Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα η Eλφσμποργκ είναι επιπέδου Χερενφέιν/Μόλντε/Μακάμπι/κλπ/κλπ άρα καλά το είπε ο Φερέρ. Είναι όμιλος εφάμιλλος με αυτούς του CL, μόνο που τις Πέμπτες δεν θα γελάει όλο το σύμπαν μαζί μας σαν κάποιους άλλους ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σπουδαίος όμιλος μας έκατσε.γκαντέμιδες.μεχρι και γήπεδο με πλαστικό, μέσα με τις καλές για να χάσουμε την ελπίδα να κερδίσουμε τις μικρούλες.

 

αντε στην υγεία μας

βιγιαρεάλ-φιορεντίνα....

 

ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι να μη μπορούμε να κερδίσουμε την έλφσμποργκ και τους άλλους που ούτε το όνομα δε θυμάμαι, τι πάμε να κάνουμε εκεί δεν κατάλαβα; Να κατακτήσουμε το τρόπαιο παίζοντας με το Άνω Βερύκοκο Ρεθύμνου στον τελικό; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι να μη μπορούμε να κερδίσουμε την έλφσμποργκ και τους άλλους που ούτε το όνομα δε θυμάμαι, τι πάμε να κάνουμε εκεί δεν κατάλαβα; Να κατακτήσουμε το τρόπαιο παίζοντας με το Άνω Βερύκοκο Ρεθύμνου στον τελικό; :)

 

Συμφωνώ - αν φοβόμαστε τις Φιορεντίνα, Βιγιαρεάλ μέσα και Ελφσμποργκ και Μλάντα έξω, του χρόνου αν παίξουμε ομίλους Τ.Λ. τι θα πρέπει να κάνουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ε πρεπει να είσαι μεγάλο μυαλό. Πώς κατάφερες να το σκεφτείς αυτο? Πσσσσ...

Να ξέρεις οτι εμείς θα είμαστε πάντα ΑΕΚ ΠΟΤΕ δεν θα βρίσουμε την ομάδα μας. (παίκτες, πρόεδροι, προπονητές) εξερούνται. Κατάλαβες μαγκάκο? γιατι ΑΕΚ είναι ιδέα.

Ε΅πίσης έχω να σου πώ οτι οι οπαδοί της ΑΕΚ έχουν πολύ μεγαλύτερη νοημοσύνη απο τους άλλουσ και δεν πήγαμε στο μάτς με τη Σεβίλλη με σκοπό να νικήσουμε αλλα ξέραμε οτι θα χάσουμε και χάσαμε με ψηλά το κεφάλι. Άλλοι είναι τα *ουτανάκια στην Ευρώπη!!! ΤΕΛΟΣ

 

ΑΕΚ σάγαπώ ποτέ μου δεν ξεχνω.... ΑΕΚ - Real Madrid 3-3

Real Madrid - AEK 2-2

AEK - Milan 1-0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ε πρεπει να είσαι μεγάλο μυαλό. Πώς κατάφερες να το σκεφτείς αυτο? Πσσσσ...

Να ξέρεις οτι εμείς θα είμαστε πάντα ΑΕΚ ΠΟΤΕ δεν θα βρίσουμε την ομάδα μας. (παίκτες, πρόεδροι, προπονητές) εξερούνται. Κατάλαβες μαγκάκο? γιατι ΑΕΚ είναι ιδέα.

Ε΅πίσης έχω να σου πώ οτι οι οπαδοί της ΑΕΚ έχουν πολύ μεγαλύτερη νοημοσύνη απο τους άλλουσ και δεν πήγαμε στο μάτς με τη Σεβίλλη με σκοπό να νικήσουμε αλλα ξέραμε οτι θα χάσουμε και χάσαμε με ψηλά το κεφάλι. Άλλοι είναι τα *ουτανάκια στην Ευρώπη!!! ΤΕΛΟΣ

 

ΑΕΚ σάγαπώ ποτέ μου δεν ξεχνω.... ΑΕΚ - Real Madrid 3-3

Real Madrid - AEK 2-2

AEK - Milan 1-0

 

 

