Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Manuel σωστά αλλά κράξε λιγάκι !! :P:-D

 

Δε νομίζω πως υπάρχει λόγος. Μερικοί άνθρωποι τα καταφέρνουν από μόνοι τους. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Teza σου απαντάω και θα συνεχίσω να το κάνω επειδή πλέον δεν εκνευρίζομαι με τα παράλογα που λες αλλά αντιθέτως διασκεδάζω.Βλέπεις δεν έχει και τίποτα ενδιαφέρον η tv.Από που ακριβώς συμπέρανες ότι είπα ότι οι αεκτζήδες όταν νικάει η αεκ φωνάζουν και πανηγυρίζουν και όταν χάνει γίνονται διδάκτορες ποδοσφαιρικής φιλοσοφίας κλπ κλπ ? Γιατί εγώ άλλα λέω.Αλλά φαίνεται ότι σαν να μην μας έφταναν τα γελοία και παιδιάστικα επιχειρήματα σου τώρα δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις και το τι γράφουμε οι υπόλοιποι και τα ερμηνεύεις όπως θες.Μια απορία...αυτά που γράφεις τα καταλαβαίνεις ο ίδιος η μπααααα ??

 

 

 

Manuel σωστά αλλά κράξε λιγάκι !! :P:-D

 

Ρε άνθρωπε δεν λέω για σένα, δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω σου, λέω οτι μου είπες για κάποια άτομα τα οποία στα προηγούμενα ποστ τους δεν έκαναν τίποτε άλλο απο το να βρίζουν την ΑΕΚ και αυτοαποκαλούνται οπαδοί της. Θέλω να σου κάνω λοιπόν την εξής ερώτηση, ειναι λογικό να βρίζει κάποιος την ομάδα του? Εσύ σε μια στραβή θα έβριζες την δικιά σου? ή το σωστο είναι να υποστηρίζεισ την ομάδα σου στα ωραία αλλα και στα δύσκολα? Εγώ αυτής της άποψης είμαι, βλέπω πολλούς λοιπόν που βρίζουν τον ΝΤΕΜΗ, που για την ΑΕΚ είναι ο ΘΕΟΣ της. Τί θα γινόταν αμα δεν υπήρχε αυτός και η ομάδα επενδητών του? λεω εγω... Τώρα ομως που η ΑΕΚ πέρασε τα δύσκολα έχουν μαζευτεί να τον φάνε και έχουν εμφανιστεί και κάποιοι υποψήφιοι προέδροι με ελουρειδές ονόματα, οι οποίοι έχουν και την συμπαράσταση της ORIGINAL που μόνο το κακό της ΑΕΚ θέλει και ο πρόεδρός της σκάει επειδή δεν βγάζει τα λεφτά που έβγαζε παλιότερα απο την ΑΕΚ και δεν κάνει όσο κουμάντο τον είχανε αφήσει να κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού απάντησες μετά το post μου νόμιζα πώς αναφέρεσαι σε μένα.Μια διόρθωση όμως:δεν μίλησα για οπαδούς της αεκ που βρίζουν την αεκ,μίλησα για οπαδούς την αεκ που βρίζουν εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα νταξει τωρα. Αφου καταλαβες αυτό τι να πω? Μου μιλάς για άτομα που δεν γνωρίζουν καν τι σημαινει ΑΕΚ και που σε προηγούμενα ποστ βρίζουν την ΑΕΚ με έμμεσο τρόπο. Δεν συνεχίζω λοιπόν πανω σε αυτό γιατί άκρη δεν θα βρούμε... Για να έρθει στα ίσα του το θρέντ θέλω να ρωτήσω τί πιστεύετε οτι θα γίνει στο ντέρμπι? Να λέει και τι ομάδα είναι κανείς για να μπορουμε να συνενοηθούμε!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είδαμε στο πρώτο μέρος : Από την μια, μια ομάδα με τρομερό πάθος, με φοβερές αλληλοκαλύψεις, με άψογο pressing. Από την άλλη μια ομάδα ανύπαρκτη, με προβλήματα σε όλες τις γραμμές, σε κατάσταση πανικού, χεσμένη. Αν ο Παναθηναϊκός είχε φτιάξει φάσεις το σκορ θα ήταν σε αστρονομικά επίπεδα.... Πάλι καλά που υπάρχει ο Άγιος Ρίμπο και κάνουμε καμιά φάση από τα στημένα....Κατοχή 70%-30% πλάκα μας κάνουνε οι παίκτες μας? Αν δεν αλλάξει κάτι ΡΙΖΙΚΑ στην ανάπαυλα δεν μας βλέπω καθόλου μα ΚΑΘΟΛΟΥ καλά. Ο Παναθηναϊκός παίζει μέσα με Τζιώλη, Μάντζιο....ο Βύντρα λείπει για να ολοκληρωθεί η τριπλέτα της ποδοσφαιρικής ασχετοσύνης....Και όμως από αυτούς η ομάδα έχει γίνει γιογιό....τι να πεις!!!

