχύρυθμη εκμάθηση ελληνικών φαίνεται ότι δουλεύει καλά στο φροντιστήριο της Παιανίας όπως επίσης και οι σχολές θεατρινισμού Καραγκούνη συνεχίζουν να δίνουν "πτυχία".

 

Ο Βέλιτς ας χαλαρώσει. Υπάρχει και δεύτερο ματς. Και ξέρουμε καλά ότι οι κότες σε καθεστώς τρομοκρατίας κάνουν κοκοκο με μόλις 15.000 φιλάθλους....Με 70000 ίσως θα πρέπει να συμπεριλάβουν στον αθλητικό εξοπλισμό τους και πάμπερς. Φέτος θα πάρουμε πρωτάθλημα με κάθε μέσο, είμαστε έτοιμοι για ΟΛΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...