Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BOUGAS άστο,το παιδάκι κάτι πρέπει να έχει(για τον Teza λέω)γιατί και στο παρελθόν έχει postάρει κάτι κουφά.Απλά μην ασχολείσε.Κι εγώ λάθος έκανα,το ξέρω αλλά είχα νεύρα κι έπρεπε να τα πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Nα γκρινιάζεις για κάποια φάση εξώφθαλμη να το καταλάβω, να ουρλιάζεις για ενα offside το οποίο παίχτηκε σε δέκα εκατοστα, εντάξει, οτι να'ναι.:lol:

Γλιτώσατε γκολ ενώ είταν νομιμότατο.Και συνεχίζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BOUGAS άστο,το παιδάκι κάτι πρέπει να έχει(για τον Teza λέω)γιατί και στο παρελθόν έχει postάρει κάτι κουφά.Απλά μην ασχολείσε.Κι εγώ λάθος έκανα,το ξέρω αλλά είχα νεύρα κι έπρεπε να τα πω.

 

ενταξει ρε παιδι,δεν εχω σκοπο να ασχολειθω με τον ανθρωπο,ουτε να χαλασω το συγκεκριμενο τοπικ που ειναι για τους φιλους της αεκ.

φιλαθλοι ειναι,λενε την αποψη τους,και γουσταρουνε το καλο της ομαδας τους.

αλλα αυτος ο τεζας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλιτώσατε γκολ ενώ είταν νομιμότατο.Και συνεχίζεις?

 

Και συνεχίζω τι; Ρε πατε καλα, ηταν στα δεκα εκατοστα το offside, εμεις το ειδαμε απο την τιβι, ειλικρινα πας να βρεις δολο σε αυτο;

 

Αν χασετε το πρωταθλημα αυτο θα εχει φταιξει ε; Ετοιμη η δικαιολογια. Η παραγκαααααα :lol:

 

 

Τι κομπλεξ κατωτεροτητας εχετε ρε παιδια, και ο ενας πανηγυριζει τις ισοπαλιες του με τη Ρεαλ εδω και χρονια ενω ο αλλος πιαστηκε με τον Μητσοτακη που του ποσταραν στην πλακα λες και ηταν ο διαιτητης του αγωνα και αυτος εφταιγε για την ηττα.

 

 

για την ηττα απο τον ουραγο στην εδρα σας δε μιλαει κανεις, θυμηθηκατε τον ολυμπιακο και τη ρεαλ πριν δυο εβδομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να ρίξω λάδι στη φωτιά κι επειδή μερικοί αναπολούν το παρελθόν να θυμήσω και μια ωραιότατη 4άρα που φάγανε πριν από κανα 2 χρόνια από τον Ηρακλη.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω εσύ να ασχοληθείς και λίγο με την ομαδίτσα σου και να μας αφήσεις εμάς να κάνουμε οτι θέλουμε. Ξέρω οτι τσούζι αρκετά το να χάσετε το πρωτάθλημα απο μια ομάδα που κοστίζει σχεδόν τον μισό ολυμπιακό, αλλά τι να κάνουμε ετσι είναι τα πραγματα.

