Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρυσι στον αγώνα Ολυμπιακός-αεκ στο Καραισκάκη η ομάδα σου έπαιξε για πάνω από 1 ημίχρονο με παίκτη παραπάνω.Και όμως τότε κανείς σας δεν στάθηκε στην αριθμητική υπεροχή αλλά είχατε ξεσηκώσει τον κόσμο για 2 οφσάιντ.

Γιατί να μην μιλάει τώρα η λάρισα που έπρεπε να της δοθεί πέναλτι και να αποβληθεί και αυτός που έκανε το πεναλτι?

 

Το πεναλτι υπέρ της αεκ πού εγινε?Στην κεφαλιά που η μπάλα βρήκε στο χέρι του Βενετίδη στο 1 μέτρο απόσταση?

 

Για θύμισε μου ποιος παίκτης της ΑΕΚ έπρεπε να αποβληθεί στο συγκεκριμένο ματς?

 

Μιλάνε όλοι μιλάνε και οι άρχοντες της απάτης εδώ και μια 10ετία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Για θύμισε μου ποιος παίκτης της ΑΕΚ έπρεπε να αποβληθεί στο συγκεκριμένο ματς?

 

Μιλάνε όλοι μιλάνε και οι άρχοντες της απάτης εδώ και μια 10ετία....

 

Μήπως,λέω μήπως,ο παίκτης που ανατράπηκε ήταν φάτσα με το τέρμα και εξουδετερωμένους τον αμυντικό και τον τερματοφύλακα?

Μήπως αυτό σημαίνει "προφανής θέση για γκόλ"?

Μήπως αυτός που τον ανέτρεψε έπρεπε να πάρει κόκκινη κάρτα?

 

Όσο για "τους άρχοντες της απάτης" μη με αναγκάσεις να σου ξαναθυμίσω την προπέδια του 3.

Και επίσης μην αρχίζεις από τώρα το παραμύθι της αδικημένης και κατατρεγμένης αεκ.Όταν θα αρχίσετε να παίζεται με τις καλές ομάδες,όταν μέσα σε 1,5 μήνα θα παίξετε Ξάνθη,Χαριλάου,Λεοφώρο,Καραισκάκη,όταν θα αρχίσετε να χάνεται βαθμούς,τότε να το ξαναθυμηθείς το ωραίο αυτό παραμυθάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα που μου ήρθε στο μυαλό....το φαινόμενο με το ΟΑΚΑ....γεμάτο νερά...δεν ήταν η πρώτη φορά που το είδαμε....

βέβαια....τότε ήταν λίγο διαφορετικά τα πράγματα...αλλά για να λέμε την αλήθεια....έχει ξαναγίνει....άρα τσάμπα φωνάζουν οι δημοσιογράφοι....:-D

 

ΟΑΚΑ 2004

post-59454-129062954177_thumb.jpg

 

 

ΟΑΚΑ 2007

 

post-59454-129062954187_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλέξαμε τα ματς.... Νόμιζα ότι έλεγες ότι έπρεπε παίκτης της ΑΕΚ να αποβληθεί στο περσινό μεταξύ μας αγώνα. Για το ματς του Σαββάτου πέναλτι και κόκκινη κάρτα δεν χωρεί αμφιβολία.

 

Και τον κύκλο να μου τετραγωνίσεις πάλι άρχοντες της απάτης θα είστε, δεν γίνεται να αλλάξει αυτό. Τώρα αν εσύ αρέσκεσαι να πανηγυρίζεις τα πέτσινα πρωταθλήματα δικαίωμα σου, όπως δικαίωμα μου να γελώ με τους πτωχούς τω πνεύματι ολυμπιακάρες που νομίζουν ότι πορεύονται με το σταυρό στο χέρι.

