Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σημαντικό που πρέπει να σχολιάστεί είναι η κατάφορη αδικία που υπέστει η ΑΕΚ. Ούτε ένα πέναλτυ, ούτε καν πήρε τη μπάλα να τη βάλει μέσα μόνος του ο Καλόπουλος βρε αδερφέ.

 

ξεχασες και το αλλο.

να μην αφησουν βρε αδελφε τον μπλανκο να βαλει ενα γκολ,και να συνεχισει το σερι του? σαν δεν ντρεπομαστε λιγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Γιατί στο 2ο είδαμε μια τελείως αλλαγμένη ΑΕΚ? Τί έκανε την ομάδα να πετά?

 

Γιατί πήρε το κέντρο. Γιατί προηγούμενο παιχνίδι της ήταν την Κυριακή ενώ του Παναθηναϊκού την Πέμπτη. Και φυσικά, ήρθε μετά και η αριθμητική υπεροχή. Παρολαυτά, μία φάση σε όλο το παιχνίδι έκανε, του Μπλάνκο.

 

Ιδιαίτερα τιμητικό το 2-1, απέναντι σε έναν απλά συμπαθητικό Παναθηναϊκό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε μην μου λες μλκ γιατί εγώ δεν είμαι σαν κάτι άλλους. Το μόνο που δεν συμφωνώ αν και δεν μπορώ να είμαι απόλυτως είναι η κόκκινη του δέλλα. Πιστεύω το έκανε για να διορθώση την αριθμιτική υπεροχή. Τέλος πάντων η ομάδα πρέπει να κάτσει και να δεί τα λάθη της και να δουλέψει πάνω σε αυτά. Γιατί στο 2ο είδαμε μια τελείως αλλαγμένη ΑΕΚ? Τί έκανε την ομάδα να πετά? Μα φυσικά η αλλαγή του Σέζαρ, γιατί με αυτόν τον παίκτη είναι σαν να παίζεις με 10. Εγώ αυτό που έχω να πώ είναι ΜΠΡΑΒΟ στον ΠΑΟ, αλλά να ξέρετε οτι χάσαμε μια μάχη αλλα όχι τον πόλεμο!

 

Δεν σου λέω μαλακίες,εσύ μας πρήζεις εδώ και καιρό για διαιτησίες κλπ.Επίσης εσύ ήσουν τόσο σίγουρος ότι θα πάρετε πρωτάθλημα και θα λέμε εμείς οι ολυμπιακοί ότι δώσαμε προτεραιότητα στην Ευρώπη και άλλα τέτοια καλά.Τώρα τα αλλάζεις..

 

The war continues...

 

war_kill.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πήρε το κέντρο. Γιατί προηγούμενο παιχνίδι της ήταν την Κυριακή ενώ του Παναθηναϊκού την Πέμπτη. Και φυσικά, ήρθε μετά και η αριθμητική υπεροχή. Παρολαυτά, μία φάση σε όλο το παιχνίδι έκανε, του Μπλάνκο.

 

Ιδιαίτερα τιμητικό το 2-1, απέναντι σε έναν απλά συμπαθητικό Παναθηναϊκό.

 

Κάτσε λίγο γιατί δεν τα λές καλά. Πές μου πότε ο ΠΑΟ έπεξε καλύτερη μπάλα σε όλη την χρονιά? γιατί εγω πιστεύω οτι δεν έχει κάνει καλύτερο παιχνίδι. Και η ΑΕΚ έπεξε καλύτερα στο 2ο απο την αρχή του ημιχρόνου. Και φίλε που λές για την υπερομάδα έχω να σου πώ οτι ΟΣΟ ΜΑΣ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΠΟΡΩΝΕΙΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου λέω μαλακίες,εσύ μας πρήζεις εδώ και καιρό για διαιτησίες κλπ.Επίσης εσύ ήσουν τόσο σίγουρος ότι θα πάρετε πρωτάθλημα και θα λέμε εμείς οι ολυμπιακοί ότι δώσαμε προτεραιότητα στην Ευρώπη και άλλα τέτοια καλά.Τώρα τα αλλάζεις..

 

The war continues...[/quote=slipknot;1879552]

 

Για την διαιτησία αν είδες καλά μιας και μονο μια φορά έχω ασχοληθεί είπα οτι το πένταλντι ήταν ΜΟΥΦΑ. Επίσης δεν είπα οτι θα χάσουμε το πρωτάθλημα, απλώς έπρεπε κάποια στιγμή να μπεί και κάποιος άλλος στη κορυφή γιατι θα καταντούσε βαρετό το όλο θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ματσακι ηταν ψιλοκαλο , ο Παπαδημητριου δεν ξερω τι ομαδα ειναι αλλα πριν σφυριξει ο διαιτητης για οτιδηποτε πεταγοταν και ελεγε τι πρεπει να δωσει ο Καλοπουλος.Ποσα λεπτα κανανε να δειξουν την φαση του Δελλα ?? Ο Νντοι σφαδαζε σαν κοριτσακι που μολις του πηραν το γλυφιτζουρι.Ενταξει μπορει να τον αποθησε αν και δεν φανηκε αυτο.

Ο Μπλανκο μεγαλη ευκαιρια για να ισοφαρισει αλλα και Ο βαζελος δυο σιγουρα γκολ τα εχασε.

