Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1980 τον έβαλες μια φορά και παρά την καλή μας εμφάνιση χάσαμε.Αλλά και πάλι ο κόμης είναι εγγύηση αν θες να ευχηθείς σε κάποιον...''καλή τύχη''

 

Offtopic : 1980 μιας και εσύ άρχισες αυτή τη τρέλα με τους Μητσοτάκηδες να σου θυμίσω την απάντηση μου μιας και αύριο παίζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κανένας Μητσοτάκης δεν μπορεί να σταματήσει την φετινή ΑΕΚ. Μάλλον πρέπει να επιστρατεύσετε τα γνωστά σας μέσα (λέγε με διαιτησία) μπας και καταφέρετε κάτι αλλά και πάλι χλωμό το κόβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας Μητσοτάκης δεν μπορεί να σταματήσει την φετινή ΑΕΚ. Μάλλον πρέπει να επιστρατεύσετε τα γνωστά σας μέσα (λέγε με διαιτησία) μπας και καταφέρετε κάτι αλλά και πάλι χλωμό το κόβω.

 

Αυτή την καραμέλα πρέπει να την σταματήσεις ειδικά εσύ που φέτος η αεκ έχει φάει πολύ σπρώξιμο από διαιτητές.Δεν νομίζω να σε συμφέρει να μιλάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμμμμ ένα πέναλτι δεν πήρε η Λάρισα σε αγώνα που η ΑΕΚ ήδη αγωνιζόταν με δέκα παίκτες....Τρομερό σπρώξιμο. Και στο κάτω κάτω ποιοι μιλάνε για διατησία? ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ? Θα πέσει φωτιά να σας κάψει ρεεεεεεεεεεεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εντάξει.Μια πλάκα κάνεις με μια photo και πετάγεται ο άλλος κατευθείαν με ''τα γνωστά σας μέσα (λέγε με διαιτησία)'' κλπ.Δεν έχεις βαρεθεί να το λες ? Επίσης η ευκολία με την οποία αλλάζουν οι ακετζίδες άποψη για την διαιτησία είναι γνωστή.Θυμάμαι χαρακτηριστικά πριν από 2 χρόνια περίπου παίζατε με παο και είχε γίνει κάτι με ένα πέναλτι...μου φαίνεται,τέλος πάντων και νίκησε ο παο και σας πήρε τη θέση για το champions league.Με λίγα λόγια σας αδικήσανε αλλά απ' όσο θυμάμαι κανένας δεν είχε διαμαρτυρηθεί.Τουμπεκί όλοι.Έχω κι άλλα παραδείγματα να σου δώσω από γνωστούς αλλά δεν έχει νόημα.Πάλι τα ίδια θα λες για διαιτησία.Θέλω να δω αν χάσετε σε κάποιον αγώνα(που τους έχεις όλους σίγουρους τρομάρα σου) τι θα λέτε.Μόνο αυτό να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμμμμ ένα πέναλτι δεν πήρε η Λάρισα σε αγώνα που η ΑΕΚ ήδη αγωνιζόταν με δέκα παίκτες....Τρομερό σπρώξιμο. Και στο κάτω κάτω ποιοι μιλάνε για διατησία? ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ? Θα πέσει φωτιά να σας κάψει ρεεεεεεεεεεεεε.

 

Xμμμμμ ένα ανάποδο οφσάιντ υπέρ του Ολυμπιακού πριν από 2 χρόνια είστε σε θέση να το θυμάστε.

 

Τα γκόλ οφσάιντ του Μπλάκνο σε Βέροια και Λειβαδειά που έγιναν πριν μερικές εβδομάδες τα έχετε ήδη ξεχάσει.Όπως έχετε ξεχάσει οτι το πέναλτι της Λάρισας ήταν και αποβολή και θα παίζατε 30 λεπτά με 9 παίκτες.Αυτό θα πεί επιλεκτική μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαρεθει, καθε χρονο τα ιδια σκατα...

 

ο ενας κατηγορει τον αλλο για ευνοιες.

 

Ολοι ευννοουνται και ολοι αδικουνται.

Στο τελος γινετε το ταμειο, και εκει θα δουμε ποιος θα σπρωχτει και ποιος θα αδικηθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι N1ghtW0lf στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι αλλιώς τα πράματα.Ο άλλος όπου βρεθεί και όπου σταθεί μιλάει για διαιτησία και για ''τα γνωστά σας μέσα'' κλπ.Και μια πλάκα να κάνεις αυτός εκεί αρχίζει τα δικά του.Είναι μετά να μην κατηγορείς από τη στιγμή που τα δικά του δεν τα βλέπει και λέει για τους άλλους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ειχε πει οτι θα κανουμε το 7 στα 7....

Φιλε εγω ποτε δεν θα το ελεγα αυτο...ειμαι παντα επιφυλακτικος..ακομα και με την χειροτερη ομαδα αν παιζεις..να εχεις λιγο μετριοφροσινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας Μητσοτάκης δεν μπορεί να σταματήσει την φετινή ΑΕΚ. Μάλλον πρέπει να επιστρατεύσετε τα γνωστά σας μέσα (λέγε με διαιτησία) μπας και καταφέρετε κάτι αλλά και πάλι χλωμό το κόβω.

 

κατι ελεγες για τον μητσοτακη. αχχχχχαχαχαχχα.δεν γινονται αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...