 

Ξάνθη/Χαριλάου/Λεωφόρο θα περάσω πανηγυρικά. Για το τι θα γίνει στο λυόμενο δεν ξέρω, κατέβα μόνο με ....11 στον αγωνιστικό χώρο για να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τον κύκλο να μου τετραγωνίσεις πάλι άρχοντες της απάτης θα είστε, δεν γίνεται να αλλάξει αυτό. Τώρα αν εσύ αρέσκεσαι να πανηγυρίζεις τα πέτσινα πρωταθλήματα δικαίωμα σου, όπως δικαίωμα μου να γελώ με τους πτωχούς τω πνεύματι ολυμπιακάρες που νομίζουν ότι πορεύονται με το σταυρό στο χέρι.

 

Ξάνθη/Χαριλάου/Λεωφόρο θα περάσω πανηγυρικά. Για το τι θα γίνει στο λυόμενο δεν ξέρω, κατέβα μόνο με ....11 στον αγωνιστικό χώρο για να δούμε....

 

Ποτέ δεν είπα και φυσικά δεν πιστεύω οτι ο Ολυμπιακός πορεύεται με το σταυρό στο χέρι.Άπό το 1987 μέχρι και το 1996 που,εξαιτίας της διοικητικής του ανυπαρξίας,πορευόταν με το σταυρό στο χέρι είδαμε την κατάντια της ομάδας.Ο τροχός όμως εδώ και 11 χρόνια έχει γυρίσει.Τώρα πλέον η ομάδα προστατεύεται και δεν είναι έρμαιο του κάθε βαρδιννογιάννη και μελισσανίδη.

Αυτό δεν σημαίνει όμως οτι και τα 10 πρωταθλήματα είναι πέτσινα,έλεος δηλαδή.

 

Εμένα είναι χαρά μου να βρίσκοντε ακόμα φίλαθλοι του παο και της αεκ που να πιστεύουν στο παραμύθι με τον κακό δράκο της διαιτησίας.Γιατί ποτέ δεν θα δούνε τα πραγματικά προβλήματα που έχουν οι ομάδες τους απαιτώντας από τις διοικήσεις τους να τα αλλάξουν.Και όσο τα πραγματικά προβλήματα θα συνεχίσουν να υπάρχουν σε εσάς τόσο θα παίρνει ο Ολυμπιακός το πρωτάθλημα.

 

Υπερβολικά αισιόδοξος είσαι όταν μου λές οτι θα περάσεις πανηγυρικά από ξάνθη,χαριλαόυ,λεοφώρο από τη στιγμή μάλιστα που η ομάδα σου δεν παίζει μπαλα της προκοπής και κερδίζει με το ζόρι.Τα μυαλά σας έχουν πάρει πολύ αέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος που ειπε ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδιζουν και ολοι οι αλλοι να πανε να γαμηθουν παντως δεν νομιζω να εχει φτερα και φλογερη ανασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος που ειπε ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδιζουν και ολοι οι αλλοι να πανε να γαμηθουν παντως δεν νομιζω να εχει φτερα και φλογερη ανασα.

 

Κατά καιρούς είχουν ειπωθεί πολλά,πάρα πολλά.Ο καθένας αξιολογεί ως αξιόπιστο αυτό που τον συμφέρει.Αποδείξεις υπάρχουν?

Εσένα σε συμφέρει να θυμάσαι,να πιστεύεις και να θεωρείς ως αξιόπιστο ντοκουμέντο αυτή τη κασσέτα.Κάτι που φαντάζομαι οτι δεν ισχύει για άλλες μαρτυρίες,που δεν γίνοντε με υποκλοπές αλλά με συνεντεύξεις,έτσι?

 

Τα καλά και συμφέροντα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάνε όλοι μιλάει και το άρθρο 44....

 

Η ΑΕΚ εκμεταλλεύτηκε προϋπάρχουσα νομοθεσία του ελληνικού κράτους και σώθηκε. Για την ομάδας σας ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΚΕ νόμος για να σωθεί.

