Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

YTL ο Παπανικολάου δεν επέβαλε την συμμετοχή του αλλά κλήθηκε από την ομοσπονδία και από την στιγμή που δεν είναι τραυματίας είναι υποχρεωμένος να την αποδεχθεί.

Επίσης ο Παπ μετά από μια σαιζόν που έπαιξε 69 παιχνίδια πήγε στην εθνική παρότι ήξερε ότι θα είναι η αλλαγή του Αντετοκουμπο που πρακτικά σήμαινε ότι θα έπαιζε το πολύ 10 λεπτά σε κάθε παιχνίδι.

Την τόσο σκληρή κριτική λοιπόν δεν την καταλαβαίνω,ας βάλει τελοσπαντων μέσα ο προπονητής 30 λεπτά καποιον άλλον να δούμε αν θα πετάει ο ομάδα από την στιγμή που αυτός είναι το πρόβλημα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε, τα θελετε και τα λετε;

τοσες μερες ο τρου κράζει διαφορους (σωστά, πανω-κατω)

σιγα μην ειναι "μονο ο παπ το προβλημα του"

απλα, οσον αφορα τους παικτες, γι αυτον ο παπ ειναι αυτος με την χειροτερη αποδοση, και δη "επαναλαμβανομενη" (το τονισε ο ανθρωπος, οτι τον βλεπει που χρονια τωρα ο παπ σερνεται στην εθνικη)

το κερασακι στην τουρτα για τον τρου ειναι που παιρνει τοσο χρονο ο παπ (και δεν κανει τιποτα) αντι να παιζει ο θανασης που εχει δειξει οτι βγαζει ματια

 

ποσο πιο απλα...

 

(υπ οψιν οτι ΔΕΝ συμφωνω μαζι του με το "φυγε απο την ομαδα" - αλλα δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικος γιατι τον συμπαθω τον παπ ΚΑΙ πιστευω πως τα intangibles του Παπ μπορουν καποια στιγμη να μας δωσουν πολλα, εστω κι αν κοντευουμε να γερασουμε μαζι του και καλο δεν βλεπουμε ακομα...

απλα, "τον καταλαβαινω" τον τρου και δεν θεωρω πως τον κραζει για οπαδικους λογους - αυτη ειναι η "ευκολη" αναγνωση...) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο τελείωνει το Φινλανδία - Πολωνία.


Με το Βέλγιο σήμερα πόσα γκολ λέτε θα φάμε;

 

lolz, το είχα ξεχάσει τελείως. Ελπίζω να έρθει ισόπαλο αν οχι νίκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πω και μια αλλη αποψη ? Ψιλοασχετος απο μπασκετ αλλα το παρακολουθω οσο μπορω να βλεπω τι γινεται. 

Καθε δυο χρονια εχει Ευρωμπασκετ. Εχει καταντησει αηδια. Καλα κανουν οι παιχτες και το σνομπαρουν και ισως και αυτοι που παιζουν δεν εχουν και την απαιτουμενη συγκεντρωση.

Καθε χρονο εχουμε ευρωμπασκετ και παγκοσμιο. Δε τους αφηνουν ενα καλοκαιρι σε ησυχια. Αν ημουν στη θεση τους δε θα πηγαινα. 

 

Σορι αν ηταν εντελως ακυρη η αποψη μου.


Οσον αφορα το ποδοσφαιρο σημερα απεναντι στο Βελγιο εγω θα εχω τα ματια μου στον Ντεμπελε. Μεγαλη παιχτουρα. 

Αν μπορεσουμε και τους μπλοκαρουμε και εχουμε ταχυτητα στην αντεπιθεση μονο ετσι εχουμε τυχη .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθισαρ είδα το τέταρτο δεκάλεπτο στο webtv

 

Είδα 2,3 ανόητα του παπ στην αρχή... αλλα γ διαφορά έμεινε

 

Στην αλλαγή του παπά έκανε 4 προσπάθειες

2 έβαλε δύο χάσαμε τη μπάλα. Δε οργανώνει. Δε κυκλοφορεί μπάλα

Ο Παπαγιάννης χάλια, την έχασε

Μπουρούσης τρύπα στην άμυνα

Αιρ μπαλλ στην επίθεση

 

Χάθηκε το ματς

 

Δείτε το το 7 μηδεν που φάγαμε

 

Και μας πέρασαν και μετά πηρανε τα πανω τους

 

Κερδίσανε οι Πολωνοί.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πω και μια αλλη αποψη ? Ψιλοασχετος απο μπασκετ αλλα το παρακολουθω οσο μπορω να βλεπω τι γινεται. 

Καθε δυο χρονια εχει Ευρωμπασκετ. Εχει καταντησει αηδια. Καλα κανουν οι παιχτες και το σνομπαρουν και ισως και αυτοι που παιζουν δεν εχουν και την απαιτουμενη συγκεντρωση.

Καθε χρονο εχουμε ευρωμπασκετ και παγκοσμιο. Δε τους αφηνουν ενα καλοκαιρι σε ησυχια. Αν ημουν στη θεση τους δε θα πηγαινα. 

 

τελευταια φορα το "ανα 2 χρονια" - πλεον καθε 4

το παγκοσμιο παντως ανεκαθεν ηταν καθε 4, οχι "καθε καλοκαιρι" (το μπερδευεις ισως με ολυμπιακους που παρεμβαλλονται)

οσο για το "δεν τους αφηνουν σε ησυχια", συμφωνω με τα μπουνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...