Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Προτεινω η συζητηση περι διαιτησιας να σταματησει εδω περα.Ολοι ειναι ευνοημενοι και ολοι μη ευνοημενοι.Η Αεκ ευνοηθηκε φετος σε καποιες περιπτωσεις αλλα ο λογαριασμος γινεται στο τελος.Αν η ΑΕΚ δεν παρει πρωταθλημα μετα δεν θα θυμαται κανενας τις περιπτωσεις που ευνοηθηκε η ΑΕΚ.Αν ομως το παρει θα λενε οτι το πηρε ευνοημενη απο την διαιτησια .Οπως λενε και για καθε ομαδα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά του μωρέ....σημασία έχει ότι αύριο θα έχουμε 21 βαθμούς και για 7η συνεχή αγωνιστική μηδέν παθητικό :P.

 

Κανένας Μητσοτάκης δεν μπορεί να σταματήσει την φετινή ΑΕΚ. Μάλλον πρέπει να επιστρατεύσετε τα γνωστά σας μέσα (λέγε με διαιτησία) μπας και καταφέρετε κάτι αλλά και πάλι χλωμό το κόβω.

 

[κάφρος mode /on]

 

Πάνε και οι 21 βαθμοί,πάει και το μηδέν παθητικό πάει και το αήττητοι και όλα όσα έλεγες.Για να δούμε τι θα λες τώρα ! :-D

 

[κάφρος mode /off]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ,περυσι και προπερσι που η Αεκ κερδισε ενα σωρο παιχνιδια στο 90+++ ,τοτε ολα ηταν φυσιολογικα;;

Και μη ξεχνατε ο Ηρακλης δεν ειναι καμμια ομαδουλα...

Παοκ και Ηρακλη τους εχουν ξεγραμμενους αλλα ακομα και σε τετοια χαλια ειναι ομαδες ικανες για ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν κάτσετε και δείτε τις φάσεις το βράδυ θα πάθετε πλάκα. Εγώ προσωπικά δεν έχω δει ποτέ άλλοτε τόση γκαντεμιά συσσωρευμένη σε μια ομάδα για 90 λεπτά μιλάμε απίστευτο.

 

Slipknot λέω να ξαναδείς την βαθμολογία και να δεις ποιος εξακολουθεί να είναι πρώτος όπως επίσης να πεις στο πρόεδρο σου να χαρτζηλικώσει τον διαιτητή που έκανε άριστα την δουλειά του χτες. Την τρίτη θα postάρω και γω μητσοτάκη στο topic του Ολυμπιακού, αρχίζω και πιστεύω σε αυτά μετά το σημερινό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως επίσης να πεις στο πρόεδρο σου να χαρτζηλικώσει τον διαιτητή που έκανε άριστα την δουλειά του χτες.

 

 

 

Nα γκρινιάζεις για κάποια φάση εξώφθαλμη να το καταλάβω, να ουρλιάζεις για ενα offside το οποίο παίχτηκε σε δέκα εκατοστα, εντάξει, οτι να'ναι.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[κάφρος mode /on]

 

Πάνε και οι 21 βαθμοί,πάει και το μηδέν παθητικό πάει και το αήττητοι και όλα όσα έλεγες.Για να δούμε τι θα λες τώρα ! :-D

 

[κάφρος mode /off]

 

Αν θυμάμαι καλά είσαι γάβρος. Πριν λίγο καιρό θυμάσαι που με κορόιδευες που χαρίκαμε και χειροκροτούσαμε εμείς οι αεκτζήδες την ομάδα μας μετά την ήττα απο την Σεβίλλη. Τώρα με την Ρεάλ τί έχεις να πείς??? Επίσης θέλω να σου υπενθιμήσω οτι ακόμα πίσω είσαι και οτι σε περιμένουν εκπλήξεις... Και όταν θα ξέρεις οτι το έχεις χάσει το πρωτάθλημα ξέρεις ποια θα είναι η δικαιολογία σου? Οτι πηγαίνατε να κάνετε καλή πορεία στην Ευρώπη και βαρεθήκατε τα πρωταθλήματα!