Αυτο το με το παραμικρο φαουλ πρεπει επιτελους να σταματησει.

Και πρεπει να σταματησει και αυτο με τις διαιτησιες.

Φιλε ΚWSN_MEN δεν ξερω τι ομαδα εισαι αλλα ενα να ξερεις

"Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινί"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου λέω μαλακίες,εσύ μας πρήζεις εδώ και καιρό για διαιτησίες κλπ.Επίσης εσύ ήσουν τόσο σίγουρος ότι θα πάρετε πρωτάθλημα και θα λέμε εμείς οι ολυμπιακοί ότι δώσαμε προτεραιότητα στην Ευρώπη και άλλα τέτοια καλά.Τώρα τα αλλάζεις..

 

The war continues...

 

Για την διαιτησία αν είδες καλά μιας και μονο μια φορά έχω ασχοληθεί είπα οτι το πένταλντι ήταν ΜΟΥΦΑ. Επίσης δεν είπα οτι θα χάσουμε το πρωτάθλημα, απλώς έπρεπε κάποια στιγμή να μπεί και κάποιος άλλος στη κορυφή γιατι θα καταντούσε βαρετό το όλο θέμα!

 

 

ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ ΓΡΑΦΤΗΚΕ 2 ΦΟΡΕΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την διαιτησία αν είδες καλά μιας και μονο μια φορά έχω ασχοληθεί είπα οτι το πένταλντι ήταν ΜΟΥΦΑ. Επίσης δεν είπα οτι θα χάσουμε το πρωτάθλημα, απλώς έπρεπε κάποια στιγμή να μπεί και κάποιος άλλος στη κορυφή γιατι θα καταντούσε βαρετό το όλο θέμα!

 

Βλέπω μια χαρά και έχω να σου πω πως μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι λέω και διαβάζεις ότι θες.Όταν λέω για διαιτησία δεν εννοώ μόνο το χτεσινό καθώς λέω ότι γενικά μας πρήζεις με αυτό(στο παρελθόν το έχεις κάνει πολλές φορές).Αυτό που έχω βάλει σε bold στο quote που ακριβώς το είπα ? Γιατί για ολυμπιακό μίλησα όχι για αεκ,πρόσεχε τι διαβάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε λίγο γιατί δεν τα λές καλά. Πές μου πότε ο ΠΑΟ έπεξε καλύτερη μπάλα σε όλη την χρονιά? γιατί εγω πιστεύω οτι δεν έχει κάνει καλύτερο παιχνίδι. Και η ΑΕΚ έπεξε καλύτερα στο 2ο απο την αρχή του ημιχρόνου. Και φίλε που λές για την υπερομάδα έχω να σου πώ οτι

 

Συμπαθητικά έπαιξε ο Παναθηναϊκός. τίποτα το ιδιαίτερο. Η ΑΕΚ σέρνεται όλη τη χρονιά φέτος, ήταν τυχερή και σπρώχνεται κιόλας (και σήμερα ακόμα). Οπότε όλη τη χρονιά ο Παναθηναϊκός χωρίς να είναι καλός, είναι καλύτερος της ΑΕΚ που είναι ανύπαρκτη.

 

Φιλε ΚWSN_MEN δεν ξερω τι ομαδα εισαι αλλα ενα να ξερεις

"Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σκοινί"

 

Αφού δεν ξέρεις τι ομάδα είμαι ποιος είναι ο κρεμασμένος; Η ΑΕΚ, η πλέον ευνοημένη ομάδα από τις τρεις εφέτος; (και με διαφορά!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάση του Δέλλα δεν φαίνεται να είναι κόκκινη, μάλλον θέατρο του Καζαμπούμπου θα έλεγα αλλά από εκεί και πέρα ο Παναθηναϊκός ήταν καλύτερος και άξιζε τη νίκη. Όταν επιμένεις να έχεις ενδεκαδάτους τον Σέζαρ και τον Μαντούκα δεν έχεις καμία δικαιολογία, σέρνονται για περισσότερο από ένα μήνα καιρός είναι να δούνε πάγκο ή και εξέδρα. Για τον δε Μανού το μόνο που έχω να πω είναι ότι σε κατοστάρι/διακοσάρι ίσως και να είναι ο κορυφαίος στον κόσμο αλλά από μπάλα ούτε λόγος....Η ομάδα εδώ και 3 βδομάδες κοντά δεν βλέπεται....και σήμερα έγινε γιογιό από τον Τζιόλη και τον Μάντζιο....δηλαδή όταν θα παίξει με μια ομάδα που έχει ποιότητα όπως ο Ολυμπιακός που θα πάμε να κρυφτούμε? Στους επόμενους 3 αγώνες θέλουμε το λιγότερο 7 βαθμούς (Καλαμαριά, Άρης, Παράρτημα ΠΑΟ) αλλιώς πάει το πουλάκι πέταξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάση του Δέλλα δεν φαίνεται να είναι κόκκινη, μάλλον θέατρο του Καζαμπούμπου θα έλεγα

 

Περίεργο που το είδες, γιατί σε καμία λήψη δε φάνηκε αν του έχιξε κουτουλιά πχ. Αδικηθήκατε πάλι με άλλα λόγια.

 

Συγχαρητήρια και για το Καζαμπούμπου. Καλύτερα να τον λες όπως το σκέφτεσαι όμως, "αράπη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...