Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγγαρεία έκαναν. Τι περιμένατε? Ψυχολογία χάλια, κτλ κτλ. Αν δεν έρθει άνθρωπος να τους ανεβάσει το ηθικό δε γίνεται δουλειά.

Μην ακουω Δωνη μονο...

Μην ακούς Δώνη μην ακους Αναστασίου,  Τάκη Λεμονή θες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην ακούς Δώνη μην ακους Αναστασίου,  Τάκη Λεμονή θες;

Oύτε καν.

Θέλω προπονητή που να τον σέβονται οι παίχτες.

Δε θέλω ούτε βεντέτα που γελάνε οι παίχτες μαζί του (ο 1ος), ούτε τη μαριονέτα κλάψα του προέδρου, ούτε φυσικά κάποιον που θα γίνει κολλητός τους.

Θέλω έναν Ρεχάγκελ, ή έναν Σάντος. Αυτούς που ΗΔΗ έχουν προσφέρει, σου μιλάνε και σκύβεις το κεφάλι. Εθνική είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλεις κάποιο ξένο δηλαδή, γιατί Έλληνας προπονητής με τα στοιχεία που ψάχνεις δεν υπάρχει

 

Υποχρεωτικά ναι.

Ο Αναστόπουλος που υποτίθεται οτι ειναι ο υπερπλήρης με τα πολλά πτυχία και που στο παρελθόν ήταν ο μόνος που έριξε χυλόπιτα στον Σωκράτη, δεν έχει αποδείξει ακόμα πολλά. Δεν νομίζω οτι κάνει.

Ειμαι 100% υπερ ξένου.

Όχι όμως ότι νάναι.

Αλλιώς καλύτερα να αναλάβει ο Κατσουράνης. Επίσης δε κάνω πλάκα. Σε σχέση με αυτους που έχουμε...

 

Υ.Γ- Μπορουν να φέρουν τον Βαλβέρδε ή τον Μίτσελ? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oύτε καν.

Θέλω προπονητή που να τον σέβονται οι παίχτες.

Δε θέλω ούτε βεντέτα που γελάνε οι παίχτες μαζί του (ο 1ος), ούτε τη μαριονέτα κλάψα του προέδρου, ούτε φυσικά κάποιον που θα γίνει κολλητός τους.

Θέλω έναν Ρεχάγκελ, ή έναν Σάντος. Αυτούς που ΗΔΗ έχουν προσφέρει, σου μιλάνε και σκύβεις το κεφάλι. Εθνική είσαι.

O Οτο ήταν λαχείο δεν θα ξαναυπάρξει. Ο Σαντος ήξερε την ελληνική πραγματικότητα. Εχεις κάνει μεγάλο λάθος για τον ξενο μη γνώστη του super λίγδα. Δες τα αποτελέσματα. Οποιος και να έρθει, κυρίως Ιταλός, θα αποτύχει. το όποιος απο αυτούς που έρχονται όχι π.χ. Σιμεόνε, αυτός δεν έρχεται.

Θες να το δεις περίμενε και θα δεις. Καλύτερα Δώνης, Αναστασίου, Καραγεωργίου ίσως Τενές, Αναστασιάδης.

Ο Κατσου δεν είναι προπονητής μη γράφεις οτι να ναι. Ε τότε ας την πάρει και ο Δομάζος που έχει και πείρα και τον πάνε όλοι ακόμα και οι γαβροι

ΥΓ (μην γράφεις σαχλαμάρες για μαριονέτες, την δουλειά του κανει όταν χάνει χρήματα απο διαιτησία θα μιλήσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ (μην γράφεις σαχλαμάρες για μαριονέτες, την δουλειά του κανει όταν χάνει χρήματα απο διαιτησία θα μιλήσει)

 

Η δουλειά του ειναι να γκρινιάζει. Προπονητής δεν ειναι σίγουρα. Χάλασε το όνομά του όταν μετά απο κάθε απώλεια βαθμού παραπονιόταν χωρις ΠΟΤΕ να αναλάβει ευθύνη.

 

Κατα τα άλλα Ελληνας προπονητής με ισχυρή προσωπικότητα που να τον σεβαστουν όλοι...δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δουλειά του ειναι να γκρινιάζει. Προπονητής δεν ειναι σίγουρα. Χάλασε το όνομά του όταν μετά απο κάθε απώλεια βαθμού παραπονιόταν χωρις ΠΟΤΕ να αναλάβει ευθύνη.

 

Κατα τα άλλα Ελληνας προπονητής με ισχυρή προσωπικότητα που να τον σεβαστουν όλοι...δύσκολο.