Κορόιδα θέλατε και Χ στο Μπερναμπέου!

 

ΑΕΚ δεν ξεχνώ!!! ΑΕΚ - REAL 3-3

REAL - AEK 2-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τρίτη θα postάρω και γω μητσοτάκη στο topic του Ολυμπιακού, αρχίζω και πιστεύω σε αυτά μετά το σημερινό....

 

Ας μην πεσουμε στο επιπεδο των καφρων(Αναφερομαι σε ολους τους καφρους ανεξαρτητως οπαδικης προτιμησης.Εγω την Τριτη θα υποστηριζω τον Ολυμπιακο.Οχι σαν μερικους ανεγκεφαλους .

 

Και όταν θα ξέρεις οτι το έχεις χάσει το πρωτάθλημα ξέρεις ποια θα είναι η δικαιολογία σου? Οτι πηγαίνατε να κάνετε καλή πορεία στην Ευρώπη και βαρεθήκατε τα πρωταθλήματα!

 

Μμμ.στο μυαλο μου ησουνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα γκρινιάζεις για κάποια φάση εξώφθαλμη να το καταλάβω, να ουρλιάζεις για ενα offside το οποίο παίχτηκε σε δέκα εκατοστα, εντάξει, οτι να'ναι.:lol:

 

2 offside μισό γκολ....Και δεν ξεγράφω φυσικά τα χρόνια που έχουν περάσει εν μια νυκτί. 10 χρόνια μέσα στην βρωμιά και στην ανυποληψία δεν είναι λίγα και φυσικά δεν ξεχνιούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά είσαι γάβρος. Πριν λίγο καιρό θυμάσαι που με κορόιδευες που χαρίκαμε και χειροκροτούσαμε εμείς οι αεκτζήδες την ομάδα μας μετά την ήττα απο την Σεβίλλη. Τώρα με την Ρεάλ τί έχεις να πείς??? Επίσης θέλω να σου υπενθιμήσω οτι ακόμα πίσω είσαι και οτι σε περιμένουν εκπλήξεις... Και όταν θα ξέρεις οτι το έχεις χάσει το πρωτάθλημα ξέρεις ποια θα είναι η δικαιολογία σου? Οτι πηγαίνατε να κάνετε καλή πορεία στην Ευρώπη και βαρεθήκατε τα πρωταθλήματα!

Κορόιδα θέλατε και Χ στο Μπερναμπέου!

 

ΑΕΚ δεν ξεχνώ!!! ΑΕΚ - REAL 3-3

REAL - AEK 2-2

 

1)φαγαμε 4 απο την ρεαλ,και οχι απο την ασυμαντη σεβιλη. (ασυμαντη βεβαια,μπροστα στην ρεαλ).

2)παιζαμε εκτος.αν φαμε 4 στην εδρα μας,τοτε να μιλησεις.

3)οταν λες εκπληξεις? θα παρετε 10 στα 11?

4)το οτι βαρεθηκαμε τα πρωταθληματα,δεν ειναι δικαιολογια,αλλα αληθεια.και εσυ στην θεση μας,το ιδιο θα ελεγες.

5)ναι,φερατε 2-2 αλλα σε εντελος αδιαφορο παιχνιδι.ενω με μας η ρεαλ,αν εχανε,ητανε με το 1 ποδι εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην πεσουμε στο επιπεδο των καφρων(Αναφερομαι σε ολους τους καφρους ανεξαρτητως οπαδικης προτιμησης.Εγω την Τριτη θα υποστηριζω τον Ολυμπιακο.Οχι σαν μερικους ανεγκεφαλους .