 

 

@ άρρωστος: Προστατεύεται το λες εσύ, στήνω το πρωτάθλημα λέω εγώ. Το ίδιο λέμε με διαφορετικά λόγια. Και φυσικά δεν αντιλέγω πως τα περισσότερα χρόνια από τα δέκα ο Ολυμπιακός είχε την καλύτερη ομάδα αλλά η κατάφωρη εύνοια που δέχτηκε αδίκησε πρώτα αυτόν μιας και στην συνειδήσεις όλων καθιερώθηκε ως ανέντιμη ομάδα και μετά όλους τους άλλους.

 

Η Ξάνθη δεν υπάρχει, τις ομάδες του Μπάγεβιτς συνηθίζω να τις κάνω γιογιό, ο Παναθηναϊκός με τα μέχρι στιγμής δεδομένα δεν με φοβίζει γιατί λοιπόν να μην είμαι υπεραισιόδοξος? Εσείς έχετε ήδη αρχίσει να μιλάτε για "Σχέδιο Λεμονή κατά Ριβάλντο" μάλλον για να προετοιμάσετε τον κόσμο σας ενόψει της καταιγίδας του Δεκέμρβη. 11 αγωνιστική θα έχω 33 βαθμούς γι' αυτό είμαι σίγουρος. Το αν θα έχω 36 την δωδέκατη, από εσάς εξαρτάται και δεν εννοώ βεβαίως αν θα παίξετε καλύτερα από εμάς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΕΚ εκμεταλλεύτηκε προϋπάρχουσα νομοθεσία του ελληνικού κράτους και σώθηκε. Για την ομάδας σας ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΚΕ νόμος για να σωθεί.

 

 

@ άρρωστος: Προστατεύεται το λες εσύ, στήνω το πρωτάθλημα λέω εγώ. Το ίδιο λέμε με διαφορετικά λόγια. Και φυσικά δεν αντιλέγω πως τα περισσότερα χρόνια από τα δέκα ο Ολυμπιακός είχε την καλύτερη ομάδα αλλά η κατάφωρη εύνοια που δέχτηκε αδίκησε πρώτα αυτόν μιας και στην συνειδήσεις όλων καθιερώθηκε ως ανέντιμη ομάδα και μετά όλους τους άλλους.

 

Η Ξάνθη δεν υπάρχει, τις ομάδες του Μπάγεβιτς συνηθίζω να τις κάνω γιογιό, ο Παναθηναϊκός με τα μέχρι στιγμής δεδομένα δεν με φοβίζει γιατί λοιπόν να μην είμαι υπεραισιόδοξος? Εσείς έχετε ήδη αρχίσει να μιλάτε για "Σχέδιο Λεμονή κατά Ριβάλντο" μάλλον για να προετοιμάσετε τον κόσμο σας ενόψει της καταιγίδας του Δεκέμρβη. 11 αγωνιστική θα έχω 33 βαθμούς γι' αυτό είμαι σίγουρος. Το αν θα έχω 36 την δωδέκατη, από εσάς εξαρτάται και δεν εννοώ βεβαίως αν θα παίξετε καλύτερα από εμάς....

 

Ξέχασες να πεις πώς θα πάρεις το πρωτάθλημα αήττητος όπως και το κύπελλο και θα πάρεις και uefa !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προστατεύεται το λες εσύ, στήνω το πρωτάθλημα λέω εγώ. Το ίδιο λέμε με διαφορετικά λόγια. Και φυσικά δεν αντιλέγω πως τα περισσότερα χρόνια από τα δέκα ο Ολυμπιακός είχε την καλύτερη ομάδα αλλά η κατάφωρη εύνοια που δέχτηκε αδίκησε πρώτα αυτόν μιας και στην συνειδήσεις όλων καθιερώθηκε ως ανέντιμη ομάδα και μετά όλους τους άλλους.