Καλά,για το ότι δεν βρίζεται την ομάδα μην παίρνεις και όρκο...έχω γνωστούς αεκτζίδες

που και παίκτες έχουν βρίσει,και τον πρόεδρο σας(στα δύσκολα όλα αυτά,μετά από νίκη όλα μέλι γάλα..).Τώρα περί νοημοσύνης δεν νομίζω να είναι σωστό να μιλάς,υπάρχουν κι εξαιρέσεις(απ' όλες τις ομάδες εννοώ) και επίσης αν πίστευε κανένας ότι μπορείτε να νικήσετε τη Σεβίλλη..εντάξει απλά χαζός θα ήτανε(κι εμείς αν παίζαμε δεν νομίζω να νικάγαμε...).Τέλος αυτά για ήττα με ψηλά το κεφάλι είναι μαλακίες απλά και δικαιολογίες..να τα λέμε όπως είναι.Δεν ξέρω αν είναι καλό να λες για *ουτανάκια(όπως γράφεις) ηρέμησε λίγο,περάστε τον όμιλο και μετά πες ότι θες,γιατί αν δεν περάσετε τότε να σε δω τι θα λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα οτι προεδροι παικτες και προπονητες εξαιρουνται δηλαδη κι εγω εβριζα και βριζω παιχτες κλπ. Οσον αφορά την νοημοσύνη συμφωνό αλλα πιστεύω οτι η ΑΕΚ έχει τους ποιο λογικούς οπαδούς. Οι Φανατικοί εξαιρουνται. Για την Ευρώπη ά'στο γιατί δεν θελω να αρχίσω.

 

ΤΕΛΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε, για την Ευρωπη, ειστε περηφανοι για μια εντος εδρας νικη στο champions league? Γιατι τετοιες εχουμε και εμεις.

 

Ας παιζατε και εσεις εντεκα συνεχομενες σεζον Ευρωπη να βλεπαμε την αποκομιδη σας σε ποντους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ε πρεπει να είσαι μεγάλο μυαλό. Πώς κατάφερες να το σκεφτείς αυτο? Πσσσσ...

Να ξέρεις οτι εμείς θα είμαστε πάντα ΑΕΚ ΠΟΤΕ δεν θα βρίσουμε την ομάδα μας. (παίκτες, πρόεδροι, προπονητές) εξερούνται. Κατάλαβες μαγκάκο? γιατι ΑΕΚ είναι ιδέα.

 

ναι ναι ειναι μια ιδεα που δουλευει με τα φραγκα.. δεν θα βρισεις την ομαδα λες (παίκτες, πρόεδροι, προπονητές) εξαιρούνται... τι θα βρισεις δλδ? τον πλαστικο χλοοταπητα που δεν σασ αφησε να παιξετε υπερμπαλα? :lol: μαρεσει που τους εξαιρεσες ολους..! χαχαχα θυμασαι ρε αεκακι οταν τα σπαγατε στους θρακομακεδονες και κυνηγαγατε τους παιχτες μεσα στο κεντρο? χαχαχα :lol: ωραια ιδεα ρε μονο το αεκακι μρπορει να το κανει αυτο να τα τρωει και να πανυγηριζει

 

Ε΅πίσης έχω να σου πώ οτι οι οπαδοί της ΑΕΚ έχουν πολύ μεγαλύτερη νοημοσύνη απο τους άλλουσ και δεν πήγαμε στο μάτς με τη Σεβίλλη με σκοπό να νικήσουμε αλλα ξέραμε οτι θα χάσουμε και χάσαμε με ψηλά το κεφάλι. Άλλοι είναι τα *ουτανάκια στην Ευρώπη!!! ΤΕΛΟΣ

 

ασε τις μπαρουφες περι αποτελεσματος που περιμενατε γιατι εδω μπαινατε και φωναζατε ΜΠΟΡΟΥΜΕ αεκ γερα κτλ κτλ αλλα με την ιδεα στο χερι μεινατε...

πια ειναι τα π*******κια? κρεμυδακι μεσα εξω απο σεβιλλη και γκρεμιστηκαν κατι φουρνοι και περασατε απο σαλτσμπουργκ :lol: εγω ενα ξερω οτι ουτε με 10 κμε κερδιζεις την επομενη φορα λεω να μεινω με 9 μπας και καταφερεις τπτ ρε αεκακι..