 

Αδιάφορο μου περνάει το ματς, να τους υποστηρίξω δεν παίζει. Απλά εύχομαι να επαναληφθούν τα προ δεκαπενθημέρου γεγονότα για να σκάσω στα γέλια με αυτά που γράφουν και λένε :P. Και εύχομαι ο πρωταθλητής να βγάλει αναλόγου περιεχομένου εξώφυλλο την επομένη του αγώνα ώστε να πέσει η ανάλογη επεξεργασία στο photoshop και να ευθυμήσουμε όλοι μαζί παρέα στις γνωστές κιτρινόμαυρες σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)φαγαμε 4 απο την ρεαλ,και οχι απο την ασυμαντη σεβιλη. (ασυμαντη βεβαια,μπροστα στην ρεαλ).

2)παιζαμε εκτος.αν φαμε 4 στην εδρα μας,τοτε να μιλησεις.

3)οταν λες εκπληξεις? θα παρετε 10 στα 11?

4)το οτι βαρεθηκαμε τα πρωταθληματα,δεν ειναι δικαιολογια,αλλα αληθεια.και εσυ στην θεση μας,το ιδιο θα ελεγες.

5)ναι,φερατε 2-2 αλλα σε εντελος αδιαφορο παιχνιδι.ενω με μας η ρεαλ,αν εχανε,ητανε με το 1 ποδι εξω.

 

Ασήμαντη η φετινή Σεβίλλη που έχει μέχρι στιγμής κερδίσει 3 φορές την Ρεάλ σε ισάριθμα παιχνίδια μέσα έξω? Ok δεν συνεχίζω δεν υπάρχει λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε BOUGAS να διαβάζεις αυτά που γράφεις γιατι εκτήθεσε αυτό έχω να σου πω μόνο! Και έχω να σου πω οτι ειδικά στο εκτός αγώνα η ρεαλ είχε σκυλιάσει και μόλις βγήκε ο Ντέμης και οι άλλοι τα έχασαν γιατί δεν περίμεναν να τους παίζουν οι αναπληρωματικοί! Και επίσης οτι βαρέθηκες τα πρωταθλήματα υποδηλώνει οτι είσαι άμπαλος! γιατι ποιος είναι αυτό που θέλει η ομάδα του να χάνει? Τεσπα πιστεύω μαζι σου άκρη δεν θα βρώ και γενικά με τα γαβρακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slipknot λέω να ξαναδείς την βαθμολογία και να δεις ποιος εξακολουθεί να είναι πρώτος όπως επίσης να πεις στο πρόεδρο σου να χαρτζηλικώσει τον διαιτητή που έκανε άριστα την δουλειά του χτες.

 

Chill βλέπω την βαθμολογία και είσαι πρώτος,-2 ο παο και -3 ολυμπιακός και επόμενη αγωνιστική παίζεις με παο.Εγώ σου λέω να προσέχεις.3 βαθμοί διαφορά,μια ήττα να κάνεις πάει.Όσο για το χαρτζιλίκωμα δεν θα πω πολλά γιατί όπως είπα πριν πάλι για διαιτησία λες και έτσι θα συνεχίσεις.Στο ματς με τη Λάρισα 2 οφ σαιντ της Λάρισας δεν ήταν,πέρα από το πέναλτι.Αυτό δεν είναι αλλοίωση αποτελέσματος ? Αφού όμως είναι αεκ είναι όλα καλά.Αν γινόταν με τον ολυμπιακό τότε θα μίλαγες.Επίσης όταν ο ολυμπιακός ήτανε μπροστά με πιο πολλούς βαθμούς και λέγανε τα ίδια(κοίτα βαθμολογία κλπ) εσείς αντιδρούσατε.Το θέμα είναι ότι όλα όσα έλεγες πανυγηρικά τις προηγούμενες μέρες πάνε,έπεσες έξω..

