Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ ωραια σημερα στο οακα , καλο σχετικα ματσάκι , χαλαρη ατμόσφαιρα, οικογένειες...

 

Δυσκολο το εργο του Κατσικάρη σχετικα με το ποιους θα κοψει.

 

Κατα τη γνωμη μου ο Θανασης δεν ειναι ετοιμος για σοβαρούς αγωνες και υψηλο επιπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε ο Ντορσει αλλα λόγω τραυματισμων θα τους παρει για 11-12ους παικτες. Καλα ο Θανασης μπορει να δωσει μερικες καλες αμυνες αν χρειαστεί.

 

Εναν απο τους Καββαδα και Μπογρη θα κοψει σιγουρα. Γιατι δεν γινεται να παμε με 4 σεντερ. Ισως και τους 2. Αλλωστε μιλάμε για τουρνουα 6 ημερων με γνωστους αντιπάλους.

 

Θα δειξει βεβαια και τι θα γινει με τον Σλουκα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κανα τορρεντακι να δουμε το ματς κι εμεις που το χασαμε?

 

 

Αυτος ο Ντορσι ποιος ειναι?


O Κατσικάρης τόνισε ότι χτίζει την εθνική του μέλλοντος, με άλλα λόγια δηλαδή, ξεχνάμε τους φετινούς Ολυμπιακούς.

 

Καλα, αυτο ειναι ειναι συνηθισμενο μοτο των προπονητων, μη δινεις και πολυ βαση:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο sport-fm είπαν το ενδεχόμενο να κόψει και Καββαδά και μπογρη και να υπολογίζεται κι ο Γιάννης Α. για το 5. Εμένα μου φαίνεται τραβηγμένο σενάριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο sport-fm είπαν το ενδεχόμενο να κόψει και Καββαδά και μπογρη και να υπολογίζεται κι ο Γιάννης Α. για το 5. Εμένα μου φαίνεται τραβηγμένο σενάριο...

 

Ο Αγραβανης θα ειναι ο 3ος στο 5, θα ανεβαινει όπως με τον Οσφπ. Ο Γιαννης θα μπορουσε για 5 λεπτά σε πολύ ειδικες καταστάσεις. Οπως το είχε προτείνει ο Πριφτης στα 2 τελευταια λεπτά με την Ισπανια περσι να παει πανω στον Γκασολ. 

 

Εγω παντως θα πήγαινα ετσι

 

Καλαθης - Μαντζαρης - Σλουκας και ας μην επαιζε στα 2 πρώτα. 

Γιαννης - Αθηναιου ή Ντορσει

Περπερογλου - Χαραλαμπο

Παπαπέτρου - Αγραβάνης - Θανασης

Κουφος - Μπουρουσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο sport-fm είπαν το ενδεχόμενο να κόψει και Καββαδά και μπογρη και να υπολογίζεται κι ο Γιάννης Α. για το 5. Εμένα μου φαίνεται τραβηγμένο σενάριο...

Εφοσων αγωνιστει, ο Πριντεζης μπορει να ανεβει -για λιγο- και στο πεντε. Λογικα θα κοψει και Μπογρη και Καββαδα και θα μεινει με Αγραβανη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε παίζει ο Πριντεζης....

Εγινε καποια ενημερωσει οτι δεν προλαβαινουν να αποθεραπευτει; Πριν λιγες μερες ειδα πως μαλλον θα πηγαινε Ιταλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό ρόστερ έχουμε. 4-5 παίκτες δε θα πρεπε ν είναι ουτε στην 20αδα.

Παπαγιαννης νουμερο 13, θα παει 100% νβα.

Έγινε draft από τους suns, οι οποίοι τον έκαναν trade στους kings. Άρα αν πάει, θα παίζει πίσω από Κουφό και Ουίλι Κόλεϊ Στάιν, και θα τον αναλάβει ο Divac λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε καποια ενημερωσει οτι δεν προλαβαινουν να αποθεραπευτει; Πριν λιγες μερες ειδα πως μαλλον θα πηγαινε Ιταλια..

Τωωωωωρα , το χει πει κ ο ιδιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...με τρεις έγχρωμους + έναν κλώνο του Ντίβατς στο ρόστερ και έναν σοφιστικέ προπονητή στον πάγκο, νομίζω ότι ήρθε μετά από 10 χρόνια η ώρα να σοφιστικώσουμε και πάλι την Team USA, και αυτή την φορά να είναι σε τελικό Ολυμπιακών.

 

 

Nαι, αυτο ειναι και το πιθανοτερο. Το χρυσο ολυμπιακο μεταλιο φετος μας ανηκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωωωωωρα , το χει πει κ ο ιδιος

Αναθεμα, καπως καταφερα και το εχασα αυτο.. Καλη του αναρωση λοιπον, εχει πολυ βαρια σανδαλια να πατησει αυτος που θα παρει την θεση του φετος.

Κατα τα αλλα, ανεβηκε ολο το παιχνιδι σε υψηλη αναλυση στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...