 

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσεις ξυπνηστε και δειτε την πραγματικη αξια σας, και καλα πατε λολ. Σαν να ξαναπαιζετε με την σεβιλη ειναι, τετοια ειναι η διαφορα σας με τους αλλους δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικό που πρέπει να σχολιάστεί είναι η κατάφορη αδικία που υπέστει η ΑΕΚ. Ούτε ένα πέναλτυ, ούτε καν πήρε τη μπάλα να τη βάλει μέσα μόνος του ο Καλόπουλος βρε αδερφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικό που πρέπει να σχολιάστεί είναι η κατάφορη αδικία που υπέστει η ΑΕΚ. Ούτε ένα πέναλτυ, ούτε καν πήρε τη μπάλα να τη βάλει μέσα μόνος του ο Καλόπουλος βρε αδερφέ.

 

Δίκιο έχεις παντογνώστη φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μας βάζεις όλους στο ίδιο σακί λες και είμαστε πατάτες.Όταν χάνει ο ολυμπιακός επειδή είναι χειρότερος δεν έχω λόγο να μην το παραδεχτώ.Αντιθέτως χτες μίλαγες για διαιτησία ενώ τώρα είναι όλα οκ(θα μου πεις ευκαιρίες δεν κάνατε οπότε δεν μπορείς να μιλήσεις).Κασκόλ θα φορέσω επειδή κάνει κρύο ευχαριστώ για τη συμβουλή.Σήμερα ίσως είμαι στο -3 αλλά αν συνεχίσεις έτσι δεν σε βλέπω καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μας βάζεις όλους στο ίδιο σακί λες και είμαστε πατάτες.Όταν χάνει ο ολυμπιακός επειδή είναι χειρότερος δεν έχω λόγο να μην το παραδεχτώ.Αντιθέτως χτες μίλαγες για διαιτησία ενώ τώρα είναι όλα οκ(θα μου πεις ευκαιρίες δεν κάνατε οπότε δεν μπορείς να μιλήσεις).Κασκόλ θα φορέσω επειδή κάνει κρύο ευχαριστώ για τη συμβουλή.Σήμερα ίσως είμαι στο -3 αλλά αν συνεχίσεις έτσι δεν σε βλέπω καλά.

 

Τότε μην μου λες μλκ γιατί εγώ δεν είμαι σαν κάτι άλλους. Το μόνο που δεν συμφωνώ αν και δεν μπορώ να είμαι απόλυτως είναι η κόκκινη του δέλλα. Πιστεύω το έκανε για να διορθώση την αριθμιτική υπεροχή. Τέλος πάντων η ομάδα πρέπει να κάτσει και να δεί τα λάθη της και να δουλέψει πάνω σε αυτά. Γιατί στο 2ο είδαμε μια τελείως αλλαγμένη ΑΕΚ? Τί έκανε την ομάδα να πετά? Μα φυσικά η αλλαγή του Σέζαρ, γιατί με αυτόν τον παίκτη είναι σαν να παίζεις με 10. Εγώ αυτό που έχω να πώ είναι ΜΠΡΑΒΟ στον ΠΑΟ, αλλά να ξέρετε οτι χάσαμε μια μάχη αλλα όχι τον πόλεμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...