 

Αν θυμάμαι καλά είσαι γάβρος. Πριν λίγο καιρό θυμάσαι που με κορόιδευες που χαρίκαμε και χειροκροτούσαμε εμείς οι αεκτζήδες την ομάδα μας μετά την ήττα απο την Σεβίλλη. Τώρα με την Ρεάλ τί έχεις να πείς??? Επίσης θέλω να σου υπενθιμήσω οτι ακόμα πίσω είσαι και οτι σε περιμένουν εκπλήξεις... Και όταν θα ξέρεις οτι το έχεις χάσει το πρωτάθλημα ξέρεις ποια θα είναι η δικαιολογία σου? Οτι πηγαίνατε να κάνετε καλή πορεία στην Ευρώπη και βαρεθήκατε τα πρωταθλήματα!

Κορόιδα θέλατε και Χ στο Μπερναμπέου!

 

Teza σου απαντάω μόνο και μόνο για να δείξω ότι λες ότι σου ρθει στο κεφάλι(θα το δείξω και παρακάτω).Δεν θυμάσαι καλά.Ολυμπιακός είμαι.Σε κορόιδεψα ? Επειδή δεν θυμάμαι(πραγματικά δεν θυμάμαι,δεν είναι δικαιολογία) παρακαλώ να μου δείξεις post που φαίνεται να κοροϊδεύω.Όταν μου δείξεις τα ξαναλέμε(δεν ειρωνεύομαι).Με τι Ρεάλ έχω να πώ πώς χειροκρότησα και είπα μπράβο όπως και οι περισσότεροι επειδή παίξαμε παλικαρίσια και ευχαριστήθηκα παιχνίδι.Επίσης μη ξεχνάς τι έχουμε ακούσει εμείς οι ολυμπιακοί και τι καζούρα έχουμε ανεχτεί τόσα χρόνια για τις ευρωπαϊκές εμφανίσεις μας.Το -3 είναι πίσω αλλά όχι και τοοοοοοσο πίσω όσο θέλετε να παρουσιάζετε.Σου υπενθυμίζω πώς δεν είμαστε ούτε στα μισά και την επόμενη έχεις ντέρμπυ.Για το αν με περιμένουν εκπλήξεις άσε με να το διαπιστώσω μόνος γιατί ίσως τελικά εσένα περιμένουν εκπλήξεις(όπως η σημερινή) και όχι εμένα.Επίσης δεν με ξέρεις προσωπικά γι αυτό άσε τις προβλέψεις σου για όταν χάσω το πρωτάθλημα(και αν το χάσω) γιατί δεν πρόκειται να πω κάτι τέτοιο.Κορόιδα δεν νομίζω να είμαστε.Όλοι ξέραμε που παίζουμε και με ποια ομάδα.Σύμφωνα με την εικόνα του παιχνιδιού το Χ το αξίζαμε.

 

Αααα και απ' ότι θυμάμαι έχουμε φέρει κι εμείς κάτι προπολεμικές ισοπαλίες με ρεάλ αλλά δεν τις γράφουμε συνέχεια σαν μερικούς μερικούς.

 

 

Φίλε BOUGAS να διαβάζεις αυτά που γράφεις γιατι εκτήθεσε αυτό έχω να σου πω μόνο! Και έχω να σου πω οτι ειδικά στο εκτός αγώνα η ρεαλ είχε σκυλιάσει και μόλις βγήκε ο Ντέμης και οι άλλοι τα έχασαν γιατί δεν περίμεναν να τους παίζουν οι αναπληρωματικοί! Και επίσης οτι βαρέθηκες τα πρωταθλήματα υποδηλώνει οτι είσαι άμπαλος! γιατι ποιος είναι αυτό που θέλει η ομάδα του να χάνει? Τεσπα πιστεύω μαζι σου άκρη δεν θα βρώ και γενικά με τα γαβρακια...

 

Ντοκουμέντα από post του Teza :

 

Καλα ε πρεπει να είσαι μεγάλο μυαλό. Πώς κατάφερες να το σκεφτείς αυτο? Πσσσσ...

