Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν κάποιος ξεχώρισε χθες αυτός ήταν ο Χριστοδουλόπουλος(και ο Κονέ από κοντά). Και σουτ έκανε και όρεξη είχε και έτρεξε όσο πρόλαβε

Αλλά είπαμε, ο γ@μιάς της Φουρέιρα πάντα βασικός, ακόμη και όταν δε μπορεί να περπατήσει(όχι να τρέξει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι βαζελος.ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ

Γεια σου ρε superpie! Είχες να γράψεις από χτες και νόμιζα οτι έπαθες κάτι...

 

Οχι δεν είμαι Βάζελος... κλαίω γιατί ένας από τους γνωστούς τσουκαλάδες του forum μιλάει για σανό...

Αν ρωτήσεις τον μέσο ΑΕΚΤΖΗ, θα σου πει οτι δεν του κάνει η Ωρα για σπόρ ούτε για κωλόχαρτο...

 

Αντιθέτως ο συγκεκριμένος χρήστης(και εσύ) έχουν τις 3 αντίστοιχες οπαδικές φυλλάδες τους(Γαυρος,Πρωταθλητής,ΦΩΣ) σαν ευαγγέλιο...

 

Είναι αστείο, πως να το κάνουμε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκορπιες σκεψεις.

Καρνεζης: Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου. Εγω να παιξω τερμας και να καθομαι ακινητος ενα πεναλτυ θα το πιασω. Φυσικα και δε ζητας ευθυνη απο τον τερματοφυλακα στα πεναλτυ, αλλα αυτη ειναι η δουλεια του. Και στο μουντιαλ και τωρα τα τρωει ορθιος η καθιστος (καλη ωρα). Ρε μεγαλε μια δουλεια εχεις στην προετοιμασια: Να διαβασεις και να μελετησεις ποιοι αντιπαλοι εκτελουν τα πεναλτυ. Και πως τα εκτελουν.

Τορο: Καλο ματσακι παντα αξιοπιστος, δεν εχει αντικαταστατη.

Παπα, Μανωλας: Αναντικαταστατοι.

Χολεβας: Αμα δε κανει τη μαλακια του με την Εθνικη δε μπορει. Στα περισσοτερα κρισιμα ματς θα υποπεσει σε λαθος. Επιθετικα κακιστος, οι σεντρες στα τσιρκονια να σκοτωνει πουλια. Θα μου πεις ποιον να βαλει, Τον Τζαβελα; μπρος γκρεμος και πισω ρεμα

Ταχτσιδης: Κοροιδευαμε τον Κατσουρ για αργοκαραβο. Πιο αργος δε γινεται. Απο μοιρασμα μπαλας και να βλεπει γηπεδο ο Κατσουρ θελει δεκα τετοιους στην καθισια του. Ενα πραγμα εχει το παιδι (σουτ) και αυτο δε το ειδαμε η μαλλον κοντραρε. Για αναπληρωματικος καλος ειναι αντε και για τη Σασα Μαστα :P

Σαμαρης: Κακως αντικατασταθηκε, Απο τους λιγους ορεξατους και τρεχαλατζης.

Μανταλος: Ξεκινησε νωχελικα, φυσικα κακως προτιμηθηκε, αλλα στο δευτερο ανεβασε αποδοση.

Σαμαρας, Μητρογλας: Αστο καλυτερα, θυμιζαν πρωην ποδοσφαιριστες

Σαλπι: Οχι και στα καλυτερα του, αλλα καλως επαιξε, προσπαθησε οσο μπορουσε αλλα ετρεχε πολυ στον ασβεστη χωρις λογο. Μεσα δεξια επρεπε να μπαινει και οχι εξω δεξια.

 

Αλλαγες. Κονε, Λαζαρος καλως μπηκαν αλλα κακως βγηκαν οι Μανταλος, Σαμαρης ειδικα οταν τους εβλεπες να τρεχουν και να ανεβαζουν αποδοση. (Σαμαρας Ταχτσιδης επρεπε να βγουνε). O Κονε βγαζει φασεις στο χαλαρο και μοιραζει και παιχνιδι Απ την αρχη επρεπε να τον εχει

Διαμαντακος: κατι εδειξε αλλα επρεπε να βγει ο Μητρογλας ενω θα μπορουσε να μπει ο Κλαους ο οποιος ειναι σε φορμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου ρε superpie! Είχες να γράψεις από χτες και νόμιζα οτι έπαθες κάτι...

