Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To δικο μου ποιντ το ειπα, κραταμε μικρο καλαθι. Κανεις δε λεει να μη γινεται σχολιασμος. Εσυ κανεις το δικο σου κι εγω το δικο μου.

Mη στραβωνεις επειδη δε μοιραζομαστε ολοι την υπεραισιοδοξια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι σε θέση να αναγεννήσει ο μαρκαριάν την εθνική? δε ξέρω που ήταν και τι έκανε, ίσως κάποιος που ξέρει να μπορεί να με πει. δεν ενθουσιαστηκα πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι μαλακα ειναι ?

ελεοc

Πόσο πιο κάτω?

Ο επόμενος θα είναι ο δεσποτας Αναστασιαδης και μετά ο Αλεφας

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον Μαρκαριαν τον θεωρω έναν απ τους καλυτερους προπονητες σε θεματα τακτικης που εχουν περασει απ την ομαδα μου τα τελευταια 15 χρονια.

Τωρα σε τι κατασταση είναι, δεν το γνωριζω.Στην εθνικη Περου ητανε αλλα δεν καταφερε να την παει στο ΠΚ14 κ εφυγε.

Φανταζομαι το συμβολαιο του είναι μεχρι να τελειωσουν τα προκριματικα για το euro2016 κ τα χρηματα που θα παιρνει,οπως διαβαζω, είναι 400.000(στο Περου επερνε $760,000!!! το χρονο).

Σιγουρα πολλα τα λεφτα για μενα, για μια σχεδόν σιγουρη αποτυχια προκρισης στο επομενο euro.

Μακαρι να πετυχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον Μαρκαριαν τον θεωρω έναν απ τους καλυτερους προπονητες σε θεματα τακτικης που εχουν περασει απ την ομαδα μου τα τελευταια 15 χρονια.

Τωρα σε τι κατασταση είναι, δεν το γνωριζω.Στην εθνικη Περου ητανε αλλα δεν καταφερε να την παει στο ΠΚ14 κ εφυγε.

Φανταζομαι το συμβολαιο του είναι μεχρι να τελειωσουν τα προκριματικα για το euro2016 κ τα χρηματα που θα παιρνει,οπως διαβαζω, είναι 400.000(στο Περου επερνε $760,000!!! το χρονο).

Σιγουρα πολλα τα λεφτα για μενα, για μια σχεδόν σιγουρη αποτυχια προκρισης στο επομενο euro.

Μακαρι να πετυχει.

 

+1. Αν και η γνώμη μου είναι οτι άργησαν πολύ μετά την αποχώρηση του Ρανιέρι να προσλάβουν νέο προπονητή, έπρεπε να το είχαν πράξει γρήγορα για να προλάβει να δουλέψει ο προπονητής όσο ποιο πολύ γίνεται με την ομάδα. Τεσπα, δεν το περίμενα να ερχόταν ο Μαρκαριάν. Πάντως όσοι είμαστε παναθηναϊκοί δεν έχουμε κακές αναμνήσεις από αυτόν, απλά βρέθηκε μπροστά μας μια Μπαρσελόνα και μια Πόρτο καλύτερες από εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στον πάο είχε θετική παρουσία..Έπαιζε και αμυντικά που ταιριάζει στη εθνική..

Αλλά έχουν περάσει και καμιά 15αρια χρόνια απο τότε.Το ποδόσφαιρο άλλαξε..Επίσης το μυαλό του θα λειτουργεί ακόμη καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ενταξει.......η αποφαση να καλεσει κατσουρναη κ να τον βαλει κιολας ειναι για ναρκωτικα, δε παιζει..... Ο δε παλαιμαχος αχαρακτηριστος τελειως. Αν γραψω αυτα που σκεφτομαι για τον τύπο θα φαω μπαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσημο τέλος σήμερα.Κρίμα,αλλά δεν το αξίζαμε κιόλας.

Κατσουράνης ήταν κάποτε ένας πολύ καλός παίχτης,μη το ξεχνάμε,αλλά αν είχε έστω και λίγο αυτοσεβασμό έπρεπε να σταματησει ο ίδιος από την Εθνική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...