Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τιμωρία ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να πέσει, γιατί ο Αγραβάνης έπρεπε να είναι ήδη ΑΘήνα που είχε και το θράσος να κάνει δηλώσεις απόψε.

 

( γαύρος είμαι ). 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημόσιος υπάλληλος δηλαδή ο μπουρούσης? που ναι μεν σέρνεται σ αυτή τη διοργάνωση, αλλά που έχει δώσει το 101% σε κάθε διοργάνωση όσο παίζει?

Ο άνθρωπος που έπαιζε με σπασμένο χέρι πρέπει να τ ακούσει απο τον κάθε Θανασάκη... (όπως κι αν λέγεται)

 

Μύλος τα αποδυτήρια -χειρότερα απ ο,τι ηταν- μετά τη δήλωση του παίχτη.

 

προσπαθώ να σκεφτώ αντίστοιχη δήλωση και δε θυμαμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί να είναι οποιοσδήποτε παίκτης/παράγοντας/φίλαθλος/διοικητικός πάνω απο κάθε ομάδα. Πόσο μάλλον, όταν αυτή η ομάδα είναι η Εθνική Ελλάδος.

Ηδη εχεις 4 παικτες που ειναι πανω απο την ομαδα.

Εννοω αυτους που πλακωθηκαν στην προετοιμασια αλλα ακομα βρισκονται στη 12δα.

Ο Θανασης σε πειραξε που στην τελικη δεν ειπε και τιποτε τρομερο; Ισως το καλυτερο timing θα ηταν αυριο το απογευμα, αλλα κλαιν μαιν, λες και αμα το κρατουσε για αυριο θα σωζοτανε το συνωθυλευμα.

 

Ο άνθρωπος που έπαιζε με σπασμένο χέρι πρέπει να τ ακούσει απο τον κάθε Θανασάκη... (όπως κι αν λέγεται)

 

Μύλος τα αποδυτήρια -χειρότερα απ ο,τι ηταν- μετά τη δήλωση του παίχτη.

 

προσπαθώ να σκεφτώ αντίστοιχη δήλωση και δε θυμαμαι...

Ναι τα αποδυτηρια τη σημερινη δηλωση περιμεναν να γινουν μυλος.

Στο ξενοδοχειο ακομα επισκευαζουν τις ζημιες που προκαλεσε ο Μπουρουσης με τον Παππα. Ο Παπανικολαου με τον Αγραβανη ζητημα αν αλλαζουν καλημερα μετα το αρπαγμα με τη Σερβια.

 

Ο Θανασης σου χαλασε το ονειρο εσενα.

 

Ειναι ξεκαθαρο οτι με το συγκεκριμενο παιχτη εχεις εμπαθεια. Πριν λιγες μερες δηλωσες ευθαρσως οτι ειναι βυσμα και δε θα επρεπε να ειναι στη 12δα, και τωρα που ειναι ο καλυτερος παιχτης της εθνικης δηλωνεις οτι σου χαλασε τα αποδυτηρια. Τα λεγομενα σου στην κριση του καθενος.

 

Εμπαθεια αλλωστε εβγαλες και με τον τραυματισμο του αδερφου του. Ποιος ξερει τι κρυβεται πισω απο αυτην την εμπαθεια προς τα 2 αδερφια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεί να είναι οποιοσδήποτε παίκτης/παράγοντας/φίλαθλος/διοικητικός πάνω απο κάθε ομάδα. Πόσο μάλλον, όταν αυτή η ομάδα είναι η Εθνική Ελλάδος.

 

Ο Αγραβάνης γιατί δεν είναι σπίτι του ήδη τότε ;;  Κατάλαβες τι γίνεται;;

 

Έχω πει από τα φιλικά ότι αν ήταν στο χέρι μου, θα ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΥΤΟΥΣΙΑ ΤΗΝ Κ21 που πηρε το χρυσο πριν κανα μηνα και θα την κατεβαζα στο Ευρωμπάσκετ !!

Ο άνθρωπος που έπαιζε με σπασμένο χέρι πρέπει να τ ακούσει απο τον κάθε Θανασάκη... (όπως κι αν λέγεται)

 

Μύλος τα αποδυτήρια -χειρότερα απ ο,τι ηταν- μετά τη δήλωση του παίχτη.