 

Προφανώς αγνοείς την έννοια της λέξης στήνω,αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω αυτά που γράφεις.Τι σχέση έχει το προστατεύω με το στήνω μόνο εσύ ξέρεις....

Επίσης δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται να παραδέχεσαι οτι μια ομάδα είναι όντως καλύτερη αλλά ταυτόχρονα έφτασε στις επιτυχίες της με ανέντιμο τρόπο.

Στην τελική όμως εσύ ως αεκτζής πρέπει να βρείς κάτι για να μειώσεις την επιτυχία του Ολυμπιακού,λογικό είναι.

 

Η Ξάνθη δεν υπάρχει, τις ομάδες του Μπάγεβιτς συνηθίζω να τις κάνω γιογιό, ο Παναθηναϊκός με τα μέχρι στιγμής δεδομένα δεν με φοβίζει γιατί λοιπόν να μην είμαι υπεραισιόδοξος? Εσείς έχετε ήδη αρχίσει να μιλάτε για "Σχέδιο Λεμονή κατά Ριβάλντο" μάλλον για να προετοιμάσετε τον κόσμο σας ενόψει της καταιγίδας του Δεκέμρβη. 11 αγωνιστική θα έχω 33 βαθμούς γι' αυτό είμαι σίγουρος. Το αν θα έχω 36 την δωδέκατη, από εσάς εξαρτάται και δεν εννοώ βεβαίως αν θα παίξετε καλύτερα από εμάς....

 

Η 14χρονη στέρηση σας έχει κάνει να πετάτε στα σύννεφα.

Δυστυχώς μόλις κατάλαβα οτι διαβάζεις πολύ σκορ και δικέφαλο όπότε περιττεύει να συνεχίσουμε την κουβεντούλα.

 

Πάω να αγοράσω τα αδιάβροχα για την καταιγίδα που με περιμένει την 12η αγωνιστική.

 

Άτιμη στέρηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά εννοώ ότι ο Ολυμπιακός ακόμα και σε ημέρα που μπορεί όλοι να ξυνόντουσαν και να τρώγανε το ένα μπαλάκι μετά το άλλο το έπαιρναν χάρη στη διαιτησία. Αντιθέτως οι κύριοι μνηστήρες του τίτλου δέχονταν σφαγές την μια μετά την άλλη. Θυμήσου απλώς το τι σφαγές έφαγε η ΑΕΚ μετά το 0-1 στο ΟΑΚΑ πάνω που ήταν φορτσάτη και έπαιζε μπαλάρα....Αυτό το πρωτάθλημα το έκλεψες.

 

Ένωση διαβάζω :P. Πάρε αδιάβροχο και ζήτα και λίγο βαζελίνη από κανά γνωστό σου παναθηναϊκό. Τον Δεκέμβρη θα σου χρειαστεί.... xD.Κυριακή κοντή γιορτή σε ενάμιση μήνα καλά να είμαστε, θα δούμε ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει η ομάδα έχει πολλές ελλείψεις αλλά δεν είναι εμφάνιση αυτή. Παντελώς ασύνδετη στις γραμμές, καμία πρωτοβουλία της προκοπής, σκέτη απογοήτευση. Ο Μπλάνκο πήρε μια μπαλιά σε 45 λεπτά....δουλειά δεν γίνεται έτσι....να μην μιλήσω δε για την μέχρι ώρας εμφάνιση Μανού, Μπούρμπου και Σέζαρ.... Αν δεν πέσει κατσάδιασμα στα αποδυτήρια για να συνέλθουν όχι γκολ δεν θα βάλουμε αλλά θα φάμε και άλλο.... Αν σε περίπτωση ήττας (μακριά από μας) ακούσω κανένα Φερέρ να αναφέρεται σε πλαστικό χορτάρι και κρύο θα τον πάρει ο διάολος.... Με την Ορκσμποργκ παίζετε ρεεεεεεε όχι με τη Μίλαν, ΕΛΕΟΣ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...