Εισαι εμπαθής. Προπονητής είναι άσχετα αν δεν σου αρέσουν οι δηλώσεις του. Και ο Κυράστας μίλαγε για διαιτησία. Εχει δικαίωμα να μην αναλάβει την ευθύνη αν έχουν γίνει χοντράδες απο την διαιτησία. Και εσύ αν σε κλέβαν στο τάβλι ίσως δεν παραδεχόσουν την ήτα, εκτός αν ήσουν θύμα. Πρέπει να καταλαβεις οτι είναι επαγγελματίας και παίζει την καριέρα του. Δεν παίζει ρόλο η διαιτησία λοιπόν;

Οχι δεν θα τον σεβαστούν όλοι. Γιαυτό και δεν θα έρθει. Ελληνα τεχνικό θέλω, και ας μην είναι αυτός που δεν σου αρέσουν οι δηλώσεις του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δουλειά του ειναι να γκρινιάζει. Προπονητής δεν ειναι σίγουρα. Χάλασε το όνομά του όταν μετά απο κάθε απώλεια βαθμού παραπονιόταν χωρις ΠΟΤΕ να αναλάβει ευθύνη.

 

Κατα τα άλλα Ελληνας προπονητής με ισχυρή προσωπικότητα που να τον σεβαστουν όλοι...δύσκολο.

Τον Γιαννακη ομως που πεταγε σακακια μεσα στο παρκε, γκρεμιζε ρολογια απτη γραμματεια και εκανε συνεχως δηλωσεις για διαιτησιες τον ηθελες και συνεχιζεις να τον προτεινεις για την εθνικη. Δυο μετρα και δυο σταθμα λοιπον.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Γιαννακη ομως που πεταγε σακακια μεσα στο παρκε, γκρεμιζε ρολογια απτη γραμματεια και εκανε συνεχως δηλωσεις για διαιτησιες τον ηθελες και συνεχιζεις να τον προτεινεις για την εθνικη. Δυο μετρα και δυο σταθμα λοιπον.

Ο Γιαννάκης όταν έχανε δε τα έριχνε μονιμα στη διαιτησία. Ασε που η συγκριση Γιαννάκη με τον πουθενά ειναι τουλάχιστον αστεία.

 

Ο Κυράστας μίλαγε ΚΑΙ για διαιτησία. Δεν μιλαγε ΜΟΝΟ για αυτην. Και γενικά το ήθος του Κυράστα ηταν γνωστο. Τα ίδια ισχύουν και για Φυλακουρη και άλλους.  Μην προσπαθείτε να δικαιολογήσετε.Ευτυχως για εμάς δε θα αναλάβει αυτος την Εθνική. Χιλιες φορές ο Στράτος ο Αποστολάκης λέμε, που γενικά οι γάβροι τον αντιπαθουν. Σε τέτοιο σημείο κατέληξε ο δικός σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ο Αναστασίου άνετα συγκαταλέγεται στους πιο αντιπαθητικούς προπονητές. Τέτοια έπαρση και ύφος δύσκολα το βρίσκεις. Η μάλλον το βρίσκεις, στον Μίτσελ και στον Δώνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γιαννάκης όταν έχανε δε τα έριχνε μονιμα στη διαιτησία.

Δυσκολευομαι να θυμηθω παιχνιδι που να εχασε απτον ΠΑΟ και να μην εφταιγε η διαιτησια. Μπορει να ηταν ενα ή δυο απτα 10-15, αυτα στα οποια μαζευε ποντους και για το σπιτι απτην επιθεση του ΠΑΟ.

Μονο οποτε κερδιζε δεν ειχε παραπονο απτη διαιτησια.

Ασε που η συγκριση Γιαννάκη με τον πουθενά ειναι τουλάχιστον αστεία.

Μα στα προηγουμενα ποστ σου περι Αναστασιου δεν εθεσες θεμα προπονητικης ικανοτητας.

Θεμα γραιφκοτητας και εν γενει στασης εθεσες, και σου ειπα για το Γιαννακη που πεταγε σακακια και εριχνε τα χρονομετρα απτα τραπεζια της γραμματειας, περαν ολων των αλλων.

Αντικειμενικα, ο Μπαναωτ στο θεμα διαμαρτυριων/αντιδρασεων/δηλωσεων για διαιτησια ειναι ετη φωτος μπροστα απ'τον Αναστασιου.

 

Γιαυτο σου λεω, παλι εχεις 2 μετρα και 2 σταθμα. Απλα ο ενας βαλλει την ομαδα σου με τις δηλωσεις του και τον αντιπαθεις, ενω τον αλλο που δηθεν την υπερασπιζοταν, παιζει να τον θεωρεις και μαχητη του δικαιου.

 

Το point ειναι απλο. Προπονητες σε ΠΑΟ, ΟΣΦΠ, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Αρη και αλλες ομαδες με πυρηνες οπαδων, δεν πρεπει να αναλαμβανουν εθνικη για 1000 διαφορετικους λογους. Οσο βρισκονται σε τετοιους συλλογους , απο μακρια κι αγαπημενοι με την εθνικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...