Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Μανταλος, ο Διαμαντακος και ο Ταχτσιδης σε ποιες ομαδες παιζουν?

 

Παιζει κανεις καλα?Ενας να παιζει καλα..

Σχετικοι με την μπαλα γενικα μερικοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eντάξει σαφως και η επιλογη Μητρογλου δεν ειναι η καλυτερη. Ολοι περιμέναμε Αθανασιάδη.

 

Εγω περιμενα Μητρογλου παντως επειδη παιζει στον Ολυμπιακο. Το καλο ειναι οτι φετος ο Ολυμπιακος εχει ελαχιστους Ελληνες οποτε δεν θα υπαρχει χαρτακι για να παιζουν. Απο την αλλη ηδη η ανυπαρξια του Μητρογλου μας στοιχιζει.

 

Αλλά αυτος ο Μητρογλου τι επαθε?????????????????????????????????????????????

Απο εκει που εβαζε το ενα γκολ πισω απο το αλλο και εκανε ΦΟΒΕΡΕΣ εμφανισεις, ξαφνικα εγινε ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ!!!!! Πως εγινε αυτο?

Παιζει κανεις καλα?Ενας να παιζει καλα..

Σχετικοι με την μπαλα γενικα μερικοι..

 

Αλλο δεν παιζω καλα και αλλο ειμαι σε αλλο γηπεδο, σε αλλο συμπαν βασικα. Γιατι Μανταλος, Ταχτσιδης, Διαμαντακος και ΕΙΔΙΚΑ ο Μητρογλου ειναι ΤΡΑΓΙΚΟΙ! Ολοι βασικα ειναι αισχος....

Απο την απαντηση σου να καταλαβω οτι Μανταλος και Διαμαντακος παιζουν στον Ολυμπιακο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενα Μητρογλου παντως επειδη παιζει στον Ολυμπιακο. Το καλο ειναι οτι φετος ο Ολυμπιακος εχει ελαχιστους Ελληνες οποτε δεν θα υπαρχει χαρτακι για να παιζουν. Απο την αλλη ηδη η ανυπαρξια του Μητρογλου μας στοιχιζει.

 

Αλλά αυτος ο Μητρογλου τι επαθε?????????????????????????????????????????????

Απο εκει που εβαζε το ενα γκολ πισω απο το αλλο και εκανε ΦΟΒΕΡΕΣ εμφανισεις, ξαφνικα εγινε ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ!!!!! Πως εγινε αυτο?

Δεν διαβάζεις?Τραυματίστηκε.

Εγώ λέω ότι το χαρτάκι το έδωσε ο Γκαρσία της Ρόμα.Μα να έχει μέσα Τόρο Ταχτσίδη Μανωλά και Χοσε...πάλι καλά δε παίζει ο Βύντρα εκεί ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε , σχετικος με την μπαλα αλλα ειδες φως σε thread Εθνικης και μπηκες

 

Βγαλε τα κοκκινα γυαλια αλλιως δεν μπορεις να κάνεις σοβαρη συζητηση με κανεναν....

 

Δεν διαβάζεις?Τραυματίστηκε.

 

Χαιρω πολυ οτι τραυματιστηκε. Αλλά 10000 παικτες τραυματιζονται καθε χρονο και μετα επανερχονται.

Αυτος ειναι λες και εκλεισε καποιος εναν διακοπτη! ΑΙΣΧΡΟΣ! ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ! ΠΡΩΗΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ.

(για τον Μητρογλου λεμε)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...