 

προσπαθώ να σκεφτώ αντίστοιχη δήλωση και δε θυμαμαι...

 

 

Σου απάντησα πιο πάνω αλλά χάθηκε στον χαμό. Σιγάλας το 2001 "δεν ματώνουν για την φανέλα ρε γαμώτο "

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αγραβάνης γιατί δεν είναι σπίτι του ήδη τότε ;;  Κατάλαβες τι γίνεται;;

 

Έχω πει από τα φιλικά ότι αν ήταν στο χέρι μου, θα ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΥΤΟΥΣΙΑ ΤΗΝ Κ21 που πηρε το χρυσο πριν κανα μηνα και θα την κατεβαζα στο Ευρωμπάσκετ !!

 

 

Σου απάντησα πιο πάνω αλλά χάθηκε στον χαμό. Σιγάλας το 2001 "δεν ματώνουν για την φανέλα ρε γαμώτο "

Εχουμε καταλάβει τι γινεται, το γιατί έπρεπε να επιτεθεί ο παίχτης σε συμπαίκτες και να διαλυθούν τελείως οι οποίες ελπίδες , δεν κατάλαβαμε. Ας έλεγε μετά ο,τι είχε να πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη εχεις 4 παικτες που ειναι πανω απο την ομαδα.

Εννοω αυτους που πλακωθηκαν στην προετοιμασια.

Ο Θανασης σε πειραξε που στην τελικη δεν ειπε και τιποτε τρομερο; Ισως το καλυτερο timing θα ηταν αυριο το απογευμα, αλλα κλαιν μαιν, λες και αμα το κρατουσε για αυριο θα σωζοτανε το συνωθυλευμα.

 

Μα είπαμε πιο πάνω, πως κανείς απο όσους έπαιξε μπουνιές ή έκανε παρόμοιο σκηνικο δε θα πρεπε να παίζει στην Εθνική.

 

Απο την άλλη, το να κατηγορείς συμπαίκτες, όσο αθώα πρόθεση και να έχεις, δεν είναι αποδεκτό σε μια νορμαλ ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε καταλάβει τι γινεται, το γιατί έπρεπε να επιτεθεί ο παίχτης σε συμπαίκτες και να διαλυθούν τελείως οι οποίες ελπίδες , δεν κατάλαβαμε. Ας έλεγε μετά ο,τι είχε να πει

 

Γιατί πολύ απλά, όταν αφήνεις ατιμώρητους Παππάδες - Μπουρούσηδες - Αγραβάνηδες και σία, είναι λογικό να ξεσπάσει κάποιος που τον πνίγει το δίκιο του!!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την άλλη, το να κατηγορείς συμπαίκτες, όσο αθώα πρόθεση και να έχεις, δεν είναι αποδεκτό σε μια νορμαλ ομάδα.

Δεν κατηγορησε κανενα παιχτη. Απολυτως κανενα.

Για το κλιμα που επικρατει μιλησε, κατι που δεν ειναι μυστικο ουτε μεταξυ των παιχτων, ουτε μεταξυ οπαδων, ουτε μεταξυ ΜΜΕ.

 

Και σιγουρα δεν ειχε προθεση να δημιουργησει καποιο προβλημα, πικρα βγαζει το παληκαρι γιατι εχει ακουσει τοσα πολλα απο οπαδους που επρεπε να τους δειχνουμε ολοι μαζι με το δαχτυλο, αλλα και απο συμπαικτες του. Τοσο για αυτον, οσο και για τον αδερφο του εχει ακουσει ΠΟΛΛΑ ασχημα σχολια. Συμπαικτες του που η παρουσια τους στην εθνικη ειναι τουλαχιστον προβληματικη...Και του κουνανε και το δαχτυλο κιολας. Ε ποσα να αντεξει, ειναι και απειρος.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποια κατω βολτα μιλαμε; 

 

Ο Κατσικάρης εχασε συνολικά σε 3 διοργανώσεις και τα 2 απο την δευτεραθλήτρια κόσμου Σερβία και την πρωταθητρια Ευρώπης Ισπανία ενώ περσι αν και κατεβηκε με πολλες απουσίες και πάλι πηγε να παρει χαμενο ματς με την Κροατία που εκανε καλή πορεία, 3 παιχνίδια έχασε ο Μίσσας σε 4 μερες.