Πάρτο χαμπάρι ομαδάρα σαν τη δικιά μας δεν θα έχεις ποτέ. Θέλω να σου κάνω μια ερώτηση που θα σου αποδείξω την ανωτερότητά μας... Πόσους ΈΛΛΗΝΕΣ ποδοσφαιριστές ταλέντα έχετε βγάλει απο τις ακαδημίες σας? Πόσα λεφτά χαλάτε στις ακαδημίες? Πόσοι απο αυτούς που θα πείς έχουν παίξει τα περισσότερα παιχνίδια της ομάδας του και πόσοι κατω των 19 έχουν κάνει εμφάνιση στο CL??? Γιαυτό σου λέω γιλαράκι αστο, ποτέ δεν θα είσαστε ανώτεροι της ΑΕΚ με όσα πρωταθληματα και αν πάρετε. Γιατί εμείς αν δεν πάρουμε το πρωτάθλημα θα στηρίξουμε την ομάδα μας τους παίχτες και τον ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ μας (που δεν έχετε δει ποτέ σαν αυτόν στην ομάδα σας), ενώ εσείς άμα το χάσετε θα διώξετε 5 παίχτες τον προπονητή και θα βρίζετε τον πρόεδρο να φύγει... Αυτό υποδηλώνει οτι είστε χαμηλότερου μορφωτικού επιπέδου άτομα!!! Και για να ενημερώσω είμαι 17 και φεύγω για κατάληψη!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν φίλε είσαι 17 και πας και για κατάληψη τότε τρέμε Ελλάδα για το μέλλον σου.Τα επιχειρήματα σου πάντως θυμίζουν επιχειρήματα 10χρονου.Όσοι είναι ακετζήδες σίγουρα με το που διαβάσανε και αυτό το post καταλάβανε περί τίνος πρόκειται.Λές ότι τσούζει να χάσουμε το πρωτάθλημα μπλα μπλα μπλα ενώ δεν το χουμε χάσει ακόμα.Σα πολύ αέρα δεν πήρες ? Για μπάστα λίγο να δούμε τι θα γίνει και μη προτρέχεις.Αυτό που λες για ακαδημίες και για παίκτες κάτω των 19 στο τσου λου είναι εντελώς άκυρο.Σαφώς είναι θετικό αλλά με τίποτα δεν πάει να πει πως η αεκ είναι ομαδάρα και ο οσφπ ομαδίτσα.Εμείς δεν περιμένουμε τα τσικό να παίξουν στο τσουλου.Έχουμε παίκτες για την 1η ομάδα και αυτοί παίζουν.Αν εσύ βολέυεσε με 19χρονους τότε έχει καλώς.Δεν θα πρεπε να απαντάω και θα με πούνε και μαλάκα που κάθομαι και ασχολούμαι έλα όμως που όποτε postάρεις τις αρλούμπες με βρίσκεις πάντα σε κακή διάθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ τέζα, δεν παλεύεσαι με τίποτα... Αν ήμασταν όλοι οι αεκτσήδες σαν εσένα, θα άλλαζα ομάδα, ακόμα και γαύρος θα γινόμουνα... Η επιχειρηματολογία σου είναι αστεία. Μπορείς να πεις πολλά πράγματα για πολλούς τομείς στους οποίους η αεκ υπερτερεί του ολυμπιακού, αλλά εσύ έχεις αραδιάσει ένα σωρό πίπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είστε όλοι ειδικοί σε όλα... παραθέτω το παρακάτω λινκ για τον αγαπητό σκλιπνοτ ή όπως διαολο προφέρετε!!!

http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=63844

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω εσύ να ασχοληθείς και λίγο με την ομαδίτσα σου και να μας αφήσεις εμάς να κάνουμε οτι θέλουμε. Ξέρω οτι τσούζι αρκετά το να χάσετε το πρωτάθλημα απο μια ομάδα που κοστίζει σχεδόν τον μισό ολυμπιακό, αλλά τι να κάνουμε ετσι είναι τα πραγματα.

Πάρτο χαμπάρι ομαδάρα σαν τη δικιά μας δεν θα έχεις ποτέ. Θέλω να σου κάνω μια ερώτηση που θα σου αποδείξω την ανωτερότητά μας... Πόσους ΈΛΛΗΝΕΣ ποδοσφαιριστές ταλέντα έχετε βγάλει απο τις ακαδημίες σας? Πόσα λεφτά χαλάτε στις ακαδημίες? Πόσοι απο αυτούς που θα πείς έχουν παίξει τα περισσότερα παιχνίδια της ομάδας του και πόσοι κατω των 19 έχουν κάνει εμφάνιση στο CL??? Γιαυτό σου λέω γιλαράκι αστο, ποτέ δεν θα είσαστε ανώτεροι της ΑΕΚ με όσα πρωταθληματα και αν πάρετε. Γιατί εμείς αν δεν πάρουμε το πρωτάθλημα θα στηρίξουμε την ομάδα μας τους παίχτες και τον ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ μας (που δεν έχετε δει ποτέ σαν αυτόν στην ομάδα σας), ενώ εσείς άμα το χάσετε θα διώξετε 5 παίχτες τον προπονητή και θα βρίζετε τον πρόεδρο να φύγει... Αυτό υποδηλώνει οτι είστε χαμηλότερου μορφωτικού επιπέδου άτομα!!! Και για να ενημερώσω είμαι 17 και φεύγω για κατάληψη!:-D

 

 

και παμε λιγα ποστ πιο πανω....

