Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ σοβαρο προβλημα εαν οντως δεν τα καταφερει ο Σλουκας. Ελπιζω να μην ειναι οντως κατι το σοβαρο.

Σε περιπτωση ομως που δεν τα καταφερει για την ομαδα, ο Σπυρος Μουρτος φαινεται επισης πολυ καλη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Μουρτος ειναι ενας απολυτως αμυντικογενής παικτης που αποδιδει βασει συγκεκριμένου συστήματος. Μπορει να βοηθησει στις προπονησεις αλλά ως εκει. Παντως τα τελευταια 3 χρονια δουλευει σαν σκυλί. Από παικτης με ταβανι Α2 κανει φοβερες σεζόν, παντρεψε στα πολυ καλά του σωματικά προσοντα τη δουλεια και εχει αρχισει να του βγαινει στο γηπεδο. Σουταρει καθημερινα και απο παικτης που δεν μπορουσε να σταυρωσει ποντο απο το σουτ πλεον το εχει μετατρέψει σε ενα αξιοπιστο οπλο, εχει τεραστια περιθώρια βελτιωσης φυσικα αλλα βρισκεται στο σωστό δρόμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σοβαρο προβλημα εαν οντως δεν τα καταφερει ο Σλουκας. Ελπιζω να μην ειναι οντως κατι το σοβαρο.

Σε περιπτωση ομως που δεν τα καταφερει για την ομαδα, ο Σπυρος Μουρτος φαινεται επισης πολυ καλη επιλογη.

Ή ο Λαρεντζάκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο σφαλιάρες πολλων χρονων με γεμάτα ρόστερ έχω αρχίσει να πείθομαι ότι ενα ροστερ 7-8 παικτως που θα υπερβάλει εαυτόν και κάποιοι συμπληρωματικοί ειναι καλύτερη συνταγή απο ενα γεμάτο 12 παικτων που κάποιοι θα εχουν χασει το ρόλο τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Αντετοκουνμπο η εθνικη ! Τους επεισε ο τρελός

Παραυπηρχαν πολλες πιεσεις για να παιξει στην εθνικη. Απο συμπαικτες του μεχρι και μεγαλες σελιδες τους. Δεν θα ειχε θετικο αντικτυπο να αρνηθουν να παιξει, εξου οπου και ενεδωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Αντετοκουμπο πλεον μπαινει στο σουπερσταριλικι, μολις λαβει και το νεο του συμβολαιο απλα θα κανει ότι νομιζει. Ο Κουφος ειναι γες σερ, θελοντας και μη, ο αλλος θα κανει οτι ο Νοβιτσκι, ο Γκασολ και ο Παρκερ τοσα χρόνια. Αν γουστάρει να κατεβαινει, θα το κανει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας παρει τον Παππα. :P :P  :P :P

 

...ένας θεός ξέρει πόσο θα διασκέδαζα μια κωλοτούμπα του γυαλάκια, καλώντας ετεροχρονισμένα Παππά, και να βγει να δηλώσει ο παίκτης "έχω δηλώσει απερίφραστα πως με τον Κο Κατσικάρη δεν πρόκειται να ξανασυνεργαστώ"...

 

 

 

Ιν άδερ νιούζ, για όσους τυχόν δεν έχουν το έχουν πάρει χαμπάρι :

 

και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο τραγική μου φάνηκε αρχικά η επιλογή, τόσο αρχίζει να μου αρέσει σιγά σιγά. Δεν υπάρχουν μεγάλες προσδοκίες, αλλά αν έρθει επιτυχία θα έχουμε χτυπήσεις φλέβα χρυσού με αυτή την ομάδα.

 

Θα δούμε σίγουρα ωραίο και γρήγορο μπάσκετ, μακάρι να συνδυαστεί και με το αποτέλεσμα.

 

Προβλέπω 12άδα με αδέρφια Αντετοκούμπο και Dorsey, θα έχει πολύ ενδιαφέρον να δούμε το Θανάση να παίζει επιτέλους σοβαρό μπάσκετ και αν μπορεί να σταθεί σ' αυτό το επίπεδο. Στο 2 δεν ξέρω τι αλχημεία θα γίνει, η μη κλήση Παππά καθαρά από αγωνιστικής σκοπιάς αν τη δεις είναι τραγική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ενδιαφέρουσα ανάλυση imo

http://www.sport24.gr/Columns/triantafillos/me-giannh-alla-xwris-theseis-kai-ayto-einai-kalo.4110305.html

 

Για τον Παππά από αγωνιστικής άποψης δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να διαφωνεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...