Ο Καζλαουσκας πήρε μετάλιο χωρίς Διαμαντίδη - Παπαλουκα.

Ο Ζουρος με -11 παιχτες βγηκε 6ος στο Ευρωμπασκετ χανοντας στο τελος απο τη Γαλλία. 

 

...η κάτω βόλτα Χρήστο μου, είναι με βάση τις προηγούμενες "επιτυχίες", ο πήχης που λέω εγώ, που κάποιοι τον έχουν πάει πολύ ψηλά.

Από '04 έως '07 παίξαμε στη ζώνη των μεταλλίων, όχι μόνο βαθμολογικά, αλλά και από άποψη δυναμικότητας. Από '08 έως '11 πήγαμε ακόμη ένα κλικ πιο κάτω και από '12 έως σήμερα έχουμε περάσει κάτω από την παγκόσμια δεκάδα.

 

Τις εξαιρέσεις αναφέρεις, Χρήστο (πχ το χάλκινο του '09, αλλά και το ότι "μας φάγανε οι κακές διαστευρώσεις". Αν ήμασταν σούπερ, όλο και κάποια από τις διαστευρώσεις θα παίρναμε και θα περνάγαμε, ε; )

Επίσης ΔΕΝ αναφέρεις τα ΣΤΡΑΠΑΤΣΑ που είχαν οι προηγούμενοι προπονητές. Νιγηριοφινλανδιοσλοβενίες κλπκλπ...Μ' αυτά, τί γίνεται;

 

Τέλος, δεν έπιασες το πνεύμα μου : δεν σύγκρινα Μίσσα με τους άλλους. Προφανώς δεν υφίσταται σύγκριση βρέι.

Το νόημα ήταν : κακώς θα ΠΕΣΟΥΝ να τον ΦΑΝΕ όσοι πέσουν, διότι βλέπουν ούτε δέντρο, ούτε δάσος - βλέπουν μόνο "τιρινίνι, Γκάλη, Σαϊτάμα και ΒΑΛ' ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ" και αποτυγχάνουν να δούνε τον βάλτο, αγόρι μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί πολύ απλά, όταν αφήνεις ατιμώρητους Παππάδες - Μπουρούσηδες - Αγραβάνηδες και σία, είναι λογικό να ξεσπάσει κάποιος που τον πνίγει το δίκιο του!!

Επαγγελματίες παίχτες ειναι όχι παιδιά δημοτικού που θ αντιδράσουν γιατί η δασκάλα δεν τι ρώτησε τον άλλον που μιλαγε....

 

Αυτο που έκανε ηταν αντιεπαγγελματικο, ανήθικο και διέλυσε εντελώς την οποία ομοιογένεια είχε απομείνει. Μπράβο στη ψυχάρα, εύγε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβαλεις, σαφως και επρεπε να περιμενει την αυριανη ημερα αλλα δεν μπορει να του καταλογιστει κακια(φαινεται απο το προσωπο του αλλωστε οτι ειναι η πικρια που μιλαει).

 

Ο αλλος, ο προεδρος, καταλαβε οτι δεν υπαρχει σωτηρια και εφυγε πριν βουλιαξει το καραβι ολοκληρωτικα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβαλεις, σαφως και επρεπε να περιμενει την αυριανη ημερα αλλα δεν μπορει να του καταλογιστει κακια(φαινεται απο το προσωπο του αλλωστε οτι ειναι η πικρια που μιλαει).

 

Ο αλλος, ο προεδρος, καταλαβε οτι δεν υπαρχει σωτηρια και εφυγε πριν βουλιαξει το καραβι ολοκληρωτικα.......

Κακιά δε του καταλογίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YourTrueLegend : Μην ξεχνάς ότι 6% του ελληνικού πληθυσμού είναι ρατσιστές οπότε να περιμένεις και τέτοια posts.


Ωραία τα λέει ο Ιωάννου, αν και είμαι εναντίον οποιουδήποτε έχει σχέση με το κράτος μιας και δεν αξιολογείται ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...