Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να κατάλαβε και ο τελευταίος μυρωδιάς ότι το πρόβλημα δεν ήταν/είναι ο προπονητής αλλά οι παίχτες.

Οι πιο πολλοί από αυτούς παίζουν για την πάρτι τους και δεν βάζουν πάνω απ όλα την ομάδα,μερικοί κιόλας δεν παίζουν καν και το μόνο που τους νοιάζει είναι να μη χαλάσει το μαλλί γιατί δεν θα βγάλουν γκόμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας κατεβουν να παιξουν στα υπολοιπα ματς παιδια απο β και γ εθνικη.Και πιο πολυ θα πονεσουν τη φανελα και πιο πολλες

πιθανοτητες να παρουμε κανα χ.

Ετσι και αλλιως το μυαλο αυτων που παιξανε σημερα ειναι στη Ψαρρου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα ότι θα κάνουμε ένσταση επειδή έβαλαν το παιχνίδι Σάββατο για να παίξει ο δάσκαλος.

 

Στα του παιχνιδιού, ευτυχώς στο τέλος τους βγήκε η κούραση από το πρωινό 8ωρο και βάλαμε το γκολ.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς είδαμε την εθνική στο peak της (2004) και στα χειρότερα της,θέλω να ελπίζω πως δεν έχει πιο κάτω.

 

καλα αυτο ουτε σε χιλια χρονια ξανα, απλα πιστευω οτι παλιοτερα πχ στο μουντιαλ στις ΗΠΑ χαναμε γιατι ειναι καλητερη αλλα παιζαμε με ψυχη τωρα δεν ματωνουν για την φανελα καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η χθεσινή ήττα είναι μια καλή ευκαιρία να ξεκαθαρίσει το ροστερ. Κάθεσαι και βλέπεις κανα 2 φορές το ματς και οποιος δεν τα πηγε καλά χτες δεν ξαναεχει εθνική. Εγώ πάντως Καρνέζη και Σαμαρη μετά το χθεσινο δεν τους ξαναεπαιρνα εθνικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστοδουλόπουλος ( η αιτία που μείναμε εκτός από Κοστα Ρίκα ), Σάμαρης, Καρνέζης, Σταφυλίδης δεν θα ξαναπάταγαν εθνική αν ήταν στο χέρι μου. 

 

Ας μαζέψουν μικρούς να βλέπουμε να τα δίνουν όλα. Παίχτες υπάρχουν, ομάδα δεν υπάρχει.

 

Υ.Γ. Όσο για το δίδυμο Πάπα-Μανωλά...δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι τόσο τραγικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα και γω. Χαχαχαχαα

Ο Ρανιερι φταιει. Διωξτε τον παλι

επιτελους διαβασα το σωστο σχολιο . με τα παρταλια που τα γραφουν ολα στ'@ρχιδι@ τους και μονο τατουαζ ειναι και μπαρακια κλπ κλπ . για να μην πω για το τι λεφτα παιρνουν και ο κοσμακης πειναει......

Χριστοδουλόπουλος ( η αιτία που μείναμε εκτός από Κοστα Ρίκα ), Σάμαρης, Καρνέζης, Σταφυλίδης δεν θα ξαναπάταγαν εθνική αν ήταν στο χέρι μου. 

 

Ας μαζέψουν μικρούς να βλέπουμε να τα δίνουν όλα. Παίχτες υπάρχουν, ομάδα δεν υπάρχει.

 

Υ.Γ. Όσο για το δίδυμο Πάπα-Μανωλά...δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι τόσο τραγικοί.

δυστυχως νεα ταλεντα δεν υπαρχουν . μην μου πεις τωρα για κολοβους κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναδείτε το ματς, αν αντέχετε και όσο αντέχετε, θα δαπιστώσετε ότι στράβωσε άσχημα από την αρχή. Για μένα ατομικά οι παίχτες είναι σαφώς καλύτεροι από τους ερασιτέχνες των Φερόε. Όμως, το γεγονός ότι αρπάξαμε 2 γκολ, δείχνει ότι η αμυντική λειτουργία είναι για τα πανηγύρια. Μπροστά τα πήγαμε αρκετά καλύτερα, 2 γκολ μπήκαν και είχαμε άλλα 2 δοκάρια. Αλλά η γενική εικόνα ήταν ότι στο σύνολό της αυτή η ομάδα δεν αποτελεί ομάδα, που αυτό μπορεί να σημαίνει πολλά. Αδιαφορία ορισμένων παιχτών, κορεσμός, ανεπαρκές προπονητικό τιμ, κακές επιλογές στο ρόστερ κ.α. Η Εθνική νοσεί, το βλέπουμε όλοι. Αλλά το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...