 

Φίλε BOUGAS να διαβάζεις αυτά που γράφεις γιατι εκτήθεσε αυτό έχω να σου πω μόνο!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είστε όλοι ειδικοί σε όλα... παραθέτω το παρακάτω λινκ για τον αγαπητό σκλιπνοτ ή όπως διαολο προφέρετε!!!

http://www.sportime.gr/football_inside.asp?article_id=63844

 

Τώρα δηλαδή εσύ τα πιστεύεις αυτά; Η Άρσεναλ κοιτάει προφανώς δεκάδες ποδοσφαιριστές εκ των οποίων θα πάρει τελικά έναν. Αυτό δε σημαίνει τ-ι-π-ο-τ-α.

 

Πέρυσι είχαμε έναν σκάουτερ της Τσέλσι στην Ελλάδα και σε όποιο παιχνίδι πήγαινε αρχίζαν οι φήμες ότι ενδιαφέρεται η Τσέλσι για κάποιους παίχτες. Για τον Φερνάντεζ του ΠΑΟΚ, για τον Γκαλίτσιο της Λάρισας, ότι θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τέζα δηλαδή δεν σε προφταίνω !! Μου παραθέτεις ένα link το οποίο λέει για το ενδιαφέρον της Αρσεναλ για Παπασταθόπουλο.Πέρα από το γεγονός ότι τέτοια ακούμε κάθε μέρα(εφόσον κάθεσαι και πιστεύεις όλα όσα γράφουν πρόβλημα σου)ας υποθέσουμε ότι ισχύει.Εφόσον ισχύει πώς αποδεικνύεται ότι ο οσφπ είναι ομαδίτσα και η αεκ ομαδάρα ? Γιατί αν υποθέσουμε ότι ενδιαφέρεται η άρσεναλ και τον παίρνει τελικά τον παπασταθόπουλο και τι έγινε ? Οκ συμφωνώ,παίρνουν έναν παίκτη της αεκ μικρό. Απόδειξη το θεωρείς αυτό ? Άμα είναι έτσι να πω κι εγώ για τον τουρέ όταν ήρθε στον οσφπ τον μάθανε και πιο πολύ στην Ευρώπη και τώρα κοίτα που παίζει.Να πω και για καστίγιο που μεγάλωσε στον ολυμπιακό ? Δεν κερδίζω τίποτα.Λες για τον BOYGA ότι εκτίθεται ενώ εσύ εκτίθεσαι με κάθε τι που γράφεις και δίνεις τροφή για σχόλια.Δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό ? Δες και τι έγραψε ίδιος αεκτζής...

 

ρε συ τέζα, δεν παλεύεσαι με τίποτα... Αν ήμασταν όλοι οι αεκτσήδες σαν εσένα, θα άλλαζα ομάδα, ακόμα και γαύρος θα γινόμουνα... Η επιχειρηματολογία σου είναι αστεία. Μπορείς να πεις πολλά πράγματα για πολλούς τομείς στους οποίους η αεκ υπερτερεί του ολυμπιακού, αλλά εσύ έχεις αραδιάσει ένα σωρό πίπες...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Πόσους ΈΛΛΗΝΕΣ ποδοσφαιριστές ταλέντα έχετε βγάλει απο τις ακαδημίες σας? Πόσα λεφτά χαλάτε στις ακαδημίες? Πόσοι απο αυτούς που θα πείς έχουν παίξει τα περισσότερα παιχνίδια της ομάδας του και πόσοι κατω των 19 έχουν κάνει εμφάνιση στο CL???
Στον Παπασταθόπουλο αναφέρεσαι; Αυτόν που πήρατε στα 17 του από τον Απόλλωνα Πεταλιδίου;

Για πες κανέναν άλλο από αυτούς που έχουν βγάλει οι περίφημες ακαδημίες της ΑΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΑΤΑΛΗΨΙΑ.

 

Άλλο βγάζω παίκτες από ακαδημίες και άλλο αγοράζω 16χρονους πιτσιρικάδες.Μπορείς να την καταλάβεις αυτή τη μικρή διαφορά?

 

Παπασταθόπουλος-απόλλων Πεταλιδίου,Μπαρμπούδης-Ηλυσιακός,Πλιάτσικας-Χαιδάρι,Τόφας-Παραλίμνι,Χρόνης-πανεπιστήμιο Νέας Υόρκης,Κουτρουμάνος-Παναιτωλικός,Φυσέκης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης,Κονέ-Λάνς.

Μόνο ο Κέντζογλου είναι από τις ακαδημίες της αεκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...