Να ξέρεις οτι εμείς θα είμαστε πάντα ΑΕΚ ΠΟΤΕ δεν θα βρίσουμε την ομάδα μας. (παίκτες, πρόεδροι, προπονητές) εξερούνται. Κατάλαβες μαγκάκο? γιατι ΑΕΚ είναι ιδέα.

Ε΅πίσης έχω να σου πώ οτι οι οπαδοί της ΑΕΚ έχουν πολύ μεγαλύτερη νοημοσύνη απο τους άλλουσ και δεν πήγαμε στο μάτς με τη Σεβίλλη με σκοπό να νικήσουμε αλλα ξέραμε οτι θα χάσουμε και χάσαμε με ψηλά το κεφάλι. Άλλοι είναι τα *ουτανάκια στην Ευρώπη!!! ΤΕΛΟΣ

 

ΑΕΚ σάγαπώ ποτέ μου δεν ξεχνω.... ΑΕΚ - Real Madrid 3-3

Real Madrid - AEK 2-2

AEK - Milan 1-0

 

Είπα οτι προεδροι παικτες και προπονητες εξαιρουνται δηλαδη κι εγω εβριζα και βριζω παιχτες κλπ. Οσον αφορά την νοημοσύνη συμφωνό αλλα πιστεύω οτι η ΑΕΚ έχει τους ποιο λογικούς οπαδούς. Οι Φανατικοί εξαιρουνται. Για την Ευρώπη ά'στο γιατί δεν θελω να αρχίσω.

 

ΤΕΛΟΣ!!!

 

Φίλε ενα θα σου πω και το κόβω γιατί φαίνεται πως δεν καταλαβαίνεις...

 

Ο μαγικός αριθμός των 25.000+ διαρκείας σου λέει κατι? Όταν εσείς πέρσι στο ΟΑΚΑ είχατε με το ζόρι 7.000? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!! Πρωτάθλημα στην ΑΕΚΑΡΑ

 

 

Εστω αυτοί πάνε στο γήπεδο και βρίσκουν εισητήριο όποτε θέλουν! Σκέψου τώρα με Μουρίνιο και Ροναλντίνιο πώς θα βρείς εισητήριο? χαχααχα ΚΟΡΟΪΔΑ!

 

 

Ρε μεγάλε λες ότι δεν βγάζεις νόημα με τα γαβράκια...όλοι οι άλλοι όμως βγάζουν νόημα με αυτά που λες ? Μην πίνεις όταν postάρεις(αν και δεν νομίζω να πίνεις για 10χρονο σε κόβω)

 

Αυταααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασήμαντη η φετινή Σεβίλλη που έχει μέχρι στιγμής κερδίσει 3 φορές την Ρεάλ σε ισάριθμα παιχνίδια μέσα έξω?

 

δεν μου λεει κατι.και ο παναθηναικος στην κερκυρα,εχει 3χ3. τι παει να πει αυτο?

να στο πω αλλιως.ειναι το ιδιο να χανεις 1-4 απο την σεβιλλη (με πρωτη ταχυτητα απο το 60 και μετα οι ισπανοι),και το ιδιο να χανεις 4-2 απο τη ρεαλ?

 

Ok δεν συνεχίζω δεν υπάρχει λόγος.

ο λογος? επειδη δεν συμφωνουμε σε ολα? πραξε οπως νομιζεις φιλε.

 

 

Φίλε BOUGAS να διαβάζεις αυτά που γράφεις γιατι εκτήθεσε αυτό έχω να σου πω μόνο!

το ξερω.και σε ευχαριστω παρα πολυ που σκεφτεσαι το καλο μου!

 

Και επίσης οτι βαρέθηκες τα πρωταθλήματα υποδηλώνει οτι είσαι άμπαλος!

ψεματα.παιζω μπαλα απο 10 χρονων,και μαλιστα εχω και καλη τριμπλα.αρα δεν ειμαι αμπαλος οπως λες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...