 

ΑΕΚ σάγαπώ ποτέ μου δεν ξεχνω....Ολυμπιακός - ΑΕΚ [1999] 3-0

Ολυμπιακός - ΑΕΚ [2000] 4-1

Ολυμπιακός - ΑΕΚ [κυπελλο 2000] 6-1

Ολυμπιακός - ΑΕΚ [2001] 4-3

ΑΕΚ - Ολυμπιακός [2005] 1-3

Ολυμπιακός - ΑΕΚ [2005] 3-0

 

ετσι τα πιο προσφατα μεγαλα σκορ μεινε με την ιδεα εσυ η ιστορια μενει στο τελος .. κακομοιρια και προσφυγια μας εχετε φαει τα αυτια

whos your daddy now? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα οτι προεδροι παικτες και προπονητες εξαιρουνται δηλαδη κι εγω εβριζα και βριζω παιχτες κλπ. Οσον αφορά την νοημοσύνη συμφωνό αλλα πιστεύω οτι η ΑΕΚ έχει τους ποιο λογικούς οπαδούς. Οι Φανατικοί εξαιρουνται. Για την Ευρώπη ά'στο γιατί δεν θελω να αρχίσω.

 

ΤΕΛΟΣ!!!

 

Κάτσε ρε φίλε τώρα γιατί θα τρελαθούμε.Λες ότι εσείς ΠΟΤΕ δεν θα βρίσετε την ομάδα σας..αλλά οι πρόεδροι,οι παίκτες και οι προπονητές εξαιρούντε και ότι τους βρίζετε.Δηλαδή εσύ σαν ομάδα ποιον θεωρείς(εκτός από πρόεδρο,παίκτες και προπονητή που όπως είπες εξαιρούντε..) ??? Μήπως για σένα ομάδα είναι αυτός που καθαρίζει τις χέστρες του γηπέδου και αυτός που πουλάει τα χοτ-ντόγκ απ' έξω ?? Γιατί άμα είναι αυτό η ομάδα(σας) τότε μην τους βρίσετε,πάω πάσο...Αν νομίζεις ότι η ΑΕΚ έχει τους πιο λογικούς τότε για το καλό της ΑΕΚ,αν πρόκειται να ποστάρεις ξανά μη συνεχίσεις στον ίδιο ρυθμό)αναφέρομαι σε αυτά που γράφεις).Συμφωνώ για φανατικούς....γιατί να τ' αφήσω για Ευρώπη?? Μετά τη νίκη επί της Βέρντερ επειδή χάρηκαν οι ολυμπιακοί(με το δίκιο τους) βγήκαν κάποιοι και είπαν ότι το κάνουμε μεγάλο θέμα και ότι κάνουμε λες και πήραμε το Champions League..Μερικοί θυμούνται το Γουέμπλει και μερικοί άλλοι θυμούνται 2 ισοπαλίες με Ρεάλ και μας το χτυπάνε συνέχεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κάθεστε και ασχολείστε με τα χανούμια τώρα?

 

Που μεταμορφώσανε το γέρικο άλογο σε πλανητάρχη???Που μιλάνε για ευρώπη όταν μόλις πριν 2 χρόνια έχασαν εντός από ομάδα Β Γερμανίας????

 

Εντάξει τα παιδιά μας προσφέρουν άφθονο γέλιο,αφήστε τους να συνεχίσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ενα θα σου πω και το κόβω γιατί φαίνεται πως δεν καταλαβαίνεις...

 

Ο μαγικός αριθμός των 25.000+ διαρκείας σου λέει κατι? Όταν εσείς πέρσι στο ΟΑΚΑ είχατε με το ζόρι 7.000? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!! Πρωτάθλημα στην ΑΕΚΑΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ,κατάλαβα είσαι από τους λογικούς εσύ.Όσα λες είναι πολύ λογικά.Έχουμε κλουβί ωραία.Δηλαδή κάτι άλλες ομαδούλες με γήπεδα χαντάκια και βάλτους είναι καλύτερα.Ότι πεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...