Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νιώθουν πίεση καθόλου μπροστά.

 

Τι σκατά του κάναν οι γιατροί του Κάγκουρα;

 

Ούτε φάουλ δεν μπορούμε να εκτελέσουμε. Θα παρακαλάμε να γυρίσει ο Χολέμπας...

Είδαμε και ένα σουτ.

 

Εδώ έχουμε αρχίσει να λησμονούμε Κατσουράνη και Σάντος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν είχε ισοφαρίσει το τραγί ο Καρέλης, όλα θα ήταν διαφορετικά (να πω κι εγώ το μακρύ και το κοντό μου, να βρίσω και έναν παίχτη αντιπάλου, είναι της μοδός εδώ μέσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου θυμίζει παλιές εποχές,που μας γλένταγαν όλα τα καφενεία.

Αντε να νικήσουμε τα Φεροε στον επόμενο αγώνα,μπας κ πάρουμε τα πάνω μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μητρογλου παικτης δεν υπαρχει!! ΤΕΛΟΣ.

Σαμαρας, Ταχτσιδης και Καρελης σημερα ειναι για τα σκυλια.

Ο Μανιατης ειναι κακος.

 

Οι αλλοι μετριοι προς κακοι.

 

Ο Ρανιερι στον κοσμο του, νομιζει οτι ακομα εχουμε φιλικα προετοιμασιας και κανει ο,τι να'ναι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις τον τελειωμενο μητρογλου μεσα,εχεις τον καρελη που βαζει κγολ μονο με αιτηση[αλλο που εβαλε το γκολ στο προηγουμενο ματς],εχεις σαμαρα που επισης δεν βαζει γκολ ποτε και απλα κραταει μπαλα και εχεις 3 παικτες αργοκινητους στο κεντρο που δεν μπορουν να βγαλουν μια πασσα[μανιατης-ταχτσιδης-σαμαρη]και θελετε να βαλουμε γκολ.Ολο το παιχνιδι ηταν κεντρο και μετα πασα στα πλαγια ,κανενας στο κεντρο να παρει την μπαλα και να κανει μια κινηση για 1-2 .,Αλλα πως να το κανεις αυτο,οταν για αυτον τον σκοπο εχεις βαλει τον Σαμαρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απροετοίμαστη ομάδα, κουρασμένη, χωρίς κανένα στόχο. Πάνε εκείνα τα παλιά που ξέραμε. Πάνε τα σκηνικά που έμπαινε ο Καρά και τους ανέβαζε.

Τα χάλια τους έχουν όλοι. Ακόμα και ο πάντα δυναμικός Μανιάτης ειναι μετριότατος. Ο Τοροσίδης που πάντα παίζει καλά έχει τα χάλια του. Μανωλας, Παπασταθό....τι να λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομαδα αυτη περιμενει να κανει παιχνιδι απο τον τοροσιδη.Μεχρι και ο Παπασταθοπουλος εχει κανει περισσοτερες ντριπλες αποτι εχουν κανει μαζι σαμαρας-σαμαρης-ταχτσιδης.Πιο πολυ μπαλα ξερουν οι αμυντικοι μας απο τα σαπιδια που εχουμε στο κεντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...