Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα φαμε 30αρα απο τον Σερμαντινι?

 

Πρεπει να δεχτουμε οτι ενω ταλεντο εχουμε και μπολικο αλλά δεν ειμαστε στο ζενιθ μας οπως πχ οταν ειχαμε την σουπερ τριπλετα(σχεδον θρυλους του Ευρωπαικου μπασκετ πλεον) Διαμαντιδη, Παπαλουκα, Σπανουλη οπου τοτε ειχαμε και μερικους ακομα εμπειρους και πολυ καλους παικτες, οποτε πρεπει να δεχτουμε οτι οι πρωτες θεσεις δεν ειναι ο στοχος μας πλεον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντωμεταξύ ο άλλος ο απίθανος ειχε τον Παππα στον παγκο για 15' και τον εβαλε να παρει την τελευταία επίθεση ενώ ο αλλος πνευματικά ηταν ήδη στα ντους. Πέρα απο το εκνευριστικά κακο ροτεισον εχουμε να δουμε πολλα διαμαντάκια απο τον παρατρεχάμενο του Γιωργάκη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον έβαλε να πάρει την τελευταία επίθεση, ο σλούκας έπαιρνε διπλό σκριν στο λοου ποστ για να πάρει τη μπάλα απο τον Παππά και να παίξει 1 με 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γνωστά και σήμερα...

Τρύπα στους ψηλούς,και άθλια ποσοστά στα τρίποντα.

Δεν περίμενα βέβαια τόσο κακές εμφανίσεις από τα γκαρντ μας,που κάνουν τα πράγματα ακόμα πιο δύσκολα.

 

ΥΓ καθόλου δεν μου άρεσε η σκηνή με τον Ζούρο να πηγαίνει να δώσει το χέρι στον Παππα και αυτός να μην του το δίνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γνωστά και σήμερα...

Τρύπα στους ψηλούς,και άθλια ποσοστά στα τρίποντα.

Δεν περίμενα βέβαια τόσο κακές εμφανίσεις από τα γκαρντ μας,που κάνουν τα πράγματα ακόμα πιο δύσκολα.

ΥΓ καθόλου δεν μου άρεσε η σκηνή με τον Ζούρο να πηγαίνει να δώσει το χέρι στον Παππα και αυτός να μην του το δίνει.

Ναι και εγώ το πρόσεξα, αλλά επειδή πραγματικά δεν γνωρίζω έχει συμβεί κάτι μεταξύ τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ το πρόσεξα, αλλά επειδή πραγματικά δεν γνωρίζω έχει συμβεί κάτι μεταξύ τους;

Δεν γνωρίζω,όπως και να έχει όμως όταν ο άλλος σου δίνει το χέρι είναι ανεπίτρεπτο να τον αγνοείς.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ το πρόσεξα, αλλά επειδή πραγματικά δεν γνωρίζω έχει συμβεί κάτι μεταξύ τους;

Eιναι κι αυτος ενας απο τους πολλους προπονητες που εχουν αδικησει τον Παππα :lol:
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ το πρόσεξα, αλλά επειδή πραγματικά δεν γνωρίζω έχει συμβεί κάτι μεταξύ τους;

 

Η μονη τους κοινη παρουσία σε ομαδα ηταν στον Πανελλήνιο 07-08, λογικα ο Παππας θα ειχε θεμα και αυτόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πρώτη φορά στη ζωή μου δε θα δω εθνική στο eurobasket.

Ήμουν στο γήπεδο ακόμα και στο ευρωμπασκετ του 87.

Νομίζω αυτό τα λέει όλα.

Μεγάλο ξενερωμα με Γιάννη Αντετοκουνμπο αλλά προηγείται η υγεία του παικταρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άγιο είχε ο Αντετοκούμπο. Και θα έτρεχε σαν το Βέγγο μπας και σώσει ότι μπορεί και θα του φόρτωναν οι αιλυνες την επερχόμενη αποτυχία.

Ο μόνος τρόπος να κάνει κάτι αυτή η Εθνική είναι να συνειδητοποιήσουν οι παίκτες ότι δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα, να τους φύγει όλο το άγχος και να αρχίσουν να μπαίνουν τα τρίποντα. Επίσης για όνομα ας δείξει ένας κανονικός προπονητής στο Μίσσα πως γίνεται το ροτεισον. Χαμένα τα χει ο θείος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...