 

Οχι δεν είμαι Βάζελος... κλαίω γιατί ένας από τους γνωστούς τσουκαλάδες του forum μιλάει για σανό...

Αν ρωτήσεις τον μέσο ΑΕΚΤΖΗ, θα σου πει οτι δεν του κάνει η Ωρα για σπόρ ούτε για κωλόχαρτο...

 

Αντιθέτως ο συγκεκριμένος χρήστης(και εσύ) έχουν τις 3 αντίστοιχες οπαδικές φυλλάδες τους(Γαυρος,Πρωταθλητής,ΦΩΣ) σαν ευαγγέλιο...

 

Είναι αστείο, πως να το κάνουμε;

Ετσι νομιζεις εσυ φιλε μου οσο αφορα τις φυλλαδες.Οσο για το ποστ μου, ΚΑΖΟΥΡΑ..Αν σου λεει κατι,αλλα μαλλον εχετε ξεχασει το γελιο και την καζουρα εσεις.Αν δεν εχει παραγκα και Μαρινακη δεν βγαινει η μερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αρκεί να σκεφτείς το πιο απλό για να καταλάβεις πόσο ερασιτεχνικά στήθηκε η εθνικη: επαγγελματίας ποδοσφαιριστής χωρις προετοιμασία δεν μπορεί να σταθεί. Πόσο πιο απλά να τους το πεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή ο Ρανιέρι θεώρησε εύκολο το μάτς και είπε να κατεβάσει νέα ομάδα, ή του είπαν ντε και σώνει κάνε ανανέωση και (είπαν του τρελού να χ....σει και αυτός ξεκ....κε. ) . Πάντως  πιθανότατα δεν έχει ακόμα πλήρη ιδέα περί ελληνικού ποδοσφαίρου ή κάτι άλλο ( δεν θέλω να πιστεύω ότι με το όνομα που έχει ανέχεται πιέσεις έξωθεν). Πάντως και από την άλλη , αν δεν κάνω λάθος , δεν έχει ξανακοουτσάρει εθνική ομάδα.

Το σίγουρο ? είναι ότι στο επόμενο παιχνίδι υπάρχει πιθανότητα να δούμε και πάλι τον Κατσουράνη μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον μανταλο που τον ειχε δει ο ρανιερι?στο μπαραζ με τον ολυμπιακο βολου τον μαιο τις ξανθης για την παραμονη στην α εθνικη?

ξεκαθαρα επεσε χαρτακι

 

οπως και ο διαμαντακος επαιζε περυσι στον εργοτελη και ξαφνικα εγινε φαλκαο 

η παρουσια αυτον τον 2 στην εθνικη 

θυμιζει επιστροφη σε πετρινα χρονια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την U21 εδώ?

Ο ορισμός των  ανατροπών σε σκορ και συναισθήματα. 30+ παίκτες κάτω να κλαίνε. Στο 92 πέρναγαν οι Πολωνοί στο 93 εμείς αλλά κάπου εκεί ανάμεσα 92-93 έβαλαν γκολ και οι Σουηδοί που τελικά πέρασαν

 

Ωραίος ο Γιαννώτας κάνει και ωραίες βουτιές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/kalesma-ranieri-se-karagkouni/785670

 

Mετά την ήτα και τη κακή εμφάνιση ο Ρανιέρι κατάλαβε οτι για να αναλάβεις την Εθνικη Ελλάδος πρέπει να έχεις χοντρά @@ και να ξέρεις τι ομάδα αναλαμβάνεις και όχι να πηγαίνεις σαν άσχετος.

Αποφάσισε λοιπόν να φέρει για άμεσο σύμβουλό του τον Καραγκούνη.

 

Προσωπικά θα πρότεινα να τον έχει σύμβουλο παίχτη (για 20 λεπτάκια μια χαρά κάνει να παγώνει το παιχνίδι και να κάνει μια σοβαρή σέντρα ή κανα στημένο)

 

Και γενικά παίρνει που παίρνει χαρτάκια (απ όσο λέγεται) ας τα παίρνει απο επιλογές του Καρά τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...